Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В общем, по абонплаті за "транспортування" газу. План на літо. B-)

Не хочу тебя расстраивать, но ты заплатишь за все. Нули на счётчике не спасут - доставка рассчитывается по прошедшему газовому году. Й нема на то ради.
Если нули, то минимум установил НКРЕ в изменениях к постанове от 6 марта 2020 года.
   
Дивні люди, а коли я не хочу фінансувати газову банду, оплачуючи послугу, яку фактично не отимував, так як суттєво скоротив споживання газу і оплачую транспортування тільки за фактично отриманий газ. 

це не за транспортування газу, а за обслуговування мереж. Компресорна станція працює цілодобово, аварійна служба працює цілодобово і т.д.
   
Дивні люди, а коли я не хочу фінансувати газову банду, оплачуючи послугу, яку фактично не отимував, так як суттєво скоротив споживання газу і оплачую транспортування тільки за фактично отриманий газ. 
Это ты дивний. Тебе все говорят, что ты платишь по прошлому году. Тоесть нули в этом году дадут снижение абонки в следующем. Но в этом заплати, не дуркуй. И кстати, не пиши 0, пиши 2-3-10. Чревато. Они (опять же по Постановлению, не от фонаря) считают вместо 0 твою среднюю по году цифру. Тоесть если у тебя за год в сумме 1000, а  два месяца - нули, они считают твое будущее потребление как 1200. Ну а чё - логично же, ты вместо нулей потребишь, а платить кто будет ?
   
Если нули, то минимум установил НКРЕ в изменениях к постанове от 6 марта 2020 года.
Это если вообще не было. А если потреблял в другие месяцы - то по среднему. Я так прокололся. Подал показания только в декабре 2019 (а пользовался с октября). Так у меня на 1 Жовтня 2020  показания счётчика в системе 2500, а за доставку висит 2922, на вопрос как же я за газовый год потребил 2922, если у меня на счётчике 2500 дали такой ответ - "ты потребил 2500 за 10 месяцев, значит потребишь 2922 (там считают по годовойитаблице процентов потребления, не просто /10*12)"
   
И да, я как человек, только что подключившийся (в2019), по причине отсутствия показаний за 2018, платил целый год минимальный платеж, а именно за 316кубов в год, тоесть 24 грн в месяц. А щас надо будет 230 в месяц. Но е-мое, это ж 230 грн за наличие практически неограниченного запаса энергии в доме - это халява. Дрова/уголь/паллеты доставить (да ещё и вовремя) будет гораздо дороже 230 грн.
   
Не хочу тебя расстраивать, но ты заплатишь за все.
по рішенню суду. Якшо воно буде, шо не факт.
Але навіть якшо буде.
фуй з ним з судовим збором (під 1500грн), але шоб злупити з мене 600 грн, облгазу треба туде потратитися на зарплати юристам і судовим працівникам, а це буде більше.  :fuck:
   
Ну шо, за літо і до цього момента газу використано 0кубців   
Постараюсь ще один місяць без газу. Якшо не буде <0°C, то протримаюсь.

За цей час прийшов лист від облгазу із пропозицією "врегулювати заборгованість за доставку в досудовому порядку"   
У листі наклепали таблицю із затратами на суд (оформлення, юристи тощо), і вийшло рівно 15575.00грн
З якої стелі вони це взяли - хер його знає. Іпанати.
Там навіть привели рядок "транспортні витрати". Мабуть шоб возити позовні заяви на таскі.

Полінився писати заказного листа у відповідь, але надіюсь дождусь шо почнуть знов по телефону наярювати, попрошу об'єднати рахунок за доставку і за сам газ, це по-перше, а по-друге попрошу виключити із оплати ці шість місяців коли не споживав, хочу послухати шо та дівка мекатиме. Якшо позвонять.
(tu)  :K  зИбіли  мають каратися показово
   
(tu)  :K  зИбіли  мають каратися показово
із нас двоіх Зе - це ти. Причому ти - прихильники певної політсили.
Щодо мене - ну навіть якшо рішення суду буде не на мою користь - ну фуй з ним, десь під дві тисячі судових виторат МАКСИМУМ.
А от облгаз втратить значно більше. І так їм і треба.
У мене буде прохання списати цю все херню на сімейні проблеми (є сімейний нюанс). Не схочуть - втратять більше. Ну і з моєї сторони буде тілки виплата феміді якісь там півтори-дві штуки грн. На судові витрати. Та і фуй з ними.

ps
І да, ти - прихильники певної політсили. Упоротий.  :fuck:
   
Nulldev, 18 жовтня 2020 12:00:37

    Розгорнути попередні цитати...
    Если нули, то минимум установил НКРЕ в изменениях к постанове от 6 марта 2020 года.

Это если вообще не было. А если потреблял в другие месяцы - то по среднему.
Но с 1.1.2021 тоже установили минималку,обязаловку


«З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.».

У зв’язку з цим абзаци другий – шостий вважати відповідно абзацами шостим – десятим;

2) абзац перший пункту 4 замінити чотирма новими абзацами такого змісту:

«4. Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.».
   
із нас двоіх Зе - це ти. Причому ти - прихильники певної політсили.
Щодо мене - ну навіть якшо рішення суду буде не на мою користь - ну фуй з ним, десь під дві тисячі судових виторат МАКСИМУМ.
А от облгаз втратить значно більше. І так їм і треба.
У мене буде прохання списати цю все херню на сімейні проблеми (є сімейний нюанс). Не схочуть - втратять більше. Ну і з моєї сторони буде тілки виплата феміді якісь там півтори-дві штуки грн. На судові витрати. Та і фуй з ними.

ps
І да, ти - прихильники певної політсили. Упоротий.  :fuck:
Не хочу тебе засмучувати
Але може статись
Що доведеться платити їхні витрати на юристів

Якщо програєш звісно
   
 Та поймите, ТАРИФЫ завышенные-своего рода универсальный налог на жисть. Крути-верти,а платят усе. Брать же бубочкам не откуда. Началось это при подонке Гросе,но тот хочь каку субсидию выплачивал,погашал бедному манюпасу,а теперь каки субсидии? Эпоха БІДНОСТІ завершилась.Жріть.
   
Та поймите, ТАРИФЫ завышенные-своего рода универсальный налог на жисть. Крути-верти,а платят усе. Брать же бубочкам не откуда. Началось это при подонке Гросе,но тот хочь каку субсидию выплачивал,погашал бедному манюпасу,а теперь каки субсидии? Эпоха БІДНОСТІ завершилась.Жріть.
так и есть. Это самый настоящий налог.

Сначала нафтогаз выкручивает руки, и о чудо! Монополия стала прыбутковой! Потом они с этого прибутка платят налоги, а на остальное покупают овгз.
   
Но с 1.1.2021 тоже установили минималку,обязаловку


«З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.».

У зв’язку з цим абзаци другий – шостий вважати відповідно абзацами шостим – десятим;

2) абзац перший пункту 4 замінити чотирма новими абзацами такого змісту:

«4. Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.».

Да, согласен, если писать 1-2-3, то посчитают как  3-10-25. Но если напишете 0 - возьмут по среднему, а не минимальному.
   
із нас двоіх Зе - це ти. Причому ти - прихильники певної політсили.
Щодо мене - ну навіть якшо рішення суду буде не на мою користь - ну фуй з ним, десь під дві тисячі судових виторат МАКСИМУМ.
А от облгаз втратить значно більше. І так їм і треба.
У мене буде прохання списати цю все херню на сімейні проблеми (є сімейний нюанс). Не схочуть - втратять більше. Ну і з моєї сторони буде тілки виплата феміді якісь там півтори-дві штуки грн. На судові витрати. Та і фуй з ними.

ps
І да, ти - прихильники певної політсили. Упоротий.  :fuck:


Думаю до суду краще не доводити. Там є така юридична зачіпка: якщо споживач все-таки щось платить то суди не приймають такі справи до розгляду. Можливо вам краще спожити за жовтень 10-20 кубів і заплатити за їх доставку.
   
Думаю до суду краще не доводити. Там є така юридична зачіпка: якщо споживач все-таки щось платить то суди не приймають такі справи до розгляду. Можливо вам краще спожити за жовтень 10-20 кубів і заплатити за їх доставку.
так і буде.
Але:
1. вимога - шоб оплата за газ і за доставку була в одній платіжці і одним платежем.
2. платитиму тільки за той період, у який відбувалося споживання газу. За літо - ось -  :fuck:


Але може статись Що доведеться платити їхні витрати на юристів
нє.
Точно нє.
Там тільки судові витрати.
Витрати позивача - це сугубо його проблеми. Ну заплатить позивач своїм юристам мільйон, і шо, той хто програє суд, то повинен віддати позивачу мільйон? Звісно ж ні. Бред собачий.
В общем, потратяться вони хіба ж так :D
   
так і буде.
Але:
1. вимога - шоб оплата за газ і за доставку була в одній платіжці і одним платежем.
2. платитиму тільки за той період, у який відбувалося споживання газу. За літо - ось -  :fuck:


нє.
Точно нє.
Там тільки судові витрати.
Витрати позивача - це сугубо його проблеми. Ну заплатить позивач своїм юристам мільйон, і шо, той хто програє суд, то повинен віддати позивачу мільйон? Звісно ж ні. Бред собачий.
В общем, потратяться вони хіба ж так :D
Суддя виносить рішення програвшій стороні
Там і сума оголошується
   
Суддя виносить рішення програвшій стороні Там і сума оголошується
сума там буде - розмір заборгованості + судовий збір.
Я уже маю досвід таких розборок.
   
2. платитиму тільки за той період, у який відбувалося споживання газу. За літо - ось -

наступного разу відкриєш краник, а газ звідтам фуй потече, бо ніхто не збирається підтримувати для тебе трубу в робочому стані в час коли ти нею не користуєшся і за це не платиш
   
так і буде.
Але:
1. вимога - шоб оплата за газ і за доставку була в одній платіжці і одним платежем.
2. платитиму тільки за той період, у який відбувалося споживання газу. За літо - ось -  :fuck:


нє.
Точно нє.
Там тільки судові витрати.
Витрати позивача - це сугубо його проблеми. Ну заплатить позивач своїм юристам мільйон, і шо, той хто програє суд, то повинен віддати позивачу мільйон? Звісно ж ні. Бред собачий.
В общем, потратяться вони хіба ж так :D
А ты посчитай, сколько ты потреблял зимой и глянь сколько зимой платил за доставку ;) Выйдет, что зимой ты недоплачиваешь, а летом переплачиваешь. А ты хочешь зимой недоплатить, а летом забить? :lol: 

Останнє редагування: 21 жовтня 2020 01:06:13 від Agh
   
нє.
Точно нє.
Там тільки судові витрати.
Витрати позивача - це сугубо його проблеми. Ну заплатить позивач своїм юристам мільйон, і шо, той хто програє суд, то повинен віддати позивачу мільйон? Звісно ж ні. Бред собачий.
Ты того, запоминай, это не всегда так - можно и миллион. Но вот в случае ЖКХ такого не будет, ибо спецзакон тебя спасает от оплаты затрат на юристов.
Но пощипать тебя на отключение-подключение они смогут. А если еще и проект заставят поменять, то ты попал. Я б не шутил с монополистами -у них есть сто способов оставить тебя без газа зимой относительно законными способами.
   
Это ты дивний. Тебе все говорят, что ты платишь по прошлому году. Тоесть нули в этом году дадут снижение абонки в следующем. Но в этом заплати, не дуркуй. И кстати, не пиши 0, пиши 2-3-10. Чревато. Они (опять же по Постановлению, не от фонаря) считают вместо 0 твою среднюю по году цифру. Тоесть если у тебя за год в сумме 1000, а  два месяца - нули, они считают твое будущее потребление как 1200. Ну а чё - логично же, ты вместо нулей потребишь, а платить кто будет ?

Наші форумні ікспєрди 2 + 2 скласти не можуть )
Забули як платили за опалення цілий рік, хоча по факту літом його не було, а просто розкидали оплату на 12 місяців
   
Та поймите, ТАРИФЫ завышенные-своего рода универсальный налог на жисть. Крути-верти,а платят усе. Брать же бубочкам не откуда. Началось это при подонке Гросе,но тот хочь каку субсидию выплачивал,погашал бедному манюпасу,а теперь каки субсидии? Эпоха БІДНОСТІ завершилась.Жріть.

Візьми калькулятор і свої платіжки за рік. Порах уй і не тринди
   
Ты того, запоминай, это не всегда так - можно и миллион. Но вот в случае ЖКХ такого не будет, ибо спецзакон тебя спасает от оплаты затрат на юристов.
Но пощипать тебя на отключение-подключение они смогут. А если еще и проект заставят поменять, то ты попал. Я б не шутил с монополистами -у них есть сто способов оставить тебя без газа зимой относительно законными способами.

та гавно вопрос, там коз дохуя в єво районнє пасьоцца, кізяками топитиме, перекантуєцця до весни
   
Плюс тысяча в платежке: украинцы потеряли дар речи, коммуналка будет «золотой»

С приходом отопительного сезона в Украине грядет масштабное повышение тарифов на коммунальные услуги, за которые необходимо будет еще и заплатить комиссию в банке.

Как известно, с августа украинцы начали потреблять газ по новым тарифам, привязанным к рыночным ценам. К тому же еще 1 июля стоимость голубого топлива взлетела на 70%. Этот же показатель влияет и на стоимость услуги поставки тепла в квартиры украинцев, которая подорожала на 10-15% уже с 15 октября.

Окончательно опустошит кошельки украинцев цена на холодную воду и водоотвод, которая с первым днем января начнет поставляться по цене, на 17-20% дороже прежней. О таких грядущих изменениях в тарифах уже заявили коммунальные службы Киева, Харькова, Херсона и многих других городов Украины.

   
Плюс тысяча в платежке: украинцы потеряли дар речи, коммуналка будет «золотой»
С приходом отопительного сезона в Украине грядет масштабное повышение тарифов на коммунальные услуги, за которые необходимо будет еще и заплатить комиссию в банке.

Как известно, с августа украинцы начали потреблять газ по новым тарифам, привязанным к рыночным ценам. К тому же еще 1 июля стоимость голубого топлива взлетела на 70%. Этот же показатель влияет и на стоимость услуги поставки тепла в квартиры украинцев, которая подорожала на 10-15% уже с 15 октября.

Окончательно опустошит кошельки украинцев цена на холодную воду и водоотвод, которая с первым днем января начнет поставляться по цене, на 17-20% дороже прежней. О таких грядущих изменениях в тарифах уже заявили коммунальные службы Киева, Харькова, Херсона и многих других городов Украины.

пишуть що в новинах газ дешевшає 8-)

 





можливо тепер не буде спекотно в хаті :shuffle:

   
ще досі не витрачено жодного куба.
але уже пора б вмика ти ненадовго.
У хаті, скажімо так, прохладно.

але треба зафіксувати, шоб прийшла кікімора і записала показники.
Надіюсь прийде на днях.  B-)
   
ще досі не витрачено жодного куба.
але уже пора б вмика ти ненадовго.
У хаті, скажімо так, прохладно.

але треба зафіксувати, шоб прийшла кікімора і записала показники.
Надіюсь прийде на днях.  B-)

   
А зачем ты боролся с коэффициентом ? У термокомпенсированн ого счётчика они 0.99-1.01. Это ж в пределах погрешности измерения почти. Смысл биться за 1% ?
Не 1%, а 10%. Присилали взимку коеф 1.1.
Історія закінчилася тим, що і лічильник забрали з термокомпенсатором (словацький), типу на повірку, поставили український, який навіть на випукле око більше рахує, ну і "борг" я теж оплатив. Зате маю аж три листи від НКРЕКП, де написано, що моє діло правоє, а облгаз - какашка.

Останнє редагування: 20 листопада 2020 09:13:15 від ricardo
   
літо кагбе прошло. Одноглазий,  давай тєпєріча план на зіму
   
А кто уже поменял поставщика газа ? Со своего облгаза на Нафтогаз? Я вот подала заявку через приват, но пятый день тишина.
   
А кто уже поменял поставщика газа ? Со своего облгаза на Нафтогаз? Я вот подала заявку через приват, но пятый день тишина.
Там похоже народ массово ломанулся переходить, не успевают заявки обрабатывать. Я ещё 6 числа подал все документы, отписали, что принято на рассмотрение и тишина ...
   
пишуть що в новинах газ дешевшає 8-)

 Показати зображення...
Показати зображення...
можливо тепер не буде спекотно в хаті :shuffle:

Показати зображення...

Шо там з рєччю ? Досі потєряна ?)
   
А кто уже поменял поставщика газа ? Со своего облгаза на Нафтогаз? Я вот подала заявку через приват, но пятый день тишина.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1088419.0
   
Шо там з рєччю ? Досі потєряна ?)


Ну ось же

 


 я новини не дивлюсь, не заробив ще не телевізора, тому  доводиться читати те,  що рабіновіч напєл
   
А кто уже поменял поставщика газа ? Со своего облгаза на Нафтогаз? Я вот подала заявку через приват, но пятый день тишина.
Тут можно проверить статус заявки: https://gas.ua/uk/home/join#block_PageBlockCheckApplicationStatus721
   
Подивився проект ціни доставки газу на 2021 рік в Івано-Франківськ Газ і при.уїв
4,35 без ПДВ це реально більше 5 грн. за 1 куб газу. По інших областях ситуація аналогічна.
Єдине радує що у нас меньше ніж в Тисениці Газ в них 5,66 грн. без ПДВ а це 6,79 грн. за доставку 1 куба газу.
Якщо НКРЄ незарубає їх хотілки то буде торба - ціна доставки скоро перевищить сам газ.
Такого мабуть нівкого немає.
   
Подивився проект ціни доставки газу на 2021 рік в Івано-Франківськ Газ і при.уїв
4,35 без ПДВ це реально більше 5 грн. за 1 куб газу. По інших областях ситуація аналогічна.
Єдине радує що у нас меньше ніж в Тисениці Газ в них 5,66 грн. без ПДВ а це 6,79 грн. за доставку 1 куба газу.
Якщо НКРЄ незарубає їх хотілки то буде торба - ціна доставки скоро перевищить сам газ.
Такого мабуть нівкого немає.
за доставку платять лохи  B-)
   
Подивився проект ціни доставки газу на 2021 рік в Івано-Франківськ Газ і при.уїв
Де глянути?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія