Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут москалі пишуть що Коболєв попросив мирову з Газпромом

Уже не первый раз наблюдаю, как ТС притаскивает какое то говно, зоны сру... Причем с кричащим, унижающим Украину, заголовком... Потом скромненько, в тексте, добавляет, что "конечно брешут, но и нашим тоже веры нет"... После этого выясняется что читый фейл... Но тема то висит!... И название не меняется...
   
Тобі забули повідомити, що ціна раніше була значно нижчою і стосовно цього наш Нафтогаз з твого Газпрому хоче додаткові гроші зняти. Не погодяться мирно вирішити це питання - буде вирішувати Стокгольмський арбітраж. Все по закону, так що готуй гроші.


ти так швиденько надіваєш патріотичні шаровари, що справляєш стійке враження середньостатистично го вологодського кацапа
особливо коли тупо брешеш, що раніше ціна була нижчою. Ціна є незмінною з початку дії контракту.
   
А про воду теж не поступають, але ти таку хрінь пробуєш просунути.
Хто тобі сказав, що Україна планує постачати окупантам воду? Звідки це ти взяв? Чи може ти бухий в дупу чи що?
Весь ФБ, а саме пєтькіни ЛСДшники ниють, як потерпає окупований Крим без води.
Може хоч трохи дасте? Врятувати хоч якісь жнива.
Пєтькі дуже переживають за кацапські врожаї у Криму.
   
Уже не первый раз наблюдаю, как ТС притаскивает какое то говно, зоны сру... Причем с кричащим, унижающим Украину, заголовком... Потом скромненько, в тексте, добавляет, что "конечно брешут, но и нашим тоже веры нет"... После этого выясняется что читый фейл... Но тема то висит!... И название не меняется...

Скільки ставиш на те, що то не фейк? Бо чомусь останнім часом я москалям більше вірю , ніж Вітренку
   
 :facepalm: нахер тот вонючий расейский газ. надо строить терминалы и получать газ от надежного союзника, сша.  X(  :peremoga:  X(
   
я москалям більше вірю
Юльок?
   
Юльок?

вата
ну і юльок теж
як же одне без іншого
   
https://lenta.ru/news/2018/07/18/nafta/
Правда, чи брешуть. Брешуть зазвичай, але й нашим віри немає

Навіть москалі не пишуть, що Нафтогаз попросив мирову з Газпромом. Це виключно провокаторське лайно, Людина такий фейк народила. Кацапи пишуть, що Київ готовий розглянути пропозиції Росії що до мирової угоди, не попросив, а готовий подивитись що вони запропонують. Тільки цілковитий довбень буде просити мирову угоду коли це ми подали на газпром до арбітражу і претензії не у них до нас, а навпаки - у нас до них. Якщо вони не хочуть ризикувати просрати великі гроші в суді, то в досудовому порядку можуть спробуваьти запропонувати нам мирову угоду. Відчуйте різницю між тим що відбувається насправді і те що народило це лайно!
   
вата

Ти хто такий, щоб мене ватою обзивати? Хто ти? Шоколадний жополиз?
   
Ти хто такий, щоб мене ватою обзивати? Хто ти? Шоколадний жополиз?

То веди себе нормально і фейки не плоди і зраду кацапську не таскай
москалям він, бачте, більше вірить
в хуйло теж віруєш?

про "жополизання" писати - то кацапська фішка
   
Сенатор от штата Вайоминг Джон Баррассо внес в конгресс США законопроект о санкциях против "Северного потока — 2". Об этом говорится в заявлении сенатора, опубликованном на его сайте.

По его словам, законопроект предоставит членам НАТО возможность избежать политического принуждения и манипуляций со стороны России.

"Закон о сотрудничестве в области энергетической безопасности с союзными партнерами в Европе повышает энергетическую безопасность членов НАТО, предоставляя этим странам стабильные и надежные американские энергоресурсы. Он также вводит санкции в отношении газопровода Nord Stream II, который будет поставлять природный газ из России в Германию наряду с другими российскими энергетическими экспортными трубопроводами", — отмечается в заявлении.



   
 москалі пишуть

Что тут еще обсуждать.
"ихтамнет" и "Киев за 40 часов".
   
це до питання, як на ФУПі ставляться до АТОшників   :facepalm:
   
Ти хто такий, щоб мене ватою обзивати?

Ти не вата, ти лайно, що на українському форумі фабрикуєш зрадницькі фейки.
Ти написав, що Коболєв попросив мирову з газпромом і дав посилання на lenta.ru, але навіть там не йдеться ні про яке прохання.
   
То веди себе нормально і фейки не плоди і зраду кацапську не таскай
москалям він, бачте, більше вірить
в хуйло теж віруєш?

Ага. Так вірую, що в свої 57 взяв в руки автомата та 14 місяців в АТО відбув, твою шоколадну дупу захищав.  Довбень проплачений.
   
а загалом дивовижна здатність обсиратись на виплеканій самими ж брехні

10 років розказували про низьку ставку транзиту, щоб тепер зробити її іще нижчою   :facepalm:
   
То веди себе нормально і фейки не плоди і зраду кацапську не таскай
москалям він, бачте, більше вірить

Так в даному випадку все набагато гірше - навіть самі кацапи про прохання мирової не написали, це висрав виключно Людина!
Кацапи і то більш чесні виявилися ніж це смердюче
   
це до питання, як на ФУПі ставляться до АТОшників   :facepalm:

Їм пох. Всі, хто не вилизує шоколадну дупу - зрадники і вата. Я звик. Хоча іноді зло бере. Де ти шоколадна наволоч була, коли потрібно було не на форумі триндіти,  а справу робити?
   
Довбень проплачений.


Под командой Рубана или "пули"?
   
а загалом дивовижна здатність обсиратись на виплеканій самими ж брехні
10 років розказували про низьку ставку транзиту, щоб тепер зробити її іще нижчою   :facepalm:

Для особливо тупих - раніше ставка транзиту була інша, зараз вища. Де ти тут бачиш брехню? Раніше була ціна A, про яку казали, що вона значно нижча ніж має бути. Потім встановили ціну B, що вища ніж A, а зараз навіть знайшли можливості ціну B знизити, але звісно не нижче ніж A. Так що ось зараз ти конкретно обісрався, що не второпав таку елементарну річ.

 :lol:
   
Под командой Рубана или "пули"?

О !!!! Дрищик приліз. Шоколад солодкіший від меду?
   
Сенатор от штата Вайоминг Джон Баррассо внес в конгресс США законопроект о санкциях против "Северного потока — 2". Об этом говорится в заявлении сенатора, опубликованном на его сайте.

По его словам, законопроект предоставит членам НАТО возможность избежать политического принуждения и манипуляций со стороны России.

"Закон о сотрудничестве в области энергетической безопасности с союзными партнерами в Европе повышает энергетическую безопасность членов НАТО, предоставляя этим странам стабильные и надежные американские энергоресурсы. Он также вводит санкции в отношении газопровода Nord Stream II, который будет поставлять природный газ из России в Германию наряду с другими российскими энергетическими экспортными трубопроводами", — отмечается в заявлении.

вот, и Украине надо перестроиться, что бы покупать только надежный гас от надежного партнера, стабильные и надежные американские энергоресурсы обеспечат неньку газом.  (tu)  X(
   
Людина, так ти поясни - навіщо ти народив фейк?
Навіть на кацапському ресурсі нічого про прохання мирової не пишуть, то все твоя брехня.
   
Ти не вата, ти лайно, що на українському форумі фабрикуєш зрадницькі фейки.
Ти написав, що Коболєв попросив мирову з газпромом і дав посилання на lenta.ru, але навіть там не йдеться ні про яке прохання.
Він воював за Україну, а ти звичайне "прідворне" лайно, яке щезне з форуму як тільки Педру за краватку виволокуть з АП.
   
Людина, так ти поясни - навіщо ти народив фейк?
Навіть на кацапському ресурсі нічого про прохання мирової не пишуть, то все твоя брехня.

Ти читати вмієш? Кацапи просто так не напишуть. Бо я не вірю цим премійованим хлопчикам Як і шоколадному гетьману. Бо дуже часто дурили
   
Для особливо тупих - раніше ставка транзиту була інша, зараз вища. Де ти тут бачиш брехню? Раніше була ціна A, про яку казали, що вона значно нижча ніж має бути. Потім встановили ціну B, що вища ніж A, а зараз навіть знайшли можливості ціну B знизити, але звісно не нижче ніж A. Так що ось зараз ти конкретно обісрався, що не второпав таку елементарну річ.

 :lol:


ти можеш акати і бекати, але Газпром з 2009 року платить по формулі, визначеній у підписаному тоді контракті.
ціна дійсно коливається, але виключно згідно формули.
   
Він воював за Україну,

Молодець раз так, а зараз як останнє смердюче лайно власноруч народив зрадницький фейк.
Навіть на кацапському ресурсі такого не написано як він нафантазував і то кожен може перевірити. Можете спростувати? Спробуйте - лайно воно на поверхні!
   
Ти читати вмієш? Кацапи просто так не напишуть.

Про прохання мирової написав саме ти, навіть не кацапи. Це 100% фейк. Оскільки позов ми подали і газпром може втратити по ньому великі гроші, то саме газпролм може бути зацікавлений в мировій угоді і наші їм сказали, що готові подивитись що вони можуть нам запропонувати. Ми не просимо, бо в даному випадку наша позиція виграшна. А ти фейк запостив, просто зрадницький фейк - навіть кацапський ресурс переплюнути зміг.
   
Молодець раз так, а зараз як останнє смердюче лайно власноруч народив зрадницький фейк.
Навіть на кацапському ресурсі такого не написано як він нафантазував і то кожен може перевірити. Можете спростувати? Спробуйте - лайно воно на поверхні!

Та ти ж сам зразу зрадів тому що в бюджет добавиться велика сума? От же ж вміють шоколадні в повітрі перевзуватись...
   
Коболєв і Со премії отримали? Отримали.

Нет.
   
Та ти ж сам зразу зрадів тому що в бюджет добавиться велика сума?

Від транзиту - так, де ти бачиш протиріччя?
Від цього твій смердючий фейк став правдою чи що? Май нарешті мужність визнати, що лайно запостив і навіть кацапи такого не писали!
   
Пробачте, а українців питати не треба? Ну якось я не вибирав Коболєва, щоб він такі рішення ухвалював за моєю спиною і без моєї згоди

А ты кто? Кухарка которая лезет поуправлять?
   
Нет.

Та ти шо? А що ж він в Америку мамі перевів?
   
А ты кто? Кухарка которая лезет поуправлять?

Я не кухарка і не лізу керувать. А чим Коболєв відрізняється від мене? Чому він лізе керувати?
   
Людина, так ти поясни - навіщо ти народив фейк?
Навіть на кацапському ресурсі нічого про прохання мирової не пишуть, то все твоя брехня.
тому що він сам кацап, абідна бидлу, панімаєшь, шо газпром нагнули..
   
Їм пох. Всі, хто не вилизує шоколадну дупу - зрадники і вата. Я звик. Хоча іноді зло бере. Де ти шоколадна наволоч була, коли потрібно було не на форумі триндіти,  а справу робити?


я б на твоєму місці прикопав гілочку, щоб потім писком натикати
   
тому що він сам кацап, абідна бидлу, панімаєшь, шо газпром нагнули..

тут щось взагалі дивне
людина воювала за Україну а тепер вишукує по кацапських помийках компромат на Україну
а як не знаходить то вигадує

це щось в компетенції Ішакова (насправді прізвище не таке), хай він пояснить

Останнє редагування: 19 липня 2018 00:07:23 від H.Kropp
   
тому що він сам кацап, абідна бидлу, панімаєшь, шо газпром нагнули..

можешь любого оскорблять, но Людину не трожь. ты гавно на палочке по сравнению с ним.
   
я б на твоєму місці прикопав гілочку, щоб потім писком натикати

А толку? прихильники певної політсили ще раз перевзуються.
   
Та ти шо? А що ж він в Америку мамі перевів?

https://www.epravda.com.ua/news/2018/07/18/638830/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія