Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виторг McDonald’s в Україні за 2023 рік зріс майже до 13 мільярдів гривень

Шикарні були туалети, конструктор розумівся на мудрому народі.

Дуже рідко хто щось міг зламати чи вкрасти.
Зате можна були кинути в залізний унітаз лом)
   
Все ж радянська освіта - страшне зло.
А ви думаєте звідки взялося про вишкі 5g та про якісні совкові продукти?)
   
Тому що тоді якісне все було
А не гівно з пальмової олії на ароматизаторах  :D
Ну да.
В колбасу мололи кістки і туалетний папір, каву робили із стаканчиків з залишками морозива, розвесну сметану в магазинах розбавляли кефіром і т.д.
   
Знов радянська освіта. Взагалі-то тривале зберігання особливо без кліматичного спецрежиму (температура та вологість) і є ознакою додавання ненависної вами т.зв. "хімії".

це брехня
звідки в совку стільки хімії?  8-:
хімію почали завозити в часи свободи та демократії
   
Ну да.
В колбасу мололи кістки і туалетний папір, каву робили із стаканчиків з залишками морозива, розвесну сметану в магазинах розбавляли кефіром і т.д.

а яка ваша думка щодо вишок 5G?  :-)o
   
потому что в макдональдсах их перед разогревом брызгают усилителями вкуса, который потом выдыхается видно. А ты думал, почему оно "дымком" пахнет? Только хера с два там того дымка. Химия!

н хімія а синтетика ти мабуть хотів сказати.
бо натуральний димок це теж хімія
   
А ви думаєте звідки взялося про вишкі 5g


невже і на Заході була совкова освіта?  8-:
   
На вихідних (в інші дні просто не буваю) в Маку - дитячі дні. Основний контингент - діти від 5 до 18. Мої наприклад раз в місяць обов'язково згадають: "а ми ще цього місяця в Макдональдс не ходили". Обов'язкова програма: фрі, курячі, нагетси, один з бургерів , ну і соуси. Сам наприклад беру хіба що колу з льодом (вона реально якась прикольніша ніж в магазині з пляшки).
   
це брехня
звідки в совку стільки хімії?  8-:
хімію почали завозити в часи свободи та демократії
Там працювала не хімія, а відсутність м'яса у ковбасі.
Анекдот тіх часів
Проводился, значит, ежегодный съезд-конкурс производителей колбасы. Съехались представители фабрик со всей страны и выиграл один подмосковный заводик. Все поздравляют представителя и спрашивают:
- Скажите, как удается вам получать колбасу такого высокого качества?
- Честно признаться, сам удивлен, что победа за нами. Ведь мы делаем как все: берем всякого дерьма, добавляем немного мяса...
- Ааа...так вы ещё мяса добавляете...
   
а яка ваша думка щодо вишок 5G?  :-)o
Нормальна. Я їх будую.
   
Там працювала не хімія, а відсутність м'яса у ковбасі.
Анекдот тіх часів
Проводился, значит, ежегодный съезд-конкурс производителей колбасы. Съехались представители фабрик со всей страны и выиграл один подмосковный заводик. Все поздравляют представителя и спрашивают:
- Скажите, как удается вам получать колбасу такого высокого качества?
- Честно признаться, сам удивлен, что победа за нами. Ведь мы делаем как все: берем всякого дерьма, добавляем немного мяса...
- Ааа...так вы ещё мяса добавляете...

хм, а чи було за совка "м'ясо" із сої ? мабуть, що нє
   
Нормальна. Я їх будую.
Хіба існуючі вежі не годяться для 5G?
   
Хіба існуючі вежі не годяться для 5G?
Годяться, але їх замало і вони не завжди там, де потрібно.
   
хм, а чи було за совка "м'ясо" із сої ? мабуть, що нє
Було.
   
хм, а чи було за совка "м'ясо" із сої ? мабуть, що нє
А от гівно було і багато  :-)o


   
Все ж радянська освіта - страшне зло.

а ти что, в Макдональдсе до сіх пор на раздаче стоішь, колбаснік, что такой уверенний?
   
Було.
https://www.youtube.com/watch?v=7afZRu3xI40

не смотрел ролік, но глядя на заставку с молочкой, сразу вспомніл, какой запах всегда стоял в советских магазинчиках с названием "Молоко" — это был запах настоящего свежего молока и сметаны. Которые кстати скисали без холодильника меньше чем за день. Понюхай современное молоко и сметану. Они вообще ничем не пахнут. И можно поставить на стол стакан молока — оно там несколько дней простоит и не скиснет.
   
не смотрел ролік, но глядя на заставку с молочкой, сразу вспомніл, какой запах всегда стоял в советских магазинчиках с названием "Молоко" — это был запах настоящего свежего молока и сметаны. Которые кстати скисали без холодильника меньше чем за день. Понюхай современное молоко и сметану. Они вообще ничем не пахнут. И можно поставить на стол стакан молока — оно там несколько дней простоит и не скиснет.
Розливне молоко при совку перевозили до магазинів автоцистернами чи бідонами.
Воно не було пастеризованим, чистота цистерн та бідонів - була сумнівною, плюс кожен працівник по всьому ланцюжку ніколи не купував молоко в магазині, а відливав собі скільки потрібно, додаючи замість молока в діжку що було під рукою.
Природно за таких умов молоко швидко скисало.
   
плюс кожен працівник по всьому ланцюжку ніколи не купував молоко в магазині, а відливав собі скільки потрібно, додаючи замість молока в діжку що було під рукою.
(tu)
"Ты хозяин а не гость, прихвати хотя бы гвоздь" (с)  :buba:
   
просто в Україні ще дуже мало американських компаній , тому макдоналдс вигрібає весь хейт на себе!
Коли прийде вся навала , то забудете про макдоналдс , він просто розчиниться у десятках іншіх компаній.

зараз набирає оберти чік-філей, дійсно смачно
https://www.chick-fil-a.com/
   
Розливне молоко при совку перевозили до магазинів автоцистернами чи бідонами.
Воно не було пастеризованим, чистота цистерн та бідонів - була сумнівною, плюс кожен працівник по всьому ланцюжку ніколи не купував молоко в магазині, а відливав собі скільки потрібно, додаючи замість молока в діжку що було під рукою.
Природно за таких умов молоко швидко скисало.

Я не знаю что там добавляли, но из советского молока моя мать постоянно делала очень вкусный домашний творог. Из современного молока никакого творга хоть усрись не сделаешь
   
Я не знаю что там добавляли, но из советского молока моя мать постоянно делала очень вкусный домашний творог. Из современного молока никакого творга хоть усрись не сделаешь
(tu)
А в нас сусід класні вершки часто приносив, він на молоковозі працював   :-)o
   
Я не знаю что там добавляли, но из советского молока моя мать постоянно делала очень вкусный домашний творог. Из современного молока никакого творга хоть усрись не сделаешь
Сир робиться з молока, яке не зазнавало пастеризації.
У процесі пастеризації вбиваються всі мікроорганізми, що дозволяє зберігати таке молоко значно довше і саме тому все молоко в магазинах зараз пастеризоване.
Якщо є бажання зробити сир із такого молока – необхідно додати закваску з живою культурою молочнокислих бактерій і буде тобі щастя.
   
це брехня
звідки в совку стільки хімії?  8-:
хімію почали завозити в часи свободи та демократії
Без хімії ти ніц нормального не зробив та і хімія різна буває - нітритна сіль додається до копченостей і ковбас, в СРСР додавали нітрит натрію

Ось почитайте

У "ГОСТі" було понад 200 хімічних сполук, які рекомендували додавати. Серед них наступні складники:

Е250 - нітрит натрію, консервант, який додавали до ковбаси та сосисок і який знищував небезпечні бактерії. Його й досі використовують у сучасних технологіях
Е471 - емульгатор, який додавали у хлібобулочні вироби
Е160b - барвник для масла та маргарину
УЛ-1 - мінеральний барвник для цукру-рафінаду
М'ясні вироби на фабриках коптили з відходів виробництва скипидару та каніфолі.

Часто головним аргументом людей, які ностальгують за радянською ковбасою, є те, ніби нібито цей продукт колись складався виключно з 75% м’яса. Насправді це була рекомендація, а не вимога. На етикетках дрібним шрифтом навіть зазначали на що замінити м’ясо: суміш виварених кісток, крохмаль та харчова плазма. А згідно з нормами, у сосисках могло міститись лише 10% м'яса.
   
Раніше докторську ковбасу їли і через троє діб без усілякого охолодження - проблем не було) київські торти в потягах возили пару діб - теж)
олігархи зпаскудили і ковбасу і торт.
   
В 2022 році Макдональдс і півроку не працював та й ціни в ньому були набагато нижчі. Звідси і так званий зріст виторгу, а у співставних цінах з співставним періодом цей зріст перетворюється на падіння. Є три ступені брехні - брехня, зухвала брехня та статистика.
   
Я не знаю что там добавляли, но из советского молока моя мать постоянно делала очень вкусный домашний творог. Из современного молока никакого творга хоть усрись не сделаешь

Все нормально робиться. Просто зараз чистота на виробництві на порядок вища, пастерізація краща, упаковка так взагалі геть інша.
   
Дякую, я дійсно не знав, що в оте молоке треба додавати закваски, та й ще три різні, щоб воно скисло. Треба спробувати
   
почитав вранці гілку. в обід заїхав на Макдрайв. картопляні діпи, два бігТейсті, новий якийсь великий гострий соус, еспресо. смакота.
перекусив.
я це лублу. Мак (с)
   
А хто памʼятає як на станціях бабки котлети з пюре продавали і пиріжки - я не ризикував але люди їли)

А я завжди купував десь на Полтавщині свіжесмажених карасиків.
   
Дякую, я дійсно не знав, що в оте молоке треба додавати закваски, та й ще три різні, щоб воно скисло. Треба спробувати

то вже для гурманів
можна обійтися замість закваски шматочком сиру з базару (чи навіть з магазину, але сир має буть якісний, з бактеріями та невеликим строком зберігання)

Більше того, можна взагалі не напружуватися й зробити швидким методом, за допомогою хлориду калію, сир робиться за півгодини
   
чого вас не дивують надприбутки з продажу алкоголю, сигарет, наркотиків? На кожній залежності піднімаються захмарні гроші.
Потому что рынок алкоголя - это миллиардов 50.
В 2021 году, по данным Pro-Consulting, объем табачного рынка составил 37 млрд грн.
А игральный рынок - 219 ярдов и это при том, что большая его часть в тени и алкоголизмом страдают сотни тысяч, если не миллионы людей, курят много миллионов, наверное, половина населения, а лудоманией по данным ВОЗ, в мире примерно 0,8–1% человек в разной степени, а реально оставляют там кучу денег, наверное, намного меньше (надо еще как минимум, чтоб они были).
   
то вже для гурманів
можна обійтися замість закваски шматочком сиру з базару (чи навіть з магазину, але сир має буть якісний, з бактеріями та невеликим строком зберігання)

Більше того, можна взагалі не напружуватися й зробити швидким методом, за допомогою хлориду калію, сир робиться за півгодини
До речі використання хлористого кальцію для виробництва сиру - це традиційна технологія при совку.
   
До речі використання хлористого кальцію для виробництва сиру - це традиційна технологія при совку.

Хм, й ще сумнівався - хлористий калій чи кальцій використовують. Чогось переклинило.
загуглив - таки кальцій, так.

Ще й вважається більш корисним такий сир
   
Ще й вважається більш корисним такий сир
Онукам, коли були маленькі, саме так і робили. Виходить чудово і дуже швидко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія