Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вперше звертаюсь на фуп з особистим. тиждень тому мала з дитсадка принсела якусь ангіну

незнайомі люди з форуму не хочуть на мені заробить.

короче, назло кондуктору отморожу уши
   
кароче маю зараз і підвищений тиск . темретарура 37.2, горло, головна біль, невеликий нежить і слабкість. найдискомфортує - головний біль ( мабуть через тиск) і те що дуже дере горло і боляче ковтати. ну і слабкість
   
Амиксин ic как способ если вирус. Таблетку, через 18 часов вторую и еще через 40 часов третью. Можно на пару часов чаще если вес большой.

вєс 72\175
   
Влітку ангіна?... Можуть бути дві причини: 1) морозиво; 2) холодне пиво.

мала з дитсадка принесла
   
А ви діагнози телепатично ставите? У вас так прийнято?

У нас населення здатне розрізнити симптоми грипу і ГРВІ, ну і відповідно вирішити, чи є сенс звертатися до лікаря чи ні. Українцям теж така інфо доступна:

табличка

   
лікарі теж. але беруть гроші і парять таблєтки
лікарі є різні - є в лапках а є і без лапок
Але якщо Вам хочеться лікуватися безкоштовними порадами з форуму, то це Ваше право
   
До речі, у нас в сім"ї зараз те ж саме, хоча ми на іншому континенті :).

Спочатку перехворіла мала - але на ногах. В основному жалілася на горло і втому, була теж температура 37.

А зараз хворіє чоловік. Причому температура  теж не вище 37, але відчуття поганенькі, на роботу вже другий день не пішов.

Я поки що ок (хоча я завжди хворію першою).

в мене те ж саме. наче нічого особливого. але ніяку роботу - ні фізичну ( хоббі) ні розумову виконувати не можу.+ підвищений тиск 141 \85. жахає те що хворію взагалі вкрай рідко. ЗОЖ вегетаріанець спорт. мо це вже вік і організм складніше переносить інфекції. маю 35 років
   
У нас населення здатне розрізнити симптоми грипу і ГРВІ, ну і відповідно вирішити, чи є сенс звертатися до лікаря чи ні. Українцям теж така інфо доступна:

Показати зображення...табличка

и кто это все придумывает? нет такого заболевания "застуда" ("простуда")
   
У нас населення здатне розрізнити симптоми грипу і ГРВІ, ну і відповідно вирішити, чи є сенс звертатися до лікаря чи ні. Українцям теж така інфо доступна:

Показати зображення...табличка

відповідно до цієї таблички - в мене мікст між застудою і грві
   
У яких випадках потрібно звертатися до лікаря при застуді і грипі?

Простуда і грип мають вірусну природу, а не бактеріальну. Проте до цих пір багато людей намагаються лікувати застуду і грип антибіотиками. Антибіотики вбивають бактерії, а не віруси, тому вони не можуть допомогти при застуді та грипі.

При застуді слід терміново звертатися за лікарською допомогою, якщо:

    Ви не можете ковтати
    Застуда триває більше 5 днів
    Дуже болить вухо
    З’явилася чутливість до яскравого світла
    Температура тіла вище 38 С
    Після третього дня симптоми застуди погіршуються
    Ви підозрюєте приєднання бактеріальної інфекції
    Ви відчуваєте тиск в пазухах носа, а також з носа витікає ущільнений жовтий або зелений слиз більше тижня.

При грипі слід терміново викликати лікаря, якщо у вас:

    Температура від 39 градусів і вище
    Болі в синусових пазухах
    Болі у вухах
    Погіршення характеру кашлю або поява мокротиння
    Запалення горла
    Викликаний кашлем біль у грудях, затруднене дихання

Дуже важливо у період хвороби дотримуватися постільного режиму. Ваше перебування вдома захистить інших людей від можливого зараження застудою і грипом.

І намагайтеся якомога більше пити. При ГРВІ та грипі обов’язковим є часте тепле пиття, причому саме тепле - не гаряче й не холодне. Для пиття підійде чай, компоти, морси, настої шипшини, мінеральна вода. Соки з супермаркетів і молоко слід виключити. Пиття необхідно, щоб розріджувати мокротиння, а також запобігти інтоксикацію. При рясному надходженні рідини, токсини - продукти життєдіяльності вірусів і бактерій - будуть швидко виводитися природним шляхом, а отже, ймовірність настання ускладнень буде меншою. Крім того, шкіра і слизові теж не повинні бути пересушені. І крім пиття, цьому також сприяє правильний мікроклімат у квартирі (бажано, щоб температура повітря в квартирі підтримувалася на рівні 18-20 °C, а вологість - 75-90 відсотків).
   
лікарі є різні - є в лапках а є і без лапок
Але якщо Вам хочеться лікуватися безкоштовними порадами з форуму, то це Ваше право

вгадай з троьх раз які лікарі є в корупціонерії? (
   
У яких випадках потрібно звертатися до лікаря при застуді і грипі?

Простуда і грип мають вірусну природу, а не бактеріальну. Проте до цих пір багато людей намагаються лікувати застуду і грип антибіотиками. Антибіотики вбивають бактерії, а не віруси, тому вони не можуть допомогти при застуді та грипі.

При застуді слід терміново звертатися за лікарською допомогою, якщо:

    Ви не можете ковтати
    Застуда триває більше 5 днів
    Дуже болить вухо
    З’явилася чутливість до яскравого світла
    Температура тіла вище 38 С
    Після третього дня симптоми застуди погіршуються
    Ви підозрюєте приєднання бактеріальної інфекції
    Ви відчуваєте тиск в пазухах носа, а також з носа витікає ущільнений жовтий або зелений слиз більше тижня.

При грипі слід терміново викликати лікаря, якщо у вас:

    Температура від 39 градусів і вище
    Болі в синусових пазухах
    Болі у вухах
    Погіршення характеру кашлю або поява мокротиння
    Запалення горла
    Викликаний кашлем біль у грудях, затруднене дихання

Дуже важливо у період хвороби дотримуватися постільного режиму. Ваше перебування вдома захистить інших людей від можливого зараження застудою і грипом.

І намагайтеся якомога більше пити. При ГРВІ та грипі обов’язковим є часте тепле пиття, причому саме тепле - не гаряче й не холодне. Для пиття підійде чай, компоти, морси, настої шипшини, мінеральна вода. Соки з супермаркетів і молоко слід виключити. Пиття необхідно, щоб розріджувати мокротиння, а також запобігти інтоксикацію. При рясному надходженні рідини, токсини - продукти життєдіяльності вірусів і бактерій - будуть швидко виводитися природним шляхом, а отже, ймовірність настання ускладнень буде меншою. Крім того, шкіра і слизові теж не повинні бути пересушені. І крім пиття, цьому також сприяє правильний мікроклімат у квартирі (бажано, щоб температура повітря в квартирі підтримувалася на рівні 18-20 °C, а вологість - 75-90 відсотків).

то тре таки їхати до лікаря(
   
відповідно до цієї таблички - в мене мікст між застудою і грві

ух ты...
   
так, навіть блокувати застуду можна ударною дозою Вітаміну С, якщо захопити початок захворювання
вода з лимоном ще й тиск трохи попускає
витамін С
   
відповідно до цієї таблички - в мене мікст між застудою і грві

Тогда амиксин 3 таблетки или ничего, сиди получай неудовольствие.


Кроме экономических потерь, ОРВИ являются причиной многих серьезных осложнений — пневмонии, миокардита, поражения нервной системы.

Отечественный препарат АМИКСИН® IC (тилорон) относится к группе иммуностимуляторов — индукторов выработки интерферона — фактора неспецифической резистентности организма. Он обладает иммуномодулирующим и противовирусным эффектом. Тилорон эффективен в отношении широкого спектра вирусов. Препарат был разработан для экстренной профилактики и лечения особо опасных вирусных инфекций во время боевых действий, крупномасштабных катастроф и других чрезвычайных происшествий.

Прямое противовирусное действие АМИКСИНА IC, установленное по данным экспериментальных исследований, обеспечивается ингибированием трансляции вирусспецифических белков в инфицированной клетке, вследствие чего угнетается репродукция вирусов



Останнє редагування: 13 червня 2018 21:57:29 від МирнийКиев
   
ух ты...

тобто ухти. у мене все як у грві корім температураи яка 37.2 а там має бути 38
   
и кто это все придумывает? нет такого заболевания "застуда" ("простуда")

Взагалі-то в Канаді подібні таблички порівнюють два компоненти - власне flu (грип) та common cold (тобто ГРВІ).

На українських сайтах порівнюють або два, або три. Я не лікар, але коли написано "застуда", то хіба це не варіант ГРВІ?

Ось тут - два компоненти:

 Нижче - порівняльна таблиця, в якій наведені основні відмінності між ГРВІ та грипом.





   
Тогда амиксин 3 таблетки или ничего, сиди получай неудовольствие.


Кроме экономических потерь, ОРВИ являются причиной многих серьезных осложнений — пневмонии, миокардита, поражения нервной системы.

Отечественный препарат АМИКСИН® IC (тилорон) относится к группе иммуностимуляторов — индукторов выработки интерферона — фактора неспецифической резистентности организма. Он обладает иммуномодулирующим и противовирусным эффектом. Тилорон эффективен в отношении широкого спектра вирусов. Препарат был разработан для экстренной профилактики и лечения особо опасных вирусных инфекций во время боевых действий, крупномасштабных катастроф и других чрезвычайных происшествий.

Прямое противовирусное действие АМИКСИНА IC, установленное по данным экспериментальных исследований, обеспечивается ингибированием трансляции вирусспецифических белков в инфицированной клетке, вследствие чего угнетается репродукция вирусов

а оскільки у мен аміксина немає - тоді нічого.
   
знайма картина. мені здалося, що якийсь вірус, спочатку виглядає досить безпечно, а потім хвороба затягується і краю не видно.
можна звичайний парацетамол спробувати, та для горла все що маєте. будь-які ополіскувачі , льодяники .
меня сьогодні навіть розчин люголя допоміг, як у дитинстві.
   
а оскільки у мен аміксина немає - тоді нічого.

Сколько дней болеете? Главное, что бы не переросло в пневмонию, у нас гриппы ходят с переходом в воспаление легких и тогда труба.

Надо врача и послушать легкие....
   
тобто ухти. у мене все як у грві корім температураи яка 37.2 а там має бути 38
то через корупцію!
відкат у Вас взяли :)
А якщо серйозно, то зверніться таки до лікаря. Чесне слово - не всі серед них зволочі й корупціонери...
   
вопщем у мене грві. як я йдумав. само пройде. тре ще лиш трохи більш помучитись( просто в мене зобовязання по роботі , як ініхто крім мене не виконає. підводжу партнерів.(
   
ангилекс брызгай перед сном и после каждого приема пищи.
горло пополоскал водички выпил и этой гадостю забрызгал
дня за три пройдет
   
то через корупцію!
відкат у Вас взяли :)
А якщо серйозно, то зверніться таки до лікаря. Чесне слово - не всі серед них зволочі й корупціонери...

може й нене всі. але некомпетентні всі
   
вопщем у мене грві. як я йдумав. само пройде. тре ще лиш трохи більш помучитись( просто в мене зобовязання по роботі , як ініхто крім мене не виконає. підводжу партнерів.(

водой с содой горло полоскай.
   
У нас населення здатне розрізнити симптоми грипу і ГРВІ, ну і відповідно вирішити, чи є сенс звертатися до лікаря чи ні. Українцям теж така інфо доступна:

Показати зображення...табличка

Щиро за ваше медично грамотне населення втішений.
Однак, в даному випадку вирішувати автору, це його здоров'я.
Якщо звісно, не переслідувалась мета лишній раз позрадойобити.
   
тобто ухти. у мене все як у грві корім температураи яка 37.2 а там має бути 38
при фарінгіті якраз 37,2 характерна температура.
   
ангилекс брызгай перед сном и после каждого приема пищи.
горло пополоскал водички выпил и этой гадостю забрызгал
дня за три пройдет

поїду таки  якусь аптеку куплю ангілєкс і іміксін. бо і засипаю погано і сплю погано і просипаюсь погано і вдень погано - ніочго ні зробити нічого
   
Взагалі-то в Канаді подібні таблички порівнюють два компоненти - власне flu (грип) та common cold (тобто ГРВІ).

На українських сайтах порівнюють або два, або три. Я не лікар, але коли написано "застуда", то хіба це не варіант ГРВІ?

Ось тут - два компоненти:

 Нижче - порівняльна таблиця, в якій наведені основні відмінності між ГРВІ та грипом.

в канаде делают правильно ;)

удивляться нечему. несколько лет назад я в воз обращался, поскольку в действующей международной классификации заболеваний, которой у нас пользуются, был почти аналогичный случай.

ЗЫ. а ставить диагнозы и назначать лекарства на форуме - неправильно

Останнє редагування: 13 червня 2018 22:07:54 від fam
   
поїду таки  якусь аптеку куплю ангілєкс і іміксін. бо і засипаю погано і сплю погано і просипаюсь погано і вдень погано - ніочго ні зробити нічого
купи фарінгосепт, якщо не алергік звісно.
   
при фарінгіті якраз 37,2 характерна температура.

о.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Фарингіт

точно фарингіт. мала в садіку цепонула і принесла додому. жінка собі і малій щось прискала в горло ( а я проти таблеток і всього такого) і у них пройшло. отже це таки бактеріальне . треба таки до лікаря
   
Щиро за ваше медично грамотне населення втішений.
Однак, в даному випадку вирішувати автору, це його здоров'я.
Якщо звісно, не переслідувалась мета лишній раз позрадойобити.

я проти зрадоіопсства. я за дотримання всіма нами законів і конституції. але от бачте вирішилось що у мене фарингіт. а не грві. все таки температура десь 37-37.2.


таки фзв
   
малий школяр не захворів . але захворіли я і дружина. дружина і мала через три дні одужали і я їх відправив на відпочинок - а сам все ще хворію. горло дере покрасніння головні болі і невеликий нежить. зараз навечір стало гірше .

п***а как дышишь, болеет  он на фупе, сто веток за день
   
я проти зрадоіопсства. я за дотримання всіма нами законів і конституції. але от бачте вирішилось що у мене фарингіт. а не грві. все таки температура десь 37-37.2.


таки фзв

короче, назофарингит- это орви, умник.

и перестань мозги компостировать. Когда на это есть силы и желание, то не все так плохо. Выживешь.
   
хепілор спрей  і сангвірітрін паласканіє

тільки що говорив з дружиною - сказала що вони використовували хепілор спрей  і сангвірітрін паласканіє ( вона у мене ускагаваряща)  сказала де воно лежить вдома зара буду лікуватись
   
я проти зрадоіопсства. я за дотримання всіма нами законів і конституції. але от бачте вирішилось що у мене фарингіт. а не грві. все таки температура десь 37-37.2.


таки фзв

Якщо можете і хочете сходити до лікаря, то підіть. Але не забувайте, що антибіотики допомагають тільки коли інфекція бактеріальна, а це можна підтвердити на основі мазка (який займає декілька днів).
   
лягаю стапи як завжди підно - і коли раніше прокидаюсь десь в 11 ранку то тепер а 8 . і ерово зо исдець
так а що хочеш чи питаєш чи просиш?.
   
п***а как дышишь, болеет  он на фупе, сто веток за день

кожен судить всіх по собі) най тобі бог дає здоровлячка
   
так а що хочеш чи питаєш чи просиш?.

поради звісно . так як дууже рідко болію. навіть не кожен рік хоч чимось  хоч соплями. такий стан реально висаджує.
   
не знаю, в кого пошло одно из моих чад, но как приедет, то 90% разговоров о своем драгоценном здоровье. это п..ц кокойты.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія