Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар примусово перевів на новий тариф

Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

мабуть щось регіональне. В києві 85 грн за 4 гб/міс, якщо без акціій
20 гектар? не смішно
   
мабуть щось регіональне. В києві 85 грн за 4 гб/міс, якщо без акціій
я поблизу Києва мешкаю
   
я отказался от КС, хотя и использовал его только в роуминге в туркише.

остался МТС+3моб

в 3моб : 250 грн/год (20 грн/мес) : анлим внутри, 50 мин на чужие сети , 2,5Гиг (медленного интернета, до 7,2)- использую 1,5-2 гиг

по поводу скорости : дома и на работе стационарній интернет. Мобильній- только на пути на работу-с работі. час туда, час назад. из этого часа- половина времени в метро, половина в маршрутке.

воприс : накуа мега скорости и мегапокрытие КС/лайф, если тырнет реально не используется ?

это частный случай конечно, пересичный таксказать . Понятно, что есть полно школоты, которая не вылазит с тырнета и ей нужны мегаскорости и мегатрафики....
   
я отказался от КС
Послав нах... Киїстар, обнагліли: плата за тижні, весь час СМСки дай ще грошей та ін
Вибрав Vodafone SuperNet Turbo

65 грн безліміт інтернет і розмови, плата за місяць а не за 4 тижні
якщо не тре інтернету - 45 грн Vodafone FAMILY

Останнє редагування: 14 червня 2019 08:55:28 від dacko2
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

я отказался от КС, хотя и использовал его только в роуминге в туркише.

остался МТС+3моб

в 3моб : 250 грн/год (20 грн/мес) : анлим внутри, 50 мин на чужие сети , 2,5Гиг (медленного интернета, до 7,2)- использую 1,5-2 гиг

по поводу скорости : дома и на работе стационарній интернет. Мобильній- только на пути на работу-с работі. час туда, час назад. из этого часа- половина времени в метро, половина в маршрутке.

воприс : накуа мега скорости и мегапокрытие КС/лайф, если тырнет реально не используется ?

это частный случай конечно, пересичный таксказать . Понятно, что есть полно школоты, которая не вылазит с тырнета и ей нужны мегаскорости и мегатрафики....
тяжкий випадок! :laugh:
   
тяжкий випадок! :laugh:

каждому свое  :gigi:
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

каждому свое  :gigi:
ага!  :D
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Операторы почуяли вседозволенность. Позакрывали тарифы без абонплаты, все пенсионеры, которые 1 раз в месяц звонят, теперь переплачивают за их навязанные услуги в десятки раз, оплачивая столько, как будто они звонят каждый день, молчок, пошли наглеть дальше, закрывают такривы и принудительно переводят людей на бизнес-класс.
https://ubr.ua/market/telecom/kievstar-s-1-sentjabrja-zakroet-10-tarifov-i-vsuchit-ljudjam-dorohie-pakety-3885651?utm_medium=referral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign=you_can_get_more
АМКУ бездействует, его пора разогнать.
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Я не согласен кормить со своего кармана АМКУ, который полностью бездействует!
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Какая красота ! Киевстар - такие зайчики :)
   
Показати зображення...
як я вчасно зіскочив (див тут допис за 14 червня 2019 08:52:22)
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

як я вчасно зіскочив (див тут допис за 14 червня 2019 08:52:22)

Я від 3-х номерів КС відмовився. А два мусив залишити (перевів їх на "Датчик").
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

як я вчасно зіскочив (див тут допис за 14 червня 2019 08:52:22)
:lol:

прийде час, назад попросишся
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Показати зображення...
:punish:
1 вересня 2019 року деяким абонентам з архівними контрактними тарифними планами будуть запропоновані актуальні умови з розширеною кількістю послуг. Для більшості із них – за ту ж або меншу вартість.

Зокрема, абоненти, яких стосуються зміни:

    отримають безлімітний мобільний інтернет замість обмеженої кількості мегабайтів;
    зможуть користуватися фіксованим інтернетом Київстар без додаткової плати;
    зможуть використовувати хвилини на інші номери для дзвінків на популярні напрямки за кордон*;
    отримають доступ до популярних додатків та сервісів: Kyivstar Go TV та Київстар Футбол, Mobile ID та сервісів Microsoft.

Зміни стосуються невеликої групи абонентів – менше 0,1% від всіх клієнтів оператора. Перелік архівних тарифних планів: Все за 350, Все для VIP, Все для VIP Extra, Абсолютний Необмежений, Безлім Gold, Безлім Platinum, Київстар 4G Premium (2018), Київстар 4G Business (2018), Київстар 4G Business VIP (2018).

https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/kyyivstar-onovlyuye-umovy-dlya-abonentiv-deyakyh-kontraktnyh-taryfnyh-planiv
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

станом на сьогодні лайф найоптимальніший оператор
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

станом на сьогодні лайф найоптимальніший оператор
:facepalm1:
найдорожчий, з найгіршим покриттям. єдиний, у кого нема безлімного нету :facepalm:
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф
PAL

Зміни стосуються невеликої групи абонентів – менше 0,1% від всіх клієнтів оператора. Перелік архівних тарифних планів: Все за 350, Все для VIP, Все для VIP Extra, Абсолютний Необмежений, Безлім Gold, Безлім Platinum, Київстар 4G Premium (2018), Київстар 4G Business (2018), Київстар 4G Business VIP (2018).

https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/kyyivstar-onovlyuye-umovy-dlya-abonentiv-deyakyh-kontraktnyh-taryfnyh-planiv


а-а-а  :lol:  :weep:

Якщо хто не в курсі, отой КС 4G Business - 90 грн на місяць з безлімітним інетом
Цяця, а не тариф. Був дуже популярним (я сам хтів на нього перейти, але поки чухався, його закрили)
Зараз те ж саме - 150 грн

Вся юхня "в комплекті" (отой КС провідний, "популярні напрямки за кордон", КС TV та інше) - нах не здалася більшості користувачів, тим більше, що інет не обмежений

А КС 4G серія - то УСІ контрактні тарифи, що пропонувалися загалу. Взагалі усі. Тобто абсолютна більшість дрібних контрактних абонентів

Останнє редагування: 15 серпня 2019 23:16:38 від PAL
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Читаєш КС - розумій ВДФ , читаєш ВДФ - розумій КС - ідентичні здирники .
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

:facepalm1:
найдорожчий, з найгіршим покриттям. єдиний, у кого нема безлімного нету :facepalm:

А у кого есть безлимит интернет, без всяких оговорок? Про самое худшее покрытие смешно))
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф
PAL

А у кого есть безлимит интернет, без всяких оговорок?
у провайдерів оптики є :laugh:
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

А у кого есть безлимит интернет, без всяких оговорок? Про самое худшее покрытие смешно))
глянь на карту
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

глянь на карту

Ты еще про карту 3-4G расскажи))) так что там насчет безлимита от ВФ и КС?:))
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Ты еще про карту 3-4G расскажи))) так что там насчет безлимита от ВФ и КС?:))
ага! :laugh:
безліміт. покажи мені аналог на лайфі.
   
ага! :laugh:
безліміт. покажи мені аналог на лайфі.

vf на безлімітних інтернет-тарифах конкретно обрізає швидкість/якість відео..до такої стадії що тим стає нецікаво користуватися
кс на подібних тарифах застосовує яккісь окремі правила, що стосуються чесного використання мережевих ресурсів а так само щогодини/щотригодини змінює айпі (що так само нервує)а так само не має планів з дзвінками без диференціації мереж
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

vf на безлімітних інтернет-тарифах конкретно обрізає швидкість/якість відео..до такої стадії що тим стає нецікаво користуватися
кс на подібних тарифах застосовує яккісь окремі правила, що стосуються чесного використання мережевих ресурсів а так само щогодини/щотригодини змінює айпі (що так само нервує)а так само не має планів з дзвінками без диференціації мереж
обрив зв"язку - так, це бісить. 800 кілобіт- нормальна швидкість,  дзвінки на інші мережі включені в пакет.
   
Зміни стосуються невеликої групи абонентів – менше 0,1% від всіх клієнтів оператора.
Решту 99.9% Кацапостар примусово перевів після Н.року.
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Решту 99.9% Кацапостар примусово перевів після Н.року.
як малі діти. у вас телефон з"явився  рік тому?
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

обрив зв"язку - так, це бісить. 800 кілобіт- нормальна швидкість,  дзвінки на інші мережі включені в пакет.
а в чому виражається той «обрив зв‘язку»?
Бо 15 років на київстарі, а що це таке - не знаю
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Слово в захист київстару. В кого з конкурентів є можливість роздавати мобільний інет на інші пристрої без обмежень? Я таких не знаю.
Завдяки цьому можна взагалі обходитись тільки мобільним для будь-яких потреб (що я й робив довгий час).
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

а в чому виражається той «обрив зв‘язку»?
Бо 15 років на київстарі, а що це таке - не знаю
коли працюєш з нетом, а тут раптом навіть пінг не проходить.
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Слово в захист київстару. В кого з конкурентів є можливість роздавати мобільний інет на інші пристрої без обмежень? Я таких не знаю.
Завдяки цьому можна взагалі обходитись тільки мобільним для будь-яких потреб (що я й робив довгий час).
що я успішно й роблю. + торенти не блокує.
   
Слово в захист київстару. В кого з конкурентів є можливість роздавати мобільний інет на інші пристрої без обмежень? Я таких не знаю.
Завдяки цьому можна взагалі обходитись тільки мобільним для будь-яких потреб (що я й робив довгий час).
Vodafone SuperNet Turbo 65 грн безліміт інтернет і розмови, плата за місяць а не за 4 тижні
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф
PAL

Слово в захист київстару. В кого з конкурентів є можливість роздавати мобільний інет на інші пристрої без обмежень? Я таких не знаю.
Завдяки цьому можна взагалі обходитись тільки мобільним для будь-яких потреб (що я й робив довгий час).
перепрошую, а оператор може не дозволити мені перемкнути у налаштуваннях режим "точка доступу wifi"????
бо інакше яким чином обмежити?
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

перепрошую, а оператор може не дозволити мені перемкнути у налаштуваннях режим "точка доступу wifi"????
бо інакше яким чином обмежити?
дивиться, чи ніхто не юзає тіліпон як шлюз
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Vodafone SuperNet Turbo 65 грн безліміт інтернет і розмови, плата за місяць а не за 4 тижні
до дупи. це лиш на тіліпон
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

коли працюєш з нетом, а тут раптом навіть пінг не проходить.
жодного разу не було такого
У мене ще й сім-пара
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

перепрошую, а оператор може не дозволити мені перемкнути у налаштуваннях режим "точка доступу wifi"????
бо інакше яким чином обмежити?
використання телефону як точки доступу елементарно палиться по зміні TTL пакетів
Ватафон таке блокує тому роздавати не можна у них
Київстару пофіг, лайфу не в курсі
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

Vodafone SuperNet Turbo 65 грн безліміт інтернет і розмови, плата за місяць а не за 4 тижні
Vodafone Смартфон Zero
Без абонплати!
   
Re: Київстар примусово перевів на новий тариф

жодного разу не було такого
У мене ще й сім-пара
у мене також сім пара в модемі. але глючить і на чужих сімках
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія