Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ПМ Швеции лишилась поста через 7 часов после назначения за попытку поднять пенсии

Андерссон отказалась от поста премьера Швеции через 7,5 часа после утверждения

Магдалена Андерссон, представляющая Социал-демократическую рабочую партию Швеции, отказалась занять пост премьер-министра через 7,5 часа после того, как через риксдаг - шведский парламент - прошло решение об ее утверждении в этой должности. Соответствующее уведомление Андерссон передала в среду, 24 ноября, председателю парламента Андреасу Норлену. Тот одобрил прошение.

Ее решение связано с тем, что в парламенте был принят проект бюджета, предложенный "Шведскими демократами", Умеренной коалиционной партией и "Христианскими демократами".
https://www.dw.com/ru/andersson-otkazalas-ot-posta-premera-shvecii-cherez-75-chasa-posle-utverzhdenija/a-59924627


***

значит суть вопроса - она социалист которая подала бюджет с повышением пенсий и налогов ... и возвратом к "государству народного благосостояния" - это тот "шведский социализм" на который тут надрачивает 90% украинцев не понимая что этот социализм привел Швецию к стагнации и на финале к отказу от "социализма" в итоге))))


Так вот, она решила вернуть все в зад и за это в течении 7 часов лишилась поста.

Парламент отказалсяя повышать налоги, повышать пенсии ...

Швеция и дале сокращает налоги и возвращается в тому состоянию которое было до 1970 года когда предыдущее поколение шведов шизанулось и решило поиграться в "социализм".

А украинцы и далее носятся со шведским социализмом .... :facepalm1:  когда даже в такой травоядной форме и в Швеции - даже там и даже так он показал свою неэффективность.
   
Ура! Свершилось!
Расстрелять!
   
О, наконец тема на фупе подьехала!  :peremoga:
Правда заголовок не соотевтствует сути событий, но это ж фуп  :D
   
никуя не понятно.

Почему "лишилась" если сама ушла ?
Чей бюджет приняли, ее или не ее, и какая разница в этих бюджетах ?
Как относится партия этой тетки к партиям которые приняли бюджет ?

   
Почему "лишилась" если сама ушла ?

потому что ее назначили ПМ .. она подала бюджет с социализмом на все деньги. .. бюджет не приняли а приняли другой -оппозиционынй со снижением налогов.
Она подала в отставку т.к. не хочет выполянть этот бюджет.


Чей бюджет приняли, ее или не ее, и какая разница в этих бюджетах ?

оппозиционный

Как относится партия этой тетки к партиям которые приняли бюджет ?

в оппозиции теперь ))))  - там коалиция и за нее лично голоса нашли .... а за поднятие налогов - нет
   
Из заголовка я понял, что барышню спалили на попытке себе поднять пенсию и поэтому ушла в отставку. А в самом сообщении вообще поток сознания  :facepalm:  :facepalm1:
   
Она подала в отставку, тк зеленые (которые уже не впервой угрожали и выбесили всех) ливнули коалицию, тк альтернативный бюджет срезает всю зеленую поебень (да здравствует дешевый бензин).
Нет коалиции - нет правительства - нет премьера.
   
Магдалена Андерссон відмовилася обійняти посаду прем'єр-міністра Швеції
через затвердження парламентом запропонованого опозицією проєкту бюджету та вихід Зелених з урядової коаліції.

"Я не хочу очолювати уряд, легітимність якого може викликати сумніви", - заявила Магдалена Андерссон.

Рішення Андерссон пов'язане з тим, що парламент ухвалив проєкт бюджету, запропонований
Шведськими демократами, Помірною коаліційною партією та Християнськими демократами.
 Після схвалення проєкту бюджету, внесеного опозиційними правими силами, Партія зелених відмовилася від участі в урядовій коаліції.

Відповідно до поширеної у Швеції практики, коаліційний уряд має піти у відставку, якщо одна з представлених у ньому партій залишає уряд.
"Вважаю, що аналогічний порядок повинен мати місце і в тих випадках, коли риксдаг обрав нового прем'єр-міністра,
проте Кабінет не почав виконувати обов'язки", - заявила Андерссон.
При цьому вона наголосила, що готова обійняти посаду прем'єра, якщо мова йтиме про суто соціал-демократичний уряд.
   
Бессвязная, непонятная речь.
   
Она подала в отставку, тк зеленые (которые уже не впервой угрожали и выбесили всех) ливнули коалицию, тк альтернативный бюджет срезает всю зеленую поебень (да здравствует дешевый бензин).
Нет коалиции - нет правительства - нет премьера.

невже і Грету послали нах?
   
невже і Грету послали нах?
Хер знает.
Одно радует - теперь зеленые точно не пройдут в след парламент  :gigi:
   
Хер знает.
Одно радует - теперь зеленые точно не пройдут в след парламент  :gigi:

тенденція правильна )
   
Бессвязная, непонятная речь.


тебе главное понять что Швеция пример которой достал всех до икотки потому за 50 лет "социализма" осознала и доказала на практике что высокие налоги = стагнация и обнищание и теперь эти налоги снижает потому что хочет развиваться.


И этим она безмерно огорчает украинских любителей халявы и высоких налогов которые всех уже достали своими воплями о том что вот в Швеции!!! какие налоги и какая жисть!!

уже никакая пацаны - вы все пропустили - и в Швеции тоже та же жопа  с социализмом как и везеде.
   
Хто не знав

Перші пенсіі на державному рівні що ввів Бісмарк видавалися при досягненні 75річного віку


   
І добивка:
Середній вік німця коли ті пенсіі вводилися складав 42 роки
)))
   
Хто не знав

Перші пенсіі на державному рівні що ввів Бісмарк видавалися при досягненні 75річного віку

важлива інформація в цій гілці
   
І добивка:
Середній вік німця коли ті пенсіі вводилися складав 42 роки
)))

ще дитячу смертність напиши
для "добивки"
   
фу. У нас парашенка уменьшил пенсии в 3 раза с машкой облигацией.И ничего.До сих пор в корыте.
   
А давай, коли Хуна прийде, ми їй швецію зробимо? (с)
   
В понеділок в 13.00 її знов затвердять. Але буде тепер чисто сісілістичний уряд без грето-зеленого лайна. З правим бюджетом який сісілісти будуть змушені виконувати.
Тобто країною керуватиме ОДНА партія в якої зараз 25 % підтримки населення. Все через партію Центру, яка не хоче праву коаліцію, яка залежатиме від ультраправих популістів. Горшки побили.
Але в вересні 2022 вибори і буде новий уряд: Праві + христ.демократи. При підтримці ультраправих і лібералів.
   
Я б Еббу з христ.демократів нічого б не мав проти премєра. Нічого так собі "штучка". ;)  Але в них % мало.



І Ізраїль вроді не проти!  :D



Останнє редагування: 25 листопада 2021 18:59:31 від celtic
   
а як це так може бути що парламент затверджує бюджет опозиції?
значить опозиція ніяка не опозиція а БІЛЬШІСТЬ (інакше звідки голоси?)
   
а як це так може бути що парламент затверджує бюджет опозиції?
значить опозиція ніяка не опозиція а БІЛЬШІСТЬ (інакше звідки голоси?)

Бо в них голосують не за прем'єра а проти

Якщо проти менше 50% знач рішення прийнято

І покуй скіки там за - хоч навіть нікого

   
накуя його випустили? :laugh:
   
Бо в них голосують не за прем'єра а проти

Якщо проти менше 50% знач рішення прийнято

І покуй скіки там за - хоч навіть нікого

ну яка різниця
є 50%+ за бюджет
значить всі ці 50%+ проти цієї прем'єрки
   
я думаю скоро навіть "тверда" уссрна нація дозріє до цього

бо що таке "безкоштовна медицина", "безкоштовна освіта" і т.д. пам*ятають лише ті кому за 40.

тобто скоро постане питання, нафуя конституція обороняє ті фейкові постулати, незрозумілі більшості країни. але на яких пилиться чимало бабла.
   
Так, шведський сісілізм трохи підзайобує. Вкалуєш, платиш податки, а лікуватимуть бомжів, соціальщиків і понаїхавших арабів, а тебе в чергу останнім..."бо всі рівні". Нахер така рівність. Якщо я плачу податки, а ця вся соціальна банда ні, та я маю стояти в черзі першим. Тому я за страхову медицину як в Штатах. Нахєр сісілізм.
   
я думаю скоро навіть "тверда" уссрна нація дозріє до цього

бо що таке "безкоштовна медицина", "безкоштовна освіта" і т.д. пам*ятають лише ті кому за 40.

тобто скоро постане питання, нафуя конституція обороняє ті фейкові постулати, незрозумілі більшості країни. але на яких пилиться чимало бабла.
скорее просто все эти "бесплатные" больнички от старости рассыплются.
   
Так, шведський сісілізм трохи підзайобує. Вкалуєш, платиш податки, а лікуватимуть бомжів, соціальщиків і понаїхавших арабів, а тебе в чергу останнім..."бо всі рівні". Нахер така рівність. Якщо я плачу податки, а ця вся соціальна банда ні, та я маю стояти в черзі першим. Тому я за страхову медицину як в Штатах. Нахєр сісілізм.
в штатах есть Медикейд - "бесплатная" страховка. так вот забавно если  сходить в больнички которые её эту страховку принимают - тамтипичный совок с толпами очередями и записью за пару месяцев...
   
в штатах есть Медикейд - "бесплатная" страховка. так вот забавно если  сходить в больнички которые её эту страховку принимают - тамтипичный совок с толпами очередями и записью за пару месяцев...

Нам как то по случаю медикейд дали на заре Обамакере. Смешно было, особенно когда оказалось что доктор к котрой нас приписали на месяц не доступна. Учавствовала в митингах в Вашингтоне за социальную медицину для всех. Кроче - была занята.
   
Нам как то по случаю медикейд дали на заре Обамакере. Смешно было, особенно когда оказалось что доктор к котрой нас приписали на месяц не доступна. Учавствовала в митингах в Вашингтоне за социальную медицину для всех. Кроче - была занята.

А скільки в Штатах коштує мед.страхівка на сім'ю 2 дорослих і 2 дітей?
Бо таке враження шо шведські політики ліберасти грубо найопують населення розказуючи як в Швеції добре з медициною, а в Штатах погано.

В Швеції медицина "безплатна"...але то брехня. Всі хто працюють платять регіональний податок, десь 11 -12 %, бо тут регіони (типу обласні ради) утримують медицину і транспорт. Але 80 - 90 % іде на медицину.
Це означає шо двоє працюючих в Швеції, скажемо з зарплатою 4 000 і 5 000 $, замість мед.страховки віддають десь 800 - 1000 $ на "безплатну" медицину. Вона не зовсім безплатна, бо за прийом до лікаря потім десь 20 $ тре платити, а за швидку 50 $, аналізи 10-15 $ і т.д.

І шо входить в це мед.обслуговування за яке сімя викладає 800 - 1000 $ в місяць (замість "жахливих" американських страхівок)? Мед.обслуговування по системі - 0 - 3 - 90 - 90 днів.

Це означає шо тобі "гарантують"
0 - контакт з медичною установою в той самий день (по телефону)
3 - контакт з легітимованим персоналом в поліклініці - це може бути медсестра, які тут навчаються 3 роки в інституті/універі, або лікар широкого профілю.
90 - якщо в полікліниці вважаютрь, що потрібен лікар спеціаліст, то на протязі 90 днів! тобі мають надати можливість попасти на прийом до такого лікаря.
90 - якщо лікар спеціаліст вважає, шо потрібна операція чи авансовані дослідження/аналізи і т.п, то на протязі 90 дні ти маєш отримати ту допомогу.

Тобто в найгіршому випадку чекатимеш 180 днів або піівроку на операцію чи якісь бадання на авансованій техніці. І за це платить твоя сімя державі 800 - 1000 $ щомісяця. На "безплатну" медицину. Ну і як я писав раніше. Прийде 2-3 соціальщика в той самий день перед тобою - то ти останній в черзі.

Тому питання таке до тих хто в Штатах.
Скільки коштує нормальна страхівка на сім'ю в місяць?
Чи треба чекати 3 місяці на прийом в спеціаліста чи півроку на операцію, якщо в тебе є ця страхівка?
   
А скільки в Штатах коштує мед.страхівка на сім'ю 2 дорослих і 2 дітей?

В США в принципі не можна так ставити питання, бо ціни відрізняються від штату до штату, від роботодавця до роботодавця  і т.д. і т.п.

   
В США в принципі не можна так ставити питання, бо ціни відрізняються від штату до штату, від роботодавця до роботодавця  і т.д. і т.п.

Це я розумію, але якісь приблизні цифри мабуть є для різних категорій?

А нарахунок п.2 то я майже впевнений, шо жоден американець з нормальною мед.страхівкою не чекатиме на прийом в спеціаліста 3 місяці, а на операцію 6, нє?

В Швеції навіть хворі з констатованим раком чекають місяці на операцію...
   
Це я розумію, але якісь приблизні цифри мабуть є для різних категорій?

А нарахунок п.2 то я майже впевнений, шо жоден американець з нормальною мед.страхівкою не чекатиме на прийом в спеціаліста 3 місяці, а на операцію 6, нє?

В Швеції навіть хворі з констатованим раком чекають місяці на операцію...

Ті, хто працють в більшості беруть страховку через роботодавця. Роботодавці мають контракти з страховими компаніями і самі вирішують яку частину страховки платить працівник, а роботодавець.
У мене на роботі дають вибір між чотирма різними страховими компаніями і у кожної компанії є 2-3 різних плани (це якщо не рахувати один-двоє-сім'я).

Щодо операцій і прийому спеціаліста, то тут також різні ситуації в залежності від випадку, запросто може бути і рік до певних видів спеціалістів.
Інколи треба обдзвонювати спеціалістів у всій окрузі, щоб знайти коли хтось має раніше відкриті дати.

Планові операції також 3-6 місяців. і знову таки все залежить від випадку.
   
татусь, ты про какую работу сейчас говоришь? ты ж еще недавно жаловался, что начальство зажало путевку в ессентуки
   
Наприклад, у нас на роботі в цьому році був вибір між 11 різними планами (у кожного плану ще є 2 градації індивідуальна або сімейна). Самий дешевий план $1550 в місяць на сім'ю, самий дорогий $2400 в місяць на сім'ю. Але частину з цієї суми виплачує роботодавець.

Різниця між страховками в основному в тому скільки ти платиш із своєї кишені, а скільки платить страховка за кожен візит. Чим більше платить страховка, тим дорожчий план.
За кожен візит є копеймент ($15-20-30-60-100)  єдине що без копейменту це один раз на рік відвідати терапевта для регулярного медогляду і прививки.

Наявність страховки не дає ніяких преференцій в плані коли ти можеш отримати  аппойтмент.
   
Наприклад, у нас на роботі в цьому році був вибір між 11 різними планами (у кожного плану ще є 2 градації індивідуальна або сімейна). Самий дешевий план $1550 в місяць на сім'ю, самий дорогий $2400 в місяць на сім'ю. Але частину з цієї суми виплачує роботодавець.

Різниця між страховками в основному в тому скільки ти платиш із своєї кишені, а скільки платить страховка за кожен візит. Чим більше платить страховка, тим дорожчий план.
За кожен візит є копеймент ($15-20-30-60-100)  єдине що без копейменту це один раз на рік відвідати терапевта для регулярного медогляду і прививки.

Наявність страховки не дає ніяких преференцій в плані коли ти можеш отримати  аппойтмент.


вот, что значит- цены на нефть пошли в верх. спасибо владимиру владимирычу и нашему начальству в конторе :good:
   
татусь, спасибо президенту байдену за цены на нефть. теперь нам с тобой начальство в ольгино может медицинские страховки оплачивать :peremoga:
   
А скільки в Штатах коштує мед.страхівка на сім'ю 2 дорослих і 2 дітей?
Бо таке враження шо шведські політики ліберасти грубо найопують населення розказуючи як в Швеції добре з медициною, а в Штатах погано.

В Швеції медицина "безплатна"...але то брехня. Всі хто працюють платять регіональний податок, десь 11 -12 %, бо тут регіони (типу обласні ради) утримують медицину і транспорт. Але 80 - 90 % іде на медицину.
Це означає шо двоє працюючих в Швеції, скажемо з зарплатою 4 000 і 5 000 $, замість мед.страховки віддають десь 800 - 1000 $ на "безплатну" медицину. Вона не зовсім безплатна, бо за прийом до лікаря потім десь 20 $ тре платити, а за швидку 50 $, аналізи 10-15 $ і т.д.

І шо входить в це мед.обслуговування за яке сімя викладає 800 - 1000 $ в місяць (замість "жахливих" американських страхівок)? Мед.обслуговування по системі - 0 - 3 - 90 - 90 днів.

Це означає шо тобі "гарантують"
0 - контакт з медичною установою в той самий день (по телефону)
3 - контакт з легітимованим персоналом в поліклініці - це може бути медсестра, які тут навчаються 3 роки в інституті/універі, або лікар широкого профілю.
90 - якщо в полікліниці вважаютрь, що потрібен лікар спеціаліст, то на протязі 90 днів! тобі мають надати можливість попасти на прийом до такого лікаря.
90 - якщо лікар спеціаліст вважає, шо потрібна операція чи авансовані дослідження/аналізи і т.п, то на протязі 90 дні ти маєш отримати ту допомогу.

Тобто в найгіршому випадку чекатимеш 180 днів або піівроку на операцію чи якісь бадання на авансованій техніці. І за це платить твоя сімя державі 800 - 1000 $ щомісяця. На "безплатну" медицину. Ну і як я писав раніше. Прийде 2-3 соціальщика в той самий день перед тобою - то ти останній в черзі.

Тому питання таке до тих хто в Штатах.
Скільки коштує нормальна страхівка на сім'ю в місяць?
Чи треба чекати 3 місяці на прийом в спеціаліста чи півроку на операцію, якщо в тебе є ця страхівка?
на мою семью 4 человека  с дедактиблом 6000 долл будет порядка 800 долл в месяц . это бронзовый самый дешёвый план.
   
Наприклад, у нас на роботі в цьому році був вибір між 11 різними планами (у кожного плану ще є 2 градації індивідуальна або сімейна). Самий дешевий план $1550 в місяць на сім'ю, самий дорогий $2400 в місяць на сім'ю. Але частину з цієї суми виплачує роботодавець.

Різниця між страховками в основному в тому скільки ти платиш із своєї кишені, а скільки платить страховка за кожен візит. Чим більше платить страховка, тим дорожчий план.
За кожен візит є копеймент ($15-20-30-60-100)  єдине що без копейменту це один раз на рік відвідати терапевта для регулярного медогляду і прививки.

Наявність страховки не дає ніяких преференцій в плані коли ти можеш отримати  аппойтмент.
ты про дедактибл забыл. и какая у тебя плата за емердженси рум
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія