Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Скрін посту на шо погодився Спорт, я навів вище.

Ти навів скрін брехні Fantamaz, той дурень спробував видати, що я поставив на перемогу Порошенко, чого ніколи не було.
Чекаю підтвердження, що ти це зрозумів.
   
Нема доказів, шо Спорт взагалі читав  останню сторінку тієї гілки.
Скрін посту на шо погодився Спорт, я навів вище.
А у цій гілці Спорт просто збільшив ставку.
Коли вже Раха почав уточнювати й тут - був посланий  Спортом нафуй, а зараз гроші вимагає )))

ну от почалося - нема доказів, що читав і т.д. і т.п.
ще раз - він погодився на умови Рахи. умови Рахи з усіма уточненнями і цифрами бачив увесь фуп.
якщо їх не бачив спорт - це його проблеми. нахєра погоджуватись на те, чого не бачив?
   
Не брешу.
Ось на шо погодився Спорт, цитата твого посту є на скріні:

Показати зображення...
А те шо ти там далі почав розповідати через кілька хвилин уточнення,  то вже в принципі нікого не має їпати.
Просто задля справедливості, Спорт мав погодитися ще й на  уточнення. Тоді він би мав право якшо й з тебе вимагати бабло.
Ты сам читал что ты запостил ? 
   
Ти здурів? Я НЕ ВИСУВАВ таких умов і НІКОЛИ на них не погоджувався, більш того, стверджував прямо протилежне, що скоірше за все Зеленський пернеможе. Твердження Fantamaz, що я ставлю на перемогу Пороха то є брехня на 100% та не має жодного відношення до парі, про яке йде мова в цьому топіку. Дійшло?

Ты сам читал что ты запостил ?

Соррі, я не той скрін запостив, вже спати хочу.Ось це я мав на увазі:



Де стверджувальна відповідь Спорта на твоє питання-уточнення?
Без неї  все до дупи.

Тим паче шо ше раніше вже в цій гілці, він послав тебе нафуй за це саме уточнення.
А ти знову вимагаєш якісь гроші ))

Ще раз кажу, якби ти озвучив це питання там на першій сторінці, все було б по іншому.

П.С. Й не стукай мені у приват. По перше я його не читаю, по друге він в мене якось робить через дупу з обмеженнями.  :(


Останнє редагування: 30 квітня 2019 22:09:27 від птах Сорока
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Началось с того, что Раша тупо забздел ставить на Пороха, пари было сааамое простое и с открытыми условиями

Якщо ти, як не досить розумна та освічена людина, зараз пишеш Раша, а маєш на увазі Raha, о мушу тебе засмутити - я не такий недолугий як ти і не ставлю на події, де висока ймовірність програшу. Я прямо написав в тому топіку, що вважаю, що "ймовірність перемоги Зеленського зараз вища ніж ймовірність перемоги Порошенко". Відповіідно мені і в голову не могло прийти поставити на виграш Порошенко. І справа не в твоєму дитячому "забздел", а в тому, що у мене голова не тільки щорб в неї їсти.

Цитувати
Почему возникла идея пари? Все, потому порохососы рвали глотки и утверждали, что Порох парвет в клочья всех, потому у меня возникла идея пари, самого простого и с простыми условиями, я ставлю на выйгрыш ЗЕ, кто то из порохоотбросов ставят на выйгрыш Пороха

Мені такі недолугі не траплялись, отже я і виразив своє здивування запропонованим парі.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Цитувати
Потом нарисовался Раша, начал умничать и тыкать вилкой в глаз, потом он типа писданул, а слабо поставить что ЗЕ наберет выше 50%? Никаких там избирателей и всякой дребедени и бла-бла-бла, только проценты

Пряма брехня Fantamaz, брехня без варіантів виправдатись. Ось посилання на мій пост: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037612.msg22506121#msg22506121 де з самого початку вказано відсотки саме чого. Цитую: "Fantamaz, давай заб'ємося на 10'000€ , що Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року? Приймаєш ставку? Можна підняти, якщо мало". Не розумію який сенс в цій недолгугій спробі Fantomaz збрехати, коли будь хто може пересвідчитись, що він бреше.

Цитувати
Я согласился, потом это бздло Раша начало пейсадь какие то уточнення для лохов, как будто никто не понимал, что с его стороны это чистой воды пислежьь и манипуляция, я увидел 50% и выше и все, написал это в стартопике и пари было заключено

1. 9 квітня 2019 13:05:05 опубліковані мої умови парі з умовою "50% голосів виборців України"
2. 9 квітня 2019 13:11:50 я прямо звернув увагу Fantamaz, що в умовах вказано від чого саме відсоток
3. 9 квітня 2019 14:08:56 я дав пряму відповідь на питання відсоток від яких даних
4. 9 квітня 2019 20:44:01 Fantamaz прийняв умови парі

Так що Fantamaz знову "трошки збрехав", може він просто не розуміє, що 13:11:50 та 14:08:56 то насправді до 20:44:01, а не після. І про 50% він як двійочник школяр, не знає, що не буває просто 50%, а це завжди частка чогось конкретного. Чого саме в моїх умовах це частка - я написавю.

Цитувати
Если бы Раша был нормальный чел, а не порохоботское бздло, то он мог бы сразу написать, что с условиями не согласен, этого он не написал, а начал метать бисером, который меня вообще не интересовал, потому что я всегда выдвигаю обоюдно выгодные условия без всяких там манипуляций и инсинуаций, но Раша не такой же, он и подтвердил что он порохоботское бздло, которое соьралось не пари заключать, честное и справедливое, а ему надо было тупо потроллить оппонента, потому что он в своих уточненнях выдвигал заведомо ложные условия, но то его проблемы, потому я решил выдвинуть в стартопике те услвовия, на которые он мог бы просто написать, что он либо згоден, либо не згодее и не слать всякую хрень в приваты и тд

Ти напевне не зміг прочитати тему топіка, яку сам написав. Дозволь процитую: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€. Ти не свої умови висував, а прямо написав, що НА МОЇ умови погоджуєшся. Різниця таки більш ніж суттєва - я жодного разу на твої умови парі не погоджувався, хоча ти намагався про це брехати в іншому топіку, а от ти на мої погодився.

Цитувати
Раша этого ее сделал, значит согласился на свои же условия, которые я и описал в стартопике, кто ему щас барин?

Ти не можеш МОЇ умови описувати, бо свої умови я описую лише сам. За себе я сам пишу, а не ти.  :laugh:

Цитувати
Теперь пусть выдает бабло, которое просрал

Оскільки ти злився, то тепере ти реально фуфлижник, фуфло і будеш ти тепер Fuflomaz, за ті дурнуваті бгомби що ти тут на форуміі постиш, зап брехню і за те, що програвши парі відмовився по ньому платити.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Fuflomaz  :laugh:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

После этого он 10 000 не отмажется прийдется откупатся от Raha гораздо большей суммой.
Спроси его сколько он Атасу за ноги забашлял.

Думаю нисколько. И думаю Атас долго извинялся.
   
Может через суд, по- цивилизованному спор решить?
   
Думаю нисколько. И думаю Атас долго извинялся.
Все наоборот.
 Мнищенко написал заяву в ментовку. После этого Сария ему заплатил  компенсацию  и извинился ,после этого Мнищенко пообещал ему не появлятся на форуме и забрал заяву.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Господин Давид Мороз не отдаст :)
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Может через суд, по- цивилизованному спор решить?
фантамас засцить.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€
Bmx

50% від виборців України може трактуватися лише, як 50% від усіх виборців України.
все інше - це намагання зістрибнути з теми і звивання вужа на пательні.

Умови парі: Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року.

Це можна трактувати і по іншому, якщо додати ще два слова до виділеного вами.
Нмд, сама початкова  умова навммсне ставилась так провокативно, з розрахунком на "лоха".

Якщо вважати словосполучення " виборців України у другому турі", - дефініцією кількості, то тоді треба задаватись питанням, яка кількість виборців України брала участь у другому турі.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Це можна трактувати і по іншому, якщо додати ще два слова до виділеного вами.
Нмд, сама початкова  умова навммсне ставилась так провокативно, з розрахунком на "лоха".

Якщо вважати словосполучення " виборців України у другому турі", - дефініцією кількості, то тоді треба задаватись питанням, яка кількість виборців України брала участь у другому турі.
ні! перечитай гілку.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€
Bmx

Умови парі: Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року.


Якби умова була така:

 у другому турі виборів Президента України 2019 року Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України.

Тоді ок.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€
Bmx

ні! перечитай гілку.
Це сильний аргумент (tu)
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Це сильний аргумент (tu)
абсолютний! там розжовано що і до чого.
   
Нмд, сама початкова  умова навммсне ставилась так провокативно, з розрахунком на "лоха".
Всё правильно.
Один хотел придавить банком, а второй развёл на понятиях.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

50% від виборців України може трактуватися лише, як 50% від усіх виборців України.
все інше - це намагання зістрибнути з теми і звивання вужа на пательні.

Выборци Украины-все кто внесен в Реестр Избирателей

А пришедшие на участки и проголосовавшие/ "принявшие участие в голосовании"- эт несколько другое

Останнє редагування: 2 травня 2019 11:28:45 від Donchanin
   
Раша, песина, где мое бабло?!!!
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Раша, песина, где мое бабло?!!!
Фантамас, є ще адін таваріщ, який так само трактує договори.
   
Фантамас, є ще адін таваріщ, який так само трактує договори.
Показати зображення...

Це твій с Рашею дружбан
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Це твій с Рашею дружбан
Та нє, це ти ведеш себе як xyйло.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Fuflomaz, не істери
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Вот фуфломаз и сдулся...косил под алигарха, после Слава конечно, а выяснилось шо б/у презерватив...проти вно...хоть бы уж молчал...так не, исходит на гавно не в тему...
даже про говнобимбы свои  забыл....


Останнє редагування: 2 травня 2019 14:13:10 від alexis_old
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Кароче, бабло готов, псина раша
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Вот фуфломаз и сдулся...косил под алигарха, после Слава конечно, а выяснилось шо б/у презерватив...проти вно...хоть бы уж молчал...так не, исходит на гавно не в тему...
даже про говнобимбы свои  забыл....

Не пищи, кучка жидкого кала, иди вон, приложись к сраке Пидра, духом його себе забей свои бронхи
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Кароче, бабло готов, псина раша

подготовил? о, вот это правильно!
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Кароче, бабло готов, псина раша
чекаю підтвердження від Рахи
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Порохоботи - нікчемні мерзенні слизькі аферисти
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Порохоботи - нікчемні мерзенні слизькі аферисти
кінець епохи брехні!  :weep:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Порохоботи - нікчемні мерзенні слизькі аферисти

+10005000

Уебни короче
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

чекаю підтвердження від Рахи

Та нічого він не віддасть, навряд чи хтось має в цьому сумніви
Fuflomaz може лише бімби постити та понтоватись
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

подготовил? о, вот это правильно!

 :lol:   :gigi:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Смотри Raha натравит на тя Спорт FBI ему ж Углава дал в руках визитки подержать
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Вот фуфломаз и сдулся...косил под алигарха, после Слава конечно, а выяснилось шо б/у презерватив...проти вно...хоть бы уж молчал...так не, исходит на гавно не в тему...
даже про говнобимбы свои  забыл....

Я вас прошу... З'ЯСУВАЛОСЬ..? ;o  :laugh:

То давно було відомо.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Короче, ситуйовіна типова для форумних "стрєлак" (на будь-якому форумі, доречі): "ігра била равна, ігралі два гавна".

Один на понтах запропонував парі, другий як жаба на корч плигнув, перший побачив, що зара може бути реально вльот і "подкоректував" по-маланськи, щоб підловити на формальностях. Тепер бризкають лайном і з'ясовують, хто кому винен, хоча відпочатку ніхто нікому не збирався нічого платити (та й грошей таких не мають на "спори" - бо дружини з дому виженуть).
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

в сообшении рахи от  9 квітня 2019 21:26:30 нет следов корректировки...ука жите где он говорил о другой дефиниции...
З.І. тем более єто его сообщение в самом начале ветки и фуфломас его не мог не видеть
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

в сообшении рахи от  9 квітня 2019 21:26:30 нет следов корректировки...ука жите где он говорил о другой дефиниции...
З.І. тем более єто его сообщение в самом начале ветки и фуфломас его не мог не видеть

Слухайте, при всій моїй відразі до Анарта, абсолютно ясно, що він мав на увазі відпочатку: що Клоун набере більше 50%. Що і трапилось. А Раха почав (по-маланськи, патентовано - я такого вже бачив-перебачив) уточнювати формулювання. Юридично вірно, але не по-пацанськи.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Я не про цю гілку, а про ту, де вони іспочатку на говна ісходили, СЛІДСТВОМ якої стала гілка про "а давай". Тобто, Раха його просто підловив. Що, ще раз, "юридично" вірно, але по-маланськи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія