Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Что то я такого не заметил.Как поливали их говном так и не попускаетесь
Ти зараз в бан влетиш
За флуд та політсрач
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Крім наших військових в Оленівці ще утримуються діачата-медики 555 шпіталю Маріуполя.

Серед викрадених і зниклих співвітчизників — щонайменше 50 медиків військового шпиталю № 555 у Маріуполі. Коли будівлю шпиталю було знищено, вони разом із пораненими переховувалися на Металургійному комбінаті імені Ілліча. Саме там їх захопили окупанти.

Рідні зниклих медиків розповіли НВ, як по крихтам шукають інформацію про своїх полонених-невидимок та врешті з’ясовують, де вони знаходяться.(с)

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://nv.ua/ukr/amp/buv-shpital-i-nema-shpitalyu-de-zaraz-poloneni-mediki-mariupolya-novini-ukrajini-50256518.html&ved=2ahUKEwi75beakKb5AhXFi8MKHZSnAhQQFnoECCgQAQ&usg=AOvVaw2iCR5g96rAuxIaBHZYtmUa
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Ти зараз в бан влетиш
За флуд та політсрач

Так не я его вроде начал.Да и продолжать особого желания нету, потому что все прекрасно знают кто кому что скажет
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Москалі дуже добре розуміють тільки катування у відповідь.  Чеченців досі бояться, наприклад.  Нам потрібен певний психологічний стоп – кран проти них вигадати, не проти кремлівських, а саме проти суспільства.
тому диверсійні діі на територіі московіі буде найбільш дійовим. Бити треба по пропагандонам руzкого миру, тв підарах та простих громадян родичів орків
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

 :X
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Вони ніколи нічого не гарантують
І нічого нікому не винні
Десь на УП була стаття про це після скандалу з вивозом наших громадян до рашці.
   
Журавель, верніше відношення до нього, був першою ластівкою.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

досі нам не сказали, за яких умов військові виходили.
Але те, що обміну не відбулося досі, і те, що їх тепер починають вбивати, замітаючи сліди тортур та знущань, свідчить про те, що гарантій безпеки ніхто не давав.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

свідчить про те, що гарантій безпеки ніхто не давав.
Ніхто їх і не міг дати.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

в интервью New York Times депутат Верховной Рады Кира Рудик, принимавшая участие в переговорах об эвакуации защитников "Азовстали", сказала, что механизм для обмена пока не выработан.

По ее словам, украинские власти хотели бы, чтобы это произошло через третью страну, например, Турцию, но Россия выступает против. По крайней мере, сказала Рудик, Украина получила гарантии от таких организаций, как ООН и Красный Крест, что на российской территории с украинскими военными все будет в порядке. "Это была единственная причина, по которой мы согласились [на эвакуацию], потому что солдаты были готовы стоять до конца"
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

в интервью New York Times депутат Верховной Рады Кира Рудик, принимавшая участие в переговорах об эвакуации защитников "Азовстали", сказала, что механизм для обмена пока не выработан.

По ее словам, украинские власти хотели бы, чтобы это произошло через третью страну, например, Турцию, но Россия выступает против. По крайней мере, сказала Рудик, Украина получила гарантии от таких организаций, как ООН и Красный Крест, что на российской территории с украинскими военными все будет в порядке. "Это была единственная причина, по которой мы согласились [на эвакуацию], потому что солдаты были готовы стоять до конца"

думаю, все ж давали вони гарантії, але тепер відмовляються, бо не хочуть визнавати, що свінособакія їх надурила
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Пусть рудык покажет бумагу с подписями и гарантиями
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Пішки з оточеного міста. Невідома історія виходу морпіхів із Маріуполя

На сусідньому від "Азовсталі" металургійному комбінаті імені Ілліча під кінець першого місяця війни оборону тримала 36-та окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Під час роботи з цією бригадою на півдні "Українська правда" випадково почула, що окрім частини морпіхів, яка пішла на з'єднання з "азовцями", і тієї, що здалася в полон окупантам, є ще одна. Йдеться про невелику групу морпіхів із 36-ої бригади, яка у квітні, після важких боїв за місто, вийшла з обложеного Маріуполя пішки.

Серед них – тогочасний командир батальйону морпіхів на позивний "Арістід". Він був командиром у вже легендарного Сергія "Волини", який згодом очолив частину морпіхів, що пішла на "Азовсталь", та став одним із облич українського спротиву.

Історія участі 36-ої бригади в боях за Маріуполь – ще один фрагмент пазлу в трагічній і водночас героїчній мозаїці українсько-російської війни. 36-та бригада морпіхів під Маріуполем складалася з батальйона, яким керував Арістід, а також 1-го і 501-го окремих батальйонів.




Останнє редагування: 4 серпня 2022 09:52:24 від африканский_йож
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Пішки, малими групами, з батальйону Арістіда з Маріуполя вийшло лише 7 людей. З усієї бригади – щонайменше 76. До кінця дійшли не всі: хтось загинув, переходячи річку, хтось – дорогою в бою.

Ті, хто вижили, продовжують захищати Україну.

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Тг-каналы русни пишут об "ещё  об одном ударе по колонии где содержатся пленные".

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

:X https://t.me/gruntmedia/16856

Йожа, КК бросил меня с мамой в поле в начале апреля замерзать под Бердянском.
не заметили просто... типа
моя кошка замерзла насмерть
я и мама едва не замерзли. помогли местные
я к чему все это говорю.

верить МККК нет особых оснований. и их "гарантии" - пшик.
гарантии могли дать только ГОСУДАРСТВА. но беда в том, шо у кацапов есть ЯО. а никому не хочется умирать после ядерного удара - то, шо кацапы ипанутые на голову, ты, надеюсь, не будешь оспаривать?
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Тг-каналы русни пишут об "ещё  об одном ударе по колонии где содержатся пленные".

https://t.me/insiderUKR/38160

все логично
кацапы получают сразу 2 бонуса
1. уничтожение наших героев, которые РЕАЛЬНО ДАВАЛИ ИМ ПРОСРАТЬСЯ в Мариуполе
2. запугивание своих. типа в плен вас уже брать не будут. и не без причин. после того, шо кацапы делают с нашими хлопцами в плену, желающих брать кацапов в плен все меньше.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

https://t.me/bayraktar_news_ukr/5706

цензурных слов к этой новости не напишу.
нецензурные можете писать любые - заранее подпишусь под КАЖДЫМ.

ЗЫ только попробуйте тут на ФУП шото вякнуть, когда будем зачищать Мариуполь.. ВСЕМ колаборантам - мы вас достанем. и ваша смерть НЕ БУДЕТ ЛЕГКОЙ. обещаю.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Москалі дуже добре розуміють тільки катування у відповідь.  Чеченців досі бояться, наприклад.  Нам потрібен певний психологічний стоп – кран проти них вигадати, не проти кремлівських, а саме проти суспільства.
тому диверсійні діі на територіі московіі буде найбільш дійовим. Бити треба по пропагандонам руzкого миру, тв підарах та простих громадян родичів орків

нет. диверсионная деятельность на территории врага - это одно.
а уничтожение мирных.. мы сами станем зверями (кацапами). это не наш путь.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

цензурных слов к этой новости не напишу.
нецензурные можете писать любые - заранее подпишусь под КАЖДЫМ.

ЗЫ только попробуйте тут на ФУП шото вякнуть, когда будем зачищать Мариуполь.. ВСЕМ колаборантам - мы вас достанем. и ваша смерть НЕ БУДЕТ ЛЕГКОЙ. обещаю.

З Фінляндії добре погрожувати
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

З Фінляндії добре погрожувати

ну и к чему это? мне нужно было оставить маму умирать во Львове ради мести пидарасам-колаборантам?
я вернусь. но сперва должен позаботиться о здоровье и благополучии близкого мне человека. Я пытался сделать это в Львове, безрезультатно.
в Запорожье было хорошо, но ЗАЭС.. надеюсь, ты убедился, что в своей оценке кацапопидаров я не ошибся? Абизяны с гранатой. атомной.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

ну и к чему это? мне нужно было оставить маму умирать во Львове ради мести пидарасам-колаборантам?
я вернусь. но сперва должен позаботиться о здоровье и благополучии близкого мне человека. Я пытался сделать это в Львове, безрезультатно.
в Запорожье было хорошо, но ЗАЭС.. надеюсь, ты убедился, что в своей оценке кацапопидаров я не ошибся? Абизяны с гранатой. атомной.
Не ври хотя бы самому себе
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Не ври хотя бы самому себе
люди якраз найбільше брешуть самі собі, особливо кацапи.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Не ври хотя бы самому себе
ага)
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

 :X
З'явилася інформація, що в СІЗО так званої "днр" помер боєць підрозділу "Медведі", який потрапив у полон на "Азовсталі". Про це повідомило російське пропагандистське видання ТАСС.
В агентстві цинічно заявляють, що причиною смерті бійця нібито стали "ускладнення хронічних захворювань через наркозалежність".

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

https://t.me/voynareal/30741
то їх у Марику утримують? чи з Оленівки возять?
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Командира полку "Азов" Прокопенка вивезли до Росії - дружина

Російські ЗМІ повідомили про вивезення до Росії командира полку "Азов" Дениса Прокопенка, державні структури та "Червоний Хрест" це ще не підтвердили.

"Я знаю лише, що він вивезений в Росію і взагалі це ще не підтверджено. Щодо місця перебування Дениса я дізналась через російські ЗМІ. Держструктури мені остаточно не підтверджують, тому що тут важко щось підтвердити. Я розумію, Росія зараз командний склад сховала, інших солдат і офіцерів ховає та не розголошує, де вони перебувають. Чекаємо, що буде далі.

Це по суті робота "Червоного Хреста" — відповідати мені, але я дотепер не знаю, де мій чоловік.  Навіть, якщо він в Росії, тож існує, в принципі, комунікація з московським філіалом "Червоного Хреста". Але її немає. Це означає, що є, можливо, певний договірняк з тією ж владою в Росії, щоб не видавати інформацію про місцезнаходження і т.д".

Катерина Прокопенко нарікає на комунікацію ЧХ з родичами. За її словами, були випадки, коли "Червоний Хрест" дзвонив рідним, повідомляв, що їхні сини перебувають в Оленівці чи Новоазовську, але ці кейси дуже малі.

Більшість випадків - повідомлення про місцезнаходження. Але питання здоров’я, харчування, їжі, умов, тортур, медобслуговування — на це представники міжнародної організації не мають відповідей, хоча вони мали б їх надати.

Про це яскраво свідчить кейс трагедії в Оленівці.

"Чому в Оленівці не було представників, які б побачили, що по списках у бараках відсутні ці люди, які переміщені у той страшенний барак? Чому вони не слідкували, що там на окраїні Оленівки викопують ями під могили? Щоб перевірити списки загиблих та поранених в Оленівці, які надала Росія, необхідно, щоб приїхала якась незалежна експертна сторона, якої немає.

Як ми думали, вона повинна виходити з "Червоного Хреста" або ООН, але її немає, тому значить немає віри у ці списки. У спілкуванні з військовополоненими, яких обміняли, у кого не спитай, ніхто ні разу не бачив "Червоний Хрест", лише на виході із "Азовсталі".


https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/14/7363197/


   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

:X https://t.me/gruntmedia/16856

Саме так. Червоний Хрест, се передусім гуманна організація, а не політична.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

се передусім гуманна організація,
гуманітарна
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Командира полку "Азов" Прокопенка вивезли до Росії - дружина

Російські ЗМІ повідомили про вивезення до Росії командира полку "Азов" Дениса Прокопенка, державні структури та "Червоний Хрест" це ще не підтвердили.

"Я знаю лише, що він вивезений в Росію і взагалі це ще не підтверджено. Щодо місця перебування Дениса я дізналась через російські ЗМІ. Держструктури мені остаточно не підтверджують, тому що тут важко щось підтвердити. Я розумію, Росія зараз командний склад сховала, інших солдат і офіцерів ховає та не розголошує, де вони перебувають. Чекаємо, що буде далі.

Це по суті робота "Червоного Хреста" — відповідати мені, але я дотепер не знаю, де мій чоловік.  Навіть, якщо він в Росії, тож існує, в принципі, комунікація з московським філіалом "Червоного Хреста". Але її немає. Це означає, що є, можливо, певний договірняк з тією ж владою в Росії, щоб не видавати інформацію про місцезнаходження і т.д".

Катерина Прокопенко нарікає на комунікацію ЧХ з родичами. За її словами, були випадки, коли "Червоний Хрест" дзвонив рідним, повідомляв, що їхні сини перебувають в Оленівці чи Новоазовську, але ці кейси дуже малі.

Більшість випадків - повідомлення про місцезнаходження. Але питання здоров’я, харчування, їжі, умов, тортур, медобслуговування — на це представники міжнародної організації не мають відповідей, хоча вони мали б їх надати.

Про це яскраво свідчить кейс трагедії в Оленівці.

"Чому в Оленівці не було представників, які б побачили, що по списках у бараках відсутні ці люди, які переміщені у той страшенний барак? Чому вони не слідкували, що там на окраїні Оленівки викопують ями під могили? Щоб перевірити списки загиблих та поранених в Оленівці, які надала Росія, необхідно, щоб приїхала якась незалежна експертна сторона, якої немає.

Як ми думали, вона повинна виходити з "Червоного Хреста" або ООН, але її немає, тому значить немає віри у ці списки. У спілкуванні з військовополоненими, яких обміняли, у кого не спитай, ніхто ні разу не бачив "Червоний Хрест", лише на виході із "Азовсталі".

https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/14/7363197/
якби навіть Бог виконував гуманітарну місію, кацапи і його б не пустили до полонених.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

до війни готуються, як це робить Ізраіль оточений з усіх боків, аби потім не годувати ворожу армію та молитися на мкчх
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

до війни готуються, як це робить Ізраіль оточений з усіх боків, аби потім не годувати ворожу армію та молитися на мкчх

Ізраїль таким став не одразу - а вдосконалював оборону, зброю і армію майже 80 років
подивимось, де буде україна через стільки років. І яка буде, і чи буде.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )
den

Ізраїль таким став не одразу - а вдосконалював оборону, зброю і армію майже 80 років
подивимось, де буде україна через стільки років. І яка буде, і чи буде.

Ізраїль з самого початку воював
Не маючи по факту держави , збройних сил , зброї

До 35 років з дня заснування окрім війни на початку мав два конфлікти епічних масштабів з тисячами танків і сотнями літаків

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія