Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Повна і беззаперечна Перемога)))

Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Після того, як діти Порошенка вивчать
 По вашому це головне в посаді президента?

Обовязкова вимога при прийомі на держслужбу.
Не дивно шо ти не знав
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

А чому ти Хасан?——
Мераба, Хасан, насисім? Іім?
Пиши теж на зрозумілій тобі, тамам?))

Стук у двері,
- Хто там?
- А там хто?
Десь так
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Якби ще х..ном на піаніні зіграв-взагалі б удєлав.

играющий xyем на пианино утопил Гаранта конституции в собвственном говне ... как Вам расклады?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))
Хоча і на перших 5— ти хвилинах здалося що якось нервує мій майбутній Президент))
Але взяв себе в руки——і беззаперечно переміг в боротьбі з таким оратором як Порошенко))
Я радий за свій вибір))
Поздоровляю Украіну з вдалим вибором)))
пс. Трошки забігаю наперед, але на емоціях))—— тут до мене тітка приіхала——затята порохоботка( хоча всі іідіти за Зеленського))—— і мені прийшлося з нею і з іі коментами дивитися це дійство)))
Конечно вам они понравились. Ведь на таких как вы дебаты в таком формате и были придуманы.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Конечно вам они понравились. Ведь на таких как вы дебаты в таком формате и были придуманы.

Значит хорошо что мой будущий Президент понимает чего от него ждет народ Украины))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Все ж краще , аніж Свинарчуки та алкаш генплокулоол. Ні?
Ти бачив жінку Генплокулола? На неї можна дивитися лише через повний стакан-не так лячно.  :D
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Значит хорошо что мой будущий Президент понимает чего от него ждет народ Украины))
Почему я , живу и работаю в Украине, не понимаю что меня ждет ? Со мной что-то не так ?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

ТС, вже готові платити податки Бєні?
Вчора ваш Зєлєномойскій прямо сказав, що заробітчани будуть платити податки... :)
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Але можливо що це крок назустріч до об"єднання краіни?—— ми ж хочемо повернути окуповані територіі?—— потрібен як мінімум діалог.
Це я до чого——
Ніколи не розумів людей які бачать Перемогу Украіни у встановленні украінського прапору на розвалинах Кремля(((

Ну и дно... Давайте еще что-нибудь пооправдывайте. Как насчет дискуссии про геройский статус для моторыл и захарченок?  Сшиватели страны чертовы...  :X
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

ТС, вже готові платити податки Бєні?
Вчора ваш Зєлєномойскій прямо сказав, що заробітчани будуть платити податки... :)

Я принциповий неплатник податків))
Вибачайте))
пс. По перше——я працюю повністю нелегально——я не можу обрахувати скільки мені платити податків))—— і не хочу знущатися над бухгалтерами,які спробують це вирахувати))
По друге——я взагалі—то і не працюю особливо——"проживаю на іждівєніі коханки—мільйонерки"( підійде така версія?))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Ну и дно... Давайте еще что-нибудь пооправдывайте. Как насчет дискуссии про геройский статус для моторыл и захарченок?  Сшиватели страны чертовы...  :X

Я не оправдываю никого и ничего.
Я реально смотрю на ситуацию и вижу что она не решится без Компромисов и Уступок с обеих сторон.—— это реальное положение вещей.
С людьми которые собираются после развалин Кремля присоединять Кубань——мне не по пути((
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Я принциповий неплатник податків))
Вибачайте))
пс. По перше——я працюю повністю нелегально——я не можу обрахувати скільки мені платити податків))—— і не хочу знущатися над бухгалтерами,які спробують це вирахувати))
По друге——я взагалі—то і не працюю особливо——"проживаю на іждівєніі коханки—мільйонерки"( підійде така версія?))
Та мені підійде.
А от Бєню фіг ви обдурите.  :)
Це вам не м"ягкотілий Порошенко.
Тому готуйте грошики для Бєніних хотєлок.)
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

коли твій месія вивчить українську?

Нехай він взагалі буде глухонімим, головне щоб цю совковобандитську систему поламав
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Почему я , живу и работаю в Украине, не понимаю что меня ждет ? Со мной что-то не так ?
Полностью согласен с вами. Но я, к сожалению, отчетливо понимаю что меня ждет при Порошенко.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Полностью согласен с вами. Но я, к сожалению, отчетливо понимаю что меня ждет при Порошенко.
Так и я понимаю перспективы при Порошенко. А с Зе не понимаю.
Разве это нормально ?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Нехай він взагалі буде глухонімим, головне щоб цю совковобандитську систему поламав

І саме це показала вся його передвиборча кампанія))——
Говорив він небагато—— а на Перемогу собі наговорив))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Так и я понимаю перспективы при Порошенко. А с Зе не понимаю.
Разве это нормально ?

Какие—то результаты можно будет увидеть уже через 100 дней правления моего будущего Президента))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Нехай він взагалі буде глухонімим, головне щоб цю совковобандитську систему поламав
Именно. " про остальное подумаем завтра"(С) (tu)
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Какие—то результаты можно будет увидеть уже через 100 дней правления моего будущего Президента))
Та их уже видно.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Та их уже видно.
Вы—пессимист((
А Украине некуда уже песимизировать))—— надо включать оптимизм))
Все будет Украина))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Так и я понимаю перспективы при Порошенко. А с Зе не понимаю.
Разве это нормально ?
Знаете, наверное, немного пафосно, но когда я уезжал из Донецка, я тоже не понимал, что со мной будет, но знал, что там оставаться не хочу И знал, что делаю правильно. И сейчас такое. Опять же, не спорю с вами, говорю только про себя, про личное восприятие.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Наташа, все эти детские обзывалки и оскорбления——это от осознавания своей никчемности и перед лицом поражения.
Я не воюю с женщинами——поэтому даю тебе карт—бланш))
А что с тобой воевать.
Ты кто такой..
Воевать с тобой есть кому))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Показати зображення...

і тівльки мародер навіть крадучи був душею за Україну :weep:
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

5:1 в пользу ЗЕ
на користь повстанців ДНР?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

А что с тобой воевать.
Ты кто такой..
Воевать с тобой есть кому))

Ну это ты ж за мной ходишь и пытаешся обозвать?))
Баба за базар не отвечает))—— вот и пользуешся))
пс. Не надо со мной воевать))—— я пацифист))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

А ти чув, що Зе на заробітчан хоче ввести 5% і що закриють кордони?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

А ти чув, що Зе на заробітчан хоче ввести 5% і що закриють кордони?

Я вже писав що  принциповий неплатник податків))
Вибачайте))
А про кордони——антиагітка Порошенка—— Украіна має безвіз і семимильними кроками рухається в Европу——які нафіг кордони?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Блін((
Смішно з однієі сторони читати гілки де прославляють Порошенко.( навіть після сьогодняшніх дебатів))
А з другоі сторони—— я поважаю всі точки зору і закликаю вас всіх прийти і проголосувати за свого кандидата))——
Може після оголошення результатів і тут на ФУПі зрозуміють що Украіна міняється?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Ну это ты ж за мной ходишь и пытаешся обозвать?))
Баба за базар не отвечает))—— вот и пользуешся))
пс. Не надо со мной воевать))—— я пацифист))

в смісле - хожу? это что - твоя частная территория? ты пишешь на общественной площадке, поэтому изволь принимать любые отзывы. Да, ты и такие, как ты, мне неприятны по своему мировоззрению. Им есть название - жлобы и жлобихи. Жлобские живчики.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))
lab

Перемога! Незабаром в шикарну кватирю люмпени переїзжають.))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Показати зображення...

я нє вру  :weep:
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Сергій, ти хотів голосувати за Порошенка, але подивився дебати і вирішив за Зеленського? Я правильно зрозумів?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

знакомые ватники считают, что зеля размазал пороха.
что зеля дерзкий пацанчик, подойдет.
теперь они точно за зе, даже те, кто колебался.
харьков.

пишуть, шо і на хуйлостан трансляція була. от де цікава реакція!
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))
Хоча і на перших 5— ти хвилинах здалося що якось нервує мій майбутній Президент))
Але взяв себе в руки——і беззаперечно переміг в боротьбі з таким оратором як Порошенко))
Я радий за свій вибір))
Поздоровляю Украіну з вдалим вибором)))
пс. Трошки забігаю наперед, але на емоціях))—— тут до мене тітка приіхала——затята порохоботка( хоча всі іідіти за Зеленського))—— і мені прийшлося з нею і з іі коментами дивитися це дійство)))

sergey1974007, збережи свiй номер, вiн тобi знадобиться, з твоїм преЗЕдентом...
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Якщо чесно——я десь це пропустив(( ( попутно коментував на місцевий форум)).
Але можливо що це крок назустріч до об"єднання краіни?—— ми ж хочемо повернути окуповані територіі?—— потрібен як мінімум діалог.
Це я до чого——
Ніколи не розумів людей які бачать Перемогу Украіни у встановленні украінського прапору на розвалинах Кремля(((
----------------------------------------------
Ну якщо ти капітулянт-то звісно,не розумієш...Стань і ти на коліна...
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

----------------------------------------------
Ну якщо ти капітулянт-то звісно,не розумієш...Стань і ти на коліна...

До чого тут "ставання на коліна"?
Треба тверезо та виважено підходити до ситуаціі—— ті хто кричать найдужче про "руіни Кремля" та про "Повернемо Кубань"—— ніхто інші як провокатори.( можливо навіть з Ольгіно))
Єдина можливість навести лад в Украіні та повернути мир——це Компроміси та Поступки з обох сторін.
Якщо цього не буде——Украіна приречена((
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

До чого тут "ставання на коліна"?
Треба тверезо та виважено підходити до ситуаціі—— ті хто кричать найдужче про "руіни Кремля" та про "Повернемо Кубань"—— ніхто інші як провокатори.( можливо навіть з Ольгіно))
Єдина можливість навести лад в Украіні та повернути мир——це Компроміси та Поступки з обох сторін.
Якщо цього не буде——Украіна приречена((
Якого компромісу чекаєш від росії? Зійтись на середині?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

в смісле - хожу? это что - твоя частная территория? ты пишешь на общественной площадке, поэтому изволь принимать любые отзывы. Да, ты и такие, как ты, мне неприятны по своему мировоззрению. Им есть название - жлобы и жлобихи. Жлобские живчики.

Наташа, если ты молодая симпатишная деваха с красивой фигурой))—— мы бы даже подружились бы с тобой познакомившись в реале))
Но ты выбрала другой путь(((
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Я вже писав що  принциповий неплатник податків))
Вибачайте))
А про кордони——антиагітка Порошенка—— Украіна має безвіз і семимильними кроками рухається в Европу——які нафіг кордони?

Чхати хотів Зе на твої життєві принципи. Податок або нев"їзд. Бабло будеш передавати автобусами.

При Зе кордони закриють і відмінять безвіз. Тому що хуйло зайде. Питання декількох місяців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія