Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вторая годовщина Дебатов_на_Стадионе, подведение промежуточных итогов

Долар по 10 АТО за лічені години?
   
 (tu)

І вдогонку

   
Что за гомомсексуалист на заставке в старт-топике?Это Луганский превратился в такое? :facepalm1: Он не уточнял когда наступит через рик так через рик?
   
Долар по 10 АТО за лічені години?
Нє, питання на шпаргальці Зеленського авторства Шарія, Портнова і Пальчевського, твоїх кумирів якщо стисло.
   
Показати зображення...
а тепер давайте таку ж картинку де петро питає у петро про АТОгодини
   
а тепер давайте таку ж картинку де петро питає у петро про АТОгодини

Порох извинился
Зе! ваш только падает на мороз
   
а тепер давайте таку ж картинку де петро питає у петро про АТОгодини
======================================
 Та вже ЗЕлень так обісралася,що не знає що витягнути. Петро таки багато зробив,а твоє ЗЕлене гівно ЗОВСІМ нічого, все тільки НАВПАКИ!
   
Петро таки багато зробив
а ти навіть податки зажав...  :K
п.с. добре що він не знав таке про тебе...
   
а ти навіть податки зажав...  :K
п.с. добре що він не знав таке про тебе...
=============================
Пошел на хуй!  :fuck:
   
======================================
 Та вже ЗЕлень так обісралася,що не знає що витягнути. Петро таки багато зробив,а твоє ЗЕлене гівно ЗОВСІМ нічого, все тільки НАВПАКИ!
Для збереження свого бізнесу у паРаші та помноження в Україні? Факт, справді багато.
та й Хуйло - судячи з тону їхньої розмови на відомій плівці - з тобою згоден
   
Пошел на
я Петру так і передам...   :K 
з такими поросятами і не дивно попасти в лузери... таки ви Петра зробили... друга річниця...  :weep:
   
Зе!блан поспішає з кластерізацією - щоб відсвяткувати два роки «перемоги сил добра над силами зла і порошенком в особистості»
   
Порох извинился
Зе! ваш только падает на мороз
як зворушливо!
видряпатися у крісло завдяки конкретній брехні, а потім на блакитному оці, після зливи запитів від суспільства з цього приводу, заявити : "я вам напи3дів, вибачте".
Та хай би так, але після цього "вибачення" воно не менш шалено подерлося на другий термін!
   
я Петру так і передам...   :K :weep:
з такими поросятами і не дивно попасти в лузери... таки ви Петра зробили... друга річниця...  :weep:
================================
 Иди нах ,ЗЕленя свинья,паразит, чтоб я перед тобой еще бисер метал. НАХ! :fuck:  Твоим ЗЕленым казнокрадам? Тебе... сосна корабельная? Я на армию даю. А что дал ты?
   
Wolter
таки ти звичайне кацапоязікє бидло.... яке прикривається гарними лозунгами і не більше
п.с. спілкуватись навчись, недоросль...
   
таки ти звичайне кацапоязікє бидло.... яке прикривається гарними лозунгами і не більше
п.с. спілкуватись навчись, недоросль...
=================================
Та я значно старше за тебе,сикун. Повторюю: пішоі нах..уй! Нічого,срань паразитна, не знаєш ні про мої податки, ні те що я робив...ти срань зелена. Тьху... смердючий паразит-ніщоброд.
   
Wolter
:=V
з тебе люди сміються...маслозал ежний...
   
:=V
з тебе люди сміються...маслозал ежний...
===========================
Це я з тебе ригочу, ніщеброд.  Навіть не ригочу. Такі як ти нікчеми та огидні. Просто меня такі як ти набридли. Йди нах,нікчема.
   
Порох извинился
Зе! ваш только падает на мороз

у Пороха уважительная причина
в виде прямого вторжения российских регуляров,
а без этого действительно АТО длилось бы недолго.
Именно поэтому Россия и вынуждена была палиться
и идти на прямую агрессию
   
Порох извинился
Зе! ваш только падает на мороз

Кстаті да.
Мирко, коли твоя зєлупа вибачиться ?
   
як зворушливо!
видряпатися у крісло завдяки конкретній брехні, а потім на блакитному оці, після зливи запитів від суспільства з цього приводу, заявити : "я вам напи3дів, вибачте".
Та хай би так, але після цього "вибачення" воно не менш шалено подерлося на другий термін!
(tu)  та і вибачився петро лише тому аби його перед виборами 2019 не попрікали тією брехнею
   
================================
 Иди нах ,ЗЕленя свинья,паразит, чтоб я перед тобой еще бисер метал. НАХ! :fuck:  Твоим ЗЕленым казнокрадам? Тебе... сосна корабельная? Я на армию даю. А что дал ты?
Это ты свои говна бисером называешь? Если ты шо и мечешь, то только фарш в унитаз, пережрав бояры и кислой капусты, вылупок поросячий. :facepalm:
   
Шо тут, всі царювателі Петра негодують? Ню-ню. :laugh:
   
Итоги таковы.
Зе президент, досидел и до осени, и до зимы, и до весны лета.
А петро работает волонтером, раздает по коробку кислород и снимает себя на камеру во время раздачи, что бы по трем каналам крутить весь день.
Все..
   
педдроти мають бути задоволені, все як вони хотіли, війна не закінчилась, олігархи і корупція керують, петро не сидить. Що вас не влаштовує?
   
у Пороха уважительная причина
в виде прямого вторжения российских регуляров,
а без этого действительно АТО длилось бы недолго.
Именно поэтому Россия и вынуждена была палиться
и идти на прямую агрессию
Не глянувши хто автор допису, подумала що це недоречний сарказм.
   
Не глянувши хто автор допису, подумала що це недоречний сарказм.
А що Віні-Віді написав не так?
В чому він неправий?
   
педдроти мають бути задоволені, все як вони хотіли, війна не закінчилась, олігархи і корупція керують, петро не сидить. Що вас не влаштовує?
а вас все влаштовує?
   
А що Віні-Віді написав не так?
В чому він неправий?
Досі не зустрічала людей які б вважали озброєне захоплення влади на Донбасі тупим бунтом.
Виявляється Петя з їх числа.
   
Мирослава на подлизе
   
а вас все влаштовує?
не влаштовує, все залишилось як при Петрі.
   
не влаштовує, все залишилось як при Петрі.
петєрпітє нємного, ОРДЛО вам у сраку
   
петєрпітє нємного, ОРДЛО вам у сраку
ОРДЛО. Пределы этой территории законодательно определены 17 марта 2015 года на основе линии разграничения по состоянию на 19 сентября 2014 года (дата подписания Минского меморандума).
   
ОРДЛО. Пределы этой территории законодательно определены 17 марта 2015 года на основе линии разграничения по состоянию на 19 сентября 2014 года (дата подписания Минского меморандума).
йопт, ти навідь тупішій ніж я думав
   
Бугага.
Другі роковини порваних пердаків.
   
Наибольшая проблема заключается в том, что этих идиотов убедили, что можно не развивать армию. И они этого не делали два года. Ни одной Ольхи, ни одного Нептуна, остановлена программа Гром-2!
Эти суки тупо саботировали два года ракетную программу, в то время, как в 2019 году было всё необходимое для старта производства!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія