Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Короче у жены есть подруга. У той подруги есть друзья - семейная пара.
Т.е это даже не то что "дальний" от меня круг. А вообще куй пойми какой...
Так вот муж повестку получил. 53 года. Это пока самый старший из тех о ком я знаю, из получивших повестки.
Были и более старшие, но добровольцы.
Причем чел там такой себе. Жена в бизнесе. Он дома сидит, за большим домом смотрит, за участком следит, с внуками нянчится , кушать готовит.
Понятное дело , что не служил и никакой военной специальности нет.


Получить повестку не значит уйти в штурмовики
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мобілізація - процесс примусу, після того, як стартовий наплив пройде. Українська примусова система - слабенька. До кацапської - дуже далеко.
тебе кацапи  б вже давно резидентом в кракові зробили або "майорм вихором". а потім здали як відпрацьований  матеріал.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гілка поступово перетворюється на перепис інвалідів)

Але в гілці  кому за 45 вони всі стггибали як жеребці та бігали марафони наввипередки 8-:

Останнє редагування: 19 січня 2024 20:32:41 від medved
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ізя відразу змінив материк  :weep:
бо ізя не киздів день і ніч тут а прораховував варіанти ще коли ви всі тут пасіника та мамку обригували своїми поносами. під час янука -почав будувати відхідне місце,при пороху обладнав і чекав коли труба покличе хуйла на подвиги. і коли трубу витягли на прогрівку ізя відчалив на зараннє приготовлені позиції так далеко як міг-не в антарктиді ж йому мацу істи. :D . а треба було тільки почитати історію хоча б 20 сторліття і де воно все закрутиться а де тільки кенгуру і змії страшні. :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Поки що якраз і вирішує. Ти можеш бути визнаний обмежено придатним чи придатним якщо обмежену придатність знімуть. Але група дає тобі право на відстрочку. Це по старому закону.По новому як буде невідомо. ВЛК волю дай так вони всім групи б зняли і відправили на фронт,в тому числі реальним інвалідам теж. З корупцією і купленими групами треба по іншому боротися.Але не ВЛК. МСЕК комісія вищого рівня. А на ВЛК сидять звичайні лікарі яких взяли як правило з поліклінічного прийому і запхали в комісії.
Лікарі з ВЛК посилають на обстеження, а не самі ставлять статтю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але в гілці  кому за 45 вони всі стггибали як жеребці та бігали марафони наввипередки 8-:
інші умови інше і здоровя. а як пройде яка перед очима краля то хоч очима їсти будуть. :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Лікарі з ВЛК посилають на обстеження, а не самі ставлять статтю.

Дообстеження групу не знімає
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

везу пікап для ded-vova на південний напрямок. відпишусь про проходження блок постів на шляху.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дообстеження групу не знімає
МСЕК і 402 мають великі розбіжності.
Тому висновок МСЕК просто інформативний.

Лікарі з ВЛК посилають на обстеження, а не самі ставлять статтю.
бо ВЛК не встановлює групу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Але в гілці  кому за 45 вони всі стггибали як жеребці та бігали марафони наввипередки 8-:
Іноді час стрибати а іноді час збирати довідки)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Получить повестку не значит уйти в штурмовики
Об этом никто и не говорит.
Собственно я про сам факт получения повестки.
При штурмовики не писал.
Написал как есть - это самый старший по возрасту персонаж, который получил повестку из моего окружения в широком смысле этого слова.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Просто армія дуже велика і подібні випадки дійсно бували. Але це таки люті винятки. Просто вони відразу широко розходяться.
Якщо реально хвора людина, то її ніхто все одно не захоче до себе брати в підрозділ, бо з неї більше гемору, ніж толку.

Знову ж таки, це конкретно мій досвід в моєму конкретному ВЛК. В інших може бути інакше.

Я погоджуюсь.

Але я писав трохи про інше.
Коли людина пише про себе конкретно. Готова наводити конкретику - це більше схоже на правду.
Коли пише про "а от усюди", або "а от завжди", "я тут чув, що" - це ознака брехні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Щодо ахвіцера авіації ТС - чому він моніторить вакансії не в Україні а десь у Польщі?
 ну і ще можна згадати, що під час АТО ще у 2014 авіацію теж не застосовували і патріотично налаштовані військовослужбовці ВПС організували наземний добровольчий батальйон
пізніше він став відомий як 45 мотопіхотний

Ти зовсім довбень. Я давав посилання на рекрутингову платформу ЗСУ, а не войска польского.
А військовослужбовці ВПС які пішли в піхоту, ну це як вивчитися на інженера, а потім піти у двірники. То нашо було вчитися?

Доречі сам з яких фронтів пишеш?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти зовсім довбень. Я давав посилання на рекрутингову платформу ЗСУ, а не войска польского.
А військовослужбовці ВПС які пішли в піхоту, ну це як вивчитися на інженера, а потім піти у двірники. То нашо було вчитися?

Доречі сам з яких фронтів пишеш?
я не розумію, держава за це платила, держава і визначає що їй потрібно, не ти. Як би ти був  в Гостомелі, не відбивався б автоматом чи кулеметом? Бо ти авіатехнік?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я не розумію, держава за це платила, держава і визначає що їй потрібно, не ти. Як би ти був  в Гостомелі, не відбивався б автоматом чи кулеметом? Бо ти авіатехнік?

И какой эффект был бы если б он отбивался автоматом? Без навыков он недолго бы протянул
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

И какой эффект был бы если б он отбивался автоматом? Без навыков он недолго бы протянул

 Нє. Ну я зробив аж 9 пострілів з Калаша, та 9 пострілів з Макарова.  :laugh:

Але так. Взагалі, головне питання не скільки би я, чі хто там, протримався, а яку користь зміг би принести.
Звістно, шо ніякої. Хіба шо дуже велике везіння.

Останнє редагування: 19 січня 2024 23:53:09 від TC
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

я не розумію, держава за це платила, держава і визначає що їй потрібно, не ти. Як би ти був  в Гостомелі, не відбивався б автоматом чи кулеметом? Бо ти авіатехнік?

Я би заборонив тим офіцерам ВПС створювати піхотний підрозділ.
А держава це не розумна істота. Людина - розумна істота, має приймати рішення, шо для держави раціонально.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Об этом никто и не говорит.
Собственно я про сам факт получения повестки.
При штурмовики не писал.
Написал как есть - это самый старший по возрасту персонаж, который получил повестку из моего окружения в широком смысле этого слова.



Просто так и выстраивается информационная компания .деду дали повестку !Аааа
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Просто так и выстраивается информационная компания .деду дали повестку !Аааа

ну дали
й тут два питання:
1. він з учєбки зразу до госпіталю поїде, чи ще встигнуть кудись приткнуть?
2. й куди діда направлять, на твою думку? Зважай, усі теплі штабні місця вже зайняті "нужнимі людьмі"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба на фронт відправити
---половину депутатів різних рівнів, до ВР включно,
---дітей міністрів та чиновників
---поліціантів
Щоб вони своїм особистим прикладом призвали простих українців (і деяких юзерів ФУПу - як пан Графін, напр) повторити подвиг депутанів

Так, як це робиться сьогодні в Ізраїлі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба на фронт відправити
---половину депутатів різних рівнів, до ВР включно,
---дітей міністрів та чиновників
---поліціантів
Щоб вони своїм особистим прикладом призвали простих українців (і деяких юзерів ФУПу - як пан Графін, напр) повторити подвиг депутанів

Так, як це робиться сьогодні в Ізраїлі

+ футболістів
+ журналістів
   
бо ізя не киздів день і ніч тут а прораховував варіанти ще коли ви всі тут пасіника та мамку обригували своїми поносами. під час янука -почав будувати відхідне місце,при пороху обладнав і чекав коли труба покличе хуйла на подвиги. і коли трубу витягли на прогрівку ізя відчалив на зараннє приготовлені позиції так далеко як міг-не в антарктиді ж йому мацу істи. :D . а треба було тільки почитати історію хоча б 20 сторліття і де воно все закрутиться а де тільки кенгуру і змії страшні. :)

саме так)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
N88

+ футболістів
+ журналістів

"Когозавгодноабинеме не!"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.

Відколи це вони з дубинками почали вже ходити?  8-:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Відколи це вони з дубинками почали вже ходити?  8-:
Не знаю. Можливо це вже якась місцева самодіяльність. Але факт залишається фактом.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.
До 6 років, зробив так зробив)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.

История,достоверность которой не вызывает сомнений!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я ше б повірив, що прикладом в ніс отримав, бо на постах є і автоматчики. Бля ну з дубінками то ж гон
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.
Ти хоч сам в це віриш, чим далі тим цих казок від ухилянтів буде більше і більше, в жопу палку не засовували?

 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Просто так и выстраивается информационная компания .деду дали повестку !Аааа
Дають і дідам, шо в цьому такого?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти хоч сам в це віриш, чим далі тим цих казок від ухилянтів буде більше і більше, в жопу палку не засовували?
Вірю. Бо мого знайомого з синцем на пів обличчя бачив особисто (і трофейну дубинку також). Та й який сенс йому брехати ? А те що ТЦК-шники береги втратили - це відомо всим. Скоро їх просто будуть різати, як свиней на вулицях.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До 6 років, зробив так зробив)
Хай спочатку його знайдуть. :-)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.

Кацапи будуть раді, що він себе береже для них  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

История,достоверность которой не вызывает сомнений!
Я теж до всих цих розповідей і навіть відео відносився як і ви, до тих пір, поки це не сталося з людиною, яку  дуже добре знаю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

До мого знайомого вчора причепитись ТЦК-шники. Просто вийшов до магазину. Почали зламувати, вдарили дубинкою по обличчю. Ну він хлопець доволі міцний. Отмудохав їх. Дубинку забрав і втік. Правильно й зробив.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Кацапи будуть раді, що він себе береже для них  :gigi:
Тобто заламування рук і биття дубинкою по обличчю ви вважаєте нормальним методом вручення повісток і призову ? Це мабуть для збільшення мотивації йти захищати Україну ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Вірю. Бо мого знайомого з синцем на пів обличчя бачив особисто (і трофейну дубинку також). Та й який сенс йому брехати ? А те що ТЦК-шники береги втратили - це відомо всим. Скоро їх просто будуть різати, як свиней на вулицях.
Скоріше тебе пристрелять)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Хай спочатку його знайдуть. :-)
Ти досі віриш в анонімність в інтернеті)
Якби ти не був ботом я б сказав що вас вирахувати - треба хвилин пʼятнадцять)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Тобто заламування рук і биття дубинкою по обличчю ви вважаєте нормальним методом вручення повісток і призову ? Це мабуть для збільшення мотивації йти захищати Україну ?
Не п и з д и)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія