Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можна заздріти Ізі?

Re: Чи можна заздріти Ізі?

Так, що громада вирішила? Можна заздрити Ізі, чи не можна?

Мона, но не Нуна.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

я з такими сферами не стикався де зарплати тоді були би ~2000USD, це взагалі тоді гігансткі суми були.

Знав наприкінці 90-х в столиці трохи людей, що мали і 1000, і 1500, навіть деякі до 2000 накручували (соцпакет, премії, відрядження, то-сьо).
Це був дохід більш-менш топ-менеджера потужної української чи, скоріш, західної компанії в Україні (а їх тоді небагато ще було).
Навіть у Львові такі чуваки тоді вже працювали, ну дуже файно чулися з такими грошами у бідному на той час Львові.

Але ніколи в ті часи не чув, аби хтось заробляв ще більше.
$2500 в умовному Києві навіть в умовному 2000 році - це щось типу $25000 зараз, нє? Може у когось і є стільки. Напевно. Але...
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Львів 2002р, в мене було 300USD в місяць. офіційно. це було багато. значно вище за середню з/пл.

Цікаві часи були, звичайно. Дивні, якщо згадати. Це ж всього 1500 грн було, правда?
Зарплата $300, а більш-менш скромна квартирка у Львові - $3000... Нє? :)
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Цікаві часи були, звичайно. Дивні, якщо згадати. Це ж всього 1500 грн було, правда?
Зарплата $300, а більш-менш скромна квартирка у Львові - $3000... Нє? :)
так точно.
а вже 2002-2003 почали ціни на нерухомість рости
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Заздрити Ізі можна, але й обмазуватись гівном можна, їсти пір'я. Це все не злочин, але виглядає ідіотством.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Коротше, з ваших слів, ізя такий собі  еврей-герой...
Цікаво, скільки тоді ваших знайомих евреїв зараз в ЗСУ, виходить що ні одного...можливо тому , що "це запрєдєльний рівень шуму, повсюди пилюка, і важкі фізичні нагрузки."?)
Хоча я мабуть помиляюсь, ізя не такий еврей, щоб вибираючи між ЗСУ та карьером, вибрати карьер...це мабуть його рептілоїди змусили...
він просто як розумнгий жид прорахував всі варіанти ще ЗАДОВГО до часу Ч і дуже розумно (tu)  Поїздив по країнах зі своїми турагенствами,провірив дані на місцях і коли прийшов час все було на мазі ГОТОВЕ.  І він на відміну тутешніх "патріотів-цухилянтів" не ламав законів,не грає в мачо а прямо каже-я емігрував і причина-БОЮСЯ. за себе ,і сімю,хочу дітям дати краще життя ніж я мав і вони матимуть в Україні. і зроблю все і я і дружина для цього-роботи ми не боїмося і жертвуємо собою заради дітей. ДОСТОЙНА позиція законопослушної ВІЛЬНОЇ люди в демсуспільстві.на відміну від теперішніх "мудрих ухилянтів,що тису штурмують". 
 не знаю як інші а мені він симпатичний на відміну від скажімо ТС,що сидчи там ,як ізя, грає на почуттях залишившихсЯ,піддьоргує,часом навіть хамить і взагалі поводиться по хамськи до залишених співвідчизників. ізя на відміну від таких нікого не ображає,говорить все як є і не грає великого патріота,що як тільки  то він назад а прямо каже-я емігрант і крапка. там куди я приїхав це моя нова земля де мої діти будуть рівноправними не тільки юридично але по вихованню громадянами з їншими австралійцями. як сотні тисяч таких за роки еміграції туди інших громадян інших країн.
 Кудос Ізя (tu)
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

заздрощі не можна заборонити, їх можна намагатися придушити. як кажуть про заздрісних: в сусіда завжди трава зеленіша. тікати на край світу з рідної домівки - не позаздриш.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

По моєму досвіду, заздріти немає змісту. Іміграція це важка справа, займає багато сил, нервів та здоровʼя. Я пройшов через 3 іміграціі, та кожного разу починав з нуля, знаю що говорю. Потрібно роки 2-3 щоб все стало на свої місця. Це при тому що у двох випадках на мене вже очікувала робота на гроші, які не багато місцевих мали. В тому одному випадку коли в мене не було роботи по прибуттю, я отримав запрошення ще до того як як знайшов житло та купив машину. Мені просто щастило що в мене була на той час гарна ніша в ІТ та багато років досвіду роботи в провідних світових компаніях. І то, як згадаю так погано стає.
(tu)  як в анекдоті-не путайте еміграцію з туризмом .
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мені дійсно немає на що жалітися.

Що я хочу сказати, що навіть в таких сприятливих умовах, кожна іміграція це не легка прогулянка. І потрібно мати волю себе заставити зрушитися з місця де вже все знайоме та їхати туди де хто його знає як воно складеться.

Я себе штовхав тим що казав собі, якщо не спробую, то можливо я все життя буду жалкувати що не зробив. І так три рази.

ну, молодець! добре, шо в тебе все добре склалося.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мені от що цікаво, якщо та країна, куда здриснули такі як ізя і подібні буде воювати, що вони зроблять, та що будуть дітям казати?
а це тільки ЖИТТЯ може показати в ЖИВУ.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Цікаві часи були, звичайно. Дивні, якщо згадати. Це ж всього 1500 грн було, правда?
Зарплата $300, а більш-менш скромна квартирка у Львові - $3000... Нє? :)
В Києві інший рівень зп був, 1000$ в 2003 не дуже гарна зп
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

ну, молодець! добре, шо в тебе все добре склалося.

Все буде добре в іміграціі в тіх, в кого є здоровий рівень заряду що штовхає вперед та не дає скотитись назад. Найважче було лікарям, що витратили роки щоб підтвердити своє звання доктора медицини. Фінансисти майже всі мали піти на навчання в університетах (extension-вечірні курси) та потім на MBA. Оскільки всі вони вже мали гарні роботи дома, кількість зусиль що потрібно докласти що бути на рівні як мінімум не нижчому ніж дома зашкалює.

Те що один мій знайомий вже багато років рідко літає комерційною авіацією а переважно в бізнес джетах, то це не тому що йому впало на голову щасття та вдача. Його місце в бізнес джеті готові були зайняти сотні інших яких він переміг в конкуренції.

Не заздріть новим іммігрантам. Багато з них зараз проходить через Содом та Гомору щоб повернути собі рівень не нижче того що вони залишили дома.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Все буде добре в іміграціі в тіх, в кого є здоровий рівень заряду що штовхає вперед та не дає скотитись назад. Найважче було лікарям, що витратили роки щоб підтвердити своє звання доктора медицини. Фінансисти майже всі мали піти на навчання в університетах (extension-вечірні курси) та потім на MBA. Оскільки всі вони вже мали гарні роботи дома, кількість зусиль що потрібно докласти що бути на рівні як мінімум не нижчому ніж дома зашкалює.

Те що один мій знайомий вже багато років рідко літає комерційною авіацією а переважно в бізнес джетах, то це не тому що йому впало на голову щасття та вдача. Його місце в бізнес джеті готові були зайняти сотні інших яких він переміг в конкуренції.

Не заздріть новим іммігрантам. Багато з них зараз проходить через Содом та Гомору щоб повернути собі рівень не нижче того що вони залишили дома.

ніколи не хотіла літати в бізнес-джеті, але якщо хтось дуже того прагнув і досяг в цьому щастя, то можна і за нього порадіти.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

ніколи не хотіла літати в бізнес-джеті, але якщо хтось дуже того прагнув і досяг в цьому щастя, то можна і за нього порадіти.

Це індикатор досягнень в карʼєрі.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

якщо справді в нього дитина інвалід, то чому тут заздрити?

а є докази?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мене не чекайте(
В мене в планах на найближчі 5-8 років Украіни не було вже декілька років(

що кацапка зробила з честним фраєром  :gigi:
а якщо відверто то якого ти світишся на українському форумі..
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Власники бізнесів і манюпаси то зовсім різне на цій війні.  Вам не загрожує сидіти в окопі під бомбами.

https://www.khartiia.org/ 


Після початку російського вторгнення в 2022 році у Харкові було створене добровольче формування територіальної громади «Хартія». Його створив і очолив Всеволод Кожемяко — бізнесмен, 88 місце серед 100 найбагатших українців 2020 за даними Forbes.[3] Війну він зустрів у Альпах, але повернувся до України для захисту міста.[4][5] В підрозділі були переважно харків'яни, але є й уродженці Луганська, Маріуполя та Бердянська.[6][відсутнє в джерелі]

Наприкінці квітня — на початку травня 2022 року ДФТГ «Хартія», перебуваючи у складі 127-ї бригади ТРО, брала участь разом з іншими підрозділами сил оборони України у звільненні села Руська Лозова біля Харкова.[7][8]

У вересні «Хартія» звільняла Харківщину в рамках Слобожанського контрнаступу ЗСУ. У листопаді батальйон брав участь у боях поблизу села Коломийчиха на Сватівському напрямку на Луганщині.[9][10]

З грудня 2022 року підрозділ бере участь у битві за Бахмут.

В березні 2023 року підрозділ «Хартія» увійшов до лав Національної Гвардії України і став основою 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія».[11]


   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Це індикатор досягнень в карʼєрі.

ах ось воно шо. літає в бізнес-джетах, а щастя так і не пізнав? може й таке бути, чого ж. 
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

ах ось воно шо. літає в бізнес-джетах, а щастя так і не пізнав? може й таке бути, чого ж. 
Краще сумувати в бізнес джеті ніж в трамваї  :D
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Краще сумувати в бізнес джеті ніж в трамваї  :D

 :D

в трамваї екологічніше і соціальніше. кар'єрист жеж точно мусить бути за зелену адженду. чи вона тільки для манюпаса, шоби ще більше обдерти на користь пасажирів бізнес-джетів? тут про таке кажуть "wasser predigen und wein trinken".
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Це індикатор досягнень в карʼєрі.
:facepalm1:
і їсти устриці і літати на Мальдіви.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

:facepalm1:
і їсти устриці і літати на Мальдіви.

Їсти устриці та літати на Мальдіви відпочивати і ти та я можемо так само як мільйони таких як ми. Літати не вечерю на бізнес джеті, це бути в 0.0..01% відсотку самих забезпечених людей в світі. Різні масштаби. Тому я привів цей приклад як індикатор.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія