Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поради ковбасникам, щоб їх не могли називати сракомиями :rotate: :rotate:

а може не реба ХОВАТИСЬ?
а просто НАЗВАТИ свій вид діяльності
я чомусь гадаю що сракомиїв на фупі немає жодного

Це Слав Тернопільський усіх емігів сракомиями називав поки його дочка не стала сракомийкою. Тепер він емігів ковбасниками кличе.
   
Я не можу зрозуміти,  який вид діяльності можна прирівняти до сракомийства.  Я не маю на увазі тих, хто безпосередньо десь в лікарнях чи будинках для пристарілих комусь миє попу. Я думаю,  що таких попомиїв в процентному відношенні на Заході є дуже мало.

єблівушка, кожна праця почесна. Тебе в школі цього не вчили?
   
єблівушка, кожна праця почесна. Тебе в школі цього не вчили?

єблівушка,  мене це вчили і я цього не заперечую, що мене це вчили. Не я тему про попомиїв раніше піднімав.

Цікаво, єблівушка, як ти думаєш, праця повії є також почесною?

   
Порада одна, щоб не бути ковбасою: повертатись в Україну.
Продати за кордоном всю нерухомість (якщо вона є), відмовитись від громадянства іншої країни (якщо воно є), в Україні осісти краще в східних областях України, щоб наслухатись по 10 сигналів тривоги на добу, але можна і там, звідки збіг і зрадив, зоб відчути ненависть до зрадників тих, хто нікуди не  збігав.

ТОДІ І ТІЛЬКИ ТОДІ  (це є таким поняттям як критерій (жопомиї навряд знають такі складні терміни)), тобто, критеріально, можна розпочати писати на українських форумах, критикувати реалії життя в Україні, а також давати порали щодо ведення бойових дій.

В усіх інших випадках: ні-ні!

А поради від ухилянтів в кожному другому пості, що робити американцям, європейцям, австралійцям, ізраїльтянам та ін. це ок? І якого куя вас це турбує?
   
Мене колись пан dimec назвав сракомоем:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1118978.0

Зрозуміло, чому він мене так назвав.

Хто знає, як можна ковбасникам конспіруватися та маскуватися, щоб їх ніхто не міг називати сракомиями?

Я, наприклад,  останнім часом використовую Opera Browser та різні Tor Browsers.

Хто знає ще якісь інші безплатні програми чи безплатні засоби ( різні браузери,  VPN, proxi і подібні речі ) для ковбасників та інших конспіраторів і маскувальників?
До жопи хто нас як називає. ДО ЖОПИ(вибачте за мій французький,але тут підходить тільки крилатий вислів болукана).
   
єблівушка,  мене це вчили і я цього не заперечую, що мене це вчили. Не я тему про попомиїв раніше піднімав.

Цікаво, єблівушка, як ти думаєш, праця повії є також почесною?
якщо вона кормить за ті гроші свою дитину і виживає як вміє і може. чому б і ні. Вона ж не грабує-ось ця професія ніколи не може бути почесною.
   
Це Слав Тернопільський усіх емігів сракомиями називав поки його дочка не стала сракомийкою. Тепер він емігів ковбасниками кличе.
там і син англійський сракомий в термінах батька. B-)
   
А поради від ухилянтів в кожному другому пості, що робити американцям, європейцям, австралійцям, ізраїльтянам та ін. це ок? І якого куя вас це турбує?
Шо те, шо те, ну ти зрозумів...
   
якщо вона кормить за ті гроші свою дитину і виживає як вміє і може. чому б і ні. Вона ж не грабує-ось ця професія ніколи не може бути почесною.

Я також так вважаю, якщо безвихідь заставила жінку цим займатися. Може ще в деяких інших випадках. Але в даному випадку не можна говорити про почесність цієї професії. Просто не треба говорити, що в даному випадку ця професія є ганебною.

Останнє редагування: 19 січня 2024 19:11:22 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія