Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В СССР

В СССР

мы смотрели чемпионаты по футболу бесплатно
   
Re: В СССР

мы смотрели чемпионаты по футболу бесплатно
зато  не було пивбарів і телевізорів
   
Re: В СССР

зато  не було пивбарів і телевізорів

телевизоры были у всех, не лги
   
Re: В СССР

А что сейчас деньги берут?

   
Re: В СССР

мы смотрели чемпионаты по футболу бесплатно

По телевизору?
А сейчас платно?
   
Re: В СССР

По телевизору?
А сейчас платно?

А где посмотреть-то ?
   
Re: В СССР

мы смотрели чемпионаты по футболу бесплатно
а іщо тєбє в школє булачку довалі , дурачок  :gigi:
   
Re: В СССР

А где посмотреть-то ?
в піздє  :gigi:  :gigi:
   
Re: В СССР

йопаний стид хтось до сих пір не навчився користуватись гуглом
краще б ти і залишився у совку назавжди
   
Re: В СССР

По телевизору?
А сейчас платно?

ЄВРО відкрито! У п’ятницю ввечері Італія розпочала з феєрверків. У першій груповій грі "Скуадра Адзурра" змела Туреччину з поля 3: 0. В Австрії 733 000 людей стежили за стартовим матчем на ORF. У Німеччині майже десять мільйонів людей бачили гру на ARD.


Коли о 15:00 у суботу пролунає свисток на матчі Уельсу проти Швейцарії, багато екранів телевізорів наших сусідів залишаться чорними. Друга гра ЄВРО не транслюватиметься на безкоштовному телебаченні в Німеччині - вперше в історії.

Портал Telekom MagentaTV забезпечив часткові права. Суспільні мовники ARD та ZDF показують лише 41 з 51 гри на чемпіонаті Європи. Вболівальники футболу повинні взяти платну підписку на MagentaTV
   
Re: В СССР

мы смотрели чемпионаты по футболу бесплатно

Ага, и только сборную сисисипи...
   
Re: В СССР

ЄВРО відкрито! У п’ятницю ввечері Італія розпочала з феєрверків. У першій груповій грі "Скуадра Адзурра" змела Туреччину з поля 3: 0. В Австрії 733 000 людей стежили за стартовим матчем на ORF. У Німеччині майже десять мільйонів людей бачили гру на ARD.


Коли о 15:00 у суботу пролунає свисток на матчі Уельсу проти Швейцарії, багато екранів телевізорів наших сусідів залишаться чорними. Друга гра ЄВРО не транслюватиметься на безкоштовному телебаченні в Німеччині - вперше в історії.

Портал Telekom MagentaTV забезпечив часткові права. Суспільні мовники ARD та ZDF показують лише 41 з 51 гри на чемпіонаті Європи. Вболівальники футболу повинні взяти платну підписку на MagentaTV

а інет у Німеччини відключать під час тих 10 мат чів? :gigi:
   
Re: В СССР

если кто где смотрит бесплатно - дайте ссылку
   
Re: В СССР

Ага, и только сборную сисисипи...

нет
   
Re: В СССР

телевизоры были у всех, не лги

Вот не нада...
в 1969( это ссср уже полвека) в парадном на 36 квартир было всего 2!!! телевизора. Это я помню.
   
Re: В СССР

нет

Расскажи мне... угу.
   
Re: В СССР

Вот не нада...
в 1969( это ссср уже полвека) в парадном на 36 квартир было всего 2!!! телевизора. Это я помню.

уже лет через 5 были у всех
   
Re: В СССР

Расскажи мне... угу.

глупости говоришь
   
Re: В СССР

а інет у Німеччини відключать під час тих 10 мат чів? :gigi:
Мажента ТіФау і є телебачення через нет.
Платне
В ефірному все потрохи загинається.
Австрійці платять ефіррий податок 320є в рік вдічі більший за фрн.
Тому на орф ще показують.
Але кажуь що в подальшому не факт що так буде.
Відвалюєш курва єпланам за ефір 10тис грн в рік і ще футбол купляй.
Мудаки
   
Re: В СССР

мы смотрели чемпионаты по футболу бесплатно
...если не  біьли репресированьі
   
Re: В СССР

зато  не було пивбарів і телевізорів

 У багатьох і телевізорів не було.
   
Re: В СССР

я один раз смотрел  Уимблдон прямые передачи без каких-либо комментариев,
просто сигнал с камер
на отдельном канале
весь Уимблдон
нон-стоп

   
Re: В СССР

глупости говоришь

Ну расскажи мну как ты смотрел ЧМ по футболу 1980 года...
   
Re: В СССР

на отдельном канале

В СССР? Не кизди.... Сначала было дыва канала... Потом три.. Под конец - четыре... Какой, нафуй, "отдельный" канал????
   
Re: В СССР

уже лет через 5 были у всех

 Не було, мої купили десь у 1970-му, то ще до 1975-го половина під"їзда у нас збиралось дивитись футбол. Немало і до 1985р. ще не мали телевізорів.
   
Re: В СССР

В СССР? Не кизди.... Сначала было дыва канала... Потом три.. Под конец - четыре... Какой, нафуй, "отдельный" канал????

ну какой-какой
Ну помнишь там ручка была ?
Для переключения каналов.
Ты никогда не пробовал ею пощёлкать ?
Поискать каналы
   
Re: В СССР

ну какой-какой
Ну помнишь там ручка была ?
Для переключения каналов.
Ты никогда не пробовал ею пощёлкать ?
Поискать каналы

Не только пробовал... Но если вытащить её, то там были настройки... Покрутил вправо... Покрутил влево... Болт, а не "отдельный канал"... На кой ляд совку было платить уимблдону миллионы фунтов за трансляцию в никуда?
   
Re: В СССР

Ну расскажи мну как ты смотрел ЧМ по футболу 1980 года...

я помню что рисовали таблички на бумаге с матчами и смотрели все матчи
не помню чтобы были какие-то пробелы в этом отношении
   
Re: В СССР

В срср футбол був масовим спортом. в кожному подвірї було по футб.полю. а зараз це для одиниць. масам він нецікавий.
   
Re: В СССР

Ну расскажи мну как ты смотрел ЧМ по футболу 1980 года...

 Це коли Руменіге за 17 хв. до кінця поєдинку із французами 2 гола забив і дозволив німцям пройти у фінал? Та нормально дивились.  :)   
   
Re: В СССР

Не только пробовал... Но если вытащить её, то там были настройки... Покрутил вправо... Покрутил влево... Болт, а не "отдельный канал"... На кой ляд совку было платить уимблдону миллионы фунтов за трансляцию в никуда?

вот этого я не знаю
   
Re: В СССР

В срср футбол був масовим спортом. в кожному подвірї було по футб.полю. а зараз це для одиниць. масам він нецікавий.

 Ого, де це таке було? У двориках можна було м"яча товкти, але щоб повноцінно грати...потрібно було йти на шкільну площадку.
   
Re: В СССР

 А ще чемпіонат 1980р., це коли А. Баль забив бразильцям м"яча і коментатор всю наступну гру волав, що потрібно "тримати гру"... :laugh: 
   
Re: В СССР

 Та і навіть шкільне поле було примітивним. От у цивілізованому світі - справді всі можливості для занять спортом. Поля - казкові, м"ячів - скільки хочеш і яких хочеш, вбрання...хто із хлопців тоді бачив буци, хороші тенісні ракетки настільного тенісу, куртки кімоно...
   
Re: В СССР

я помню что рисовали таблички на бумаге с матчами и смотрели все матчи
не помню чтобы были какие-то пробелы в этом отношении

Угу. Результаты из газеты "Совецкий спорт" заполняли эти таблички...
   
Re: В СССР

телевизоры были у всех, не лги

Взагаліто зараз бреше ти.

Я застав той час, у моїх був електро кольоровий і навіть децеметрова приставка зявилась, елктрон в 76 у них був а появився в 74 році.  Але більшість були раді чорноблій берзці у середину 90 років і купили її уже в 90 роки. А в багатьох не було ніякого телека. Я помню як в незалежній Україні діставали модулі для пульта, в електрон робилась схема і підключалась і пульт тоді з нею працював. Це все було самопал і саморобка.  :facepalm1:

Ти чомусь думаєш що на ФУП немає людей що помнять ті часи, а вони є і тобі  в очі кажуть що ти пропогандист і брехло
   
Re: В СССР

Угу. Результаты из газеты "Совецкий спорт" заполняли эти таблички...

у меня не было такой газеты, не надо выдумывать чепуху
   
Re: В СССР

Взагаліто зараз бреше ти.

Я застав той час, у моїх був електро кольоровий і навіть децеметрова приставка зявилась, елктрон в 76 у них був а появився в 74 році.  Але більшість були раді чорноблій берзці у середину 90 років і купили її уже в 90 роки. А в багатьох не було ніякого телека. Я помню як в незалежній Україні діставали модулі для пульта, в електрон робилась схема і підключалась і пульт тоді з нею працював. Це все було самопал і саморобка.  :facepalm1:

Ти чомусь думаєш що на ФУП немає людей що помнять ті часи, а вони є і тобі  в очі кажуть що ти пропогандист і брехло

меня устраивал чёрно-белый и я не знаю ни одного человека, у кого не было бы телевизора
   
Re: В СССР

там Эриксена унесли с поля без сознания, игра приостановлена
   
Re: В СССР

меня устраивал чёрно-белый и я не знаю ни одного человека, у кого не было бы телевизора

А в мене був Кольоровий, прикинь.

Брехло ти, пропогандиське.  :facepalm1:

Уже його чорнобіле мосійчук і скабєєва влаштовує))))

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія