Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нардепи зі "Слуги народу" летять на 8 Березня в Туреччину з "робочим візитом":facepalm:

Вихідні з нагоди 8 Березня група депутатів фракції "Слуга народу" проведе в туристичному Стамбулі. До Туреччини летять десять нардепів з робочим візитом, але у них також передбачений час на відпочинок та відвідування історичних місць.

Нардепи з "Слуги народу" планують на 8 березня поїхати в Стамбул зустрітися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм. Про це розповіла заступник голови фракції Євгенія Кравчук в коментарі виданню "Обозреватель" напередодні.

За її словами, будуть перебувати в Стамбулі депутати фракції з 6 по 8 березня.  Там вони проведуть робочі зустрічі та відвідають головні визначні пам'ятки.  Як запевнила Кравчук, хоч це і відрядження, але поїздку кожен з нардепів оплачує своїм коштом.

"У цьому році у депутатів моєї депутатської групи (10 осіб) буде відрядження до Туреччини, Стамбул. У нас буде досить цікава програма, зокрема запланована зустріч з Вселенським патріархом. Будемо раді йому також передати особисто запрошення в Україну, відвідати Київ на 30-у річницю Незалежності України", - сказала Кравчук.

Також у політиків запланована зустріч з турецькими колегами.  Крім того, напередодні шевченківських днів представники "Слуги народу" мають намір відвідати ліцей імені Т.Г.  Шевченко.

"Це більше буде робоче святкування. Це відрядження, але ми їдемо своїм коштом. Звичайно, скористаємося можливостями і в вихідний день відвідаємо головні визначні пам'ятки. Для мене це буде перший візит до Стамбулу, не тільки робочі зустрічі цікаві, а й просто побачити історичні місця", - додала Кравчук.

Нагадаємо, що народний депутат України від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко запропонував Разумкову окропити Раду святою водою. Також ASPI news повідомляло, що керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія накричав на депутата Миколу Тищенка за запізнення на голосування.



© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/nardepi-zi-slugi-narodu-letyat-na-8-bereznya-v-turechchinu-z-robochim-vizitom#gsc.tab=0
   
Ну, от і «віра» під’їхала як хтось вангував. :laugh:  :lol:  :weep:
   
Зелені скотиняки, ау!!!

Бежіть сюди та починайте розповідати про дві великі різниці :gigi:

   
Так шо,термос вже не термос?
   
Порошенко один раз на 5 років за свої гроші
порохоскотська брехня порохоскота
   
порохоскотська брехня порохоскота
:lol:
пити менше тре!
   
:lol:
пити менше тре!
Я думаю он совсем не пьёт.Просто психиатрический психоз
   
порохоскотська брехня порохоскота
Як справи, Катарактний?
... ой, а чи ти не образився, часом?
Гілочку не будеш вікривати із слюнями і соплями як тут тебе сердешного білого та пухнастого ай-яй-яй ображають?  :pooh_lol:
   
Як справи, Катарактний?
... ой, а чи ти не образився, часом?
Гілочку не будеш вікривати із слюнями і соплями як тут тебе сердешного білого та пухнастого ай-яй-яй ображають?  :pooh_lol:

Ви його катарактним називаєте, бо він не бачить очевидних фактів? Чи ще якісь причини є?
   
Я думаю он совсем не пьёт.Просто психиатрический психоз
просто порохоскотська копійчана брехня
   
Напишіть імейла патріарху  :facepalm:
   
просто порохоскотська копійчана брехня
ЛСД, кокаїн?  :shuffle:
   
За гроші бапць летять, яким недоплачують пенсіі?
   
ЛСД, кокаїн?  :shuffle:
порохоскотинський брехливий дебілізм
   
порохоскотинський брехливий дебілізм
   
https://www.youtube.com/watch?v=SjolD8_HfMs
ти брехливий дебільний копійчаний порохоскотський бот і твій батько диявол
   
Суд дав ДБР доступ до інформації про відпустки і відрядження Порошенка https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/27/7233170/
   
Ви його катарактним називаєте, бо він не бачить очевидних фактів? Чи ще якісь причини є?
Природа покарала покидька реальним бельмом за онлайн лайноротість, аби менше через монітор свою ненависть міг виливати
Але воно, як видно, попередження не зрозуміло і продовжує наярювати 24/7/365
Думаю, йому вже на премію Дарвіна в Пеклі кошторис оформляють. Воно ж саме не схаменеться.
   
Природа покарала покидька реальним бельмом за онлайн лайноротість, аби менше через монітор свою ненависть міг виливати
Але воно, як видно, попередження не зрозуміло і продовжує наярювати 24/7/365
Думаю, йому вже на премію Дарвіна в Пеклі кошторис оформляють. Воно ж саме не схаменеться.


Ім'я користувача:
    costashu
Дата реєстрації:
    2 жовтня 2014 10:14:33
Повідомлень:
    81 581 (~35 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    28 лютого 2021 17:16:07
Мова:
    Ukrainian
Остання активність:
    cьогодні в 16:30

 ;o

   
Нардепи з "Слуги народу" планують на 8 березня поїхати в Стамбул зустрітися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.
Привізуть додаток до томосу?
   
Привізуть додаток до томосу?
зазіхають на свинячий здобуток
   
Ну что вы цепляетесь. Думаете это просто жопой на стуле сидеть? Поедут, отдохнут, и с новыми силами жопой в кресло кнопки жать.
   
А чого не в Буковель? Нову заразу треба швидше по країні розносити!
   
зазіхають на свинячий здобуток

То ти, скот кацапський, все ще до сталінського моспаху шкандибаєш ??  8-:
   
p.s. нєнуачо, шлюхам можна ! їм сам вошдь дороговказ: він свою самку в ОАЕ вигуляв - ну а вони лише в Туреччині !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія