Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віялові відключення

Віялові відключення

З 14 години до 22 години (8 годин) цілі мікрорайони Львова без світла. Особливо повезло тим, в кого немає газу. Тільки електроплити.
https://zaxid.net/na_lvivshhini_zaprovadili_viyalovi_vidklyuchennya_svitla_dlya_naselennya_n1551714
Дефіцит - всього лише 3%.
При цьому виличне освітлення горить, ліфти не вимикались (для зменшення навантаження).
Центральне опалення теж не працює. Можна було б тимчасово запустити для подолання дефіциту електричних потужностей. Бо напевне гріються електрикою.

Ніхто наперед не попередив, бо військова таємниця.
   
Re: Віялові відключення

При цьому виличне освітлення горить, ліфти не вимикались (для зменшення навантаження).
Ахуєть!  ;o Чернігів темний шо піпєц... Ліфти працюють.
   
Re: Віялові відключення
PAL

Ніхто наперед не попередив, бо військова таємниця.
я ХЗ, чому там так
в нас ще вранці у пабліках написали, що енергетична тривога й можливі відключення
ввечері на 3 години вимкнули
   
Re: Віялові відключення

попередили ще вчора зі списком вулиць
   
Re: Віялові відключення

А є пальники на оцеті?
   
Re: Віялові відключення
PAL

щодо вуличного освітлення
Електрикам треба було б поперейматися якимось режимом "через один ліхтар"
Бо зовсім без освітлення після шостої вечора - дуже погано. Значно збільшуються ризики ДТП з пішоходами, бо дурні олені не розуміють, що їх не видно, й кидаються під колеса
У нас опісля кількох таких ДТП вуличне освітлення подовжили до 8ї вечора
   
Re: Віялові відключення

попередили ще вчора зі списком вулиць
Де саме? Є посилання зі списком?

Смартфоном не користуюсь.
   
Re: Віялові відключення

Де саме? Є посилання зі списком?
наскільки розумію - обленерго
на роботі зранку доповіли, здається розсилка в якомусь месенджері
   
Re: Віялові відключення

І шо? Війна вроді, нє?
   
Re: Віялові відключення

А є пальники на оцеті?

Є лише іпальники :(
   
Re: Віялові відключення

Прикольно, що модні домофони без світла не працюють. Тобто двері відчинені.
Бо акумулятори чи ББЖ в них рідко хто ставить.
Те саме з локальним швидкісним інтернетом. Він тупо не працює.
   
Re: Віялові відключення

попередили ще вчора зі списком вулиць
Де?
Я сьогодні заходила на сайт Львівенерго, але там плану відключень нема, тільки в особистих кабінетах чи Вайбері.
Замахало це викручування рук. Не хочу я давати свої координати Львівенерго, то чому я не можу знати те, що вони зобов'язані надати.
Мені треба поїхати в село і я хочу знати, в який день там буде відключення, бо навіть води не матиму.
І ніякої інфи, лише те, що вже було.
Придурки.
   
Re: Віялові відключення

В Києві зробили графік по будинкам і відключають будинки по графіку

Можна онлайн  ввести вулицю і номер будинку

Графік можна подивитись тут
   
Re: Віялові відключення

До речі, сьогодні можуть відключити після 23-24. До ранку.
   
Re: Віялові відключення

щодо вуличного освітлення
Електрикам треба було б поперейматися якимось режимом "через один ліхтар"
Бо зовсім без освітлення після шостої вечора - дуже погано. Значно збільшуються ризики ДТП з пішоходами, бо дурні олені не розуміють, що їх не видно, й кидаються під колеса
У нас опісля кількох таких ДТП вуличне освітлення подовжили до 8ї вечора
+1
Півтори години тому перед перехрестям один такий олень мені дорогу перебіг... Добре що я до 20 км  перед перехрестям скинув (мені червоний). А це падло метрів за 50-60 від зєбри з темряви вискочило і побігло. Геть не бачив тварюку тупорилу
   
Re: Віялові відключення

А є пальники на оцеті?
Нє. Тіко грєлки. Каталітичні.
   
Re: Віялові відключення

В Києві зробили графік по будинкам і відключають будинки по графіку

Можна онлайн  ввести вулицю і номер будинку

Графік можна подивитись тут
Ні хрена не співпадає. Добре, що в кращу сторону не співпадає (не вимикають, коли мали б, або на менший час), проте планувати день непросто.
   
Re: Віялові відключення

Особливо повезло тим, в кого немає газу. Тільки електроплити.

навпаки - не повезло.
   
Re: Віялові відключення

В кого електроплити - будуть вимикати щодня. Бо від них перевантаження.
   
Re: Віялові відключення

В кого електроплити - будуть вимикати щодня. Бо від них перевантаження.
Треба якусь ідею, щоб з вогнегасника зробити балон для пропана
   
Re: Віялові відключення

щодо вуличного освітлення
Електрикам треба було б поперейматися якимось режимом "через один ліхтар"
Бо зовсім без освітлення після шостої вечора - дуже погано. Значно збільшуються ризики ДТП з пішоходами, бо дурні олені не розуміють, що їх не видно, й кидаються під колеса
У нас опісля кількох таких ДТП вуличне освітлення подовжили до 8ї вечора

Світлодіоди які зараз вже стають повсюдними допускають роботу на малому струмі зі зменшеною потужністю, при цьому  чудово себе почувають і видають більшу кількість люменів на ват.
   
Re: Віялові відключення

В кого електроплити - будуть вимикати щодня. Бо від них перевантаження.
А тим, в кого є газ, заборонити користуватись електрообігрівачами, для справедливості, же би безгазові могли зварити кави і посмажити яєчню, не перевантажуючи мережу своїми плитами.
   
Re: Віялові відключення

Треба якусь ідею, щоб з вогнегасника зробити балон для пропана
Тюбля. Повним ходом переробляють, і для війська, і для цивільних, продають готові, фарбовані, з привареною підставкою і пальником в комплекті.
Тільки я шото стрємаюсь, купив польського балона п'ятилітрового.
   
Re: Віялові відключення

ви шо придурошні ?

зробіть собі особисті кабінети і там читайте.
 інтернет є, а телефону нема.

в особистому кабінеті ПОСТІЙНО приходять повідомлення коли відключать
   
Re: Віялові відключення

дурні олені не розуміють, що їх не видно,
То дурні їздять не враховуючи що нема освітлення
   
Re: Віялові відключення

Прикольно, що модні домофони без світла не працюють. Тобто двері відчинені.
Бо акумулятори чи ББЖ в них рідко хто ставить.
Те саме з локальним швидкісним інтернетом. Він тупо не працює.
прикольно, шо будинок ніщебродів не можуть зварганити акума, шоб забезпечити свою безпеку
   
Re: Віялові відключення

я хочу знати, в який день там буде відключення, бо
У хуйло попитай
   
Re: Віялові відключення

Де?
Я сьогодні заходила на сайт Львівенерго, але там плану відключень нема, тільки в особистих кабінетах чи Вайбері.
Замахало це викручування рук. Не хочу я давати свої координати Львівенерго, то чому я не можу знати те, що вони зобов'язані надати.
Мені треба поїхати в село і я хочу знати, в який день там буде відключення, бо навіть води не матиму.
І ніякої інфи, лише те, що вже було.
Придурки.
вони тобі прийдуть по координатам під двері насрають ?  :laugh:  у них є всі дані бо лічильники оформлені на когось, як мінімум
   
Re: Віялові відключення

То дурні їздять не враховуючи що нема освітлення

В полі теж нема освітлення. І по селах також подекуди. Зате в машин є фари.
   
Re: Віялові відключення

Навіть є інструкція.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0151-07#Text
   
Re: Віялові відключення

В полі теж нема освітлення. І по селах також подекуди. Зате в машин є фари.
коли обираєш швидкість, враховуєш освітленність.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги.
   
Re: Віялові відключення

коли обираєш швидкість, враховуєш освітленність.
по місту можна 50, про світло ніц не пише в правилах  :laugh:
   
Re: Віялові відключення

по місту можна 50, про світло ніц не пише в правилах  :laugh:
:facepalm1: це писдєц. 50 то максимум, а не мвнімум.
   
Re: Віялові відключення

+1
Півтори години тому перед перехрестям один такий олень мені дорогу перебіг... Добре що я до 20 км  перед перехрестям скинув (мені червоний). А це падло метрів за 50-60 від зєбри з темряви вискочило і побігло. Геть не бачив тварюку тупорилу
Чисто кацапські роздуми. Він тварюка тупорила, олень. А ви просто айнштайн та володар всесвіту. Ви зобов'язані тримати швидкість відповідно до дорожніх умов незважаючи на те, вибігають олені, чи ні.
   
Re: Віялові відключення

:facepalm1: це писдєц. 50 то максимум, а не мвнімум.
Українці їздять "приблизно"
   
Re: Віялові відключення

Чисто кацапські роздуми. Він тварюка тупорила, олень. А ви просто айнштайн та володар всесвіту. Ви зобов'язані тримати швидкість відповідно до дорожніх умов незважаючи на те, вибігають олені, чи ні.
цей володар вважає, що затори утворюються, бо 73% їздять недостатньо швидко.
   
Re: Віялові відключення

Посилання вище.
Цитувати
4. Застосування графіків та повідомлення споживачів

4.1. У разі виникнення дефіциту електроенергії Міненерго, ОСП, ОСР повинні інформувати місцеві органи виконавчої влади про ситуацію щодо постачання електроенергії. Про застосування комплексу заходів з обмеження і відключення електроенергії ОСР повідомляють споживачів та населення через засоби масової інформації, у тому числі на офіційному веб-сайті.
Не зроблено.
   
Re: Віялові відключення
PAL

коли обираєш швидкість, враховуєш освітленність.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги.

"и он был абсолютно прав, упокой господи его душу" (с) анекдот
тому оленю, що кидається під колеса, та його захисникам треба міцно в голову вбити: трупові глибоко пофіг, чи він правий був чи ні
Й друге - водій може просто відволіктися, наприклад, подивитися у дзеркала, й побачити оленя тіки перед капотом
Бо коли світло, оленя видно ще на тротуарі, й водій звертає на нього увагу. А коли нема освітлення - його видно виключно у промені фар.
   
Re: Віялові відключення
PAL

Чисто кацапські роздуми. Він тварюка тупорила, олень. А ви просто айнштайн та володар всесвіту. Ви зобов'язані тримати швидкість відповідно до дорожніх умов незважаючи на те, вибігають олені, чи ні.

просто сядьте за кермо опісля шостої. Коли великий трафік, а освітлення нема. Коли назустріч їдуть ідіоти з говноксеноном, причому не треба на ПДР кивати щодо таких ситуацій - тебе сліпить абсолютно раптово, й до ти на секунду взагалі не бачиш дорогу, яка до цього була цілком видною

решті-решт, ввімкнітть інстинкт самозбереження! Вважайте, що за рулем сидить напівсліпий водій. Краще витратити зайвих 30 секунд на тротуарі, ніж три місяці на лікарняному ліжку.
   
Re: Віялові відключення

Й друге - водій може просто відволіктися, наприклад, подивитися у дзеркала, й побачити оленя тіки перед капотом
І по-третє, абсолютно одинакові алєні як за кермом, так і на двох ногах бігають через дорогу в темряві.
В цих складних умовах обидві, трясця, сторони, мають бути вкрай уважними. Он, навіть світлофори вирубають, хз нащо. На перехрестях весело і без пішоходів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія