Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как часто вы варите борщ?

Re: Как часто вы варите борщ?

Том ям вообще нечего варить.Сложнее найти нормальные ингредиенты
бывает жесткая засада, когда креветка перед выловом нажралась песка! у меня недавно был такой песдец. пришлось выкинуть все креветки из кастрюли, есть их было невозможно
   
Re: Как часто вы варите борщ?

бывает жесткая засада, когда креветка перед выловом нажралась песка! у меня недавно был такой песдец. пришлось выкинуть все креветки из кастрюли, есть их было невозможно
пан наш балований. Це теж саме, якби ціклоп скаржився, що еліни вонючі і істи іх ажніяк не можно. Треба викідати.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

пан наш балований. Це теж саме, якби ціклоп скаржився, що еліни вонючі і істи іх ажніяк не можно. Треба викідати.
пан - да. любить добреньке :beach:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

варю когда хочу, но мне проще все что нужно для борща сидит в сарае или лежит в погребе ТТТ
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Пісок, пане, чістить кішкі від всілякіх недобрих відкладень. Абразів. Що вам не так? Вам офігезний бутерброд, корисний дуже, зробили за ті ж гроши, що і без елітного піску.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Пісок, пане, чістить кішкі від всілякіх недобрих відкладень. Абразів. Що вам не так? Вам офігезний бутерброд, корисний дуже, зробили за ті ж гроши, що і без елітного піску.
та жувати ж неможиво таке. ну, це один раз було. тепер навчені і потрошимо креветки перед супом, витягуємо оту кишку. з великими легко, їх штук 10 всього тре на каструлю
   
Re: Как часто вы варите борщ?

варю когда хочу, но мне проще все что нужно для борща сидит в сарае или лежит в погребе ТТТ
що в сараі сідить, хочь не розказує, якій чарівний в нас пріпізедент?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

О, пам'ятаю істерікі про цибулю
Не так і давно :)
У Елки так навіть батькі зубожіли від купівлі цибулі, бо з'їдали її тонну на місяць  :weep:
Ідекси борщу були щонеділі, замість новин з фронту
Той же дєрмєц впевнена виступав щодо цьог, лінь шукати

А що зараз сталось?

ЗІ продукти дуже подорожчали, кожен раз заходиш - і ціна вища
Окрім того обмежується асортимент і то значно :(
   
Re: Как часто вы варите борщ?

О, пам'ятаю істерікі про цибулю
Не так і давно :)
У Елки так навіть батькі зубожіли від купівлі цибулі, бо з'їдали її тонну на місяць  :weep:
Ідекси борщу були щонеділі, замість новин з фронту
Той же дєрмєц впевнена виступав щодо цьог, лінь шукати

А що зараз сталось?

ЗІ продукти дуже подорожчали, кожен раз заходиш - і ціна вища
Окрім того обмежується асортимент і то значно :(
клятий порох. То точно він, не недоумкуватий кловун, а саме хітрющій порох.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Спочатку поставила на 1 раз в місяць, тепер не можу потерти своє голосування.

Я більше суп харчо і грибний суп з сушених грибів, зібраних в Кічіксу і Східниці, полюбляю. З мьясом.

Борщь варю раз в 3 місяці.


Останнє редагування: 12 лютого 2022 13:20:04 від Громадянка даунбасу
   
Re: Как часто вы варите борщ?

у нас щас полно объективных причин, в отличие от тех, кто 4 года ежедневно визжал про борщевой гинацыт до 2019 года

Всё таки странній ты бот.
Что бот, сомнений нет.

Ім'я користувача:
    tartosetto
Дата реєстрації:
    13 червня 2021 13:01:36
Повідомлень:
    6 064 (~25 в день)

сидел в засаде пол года до ноября
теперь струячишь как пулемёт 8-:

эти объективные причины с 13го года
ты был в анабиозе?

   
Re: Как часто вы варите борщ?

бывает жесткая засада, когда креветка перед выловом нажралась песка! у меня недавно был такой песдец. пришлось выкинуть все креветки из кастрюли, есть их было невозможно


Хз,ни разу такого не было.Сложнее найти лемонграсс и пасту нормальную,потому что от этого зависит вкус и аромат всего супа
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Десь півмісяци на місяц в нас є борщ, завжди є сало. Завжди є хліб, цібуля та часник. Майже завжди запечене м'ясо. Завжди квашена капуста. Все проста іжа, яку можна заісти кашами та яешнями. Жодних "марціпанів", як не свята. Мені здаеться, що то досить здорове харчування. Часто гриби, та то вже не саме здорове.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Хз,ни разу такого не было.Сложнее найти лемонграсс и пасту нормальную,потому что от этого зависит вкус и аромат всего супа
в метро. паста почти всегда есть, лемонграсс надо ловить. как и листья лайма
   
Re: Как часто вы варите борщ?

О... Сварился... Жона сварила...



   
Re: Как часто вы варите борщ?


Не переживай.Я человек неприхотливый,да и на борщ у меня всегда будет в любой стране и прилюбой власти

Ти думаєш вислуговуватися та колаборувати з хуйло-фашистськими окупантами в Україні, щоб вони тобі добре платили і ти міг купляти все необхідне для доброго борщу?

Ти мене назвав сракомоем. Звідки ти можеш знати, що я є сракомой, якщо ти зовсім нічого не знаєш і не можеш знати про те, чим я займаюся, чим я заробляю собі на життя? Визнай чесно, що ти є брехун.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Я варю дуже велику каструлю борщу, яка мені вистачає на цілий місяць.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ти думаєш вислуговуватися та колаборувати з хуйло-фашистськими окупантами в Україні, щоб вони тобі добре платили і ти міг купляти все необхідне для доброго борщу?

Ти мене назвав сракомоем. Звідки ти можеш знати, що я є сракомой, якщо ти зовсім нічого не знаєш і не можеш знати про те, чим я займаюся, чим я заробляю собі на життя? Визнай чесно, що ти є брехун.


Ну ты же пишешь что я буду кому-то служить или кого-то жду и что останусь без миски супа.Ты много обо мне знаешь чтобы такое писать и после ответа в таком же стиле по бабски обижаться?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ну ты же пишешь что я буду кому-то служить или кого-то жду и что останусь без миски супа.Ты много обо мне знаешь чтобы такое писать и после ответа в таком же стиле по бабски обижаться?

Ти перший мене назвав сракомоем, хоча ти не знаєш і не можеш знати, чим я в житті займаюся і чим я заробляю собі на життя.

А я тобі тільки задав питання. Я не стверджував, що ти обов'язково будеш співпрацювати з путлєрівсько-фашистськими окупантами. Але якщо ж війна буде, то це однозначно приведе до значного падіння економіки і рівня життя майже всіх громадян України, в тому числі російськомовних. Це також помітно вплине на якість борщу, який вони будуть варити.

Останнє редагування: 13 лютого 2022 02:28:44 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

1 раз на 10 років
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ти перший мене назвав сракомоем, хоча ти не знаєш і не можеш знати, чим я в житті займаюся і чим я заробляю собі на життя.

А я тобі тільки задав питання. Я не стверджував, що ти обов'язково будеш співпрацювати з путлєрівсько-фашистськими окупантами. Але якщо ж війна буде, то це однозначно приведе до значного падіння економіки в рівня життя майже всіх громадян України, в тому числі російськомовних. Це також помітно вплине на якість борщу, який вони будуть варити.

Я и уехать могу и прекрасно себя чувствовать в любой стране.А могу и остаться и тоже в мусорках копаться не буду,как и не буду голодать.Хотя конечно нельзя зарекаться от таких вещей,но мне кажется что шансы на это ничтожно малы.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

 :facepalm: варим. раз в неделю, может чуть реже. ибо не борщом единым сыты.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

:facepalm: варим. раз в неделю, может чуть реже. ибо не борщом единым сыты.

Справа ще в тому, в яких кількостях ви цей борщ варите. Якщо зварити великий горщик борщу, то він може вистачити на довший час.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

часто варимо, в Канаді на наступний день по приїзду варили
   
Re: Как часто вы варите борщ?
nik

варю когда хочу, но мне проще все что нужно для борща сидит в сарае или лежит в погребе ТТТ

 :laugh:

ох, мені б так...

можу їсти борщ і тільки борщ 24/7.
   
Re: Как часто вы варите борщ?
nik

1 раз на 10 років


кацап 100%
   
Re: Как часто вы варите борщ?

:laugh:

ох, мені б так...

можу їсти борщ і тільки борщ 24/7.


С салом,чесноком,чёрным хлебом с чарочкой…эххх.Какие том-ямы могут с этим сравниться
   
Re: Как часто вы варите борщ?
nik

часто варимо, в Канаді на наступний день по приїзду варили

а потім жінка сказала, ну його нах! і взагалі всі дні народження будемо відмічати в ресторані...

вгадав?  :gigi:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Справа ще в тому, в яких кількостях ви цей борщ варите. Якщо зварити великий горщик борщу, то він може вистачити на довший час.

два дня. больше ни одно блюдо не хранится. то есть или свеже приготовленное или вчерашнее.
   
Re: Как часто вы варите борщ?
nik

С салом,чесноком,чёрным хлебом с чарочкой…эххх.Какие том-ямы могут с этим сравниться


тут нiк i заплакав

клята чужбина
   
Re: Как часто вы варите борщ?
nik

два дня. больше ни одно блюдо не хранится. то есть или свеже приготовленное или вчерашнее.

+1
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Это индекс, статистический индекс.
Как индекс биг мака. Это же не значит шо все жрут биг мак. Просто индекс. Борщ сам по себе не причем.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

О... Сварился... Жона сварила...




а шо така сирітьска каструлька?
в мене теж сьогодня борщ буде, але треба знайти квасолю в морозилці, може вже нема.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

два дня. больше ни одно блюдо не хранится. то есть или свеже приготовленное или вчерашнее.
борщ, салат "шуба", буряк з часником і майо, смачніші 'вчорашні'.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А ну дай розкладку по чеку  :weep:  чи там тупо 20 кг картохи з макарошками


Ага… ещё один миллионер, рвущий жопу за Петра)))
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Буряк и его настой пожалуй то немногое полезное в украинской кухне.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Буряк и его настой пожалуй то немногое полезное в украинской кухне.
а "пєрвоє" з буряком, ака борщ, то взагалі працює, як щітка для ШКТ.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Мені старший привозить з Борисполя кістки з м"ясом на бульон по 5 грн за кіло. А самий смачний борщ саме на кістковому бульоні. І квасолю треба кидати зразу-ж, як закипить вода з кістками. Буряк та моркву бажано потерти на терку, трошки підсмажити з різаною дрібненько цибулькою та в гарячому вигляді досипати до бульону. Потім додати чищену та різану картоплю, а як знову закипить - то додати різану капусту.Перед закінченням додаю томатний соус, сіль та лавровий лист. ВСЕ!
Жінка, ще у 1974-му побачила як я працюю в хімічній лабі сказала що з мене має бути гарний кухар. І виявилася правою...

А-а-а-...

Так это тьі устроил конкуренцию собакам :D
Объедаешь пёсиков.

Бля*дь :facepalm1: это же каким уебнем надо бьіть, чтоб гордиться тем, что тебе привозять кости в пакете на варево.

Видно, что тебя сьінки-уклонистьі ценят :D

На костном бульоне их папашка шизоид долго не протянет.
Это же тебе не вредоносная телячья вьірезка. ;)
   
Re: Как часто вы варите борщ?

а "пєрвоє" з буряком, ака борщ, то взагалі працює, як щітка для ШКТ.

Белокочанная капуста не всем подходит.
Лучше красную капусту, она вроде тоже из междуречья как и буряк, мягче.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А с 13 ты почему не сравнил?Ты же сам волал про рынок.Вот он тебе по губам и надавал,как ты просил.Или это Зеля цены в Европе по указу Бени.Ермака и хуйло взвинтил?

Порох!

Порох взвинтил! Кто ж ещё?!

От бля*дво лицемерное. :D

У вас Порошенко за ценьі на цибулю отвечал, а ЗЕ!ленский не отвечает ни за что в принципе. :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія