Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

Сижу и реву...
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

Та да..Слезу таки вышибает
   
Побільше б таких відео в Україні

Может быть, наеборот, поменьше таких видео? Или, в идеале, чтобы в Украйне таких видео вообще не было.
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

А тисячі українських військових не повернулися….
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)
a49

https://twitter.com/view/status/1439483298418503684
В другом формате разместите ПЛИЗ! Кто сможет!
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

 У меня горло перехватило. когда я  на станции метро между поездами   увидел группу в камуфляже с упаковками и у одного на поводке был гордая, улыбающаяся дворняга! В МЕТРО!!!
 И сейчас перехватило.когда вспомнил!
 Думаю вахтёрша  на турникете  при виде собаки на поводке  ни звука не издала!
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

Не буду викладати своє приватне відео, але  там  дуже схожі емоції.
Два роки з причин ковіду я з дружиною не могли приїхати до дочки і онуків, які живуть за кордоном.
І от тільки но Україна опинилася в зеленій зоні, а ми отримали ковідний сертифікат поїздка стала можливою.
Зять умовив нас зробити для дочки і онуків сюрприз - приїхати несподівано для них.
Все так і вийшло - 16-го вересня був шок, сльози, радість.
Зять все це зняв на відео - переглядаю, сам плачу.

   
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

Не буду викладати своє приватне відео, але  там  дуже схожі емоції.
Два роки з причин ковіду я з дружиною не могли приїхати до дочки і онуків, які живуть за кордоном.
І от тільки но Україна опинилася в зеленій зоні, а ми отримали ковідний сертифікат поїздка стала можливою.
Зять умовив нас зробити для дочки і онуків сюрприз - приїхати несподівано для них.
Все так і вийшло - 16-го вересня був шок, сльози, радість.
Зять все це зняв на відео - переглядаю, сам плачу.
Я в прошлом году встречал сестру своего коллеги по работе - была два года на заработках, попросил помочь. Двое детей, мужу умер, дома работы нет, пришлось оставить детей бабушке и поехать. До сих пор картина встречи перед глазами стоит. Надо было снять и нашим руководителям послать. может стыдно станет.
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

Может быть, наеборот, поменьше таких видео? Или, в идеале, чтобы в Украйне таких видео вообще не было.
Це лише мрія, допоки абсолютна більшість "українців", які вважають себе бідними, розмовляють російською мовою, і не бачать нічого поганого у діях РФ відносно нашої країни та не хочуть до Європейського Союзу й НАТО.
   
Re: Возвращение с войны. Трогательно! (tu)

У меня горло перехватило. когда я  на станции метро между поездами   увидел группу в камуфляже с упаковками и у одного на поводке был гордая, улыбающаяся дворняга! В МЕТРО!!!
 И сейчас перехватило.когда вспомнил!
 Думаю вахтёрша  на турникете  при виде собаки на поводке  ни звука не издала!

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія