Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Євросоюзі є близько 800 тисяч чоловіків, які втекли з України як боягузи :facepalm1:

Особисто я знаю лише тих втікачів, які і до 2022 постійно в Європі сиділи на заробітках. Але раніше вони в Україні щось планували - житло, ремонти, діти.
   
Після перемоги ми цих зрадників не допустимо до золотого дощу з репарацій та контрибуцій на відбудову
Не будет никаких репараций.
Замороженные активы рашки ща пустят на военную помощь, а к концу войны их уже не останется.

Оставшемуся населению хватит и того, что не будет уничтожено.
   
   Я не злорадствую. Я обозначаю проблему и призываю с ней бороться. 60% трудоспособного населения покидает страну- это смертельно для экономики.
   А я хочу, чтобы Украина выжила. И победила
Ті, хто реально так хочуть, поприїзжали сюда, і в армії, або десь поруч...но ви ж не дурний, так?...хочете з Лондона....ага
   
Что интересно, депутат вообще ничего не сказал про боягузов и прочее..
   
Апатри́д (от лат. apatris и др.-греч. ἀ + πατρίς), или лицо́ без гражда́нства — человек, не имеющий какого-либо гражданства или подданства и не обладающий доказательствами, которые могли бы установить принадлежность его к какому-либо гражданству или подданству.

По данным на 2017 год, 12 миллионов человек в мире не имели никакого гражданства. Некоторые из них — беженцы или мигранты, другие живут в собственной стране или государстве, но власти не признают их в качестве своих граждан
   
Что интересно, депутат вообще ничего не сказал про боягузов и прочее..
Але подумав  :shuffle:
   
Что интересно, депутат вообще ничего не сказал про боягузов и прочее..
Посмотри запись выступления а потом переведи слово «coward».
   
І більшість з них точно чоловіки призовного віку)
ну а там пише про перший рік, пройшло вже два роки, то кількість ухилянтів більша
   
Посмотри запись выступления а потом переведи слово «coward».
Да, есть в записи. Журналисты смягчили похоже.
   
Дело не в ухилянтах (они будут всегда), а в том шо влада как обычно не с народом (шо эта, шо все предыдущие).
Если бы повестки получили все депутаты, менты, судьи, прокуроры, их отпрыски, а потом часть из них отправилась в условный Бахмут, то вопросов у манюпаса бы не стояло.
А так будет как описал Изя - воевать пойдут бедные, если до этого не сбегут.
   
по номерам машин большей частью это мажоры.

А як це по номеру машини визначіти?
   
В Євросоюзі є близько 800 тисяч чоловіків, які втекли з України як боягузи — депутат Європарламенту
https://zn.ua/ukr/europe/v-jevrosojuzi-je-blizko-800-tisjach-cholovikiv-jaki-vtekli-z-ukrajini-jak-bojahuzi-deputat-jevroparlamentu.html

так їм треба перестати виплачувати допомогу якщо вони боягузи

саме так
допомогу не виплачувати а зібрати на полігон в тій країні де вони є і тренувати

а що робити з тими що вже працюють?

Останнє редагування: 17 січня 2024 13:54:55 від Optimistic
   
А як це по номеру машини визначіти?

0001 КА или 5554 ВН..или 7777 ну и так далее. Кадры для экспроприации
   
Дело не в ухилянтах (они будут всегда), а в том шо влада как обычно не с народом (шо эта, шо все предыдущие).
Если бы повестки получили все депутаты, менты, судьи, прокуроры, их отпрыски, а потом часть из них отправилась в условный Бахмут, то вопросов у манюпаса бы не стояло.
А так будет как описал Изя - воевать пойдут бедные, если до этого не сбегут.
Манюпас точно также не пішов би на війну - такщо не фантазуйте
   
0001 КА или 5554 ВН..или 7777 ну и так далее. Кадры для экспроприации
Ти скільки вже експропрііровал?)
   
А як це по номеру машини визначіти?
Зараз ніяк - іменні чи красиві номери коштують недорого)
   
Зараз ніяк - іменні чи красиві номери коштують недорого)

Это Мюллер с паяльником определить может быстро.....
   
Это Мюллер с паяльником определить может быстро.....
І куди тобі той мюлєр паяльник засовував і шо він бистро оприділив?)
   
Ті, хто реально так хочуть, поприїзжали сюда, і в армії, або десь поруч...но ви ж не дурний, так?...хочете з Лондона....ага
   Это Вы по IP определили? А если я сейчас на Киевстар переключусь, Вам полегчает? И да, воевать можно не только  в окопе ( Чи поблизу) и наносить противнику вполне конкретный ущерб.
    Поэтому я за себя абсолютно спокоен. Я всё делаю правильно. Мне не в чем себя упрекнуть. А Вам?
   
   Это Вы по IP определили? А если я сейчас на Киевстар переключусь, Вам полегчает? И да, воевать можно не только  в окопе ( Чи поблизу) и наносить противнику вполне конкретный ущерб.
    Поэтому я за себя абсолютно спокоен. Я всё делаю правильно. Мне не в чем себя упрекнуть. А Вам?
Упрєкнуть себе можуть хіба ті хто втопилися в тисі - чи вже не можуть)
   
От тільки не естонцям, щось там про боягузів і втікачів пи3діти.

Без жодного спротиву...

В 1939—1940 годах СССР путём давления и угроз добился размещения на территории Эстонии крупного воинского контингента[⇨], а затем и смены правительства страны[⇨]. Руководимые представителями СССР эстонские левые провели выборы в парламент, который объявил Эстонию советской социалистической республикой и попросил о вступлении в состав СССР[⇨]. Следствием этих событий стала инкорпорация Эстонии в состав Советского Союза, советизация и массовые репрессии[⇨].
   
І куди тобі той мюлєр паяльник засовував і шо він бистро оприділив?)

есть такой простой метод.Его шариковы часто используют.Ну или их потомки...Швондеры те в стиле Изи работают..большей частью мовой могги вертят у недолугих. Но вернемся к методу шариковых- САМ ДУРАК!
   
Я б від фінів ще зголосився б послухати якісь пред'яви. Але фіни мовчать щодо боягузів і втікачів. Бо знають, що таке війна і воювати. Натомість, сцикливі шавки, що злились совєтам просто на погрози, будуть щось вякати.

На всяк випадок, я атошник доброволець, якщо комусь в голову прийде закинути мені щось щодо ухилянтства.
   
Вони всі потрібні Україні в Євросоюзі більше, ніж в Україні. Якщо держава покличе - миттю повернуться. А так сплачують податки, готові командувати штурмами прямо з Євросоюзу.
   
все депутаты, менты, судьи, прокуроры, их отпрыски

це всього-навсього кілька тисяч.
відмазка не котить
легше сказати собі: Я - coward)
   
легше сказати собі: Я - coward)
Насправді то дуже важко більшості легше придумувати відмазки
   
Вони всі потрібні Україні в Євросоюзі більше, ніж в Україні. Якщо держава покличе - миттю повернуться. А так сплачують податки, готові командувати штурмами прямо з Євросоюзу.
Добре хоч одну розумну думку прочитати (tu)
   
Что бы просить убежище паспорт не нужен.
Так даже лучше - нет паспорта - нет доказательств гражданства - быстрее получат местные доки, а потом и местное гражданство.

Якщо десь здавали біометрію такий номер не пройде.
   
От тільки не естонцям, щось там про боягузів і втікачів пи3діти.

Без жодного спротиву...

В 1939—1940 годах СССР путём давления и угроз добился размещения на территории Эстонии крупного воинского контингента[⇨], а затем и смены правительства страны[⇨]. Руководимые представителями СССР эстонские левые провели выборы в парламент, который объявил Эстонию советской социалистической республикой и попросил о вступлении в состав СССР[⇨]. Следствием этих событий стала инкорпорация Эстонии в состав Советского Союза, советизация и массовые репрессии[⇨].
  Ну, этот одиозный придурок- депутат- далеко не вся Эстония. Эстонцы изо всех сил помогают нам, отдают буквально последнее. Причём массово. Вплоть до того, что ходят по дворам и квартирам, собирают теплые вещи всякие.
   Не в чем упрекнуть их. Да и речь этого депутата хорошо бы таки прочитать. В оригинале. Немного не о том в ней, вполне может оказаться....
   
Дело не в ухилянтах (они будут всегда), а в том шо влада как обычно не с народом (шо эта, шо все предыдущие).
Если бы повестки получили все депутаты, менты, судьи, прокуроры, их отпрыски, а потом часть из них отправилась в условный Бахмут, то вопросов у манюпаса бы не стояло.
А так будет как описал Изя - воевать пойдут бедные, если до этого не сбегут.

дуже наївно.  кто би, та скількі б не получав повісток... тіх хто сдриснув  не було б менше. мабудь було б більше. (типа если уж их берут, то меня точно ... на лижи и go go). так... закон повинен бути один для всіх. але серед тих  хто сдриснув мабудь дуже богато не ментів, не прокурорів та їх отприсків, а тупо  БУДЬ- ЯКИХ.

Изя тут? чи вже там?  чого ти його як приклад  привів? 
   
все депутаты, менты, судьи, прокуроры, их отпрыски
це всього-навсього кілька тисяч.
відмазка не котить
легше сказати собі: Я - coward)

Я то ковард, але це "сього-навсього кілька тисяч" повня фігня. Кілька сотень тисяч мінімум.
   
есть такой простой метод.Его шариковы часто используют.Ну или их потомки...Швондеры те в стиле Изи работают..большей частью мовой могги вертят у недолугих. Но вернемся к методу шариковых- САМ ДУРАК!
Шарікови і швондєри - так хто кого?)
   
Апатри́д (от лат. apatris и др.-греч. ἀ + πατρίς), или лицо́ без гражда́нства — человек, не имеющий какого-либо гражданства или подданства и не обладающий доказательствами, которые могли бы установить принадлежность его к какому-либо гражданству или подданству.

По данным на 2017 год, 12 миллионов человек в мире не имели никакого гражданства. Некоторые из них — беженцы или мигранты, другие живут в собственной стране или государстве, но власти не признают их в качестве своих граждан
А як ти з Рашки в Україну потрапив? Ти теж тут апатрид чи папірець тобі дали?
   
Якщо десь здавали біометрію такий номер не пройде.
Насправді то до дупи бо примусова мобілізація то достатній привод для отримання asylum в більшості країн ЕС або США. Тому всі ці домисли то пуста трата часу. Єдине що ці всі ідеї можуть принести це те що ті всі чуваки вже ніколи не повернуться.
   
  Ну, этот одиозный придурок- депутат- далеко не вся Эстония. Эстонцы изо всех сил помогают нам, отдают буквально последнее. Причём массово. Вплоть до того, что ходят по дворам и квартирам, собирают теплые вещи всякие.
   Не в чем упрекнуть их. Да и речь этого депутата хорошо бы таки прочитать. В оригинале. Немного не о том в ней, вполне может оказаться....

до тих естонців, що не пи3дять подібні висери, я претензій не маю. А тим, що нам допомагають - щиро вдячний.
Але, повторюсь, перш ніж робити комусь закиди в боягузстві і втечі, не завадило б в свою історію глянути. Та порахувати, який процент естонців втік закордон, поки решта без жодного пострілу зливалась совку/раші.
   
Stalker так і буде як ви написали
Єдине що кордони після закінчення війни от криють не відразу а за пів року рік
Тай не відомо як довго буде війна
Просто довбням при владі повинно дійти що буде велику частку тих хто виїхав Україна вже не поверне
І замість того щоб не чепати їх всіляко торпедують і натравлюють тих хто залишився.  І замість гарної діаспори що буде торпедувати інтереси України отримають злопамятних людей які будуть налаштовані проти Україні
Просто дебіли у владі
Ніякі дебільні дії ніякої дебільної влади не налаштують українців за кордоном проти України. Гівна варте це торпедування, переживемо. Нам своє робити.
   
Українці, на відміну від балтійців, декласували кацапоармію і показали, що її можна ефективно гасити.
І якби сцикливий Захід не жував шмарклі ескалації, а забезпечив українців достатеьою для перемоги кількістю зброї, війна б вже давно закінчилась.
   
Ніякі дебільні дії ніякої дебільної влади не налаштують українців за кордоном проти України. Гівна варте це торпедування, переживемо. Нам своє робити.

о, сумашедшая из секты комунистки фарион нарисовалась.Тоже интересная организация.Часть действительно воюют, а часть бабло косит на львовском фронте.
   
Ніякі дебільні дії ніякої дебільної влади не налаштують українців за кордоном проти України. Гівна варте це торпедування, переживемо. Нам своє робити.

Україна - понад усе!
[ua]

От мене клятий Кучма і голодом морив, і по світу з торбинкою пустив, але це привід відріктися від Ненькі.

P.S. пережили червоних, то переживемо і зелених.
   

Україна - понад усе!
[ua]
От мене клятий Кучма і голодом морив, і по світу з торбинкою пустив, але це привід відріктися від Ненькі.
Бідненький. Інших Кучма не чіпав, тіко одному тобі досталося. Поплачемо про твою гірку долю також, решта ж зажиріли і озолотилися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія