Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Открыть границы на выезд

Re: Открыть границы на выезд

ще варіант подивитися що написано з цього приводу у Конституціях 27 членів ЕС, чи є там подібна заборона

А вони вже 10 років мають відкритий збройний конфлікт з 140-мільйонною росією?
   
Re: Открыть границы на выезд

Конкретно я конкретно сейчас не планирую.

Если будет надо, то поеду.

Ну враховуючи твоє вихляння сракою, коли тебе питають про облік, нічого дивного  :weep:
   
Re: Открыть границы на выезд

:facepalm1:

Люди воюють за СВОЮ країну, землю, сім'ю.


"Зелені уроди" теж? 
   
Re: Открыть границы на выезд

Кордон відкритий , пароль Волга
   
Re: Открыть границы на выезд

Мені і йти не треба, вік. Але йдеться не про мене чи про когось окремо. Тема загальна.

Кожен може нарешті сходити туди та перевірити
   
Re: Открыть границы на выезд

Кожен може нарешті сходити туди та перевірити

хороша і здорова тема з тим рекрутингом

можна собі вибрати місце і послужити відповідно до своїх можливостей.

кацапи вербують тупо за бабло і то працює

наші могли  б придумати щось краще
   
Re: Открыть границы на выезд

хороша і здорова тема з тим рекрутингом

можна собі вибрати місце і послужити відповідно до своїх можливостей.

кацапи вербують тупо за бабло і то працює

наші могли  б придумати щось краще

У кацапів немає можливості виїхати біженцем до Європи, умови неспівставні. Крім того, як це не смішно, їх банально більше.
   
Re: Открыть границы на выезд

їх банально більше.

хе-хе

незабаром виявиться, що краще заплатити за дрон, ніж солдату, дешевше буде. Тим більше дрон гарантовано вб'є ворога, а солдат ні.

І краще зробити мільйон дронів, ніж мобілізувати мільйон солдат.

світ змінюється
   
Re: Открыть границы на выезд

"Зелені уроди" теж? 

Нащо ви так обзиваєте прихильники певної політсили?

Якщо (в сусідній темі поки таких немає, але припустимо, що вони існують) прихильники певної політсили на фронті, то ,- так, і вони також.
   
Re: Открыть границы на выезд

як приклад...

Поляки посилили законодавство про мобілізацію: в разі оголошення мобілізації у військовозабов'язаного буде 6 годин, щоб з'явитися в армію інакше в'язниця - нова постанова Міністерства національної оборони країни

Набрало чинності розпорядження Міністра національної оборони, яким визначено новий зразок призовної картки для проходження військової служби за мобілізацією та під час війни.

За ухилення від обов’язку проходження військової служби, будучи призваним, або не з’явитися на службу у визначений день, карається позбавленням волі на 5 років.
   
Re: Открыть границы на выезд

хороша і здорова тема з тим рекрутингом

можна собі вибрати місце і послужити відповідно до своїх можливостей.

кацапи вербують тупо за бабло і то працює

наші могли  б придумати щось краще

куйня. Посилав десятки резюме, вказував знання - французької, чеської, англійської. Ні атвєта ні прівєта.
   
Re: Открыть границы на выезд

куйня. Посилав десятки резюме, вказував знання - французької, чеської, англійської. Ні атвєта ні прівєта.

ну бо хіба ще то все не працює, краще по совковому плани зверху спускати
   
Re: Открыть границы на выезд

хе-хе

незабаром виявиться, що краще заплатити за дрон, ніж солдату, дешевше буде. Тим більше дрон гарантовано вб'є ворога, а солдат ні.

І краще зробити мільйон дронів, ніж мобілізувати мільйон солдат.

світ змінюється

Ти переоцінюєш можливості ФПВ
   
Re: Открыть границы на выезд

Ти переоцінюєш можливості ФПВ

може

але є надія
   
Re: Открыть границы на выезд

Ну враховуючи твоє вихляння сракою, коли тебе питають про облік, нічого дивного  :weep:

С хуя ли Вы решили, что я Вам буду что-то отвечать? Вы мне кто?
   
Re: Открыть границы на выезд

С хуя ли Вы решили, что я Вам буду что-то отвечать? Вы мне кто?

Бляха, точно Луґанскій
   
Re: Открыть границы на выезд

Вы думаете, что выедут все? останутся самые лучшие, их гораздо больше тех, кто не хочет жить в войне.

++.
я за відкриття. ми ж не СССР чи Півн Корея. най їдуть хто хоче і може.
наперед кажу : я міг і можу виїхати через Шлях як автоволонтер. але не роблю цього бо не хочу. я житиму у Львові незважаючи ні на що.
п.с. мій співробітник в неділю виїхав через Шлях як водій автобуса. навіть нікого не попередив. це його вибір. у нього жінка істеричка. зараз вони в Берліні.

Останнє редагування: 16 січня 2024 21:19:33 від Бандер1вець
   
Re: Открыть границы на выезд
Ale

Бляха, точно Луґанскій
Звичайна узькомірна потєряшка в одеських степах)
   
Re: Открыть границы на выезд

А вони вже 10 років мають відкритий збройний конфлікт з 140-мільйонною росією?


а хіба може зелепень, який тягає на фуп відєо з аналу "максім вєрдікт"  це збагнути?
   
Re: Открыть границы на выезд

якщо сьогодні відкриють кордони, хуйло через тиждень буде біля Чопу
   
Re: Открыть границы на выезд

хе-хе

незабаром виявиться, що краще заплатити за дрон, ніж солдату, дешевше буде. Тим більше дрон гарантовано вб'є ворога, а солдат ні.

І краще зробити мільйон дронів, ніж мобілізувати мільйон солдат.

світ змінюється

доля правди є у твоїх словах.
   
Re: Открыть границы на выезд
Ale

++.
я за відкриття. ми ж не СССР чи Півн Корея. най їдуть хто хоче і може.
наперед кажу : я міг і можу виїхати через Шлях як автоволонтер. але не роблю цього бо не хочу. я житиму у Львові незважаючи ні на що.
п.с. мій співробітник в неділю виїхав через щлях. навіть нікого не попередив. це його вибір. у нього жінка істеричка. зараз вони в Берліні.
Виїде 50 відсотків 25-50 років, я вже мовчу про моральний стан тих хто на фронті і тих хто залишиться, дезертирство стане масовим явищем
   
Re: Открыть границы на выезд
Ale

якщо сьогодні відкриють кордони, хуйло через тиждень буде біля Чопу
Не через тиждень і не біля Чопу - але по Дніпру буде точно
   
Re: Открыть границы на выезд

Виїде 50 відсотків 25-50 років, я вже мовчу про моральний стан тих хто на фронті і тих хто залишиться, дезертирство стане масовим явищем

ну якщо так - то у військо вони тим більше не підуть. най працюють за кордоном. заробляють дуляри. яка мета не випускати їх ?
   
Re: Открыть границы на выезд

Виїде 50 відсотків 25-50 років, я вже мовчу про моральний стан тих хто на фронті і тих хто залишиться, дезертирство стане масовим явищем

А як усе заспокоїться, то вони одразу назад, нє?  :weep:
   
Re: Открыть границы на выезд

Не через тиждень і не біля Чопу - але по Дніпру буде точно

чому ? аргументуй ? невже оті 50% які виїдуть від 25 до 50 років  на ЛБЗ з москалями їбашаться ?  :laugh:  :D
ну яка мета не випускати їх ? най піздуюють якщо хочуть. з них такі солдати як з гівна куля ? ну то напкркуа їх тримати ?
   
Re: Открыть границы на выезд

А як усе заспокоїться, то вони одразу назад, нє?  :weep:

на все готове.  :laugh:
   
Re: Открыть границы на выезд

ну якщо так - то у військо вони тим більше не підуть. най працюють за кордоном. заробляють дуляри. яка мета не випускати їх ?
Львів далеко
   
Re: Открыть границы на выезд
Ale

ну якщо так - то у військо вони тим більше не підуть. най працюють за кордоном. заробляють дуляри. яка мета не випускати їх ?
Мета жорсткої мобілізації коли пакувати будуть кварталами а не бусіками) плюс європейці охреніють від навали ухилянтів і зададуться питаннями - нахєра їх кормити?)
   
Re: Открыть границы на выезд

чому ? аргументуй ? невже оті 50% які виїдуть від 25 до 50 років  на ЛБЗ з москалями їбашаться ?  :laugh:  :D
ну яка не випускати їх ?
Їбашаться, ше й як
   
Re: Открыть границы на выезд

Мета жорсткої мобілізації коли пакувати будуть кварталами а не бусіками) плюс європейці охреніють від навали ухилянтів і зададуться питаннями - нахєра їх кормити?)

з них такі солдати як з гівна куля. якщо вони хочуть виїхати. най їдуть.

свою точку зору я озвучив. най їде хто хоче.
   
Re: Открыть границы на выезд

Їбашаться, ше й як

ти не зрозумів. Він написав про тих хто виїде 50%.

чи це у тебе сарказм ?


Re: Открыть границы на выезд
Ale [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
Виїде 50 відсотків 25-50 років, я вже мовчу про моральний стан тих хто на фронті і тих хто залишиться, дезертирство стане масовим явищем
   
Re: Открыть границы на выезд
Ale

чому ? аргументуй ? невже оті 50% які виїдуть від 25 до 50 років  на ЛБЗ з москалями їбашаться ?  :laugh:  :D
ну яка мета не випускати їх ? най піздуюють якщо хочуть. з них такі солдати як з гівна куля ? ну то напкркуа їх тримати ?
Ще раз
В Києві війна не відчувається зовсім, як і мобілізація. Але уявімо що грошей нам не дадуть або що кацапи збільшать свій контингент через рік в два рази - тоді прийдеться щось робити тільки не буде ні влк ні відстрочок. Якщо випустити людей зараз то ті хто на фронті що скажуть? Фотки Відня будуть дивитися в інстаграмі?)
   
Re: Открыть границы на выезд
Ale

з них такі солдати як з гівна куля. якщо вони хочуть виїхати. най їдуть.

свою точку зору я озвучив. най їде хто хоче.
З більшості солдати як з гівна куля, особливо з тих кому 40 плюс - але це не заважає воювати
   
Re: Открыть границы на выезд

Вы можете понимать как считаете нужным.
Якщо ти створив гілочку щоб самозаспокоїтися,що таких як ти  багато готові рвати,то ти мав шанс і не один рік з криму переїхати в москву чи якутськ,або вибрати балі чи бенгазі-весь світ  ,а ти чомусь поперся в одесу? любиш тепло-африка тебе чекає,там такі "вострєбованиє",будеш солідним "маасса",не подобається африка є азія чи пд америка по екватору. Що ти там під дюком забув ? катерину? :D
   
Re: Открыть границы на выезд

з них такі солдати як з гівна куля. якщо вони хочуть виїхати. най їдуть.

свою точку зору я озвучив. най їде хто хоче.

Повторюсь, ніхто не бере до уваги скільки заїде. До батьків, до родини, додому, на Батьківщину. Ну але не можуть вони заїхати і попасти в йобану пастку. Вони мають мати гарантію, що вони виїдуть без перешкод. При тому нічого не будуть мати проти, якщо їх мобілізують, така доля. Це тисячі чоловіків, особливо тих 50+.
   
Re: Открыть границы на выезд

"Зелені уроди" теж? 


зелені уроди з ФУПу?
Ні
   
Re: Открыть границы на выезд

якщо сьогодні відкриють кордони, хуйло через тиждень буде біля Чопу
значить вони того варті. відкрити з лишенням громадянства  це одне а відкрити щоб як тут казали потім багато вернулося на готове це інше. иі справа не в них а тих ,хто зараз воює і тих хто поклав голову за таких,що тепер тікати хоче. не порядно,якось.і це мінімум.
   
Re: Открыть границы на выезд

Конкретно я конкретно сейчас не планирую.

Если будет надо, то поеду.
тобто як тільки треба буде захищати одесу (припустимо) то ти даш драла як бендер(бо туди найближче). не забудь ту тацю (як в кіні) на пузо причепити бо в ріо заждалися на такого.
   
Re: Открыть границы на выезд

Повторюсь, ніхто не бере до уваги скільки заїде. До батьків, до родини, додому, на Батьківщину. Ну але не можуть вони заїхати і попасти в йобану пастку. Вони мають мати гарантію, що вони виїдуть без перешкод. При тому нічого не будуть мати проти, якщо їх мобілізують, така доля. Це тисячі чоловіків, особливо тих 50+.

Тоді хай приїжджають, яка проблема?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія