Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

кацапія має бути знищена

кацапія має бути знищена

сьогоднішній випадок:

львів, кав'ярня. дитина років 2 раптово починає плакати та кричати "не піду! не піду!!"
у чому справа? виявляється батьки намагаються вмовити його піти до туалету у підвал.
дитина хапається за ногу моєї жінки і продовжує: "не піду у підвал! ідіть самі, я з тьотєю залишусь!  у підвалі одразу бомбити почнуть! буде дуже страшно!"

ці суки кацапські мають бути знищені, без сумнівів, жалю та коливань.
   
Re: кацапія має бути знищена

Скільки скаліченої психіки, особливо у дітей
Тварюки кацапські :X
   
Re: кацапія має бути знищена

виродки скажені, тварі, ублюдки, вбивці, нелюди, сволота,
раша має бути знищена вщент,
з повною забороною мати будь-яку зброю навіки,
з вічним відшкодуванням Україні за всі злочини, за голодомор, за депортацію, за цю війну, за вбитих та за скалічені судьби мільйонів українців,
за все...
   
Re: кацапія має бути знищена

(Знайомий) малий (ще не було і року)  посидів у сховищі, потім довга дорога на Заіхд, потім ще довша у Європу..
З мамою, бабусями і дідусями, з іграшками і розвагами.  Здавалося б?
А лікар у європейській країні діагностував стрес та пов"язані з ним проблеми, нехай і невеликі.
А що казати про старших?
Суки, цю війну ще скільки років вихаркувати будемо
   
Re: кацапія має бути знищена

(Знайомий) малий (ще не було і року)  посидів у сховищі, потім довга дорога на Заіхд, потім ще довша у Європу..
З мамою, бабусями і дідусями, з іграшками і розвагами.  Здавалося б?
А лікар у європейській країні діагностував стрес та пов"язані з ним проблеми, нехай і невеликі.
А що казати про старших?
Суки, цю війну ще скільки років вихаркувати будемо

наші діти, що ховалися в сховищах, ніколи її не забудуть та не пробачать рашистам,
нашої ненависті до цих виродків вистачить на віки,
ми її передамо в генах,
а новий Нюрнберг все запротоколює для нащадків
   
Re: кацапія має бути знищена

сьогоднішній випадок:

львів, кав'ярня. дитина років 2 раптово починає плакати та кричати "не піду! не піду!!"
у чому справа? виявляється батьки намагаються вмовити його піти до туалету у підвал.
дитина хапається за ногу моєї жінки і продовжує: "не піду у підвал! ідіть самі, я з тьотєю залишусь!  у підвалі одразу бомбити почнуть! буде дуже страшно!"

ці суки кацапські мають бути знищені, без сумнівів, жалю та коливань.

забрала до себе в фб
   
Re: кацапія має бути знищена

Та що казати, якщо сформовану психіку криє, то дитячу... :(
   
Re: кацапія має бути знищена

Мене найбільше вразили дорослі, які плачуть, коли вмикають сигнал тривоги.
   
Re: кацапія має бути знищена
LAR

Моя невестка с внуком (5 лет) доехали до Кракова. Утром дите в гостинице чистит зубы и мама, а где здесь подвал или баня? За две недели "привык". Правда в подвал через пару раз отказался спускаться, бабуля я не хочу в подвал. Потом придумали, что можно в парилке тревоги пережидать. Окон нет и тепло. А в подвале хоть и хорошо, плитка на полу, коврик постелили , поставили диванчики, обогреватель, на хорошую комнату похоже, но холодно было и это тоже ребёнку неприятно. Сама посидела с час, так этот холод кажется насквозь пронизывает. Обогревателем понятно долго греть, это был бы крайний случай. А как подумаю, что люди с детьми в простых холодных подвалах сутками сидят, это ужас.
   
Re: кацапія має бути знищена

підвали та сховища - це квіточки,
а уявіть відчуття дітей, у яких вбило когось з родичів, які бачили свої зруйновані домівки, які бачили звірства цих катів в окупації,
дорослі не витримують, а що про дітей казати,
бачили фото дитинки, яка стоїть біля могилі мами прямо у дворі свого будинку? на Київщині

це просто неможливо забути та пробачити...
хай будуть прокляті ці виродки навіки!


Останнє редагування: 8 травня 2022 20:43:19 від Foxic
   
Re: кацапія має бути знищена

 :(
Виродки кацапські.....  :X
   
Re: кацапія має бути знищена

Наратив про ..хароших рускіх ,,   то є велике лукавство , це ті хитродупі , що хочуть щоб воєнні злочини їхньої недоімперії як би не рахувалися , вони нє прі чом. Хєр їм.
   
Re: кацапія має бути знищена

?s=20&t=WPXI8Cgt1usjtzynn0t2SA
   
Re: кацапія має бути знищена

   
Re: кацапія має бути знищена

В новинах показували як святкували побєдобєсіє вихідці з Росії в Німеччині, i що вони говорили про війну Росії в Україні. Се без перебільшення виблядки та ходячі зомбі.
   
Re: кацапія має бути знищена

сьогоднішній випадок:

львів, кав'ярня. дитина років 2 раптово починає плакати та кричати "не піду! не піду!!"
у чому справа? виявляється батьки намагаються вмовити його піти до туалету у підвал.
дитина хапається за ногу моєї жінки і продовжує: "не піду у підвал! ідіть самі, я з тьотєю залишусь!  у підвалі одразу бомбити почнуть! буде дуже страшно!"

ці суки кацапські мають бути знищені, без сумнівів, жалю та коливань.

+
   
Re: кацапія має бути знищена

Кацапію треба нищити, починаючи з того, що її треба називати єблівушкою, бо єблівушка - це надзвичайно зневажлива назва для кацапії:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
   
Re: кацапія має бути знищена

Наратив про ..хароших рускіх ,,   то є велике лукавство , це ті хитродупі , що хочуть щоб воєнні злочини їхньої недоімперії як би не рахувалися , вони нє прі чом. Хєр їм.

На жаль, всі справжні російські опозиціонери вже давно в могилах. Залишилися одні консерви та імперці типу Навального.
   
Re: кацапія має бути знищена

К нам приехали друзья из Киева, мама с малым 6 лет. Отец в теробороне. Мальій каждьій день спрашивает: -Папу не убили, папу не убили?

Я до сих пор не могу поверить что єто происходит…


За каждую сука детскую слезу ответят пидарасы!
   
Re: кацапія має бути знищена

коло церкви помідорів ми не знаходимо, а тому йдемо в інше місце. "будь ласка, пішли ще пошукаємо", — каже пані Катерина. я тішусь дбайливості бабці й з усмішкою запитую: велика у вас родина, та?
та ні, каже. одна живу
- а помідори? ну, дочка та онука?
- а я їх не бачила
- як не бачили?
- з лютого не бачила. я на кільці жила, а вони в центрі. зараз немає там нічого, і про них ніхто не чув. ходила, питала, ніхто не знає. чекаю. ходім, отамо помідори!
...
- "але ж добрі ми врешті знайшли помідори?" —  кажу на прощання
- "не знаю, я їх не відкриватиму. це ж для онуки. вона дуже любить."

   
Re: кацапія має бути знищена

коло церкви помідорів ми не знаходимо, а тому йдемо в інше місце. "будь ласка, пішли ще пошукаємо", — каже пані Катерина. я тішусь дбайливості бабці й з усмішкою запитую: велика у вас родина, та?
та ні, каже. одна живу
- а помідори? ну, дочка та онука?
- а я їх не бачила
- як не бачили?
- з лютого не бачила. я на кільці жила, а вони в центрі. зараз немає там нічого, і про них ніхто не чув. ходила, питала, ніхто не знає. чекаю. ходім, отамо помідори!
...
- "але ж добрі ми врешті знайшли помідори?" —  кажу на прощання
- "не знаю, я їх не відкриватиму. це ж для онуки. вона дуже любить."

https://www.facebook.com/kolya.rybytva/posts/5714734915207640


Який жах, яке горе...   
Це орки так " дезинфікують" Україну...    :X
   
Re: кацапія має бути знищена

Звичайно, що має бути знищена...      тільки ж хто її знищить?  Як подивлюся,  скільки в тій же Німеччині ще за Рашку живота рвуть...    :(
Не знаю, як деінде,  а тут в них величезне лоббі...
   
Re: кацапія має бути знищена

Их просто надо вернуть в 1950- е годы, пусть живут в нищете и убогости, несколько поколений. И бандитизм, как в послевоенные годы, что бы из дома боялись выйти, а лучше всего сидели в погребе.
   
Re: кацапія має бути знищена

Кацапію треба нищити, починаючи з того, що її треба називати єблівушкою, бо єблівушка - це надзвичайно зневажлива назва для кацапії:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
що се за дурь вже вдруге? 8-:
називати нелюдів через зменшувальний суфікс -ушк ;o
де таку траву береш?
   
Re: кацапія має бути знищена

Звичайно, що має бути знищена...      тільки ж хто її знищить?  Як подивлюся,  скільки в тій же Німеччині ще за Рашку живота рвуть...    :(
Не знаю, як деінде,  а тут в них величезне лоббі...
Все просто. Після визнання параші державою-терористом німці
приймають відповідного закона і вся ця мразота їде додому.
Володарі германських аусвайсів навряд чи захочуть відкривати рота.
   
Re: кацапія має бути знищена

Их просто надо вернуть в 1950- е годы, пусть живут в нищете и убогости, несколько поколений. И бандитизм, как в послевоенные годы, что бы из дома боялись выйти, а лучше всего сидели в погребе.

тодi вони перетворються в П.Корею з плюсами i мiнусами
+ вони стануть жебраками
- вони створять нову ЯЗ, коли навiть теперiшню в них заберуть
i будуть загрожувати Украiнi з ще бiльшою люттю
єдиний способ нейтралізувати кацапiв - це розбити iх землi на шматки з суверенними етнiчними губернiями, котрi будуть воювати мiж собою
   
Re: кацапія має бути знищена

тодi вони перетворються в П.Корею з плюсами i мiнусами
+ вони стануть жебраками
- вони створять нову ЯЗ, коли навiть теперiшню в них заберуть
i будуть загрожувати Украiнi з ще бiльшою люттю
єдиний способ нейтралізувати кацапiв - це розбити iх землi на шматки з суверенними етнiчними губернiями, котрi будуть воювати мiж собою
Якщо на тій частині суші почнеться жебрацтво, вони самі розлізуться на ті губерніі.
Вся єдність тримається виключно на силовиках.
   
Re: кацапія має бути знищена

що се за дурь вже вдруге? 8-:
називати нелюдів через зменшувальний суфікс -ушк ;o
де таку траву береш?

А який варіант називати кацапію ви запропонуєте?

Мені здається, що єблівушка -- це дуже зневажлива назва для кацапії.
   
Re: кацапія має бути знищена

А який варіант називати кацапію ви запропонуєте?

Мені здається, що єблівушка -- це дуже зневажлива назва для кацапії.
Росія називати, РФ
Як і називається
Що за дитяча звичка "в шкафу бабай сидить"
   
Re: кацапія має бути знищена

вони перетворються в П.Корею

Они уже там.(

Дети -- это будущее. Как формируется сознание ребёнка в Украине:



 и в России:


   
Re: кацапія має бути знищена

Росія називати, РФ
Як і називається
Що за дитяча звичка "в шкафу бабай сидить"

Але єблівушка -- це дуже зневажлива назва для кацапії:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200

Порядні росіяни її так називають:

Флаг победившего насилья
Сжимает потная рука,
И зассанная бляdь Россия
Стоит у винного ларька.

Косая, грязная, бухая,
Стоит с портретом палача,
И сталинские вертухаи
Ползут, медальками бренча.

https://sergedid.livejournal.com/475420.html

https://archive.is/WyV3C



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200

Останнє редагування: 13 травня 2022 02:34:06 від Slawv
   
Re: кацапія має бути знищена

   
Re: кацапія має бути знищена

Треба шукати шляхи, як повидирати ікла у всього того чортячо-пекельного племені, назавжди відбивши охоту лізти на чужу землю
Їм одне хуйло здохне - обов"язково знайдуть наступне, таке ж саме. Інші там просто не водяться.
Тому треба знешкоджувати повністю.
   
Re: кацапія має бути знищена

Росію треба називати її справжньою назвою - Московія
   
Re: кацапія має бути знищена

там усе відбудеться миттєво.. багато хто знає, что я маю пророчі здібності (мона згадати хоча б гол на останніх хвилинах у матчі Україна - Швеція )
Так шо ось вам --- Китай зараз витримує нейтральний статус, але вже скоро ядерним ударом з території Китаю буде знищена уся Європейска частина Свинособакії... Відбудеться усе настільки несподівано та по звірячому, що навіть Україна стане співчувати Свинособакії у певних моментах звісно)).

Після цього Китай стає країною номер 1 у світі і починається ера процвітання та налаштовування людства на безхмарне подальше життя без свинособак
   
Re: кацапія має бути знищена

Цитата: Вовчик link=topic=1124477.msg26565448#msg26565448 date=1652460967 :facepalm:
там усе відбудеться миттєво.. багато хто знає, что я маю пророчі здібності (мона згадати хоча б гол на останніх хвилинах у матчі Україна - Швеція )
Так шо ось вам --- Китай зараз витримує нейтральний статус, але вже скоро ядерним ударом з території Китаю буде знищена уся Європейска частина Свинособакії... Відбудеться усе настільки несподівано та по звірячому, що навіть Україна стане співчувати Свинособакії у певних моментах звісно)).

Після цього Китай стає країною номер 1 у світі і починається ера процвітання та налаштовування людства на безхмарне подальше життя без свинособак
   
Re: кацапія має бути знищена

там усе відбудеться миттєво.. багато хто знає, что я маю пророчі здібності (мона згадати хоча б гол на останніх хвилинах у матчі Україна - Швеція )
Так шо ось вам --- Китай зараз витримує нейтральний статус, але вже скоро ядерним ударом з території Китаю буде знищена уся Європейска частина Свинособакії... Відбудеться усе настільки несподівано та по звірячому, що навіть Україна стане співчувати Свинособакії у певних моментах звісно)).

Після цього Китай стає країною номер 1 у світі і починається ера процвітання та налаштовування людства на безхмарне подальше життя без свинособак

комуно-фашистський китай та процвітання світу - це як єбля відрізаним xyєм
   
Re: кацапія має бути знищена

Росію треба називати її справжньою назвою - Московія

Правильно буде її назвати Московія--єблівушка.
   
Re: кацапія має бути знищена

Треба шукати шляхи, як повидирати ікла у всього того чортячо-пекельного племені, назавжди відбивши охоту лізти на чужу землю
Роздавати безкоштовно горілку
   
Re: кацапія має бути знищена
nik

там усе відбудеться миттєво.. багато хто знає, что я маю пророчі здібності (мона згадати хоча б гол на останніх хвилинах у матчі Україна - Швеція )
Так шо ось вам --- Китай зараз витримує нейтральний статус, але вже скоро ядерним ударом з території Китаю буде знищена уся Європейска частина Свинособакії... Відбудеться усе настільки несподівано та по звірячому, що навіть Україна стане співчувати Свинособакії у певних моментах звісно)).

Після цього Китай стає країною номер 1 у світі і починається ера процвітання та налаштовування людства на безхмарне подальше життя без свинособак

на загаженiй навiчно територii пiсля ядерного удару
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія