Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

Бабло на ЗСУ, чи приймати його від даунів? Звісно що приймати. Що не так?

Одна справа прийняти додат від аноніма, а зовсім інша справа рвати дупу і вимагати розбану, коли той анонім почав гнати кацапську пропаганду.
Тоді він співав в унісон з сергійом нумерним.

Якби інанна не перестала донатити, хома і далі рвав би за неї дупу.
Від любові до ненависті один крок.
   
за це почала з розбігу застрибувати на Хому, то він скинув ії назад у болото.
:lol:
Астанавітєсь!
   
Одна справа прийняти додат від аноніма, а зовсім інша справа рвати дупу і вимагати розбану, коли той анонім почав гнати кацапську пропаганду.
Тоді він співав в унісон з сергійом нумерним.

Якби інанна не перестала донатити, хома і далі рвав би за неї дупу.
Від любові до ненависті один крок.

Рвання дупи, та унісона тим більш з нумерним я не побачив. 
   
можливо підкоривши саме Хому Інна в такий спосіб хоче відчути себе найкращою серед дописувачок.

Мені здається що їй насрати на найкращість. Вона хоче увести Хому до себе  у приват та насолодотиться їм.
   
Якщо людина донатить на ЗСУ, то це автоматично дає їй індульгенцію нести оту х.й.ю, яка на скріні?

Саме про це Хомі і казали, коли він вимагав розбану протона (другий нік інанни, зареєстрований за донати хомі).
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0
Його ще тоді питали

Ну що Хома Л.?  Гроші  тепер не жмуть?
Але тоді йому інанине лайно йому не пахло, бо вона давала хомі бабло.
   
Мені здається що їй насрати на найкращість. Вона хоче увести Хому до себе  у приват та насолодотиться їм.
Ну так нехай створить відповідну тему і на весь світ повідомить. Що поганого в тому?
 Або зачекає, почуття згасає за 4 роки вчені порахували.
   
Саме про це Хомі і казали, коли він вимагав розбану протона (другий нік інанни, зареєстрований за донати хомі).
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0
Його ще тоді питали

Але тоді йому інанине лайно йому не пахло, бо вона давала хомі бабло.

Брєд.. гроші Фомі жати не можуть, бо вони не йому а ЗСУ
   
Ну так нехай створити відповідну тему і на весь світ повідомить. Що поганого в тому?
 Або зачекає, почуття згасає за 4 роки вчені порахували.

Та вже створювала там в себе багато разів. Фома йди сюди, йди до мене… бла - бла- бла.
То вірьуальні почуттья, вони кажуть можуть бути годами і дуже довго. До того ж, щоб Бегімотівна забула Фому, їй потрібно знайти когось іншого, а на горізонті в неї нікого нема
   
Брєд.. гроші Фомі жати не можуть, бо вони не йому а ЗСУ

Гроші на ЗСУ можна давати різним шляхами, Хома не є ексклюзивним шляхом донатів на ЗСУ,  хоча він і хоче себе таким виставити.
В цьому хома та інанна абсолютно однакові, інанна вважає, що за донати її всі повинні носити на руках і заглядати в рота, а хома вважає, що він єдиний шлях допомоги ЗСУ і а це йому всі повинні заглядати в рота і падати на коліна перед ним. Коли два таких зійшлися разом, то і отримали той срач, що маємо зараз.
   
Мені здається що їй насрати на найкращість. Вона хоче увести Хому до себе  у приват та насолодотиться їм.
Ніфіга не насрати. Вона - найкраща і постійно це проголошує відкритим текстом. Двоє підданих холуїв слухняно піддакують (вони типу теж найкращі і ще Кадра найкраща).
А Хома - то інше, особливе, сокровенне, омріяне.
   
Мала на те своі причини.
пс. Але то скоріше не " палала ненавистю"-- а гидувала скорше.

Та дуже добре видно, як Інанна гидує - з ранку до ночі сидить на ФУПі та відстежує, що ж сьогодні написали ненависні їй нікі, якими вона гидує,  та ретельно скрініть їх дописи, щоб потім зі смаком коментувати їх у себе в норі, пардон, лепрозорії, пардон, на бложику.

А якщо врахувати, що в 99,9 % тих дописів вона взагалі не згадується, то інакше, як хворобливим збоченням це назвати не можна.

Ну а ти, Сергій, з Хорватом, як вірні васали, в унісон їй підспівуєте.

Хоча вся провина ненависних Інанні ніків була в тому, що вони у свій час обсміювали пихату гілку Інанни про високорангових сучок, до яких вона, звісно,  відносила себе, а решту - правильно, до низькорангових.

Ну і ще, звичайно, дуже обуруювало її те, що дехто з жінок на ФУПі посмів бути більш молодшими і більш стрункішими, ніж сама Інанна. А такого їй, як високоранговій сучці, пробачати ніяк не можна.

Звідти вся злоба  та намагання і інших своїх васалів змусити поклястися у ненависті до тих ніків. Хомі, наприклад, навіть висували це, як ультиматум.

Ось чому Сергій та Хорват, обидва дужі кремезні чоловіки, дуже слухняно регулярно буцали ті жіночі  ніки, щоб вгодити своїй володарці.

А хто мав гідність відмовитися від цього, став заклятим ворогом номер один, і тепер майже щоденно згадується з анафемою  у проповідях Інанни у себе  в норі, пардон, лепрозорії, пардон, на бложику.
   
Та дуже добре видно, як Інанна гидує - з ранку до ночі сидить на ФУПі та відстежує, що ж сьогодні написали ненависні їй нікі, якими вона гидує,  та ретельно скрініть їх дописи, щоб потім зі смаком коментувати їх у себе в норі, пардон, лепрозорії, пардон, на бложику.

А якщо врахувати, що в 99,9 % тих дописів вона взагалі не згадується, то інакше, як хворобливим збоченням це назвати не можна.

Ну а ти, Сергій, з Хорватом, як вірні васали, в унісон їй підспівуєте.

Хоча вся провина ненависних Інанні ніків була в тому, що вони у свій час обсміювали пихату гілку Інанни про високорангових сучок, до яких вона, звісно,  відносила себе, а решту - правильно, до низькорангових.

Ну і ще, звичайно, дуже обуруювало її те, що дехто з жінок на ФУПі посмів бути більш молодшими і більш стрункішими, ніж сама Інанна. А такого їй, як високоранговій сучці, пробачати ніяк не можна.

Звідти вся злоба  та намагання і інших своїх васалів змусити поклястися у ненависті до тих ніків. Хомі, наприклад, навіть висували це, як ультиматум.

Ось чому Сергій та Хорват, обидва дужі кремезні чоловіки, дуже слухняно регулярно буцали ті жіночі  ніки, щоб вгодити своїй володарці.

А хто мав гідність відмовитися від цього, став заклятим ворогом номер один, і тепер майже щоденно згадується з анафемою  у проповідях Інанни у себе  в норі, пардон, лепрозорії, пардон, на бложику.

оце страсті, йопт  :lol:
   
хома вважає, що він єдиний шлях допомоги ЗСУ і а це йому всі повинні заглядати в рота і падати на коліна перед ним.

Покажи, де саме Хома цього вимагав, інакше будеш брехуном. Цитати в студію.

Нагадую тобі, Татусь, що і Хома, і Бандерівець у свою чергу допомагали 54 бригаді, якою опікується Натіві.

І нагадую тобі, що перераховані Інанною гроші йшли не у власну кишеню Хоми, а на ВСУ.

Бо ти щось весь час про це забуваєш.
   
О, дедушки еще огого как могут gownom плюватись на головній (tu) Цим потво
істотам мона! (tu) Тему- в смітник, пристаркуватих - до лікаря( ну а може допоможе))))
   
Покажи, де саме Хома цього вимагав, інакше будеш брехуном. Цитати в студію.
В нього деменція. Хома взагалі агітує на дрони донатити + знайомим.
   
Цитати в студію.

 :facepalm1:

Цитат було більше ніж достатньо.
Ти просто не хочеш бачити правди, так само як Хома "не помічав" лайна від інанни, коли вона давала йому бабло, і також вимагав цитат.
Тепер Хома вигрібає від інанни, а його попереджали.

Суть в тому, що Хома та інанна абсолютно однакові.
   

Суть в тому, що Хома та інанна абсолютно однакові.
інана теж їврейка х ліпецька???
Ну тоді нема питань...
   
інана теж їврейка х ліпецька???
Ну тоді нема питань...

Інанна - курва кацапська, це однозначно.
   
Ніфіга не насрати. Вона - найкраща і постійно це проголошує відкритим текстом. Двоє підданих холуїв слухняно піддакують (вони типу теж найкращі і ще Кадра найкраща).
А Хома - то інше, особливе, сокровенне, омріяне.

Проголошуе найкращей може бути, але в реалі вона чітко знає що вона найгірша, бо дуже ретельно слідкуе щоб ніяка приватна інфа а ще гірше фоточки утікли за віртуал. Бо то буде жах
   
:facepalm1:

Цитат було більше ніж достатньо.
Ти просто не хочеш бачити правди, так само як Хома "не помічав" лайна від інанни, коли вона давала йому бабло, і також вимагав цитат.
Тепер Хома вигрібає від інанни, а його попереджали.

Суть в тому, що Хома та інанна абсолютно однакові.
Давай цитату
   
Проголошуе найкращей може бути, але в реалі вона чітко знає що вона найгірша, бо дуже ретельно слідкуе щоб ніяка приватна інфа а ще гірше фоточки утікли за віртуал. Бо то буде жах
Що характерно, зайти і глянути в очі шановним українським жінкам, яких вона роками принижує істота боїться. Буде строчити соло на бложику луцького лайна.
   
Проголошуе найкращей може бути, але в реалі вона чітко знає що вона найгірша
ІМХО, ти неправий. То дивишся на ситуацію з точки зору - яка психічно здорова людина вважає себе об"єктивно найкращою та ще й вимагає від решти визнання своєї найкращості?
Але ж тут не йдеться про психічно здорову людину.
   
інша справа рвати дупу і вимагати розбану, коли той анонім почав гнати кацапську пропаганду.

Ми тоді не знали, що proton - то вона. Але мені казали, але ж я ставила під сумнів спочатку. 

До того ж, те, що Хома завернув назад її донати - то правда
   
До того ж, те, що Хома завернув назад її донати - то правда
Один. Вона блоканула мій пейпал.

Але тема не про донати. Істота цілком нормально сприймає сексуальне насильство кацапів до українських жінок. Яка реакція повинна бути на це?
   
Один. Вона блоканула мій пейпал.

Так, я про те й кажу.
   
А дайте адресу іванушкі косоротого.

   
То ти виступаєш проти тих, хто донатить на ЗСУ? :S
Чи з якою метою ти завів цю гілку?

Ти якось визначись, бо не можна сісти на кукан на півшишечки.

Тобі пан Хома у борщ насрав?

Чого б тобі не відчепитися.
Пряснили ж вюе і я приеднуюсь- Хома людина чесна, порядна.
   
Один. Вона блоканула мій пейпал.

Але тема не про донати. Істота цілком нормально сприймає сексуальне насильство кацапів до українських жінок. Яка реакція повинна бути на це?

Держак лопати  змастити у салідол а потім у бите скло і прочистити отвір в голові котрим сере до нирок.



Останнє редагування: 10 лютого 2024 20:24:01 від Вимушений Киянин
   
інана теж їврейка х ліпецька???
Ну тоді нема питань...

Але вася. Як там Іррчка Завдовьева, ти так 15 років повзав на кооінах перед цією харківською бухгалтершою а вона поролась з твоїми корешами. Ти не забув як ти руки різав собі та ми зкидались тобі на операцію. Здрисни звідси слимак .
   
Так, я про те й кажу.
Пішли таблиці Ексель і прокльони. Скавчить.

Вибачайся перед жінками, потворо!
   
Пішли таблиці Ексель і прокльони. Скавчить.

Вибачайся перед жінками, потворо!


 :lol:


Я витер сливу о їх родинний альбом.
   
Слиш, бегемотяча песда, я гидую твоїм гівнобложиком, хоч і зареєстрована на ньому (каюся, був такий гріх, бор вважала тебе повносправною попервах), тому відповім тобі саме тут:


Тебе вже один раз Господь наказав - твоє ненароджене дитя вже відповіло своїм життям за твої гріхи.

Але ти продовжуєш.

Ти хочеш, щоб і це твоє живе дитя теж відповіло за твої гріхи теперішні?

Тому краще або припини чинити людям зло, або взагалі закрий свій гівнобложик, якщо ти без цього не можеш і єдиною метою його створення було саме це.


Ти просто подумай над тим, що я тобі сказала. Якщо ти людина розумна, ти зупинишся. Якщо ти дурепа, для якої власне его вище за суспільну мету, ти продовжиш накладати гріхи на карму своєї ще живої єдиної дитини.



Так, грубо. Але ти вже перейшла всі допустимі межі. І тебе можна зупинити тільки в ТАКИЙ грубий спосіб. Бо Господь тебе буде карати нещадно. Вірніше, не тебе ....
   
Зайшла, натиснула доповіді, пішла  :laugh: Помилки не визнає, не вибачається.
   
Зайшла, натиснула доповіді, пішла  :laugh: Помилки не визнає, не вибачається.
а за що доповіді?


Кста, треба ставити питання про її випилювання звідси за її зневажливе ставлення до цього форуму - вона його інакше як помийкою та Єрмачкою, що ставить під сумнів незаангажованість редакції УП, не називає.
   
а за що доповіді?
За персональну гілку, за що ж.

Те що вона на лайно бложику щодня (!) робить персональні коментарі щодо шановних юзерів - ето другоє. Вона альфа, їй можна. Вам усім - страпон і на коліна вибачатися і плазувати!!!! 111
   
а за що доповіді?


Кста, треба ставити питання про її випилювання звідси за її зневажливе ставлення до цього форуму - вона його інакше як помийкою та Єрмачкою, що ставить під сумнів незаангажованість редакції УП, не називає.
І постійне тицяє лінк на свій лайно бложик, яким навіть Антик гидує  :bueee:
   
Інанна давала бабло Хомі, Хома за це рвав дупу за Інанну.


Татусь діє за правилом Трумпа: якщо без кінця повторювати одну і ту ж брехню, то вона може стати "правдою". Щоб поставити крапку в цій брехні: Хомі персонально ніхто нічого не давав. Всі гроші, які переказували хомі та натіві, моментально до копійки реєструвались у відповідній гілці. Потім все йшло на купівлю траків для ЗСУ. Хома висловлював вдячність усим хто бере участь в цій справі.

Я не розумію мотивацію Татуся, та його завзятість у просуванні цих нарративів. Заздрість чи що?
   
І постійне тицяє лінк на свій лайно бложик, яким навіть Антик гидує  :bueee:
:gigi: шо, вже гидує? дурне, дурне, а хитре.


Ну, якщо вже і дурачьок антік роздивився на того струщього Бегемота, то грош ціна тому курятнику з двох пітушар та однієї йобнутої курки.
   
шо, вже гидує?
Він і не писав. За нього опублікують його "книгу". Вже навіть мандатра втекла  :facepalm:
   
читаю, цікаво, але - ніх.я не розумію!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія