Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За останній рік дуже багато ФУПчегів перестало писати

Треба просити редакцію УП назначити якигось адекватніших модераторів, бо скоро модератори за кожне слово будуть банити. Через таку неадекватну модерацію багато фупчиків пішло з форуму.

Я навіть не підозрював, що мене забанять за багато дописів, за які мене забанили. Інакше я би їх взагалі не писав.

Закликаєте до захисту Конституційного права громадян на Свободу Слова? Крім закликів потрібна пряма дія, то відкрийти гілку типу "Петиція ФУПівців до редакції УП" де і викладайте ващі вимоги.
   
Невже на ФУПі за Аелітом скучили?

Чи за Ментбастеркою  :K
   
Война. Приходится взвешивать каждое слово. Тем более, не таком интересном ресурсе...
   
Война. Приходится взвешивать каждое слово. Тем более, не таком интересном ресурсе...

Війна стимулює не тількі до науково-технічного розвитку, але і до політичного. Політична цензура - це засіб кацапів, і протиставити цьому можна лише Свободу Слова. Саме за це і йде війна, кацапи вбивають не просто абстрактних українців, а носіїв демократичних цінностей. Тому усякі прояви політичної цензури - це те за що платить хуйло. Відмова у захисті Свободи Слова - це капітуляція на ідеологічному фронті.
   
Війна стимулює не тількі до науково-технічного розвитку, але і до політичного. Політична цензура - це засіб кацапів, і протиставити цьому можна лише Свободу Слова. Саме за це і йде війна, кацапи вбивають не просто абстрактних українців, а носіїв демократичних цінностей. Тому усякі прояви політичної цензури - це те за що платить хуйло. Відмова у захисті Свободи Слова - це капітуляція на ідеологічному фронті.

Дракона победить может только дракон.

Чтобы победить врага надо быть сильнее его во всех отношениях.

И если РФ вводит цензуру, то цензура Украины должна быть в сто раз жестче.

На войне нет места свободе.
   
наведи приклад, що ти такого написав харизматичного, за що отримав бан.
просто дав посилання на Швеця
цього цілком достатньо
бо не було суду, який би визнав його ворогом України
до того ж ганебне якесь формулювання - Притяг у клювику.
Покажи мені пункт правил ФУПу де є щось про клювики.

Що таке провокація політсрача на політичному форумі навіть питати не буду,
все одно ніхто відповіді не дасть.
   
Дракона победить может только дракон.
Чтобы победить врага надо быть сильнее его во всех отношениях.
И если РФ вводит цензуру, то цензура Украины должна быть в сто раз жестче.
На войне нет места свободе.
...не тягни сюди кацапське іпсо,  щоб перемогти дракона треба бути розумнішим його, а не стати ним,..українці якраз і є такими людьми, що розумніші за москалів, а совки у владі та такі , як ти, хочуть перетворити українців у стадо... той, хто зажене українців у стадо -- знищить Україну...
   
хто може вбити дракона?  Profilaktik  відповів саме як цей бургомістер B-)

   
Закликаєте до захисту Конституційного права громадян на Свободу Слова? Крім закликів потрібна пряма дія, то відкрийти гілку типу "Петиція ФУПівців до редакції УП" де і викладайте ващі вимоги.

Я це можу зробити. Але чи це прочитає редакція УП? Треба якось так звернутися до редакції УП, щоб вони взнали нашу думку.
   
...не тягни сюди кацапське іпсо,  щоб перемогти дракона треба бути розумнішим його, а не стати ним,..українці якраз і є такими людьми, що розумніші за москалів, а совки у владі та такі , як ти, хочуть перетворити українців у стадо... той, хто зажене українців у стадо -- знищить Україну...

То есть Вы против цензуры на форуме да и вообще в Украине, я правильно понимаю мысль?
   
Я це можу зробити. Але чи це прочитає редакція УП? Треба якось так звернутися до редакції УП, щоб вони взнали нашу думку.
Лет 10 назад на ФУПе были какие-то технические неполадки, я не смог войти, куда-то удалили часть аккаунтов, а новые регистрации отменили, и я зарегистрировался на СУПе, был тогда такой альтернативный форум. Меня там за пол-года банили трижды. Первый раз за то, что я честно написал, что считаю басню Леся Поддеревянского, которую процитировал какой-то участник, а он это делал постоянно к месту и не к месту, низкопробным дерьмом и назвал братив Капрановых, которые что-то оттуда издали, Капроновыми. Второй раз за то, что при общении с какой-то Алисой, или Анфисой, уже не помню точно имени, которая хвалила Тимошенко, написал, что она такая же дура, как и Юля. А последний раз забанили за то, что я поинтересовался за каким хреном Ющенко взял на годовщину Шевченко возлагать цветы к памятнику свою жену, если Катерина в Кобзаре в лучшем случае обложку прочитала. Благо тут модераторы хоть за такое не банят. Но это я написал к тому, что я несколько раз попытался писать по ОС на СУП, и в конце концов мне ответил какой-то модер, что политика модерации форума - дело самого форума, не хочешь не пиши. Без дискуссии форум вырождается, но вероятно тут по какой-то причине такая политика.     
   
Я це можу зробити. Але чи це прочитає редакція УП? Треба якось так звернутися до редакції УП, щоб вони взнали нашу думку.

Сделайте. Я поддержу )
   
Благо тут модераторы хоть за такое не банят.
Ну чого ж. Будьмо справедливими, довбойобів кацапоїдних банять теж. На жаль, не так активно, як хотілося б, але все-таки.
   
останній пост його 4 дні тому

Показати зображення...

 (tu)
   
Re: За останній рік дуже багато ФУПчегів перестало писати

доволі цинічно. виглядає як турч під різними ніками сам з собою розмовляє.
Як на мене досить дивне заняття
   
Як на мене досить дивне заняття

Алкоголь до добра не доводить((
   
Я це можу зробити. Але чи це прочитає редакція УП? Треба якось так звернутися до редакції УП, щоб вони взнали нашу думку.

електрона пошта на цій сторінці, співпраця з редакцією заохочується
https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/rules/howtowrite.html

але ваша іниціатива саме по питанню політики модераторства має бути підтримана іншими дописувачами. Якщо ви відкриєте гілку-петицію, то я теж викладу свою думку по цьому питанню. Тобто звернення групи дописувачів більш вагоме ніж думка однієї особи. Це теж один з принципів демократії.
В листі до редакції УП можна буде узагальнити думки дописувачів.
   
Здравствуй Серенька. Вижу у тебя ко мне есть какие-то претензии, слушаю тебя внимательно.
   
Здравствуй Серенька. Вижу у тебя ко мне есть какие-то претензии, слушаю тебя внимательно.

Він зараз на роботі :)
   
Він зараз на роботі :)

Хорошо, я подожду. Но вижу у Хорвата тоже ко мне есть претензии вроде.
   
електрона пошта на цій сторінці, співпраця з редакцією заохочується
https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/rules/howtowrite.html

але ваша іниціатива саме по питанню політики модераторства має бути підтримана іншими дописувачами. Якщо ви відкриєте гілку-петицію, то я теж викладу свою думку по цьому питанню. Тобто звернення групи дописувачів більш вагоме ніж думка однієї особи. Це теж один з принципів демократії.
В листі до редакції УП можна буде узагальнити думки дописувачів.

Ще питання: чи мене не забанять за цю петицію?
Мене вже банили за пости, за котрі я навіть не підозрював, що мене можуть за них забанити. Якби я знав, що за ці мої дописи мене можуть забанити, то я би їх не писав. Треба буде просити модераторів, щоб кожен міг надсилати свої дописи на добровільну премодерацію, щоб кожен попередньо питався модераторів, чи за цей пост його не забанять.

Тут модератори на форумі влаштували якийсь банний терор чи сафарі на фупчиків. Тепер тут банять за будь-що.

Останнє редагування: 3 квітня 2023 11:33:22 від Slawv
   
Та краще вже ніколи сюди не писати, якщо бану так боітесь, ніж ганьбитися і терпіти таку "модераторшу" тупу курку фсбшну . тьху.  (td)
   
бач як дупою закрутила-" я ах....на помічниця всім і вся,аж цирк із своім вайбером чи що там у курки тут влаштувала. :laugh: за кормушку боіться.  :laugh: А вам ганьба-, "їожа, їожа" цілуйте фсбшну крадійку в жирну дупу далі! :bueee:
   
Та краще вже ніколи сюди не писати, якщо бану так боітесь, ніж ганьбитися і терпіти таку "модераторшу" тупу курку фсбшну . тьху.  (td)
подивився твої повідомлення за останні місяці їх небагато. Всі про йожа. Нічого більше не хвилює?
   
подивився твої повідомлення за останні місяці їх небагато. Всі про йожа. Нічого більше не хвилює?
Слыш, велик! Ник не наш, я говорил уже. На недолго попросил. Эта ваша "йожа" хворенькая , открыла еб...ло на одного чела, что в плену у сепаров побывал и не скурвился. А эта ваша прошмандовка тут правит бал над вами терпилами. Пусть пасть захлопнет, мы тут рядом живем, на трое. А то воспитательную беседу придется вести. Хоча что с тупой курицы толку. Ну живите тут с ней, ваше право в дерьме вошкаться. :bueee:
   
Ще питання: чи мене не забанять за цю петицію?
Мене вже банили за пости, за котрі я навіть не підозрював, що мене можуть за них забанити. Якби я знав, що за ці мої дописи мене можуть забанити, то я би їх не писав. Треба буде просити модераторів, щоб кожен міг надсилати свої дописи на добровільну премодерацію, щоб кожен попередньо питався модераторів, чи за цей пост його не забанять.

Тут модератори на форумі влаштували якийсь банний терор чи сафарі на фупчиків. Тепер тут банять за будь-що.

та не хвилюйтеся, якщо вас забанять то я зроблю нову петицію щоб вас розбанили.
Журналісти вимагають щоб влада давала відповіді на їх запити, а ми маємо вимагати щоб журналісти давали відповіді на питання пересічних українців.
Тобто тут питання не модерації ФУПу, а питання відкритості і демократичності засобів масової інформації. Підкреслюю, ми маємо питання до РЕДАКЦІЇ УП і ЖУРНАЛІСТІВ, а не до модераторів. Саме це має бути в основі Петиції.
   
Re: За останній рік дуже багато ФУПчегів перестало писати

подивився твої повідомлення за останні місяці їх небагато. Всі про йожа. Нічого більше не хвилює?
Sonic це теж їжак
   
та не хвилюйтеся, якщо вас забанять то я зроблю нову петицію щоб вас розбанили.
Журналісти вимагають щоб влада давала відповіді на їх запити, а ми маємо вимагати щоб журналісти давали відповіді на питання пересічних українців.
Тобто тут питання не модерації ФУПу, а питання відкритості і демократичності засобів масової інформації. Підкреслюю, ми маємо питання до РЕДАКЦІЇ УП і ЖУРНАЛІСТІВ, а не до модераторів. Саме це має бути в основі Петиції.

Я хвилююсь, бо мене, як правило, банять на декілька місяців.
   
Невже на ФУПі за Аелітом скучили?

Чи за Ментбастеркою  :K

А де то нещастя зникло... Полюбляло "Марш нової армії" викладати з брудними коментарями... :(

Що, нема вже часу та натхнення???
   
Здравствуй Серенька. Вижу у тебя ко мне есть какие-то претензии, слушаю тебя внимательно.

Жодних. Я хвилювася, чи все з тобою нормально. Ну як нормально, то все ОК.
   
Я хвилююсь, бо мене, як правило, банять на декілька місяців.

хлопці на фронті ризикують життям, а ви чим згідні ризикнути в боротьбі за Конституційні права?

Я пропоную щоб головний редактор УП раз у місяць давав відповіді на питання ФУПу відносно редакційної політики.
ФУП є частиною УП де-юре, але складається враження що де-факто редакція втратила контроль над цією частиною ресурсу.

Останнє редагування: 3 квітня 2023 13:22:08 від Mark()
   

Ще питання: чи мене не забанять за цю петицію?


Забанят. Ну и что?

Все уже сделано - идите и отмечайтесь кто хочет ))

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132324.0

Останнє редагування: 3 квітня 2023 13:32:41 від Profilaktik
   
Їжаки плакали, кололися, але все одно продовжували лізти на кактус  :D
   
Re: За останній рік дуже багато ФУПчегів перестало писати

Лет 10 назад на ФУПе были какие-то технические неполадки, я не смог войти, куда-то удалили часть аккаунтов, а новые регистрации отменили, и я зарегистрировался на СУПе, был тогда такой альтернативный форум. Меня там за пол-года банили трижды. Первый раз за то, что я честно написал, что считаю басню Леся Поддеревянского, которую процитировал какой-то участник, а он это делал постоянно к месту и не к месту, низкопробным дерьмом и назвал братив Капрановых, которые что-то оттуда издали, Капроновыми. Второй раз за то, что при общении с какой-то Алисой, или Анфисой, уже не помню точно имени, которая хвалила Тимошенко, написал, что она такая же дура, как и Юля. А последний раз забанили за то, что я поинтересовался за каким хреном Ющенко взял на годовщину Шевченко возлагать цветы к памятнику свою жену, если Катерина в Кобзаре в лучшем случае обложку прочитала. Благо тут модераторы хоть за такое не банят. Но это я написал к тому, что я несколько раз попытался писать по ОС на СУП, и в конце концов мне ответил какой-то модер, что политика модерации форума - дело самого форума, не хочешь не пиши. Без дискуссии форум вырождается, но вероятно тут по какой-то причине такая политика.     

Хуй з нею, з тією Юлєю, та навіть з Катериною на додачу. Але за Леся бан має бути пожиттєвий)
   
Re: За останній рік дуже багато ФУПчегів перестало писати

Я пропоную щоб головний редактор УП раз у місяць давав відповіді на питання ФУПу відносно редакційної політики.

Що б фупчики знали як коливатись разом з лінією.
   
І Гіпа зник...  :-)o
   
Re: За останній рік дуже багато ФУПчегів перестало писати

Гіпа класний  X(
   
Що б фупчики знали як коливатись разом з лінією.

ну хто безхребетний, той буде коливатися і від вітру  :gigi:

УП перетворилася на чорну коробку (black box) яка генерує якісь сигнали на виході, і зовсім незрозуміло за якими принципами ця генерація відбувається бо коробка немає вхідних терміналів. Навіть така установа як ЗСУ має речника, у якого журналісти можуть щось спитати. А от у УП ви не спитаєте... Невже так має бути в медійному засобі який претендує бути четвертою гілкою влади?
   
Та краще вже ніколи сюди не писати, якщо бану так боітесь, ніж ганьбитися і терпіти таку "модераторшу" тупу курку фсбшну . тьху.  (td)
+100500 (tu)
   
Жодних. Я хвилювася, чи все з тобою нормально. Ну як нормально, то все ОК.

Сергію, при всій повазі, цього разу Серенька це не ти :)
Турч, вєтрєнний, в нього вже є новий Серенька :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія