Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мрія ФУПа здійснилася :)

Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

британский летчик тяжелой авиауии во времена второц мировой долден был совершить  100 боевых вылета, после чего уходил на дембель
все честно
будь ты летчик из пролетариев ливерпуля, или летчиком   с поместьем на  севере от лондона
Джозеф Геллер "Пастка для дурнів" с--с-сука...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Мені дзвонила подруга то її розповідь:
С мужем почти разводимся. Просили не торопиться  т к идёт воевать. Его призвали повесткой(33 года мужу).
Военкомат дал на выбор кем хочет служить, выбрал - медиком. Отвезли в учебной центр по мед специальности. Через время сказал  - мне не нравится, я не хочу. Отправили ДОМОЙ!
И , он был не один кто домой поехал.
 
  Ось так шановні! Оце - доля!

 :facepalm1:  Вибачте, чомусь таке враження, що ви постійно пишете напідпитку. Така маячня, ви ж доросла людина.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Я не строю, я таким і є.

Озвучив власну думку, що молодь треба берегти.

Це не думка, це маячня

Ти ще скажи, що американци тупі звіри - в них граничний вік військової придатності 42 роки. А приймають на службу з 17

Тому що знають, що після 35 років людський організм починає деградувати на фізіологічному рівні
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

 Як я помилявмя в харківських! Нажаль.
І як не помилився в маріупольських. Нажаль!

Харківські воюють не стогнучи, а як і стогнуть то як воїни!
 Вони воюють за Україну, за Харків в Україні.
За себе, за своє, за майбутнє своє.
Реально.

Несріться. Колись будемо сратись, неми так наші діти
Але в Україні, вільній, такій як є
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Давайте скажемо прямо - скільки б ви не задонатили на ЗСУ, і яким би не були волонтером - ви всеодно не рівні тим що воюють в зсу на передку і по великому рахунку таким чином відкупаєтесь від ризику та відкупаєте свою совість.
Кожен думає собі так - зараз помре хтось інший а я ні.
Тому мобілізовувати треба насильно. Оскільки по замовчуванню ніхто не хоче воювати. Лише опинившись у війську людина втягується в це діло.
Згоден на 100 відсотків, Ізраїль коли вів війни всіх відправляв на фронт а не розбирався хто вчиться а у кого понос)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

молодь треба берегти.
Ну тоді спочатку стане дуже мало старших, а потім доведеться підключатись молоді. "І цибулі нажерся, і в дупу виграли"(С)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
HSM

сьодні зустрів знайомого , він в тро
молодший за мене на 2 роки , 59
виганяють додому , готують доки
в зону БД не брали

 
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ну тоді спочатку стане дуже мало старших

та і хуй з ними !

вже пожили
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

та і хуй з ними !

вже пожили

Ти батьку своєму таке казав?

Чи ти з інкубатора?  :fool:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

як било би мы уже никогда не узнаем, а як э бачимо, это *а тут меня могут забанить  :pleasantr:
Та чому ж?
Ми цілком можемо покластися на дії будь-кого з кандидатів в аналогічній ситуації. І хоча в такій ситуації з величезним наближенням побував лише Петро (Кучму з Тузлою можна проігнорувати), і саме Петро був суперником Зе у другому турі, то цілком можна прогнозувати. Що багато хто і робить, до речі.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Він того не вартий. Реально не вартий того щоб ти нервував.

Лівандович написав як все відбувається, чисто формально. Відпочинок це не 30 км від фронту, відпочинок це реально тил за сотню км. А там 2 км відвели і формально не передова.

Він кинувся на амбразуру як матрос, той що закрив собою кулиметне гніздо, правда сам подвиг вигадка, нереально то все.

У вас всіх надзвичайно спримітизоване уявлення як виглядає нині фронт... Це не лінії окопів один напроти одного на відстані кількох сотень метрів!!!
Це широка птлоса де є багато ліній оборони. І прильоти є не тільки на 0 чт 1... Коли я кажу про наш умовний "тил", то це місце з неповних 3км від 0. А позиції тягнуться за нашим "тилом" вглиб ще на надцять км...
Відпочинок - це мовернення в місіе постіфної дислокації!!! Хоча б на місяць... В декого діти малі... Вже забули як тато виглядає(((
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

У вас всіх надзвичайно спримітизоване уявлення як виглядає нині фронт... Це не лінії окопів один напроти одного на відстані кількох сотень метрів!!!
Це широка птлоса де є багато ліній оборони. І прильоти є не тільки на 0 чт 1... Коли я кажу про наш умовний "тил", то це місце з неповних 3км від 0. А позиції тягнуться за нашим "тилом" вглиб ще на надцять км...
Відпочинок - це мовернення в місіе постіфної дислокації!!! Хоча б на місяць... В декого діти малі... Вже забули як тато виглядає(((

а 0 це скільки метрів від кацапів ?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

та да,бред якійсь
Він погуляв по бабам, потім вигадав це. Доречі пригоди  Одіссея таким ж чином з'явилися.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Та чому ж?
Ми цілком можемо покластися на дії будь-кого з кандидатів в аналогічній ситуації. І хоча в такій ситуації з величезним наближенням побував лише Петро (Кучму з Тузлою можна проігнорувати), і саме Петро був суперником Зе у другому турі, то цілком можна прогнозувати. Що багато хто і робить, до речі.
ну прогнозуйте на здоровье, мне есть чем заниматься
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

І ше: дурний срач по темі молоді/старші...
Питання треба розглядати в розрізі спроможні/неспроможні. І вік тут не основне...
Я бачив молодих 25-35 років, котрі ні на що не спроможні. І тих, кому за 55, що без проблем несуть службу.
"Мрія ФУПу" від Гео я зрозумів так: тут колись гуляла теза, що "нацикі далжни защіщать, а ми будєм дєньгі дєлать" (забув аффтара...) Так от- мрія здійснилась...! Нацикі воюють безвилазно, а дєламути далі бабло косять мутними схемами...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

а 0 це скільки метрів від кацапів ?

В нашому випадку менше 100
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

І ше: дурний срач по темі молоді/старші...
Питання треба розглядати в розрізі спроможні/неспроможні. І вік тут не основне...
Я бачив молодих 25-35 років, котрі ні на що не спроможні. І тих, кому за 55, що без проблем несуть службу.
"Мрія ФУПу" від Гео я зрозумів так: тут колись гуляла теза, що "нацикі далжни защіщать, а ми будєм дєньгі дєлать" (забув аффтара...) Так от- мрія здійснилась...! Нацикі воюють безвилазно, а дєламути далі бабло косять мутними схемами...
Сподіваюсь ви читали «спогади про війну» Нікуліна, хоч він і кацап але описав війну вірно - на кожній війні основний тягар несуть найкращі, після з медалями ходять тиловики та генерали)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

ну прогнозуйте на здоровье, мне есть чем заниматься
ну й займайтеся
тільки ви чомусь замість зайнятися корисними справами весь час намагаєтеся дорікнути українцям за їх "неправильний" - на вашу думку - вибір
Але є соцопитування і вони на сьогодні беззаперечно свідчать : Україна загалом не розчарована своїм вибором - порівняння дій в умовно аналогічній ситуації очевидно не на користь опонента Зе
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Вангую найчастіший гість в школах на тему як я воював з Росією буде - Арестович)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Сподіваюсь ви читали «спогади про війну» Нікуліна, хоч він і кацап але описав війну вірно - на кожній війні основний тягар несуть найкращі, після з медалями ходять тиловики та генерали)
Тобто буряти і різні інші дагестанці - це найкраща частина кацсуспільства?
Ні, напевно тут дещо інші розклади. Головне - мотивація. Захищають Батьківщину справді найкращі, а от ті хто прийшов щоб вбивати аби потім поживитися майном вбитого, або вбиваючи заробити грошей - це вже дещо інше.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Джозеф Геллер "Пастка для дурнів" с--с-сука...

у него 60 выдетов ввс сша
может и 60 ( 100 по памяти)

а вот какой красавчег

Родился 5 февраля 1904 года. Фредди Ричмонд, как его называли, был третьим сыном Чарльза Гордона Леннокса, 8-го герцога Ричмонда (1870—1935), и Хильды Мэдлин Брасси (1872—1971). Он получил образование в Итонском колледже и Крайст-черче (Оксфордский университет). Его интерес к инженерному делу начался, когда он учился в университете, а затем он был учеником в Bentley Motors. Он начал карьеру автогонщика в 1929 году, когда принял участие в скоростном испытании JCC. В следующем году он стал членом команды Остина и выиграл Бруклендс 500 Миль. Он создал свою собственную команду MG Midgets в 1931 году и выиграл гонку Brooklands Double Twelve, но затем стал больше участвовать в организационной стороне автоспорта.

Он унаследовал герцогский титулы в 1935 году вместе с поместьем Гудвуд и ипподромом. Смерть означала, что ему придется продать семейные владения в Шотландии, включая замок Гордон, и поселиться в поместье Гудвуд-хаус близ Чичестера. Он сам проектировал и летал на своих самолётах, а во время Второй мировой войны служил в Королевских военно-воздушных силах. Некоторое время он жил в Вашингтоне, работая в Министерстве авиастроения.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Вангую найчастіший гість в школах на тему як я воював з Росією буде - Арестович)

544 боєвих вихода за лінію фронта !
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Питання треба розглядати в розрізі спроможні/неспроможні. І вік тут не основне...

 (tu)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Тобто буряти і різні інші дагестанці - це найкраща частина кацсуспільства?
Ні, напевно тут дещо інші розклади. Головне - мотивація. Захищають Батьківщину справді найкращі, а от ті хто прийшов щоб вбивати аби потім поживитися майном вбитого, або вбиваючи заробити грошей - це вже дещо інше.
Не повірите, але ті кацапи хто загинули і є найкращими та найсміливішими з них, он чечени які похитріше, тіктоки зафільмували і на зйоб)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Вангую найчастіший гість в школах на тему як я воював з Росією буде - Арестович)

Лещенко уже фотосессию зробив для школьных стенгазет


с загаловками
Оне сраждаоись за Родину
Битва в првительственном Квартале ( не путать с Кврталаом 95)
Как Корбан и Порошенко сорвали освобождение Херсона
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

544 боєвих вихода за лінію фронта !
Я в Росії разів 20 бував, це буде вважатись виходами за лінію фронту?)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

І ше: дурний срач по темі молоді/старші...
Питання треба розглядати в розрізі спроможні/неспроможні. І вік тут не основне...
Я бачив молодих 25-35 років, котрі ні на що не спроможні. І тих, кому за 55, що без проблем несуть службу.
"Мрія ФУПу" від Гео я зрозумів так: тут колись гуляла теза, що "нацикі далжни защіщать, а ми будєм дєньгі дєлать" (забув аффтара...) Так от- мрія здійснилась...! Нацикі воюють безвилазно, а дєламути далі бабло косять мутними схемами...

несут службу и выполнять боевые задачи немного разное
деды не смогут выполнять задачи например ДРГ и даже борьбы с ДРГ
и прочее прочее
да и чергування в таком возрасте очень сложно физически
за водил техники не спорю - тракторист или водила грузовика лет 40 на вес золота
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Не повірите, але ті кацапи хто загинули і є найкращими та найсміливішими з них, он чечени які похитріше, тіктоки зафільмували і на зйоб)
Найсміливіший - не означає найкращий. Найкращий, ІМХО, це той, хто потенційно може принести користь своїй країні, користь в плані цивілізаційного розвитку.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Ну і яка б мотивація не була - хронічних болячок у 50 річного в рази більше ніж у 25 річного, і це буде даватись взнаки
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Найсміливіший - не означає найкращий. Найкращий, ІМХО, це той, хто потенційно може принести користь своїй країні, користь в плані цивілізаційного розвитку.
Ну да москвічі які не воюють набагато більше принесли цивілізаціі ніж умовні буряти)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ну і яка б мотивація не була - хронічних болячок у 50 річного в рази більше ніж у 25 річного, і це буде даватись взнаки
і це теж - виключно індивідуально
50-річний воює за своїх дітей та онуків, мотивація там найпотужніша
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

і це теж - виключно індивідуально
50-річний воює за своїх дітей та онуків, мотивація там найпотужніша

они не могут воевать за всех
или нужен распорядок один воин с каждой семьи

но не может пацан 20-30 лет прятаться задедов

зачем нам такие мужчины????
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Я в Росії разів 20 бував, це буде вважатись виходами за лінію фронту?)

іпонамать ! це відразу погони полковника ГУР !
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ну да москвічі які не воюють набагато більше принесли цивілізаціі ніж умовні буряти)
Коцапйо - це взагалі тупикова гілка людства, гнійник на тілі землі, ракова пухлина
Я мала на увазі цивілізовані нації, які протягом свого існування були корисними для людства, в позитивному сенсі залишили свій слід в історії
А що дали світові коцапи, крім війн, крові, сльоз і руйнувань? Нічого, НУЛЬ!
Так що ваш приклад - не приклад.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

І ше: дурний срач по темі молоді/старші...
Питання треба розглядати в розрізі спроможні/неспроможні. І вік тут не основне...
Я бачив молодих 25-35 років, котрі ні на що не спроможні. І тих, кому за 55, що без проблем несуть службу.
"Мрія ФУПу" від Гео я зрозумів так: тут колись гуляла теза, що "нацикі далжни защіщать, а ми будєм дєньгі дєлать" (забув аффтара...) Так от- мрія здійснилась...! Нацикі воюють безвилазно, а дєламути далі бабло косять мутними схемами...

так як ви на фронті, не буду прохати підтвердження тих, чиїхось тез що ви написали. і як це стосується до фупчеків.


але після перемоги,
обов’язково.

 
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

  треба відгуляти днюху  суркісів харашо.

ЗІ  скіко кілометрів від Монако до Лондону?

ЗІ2 а потім в Вєну, до Фірташа
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

несут службу и выполнять боевые задачи немного разное
деды не смогут выполнять задачи например ДРГ и даже борьбы с ДРГ
и прочее прочее
да и чергування в таком возрасте очень сложно физически
за водил техники не спорю - тракторист или водила грузовика лет 40 на вес золота

Розкажи про то нашому комбригу...
Я з задоволенням поїду охороняти який небудь міст в Галичині
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Розкажи про то нашому комбригу...
Я з задоволенням поїду охороняти який небудь міст в Галичині

ничего не расскажу твоему комбригу
да и комбриг вас не набирал
рядовой 50 лет это нонсенс
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія