Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботская мразь Верланов хочет ликвидировать ФОПы!

А это означает возврат к коррупции и беспределу налоговых органов
   
то шо не удалось бабце не удастся никому - запомни это Fantamaz
   
Зеля- гарант. Так що все буде добре
   
то шо не удалось бабце не удастся никому - запомни это Fantamaz

 :laugh:
   
Порохоботская мразь Верланов хочет ликвидировать ФОПы!
Я так розумію пан бізнесмен за рахунок ФОПів уходить від оподаткування, що такі нерви? :)
   
Команда нового президента заявила, что не будет никакого давления на бизнес. Тем более на мелкий.
Так что успокойтесь, никто не ликвидирует.
   
А это означает возврат к коррупции и беспределу налоговых органов

пайди в европе расскажи меркельшам-макронам, что в евросоюзе при действующем ват могут быть юрлица, которые продают товары/услуги без ват на миллиарды
а что если этого у них нет, то это карупцийа и бизпредел!

 :laugh:
   
Довгоочікувані реформи  (tu)
   
Я так розумію пан бізнесмен за рахунок ФОПів уходить від оподаткування, що такі нерви? :)

шота спортсмЄну не везет, -сначала тесть, потом артемсоль, потом фопЫ...и похоже с дуэтом комик-цирульник тоже не все складывается
   
- Ну скільки ж можна? А?

Президент не встановлює тарифи.
...
...
...
...
Президент не сажає.
Голова податкової служби не змінює закони.

Чи шпаргалку собі якусь напишіть чи шо...
   
то шо не удалось бабце не удастся никому - запомни это Fantamaz

ну, ще ніхто не вигравав вибори з таким огромним відривом, так вова може ебашити, і сказати що так і треба   :good:
   
бездарь ти тільки і обдурювати та схемах сидіти вмієш, бізнесмен сраний. порша не буде будеш на форді їздити
   
уже уявляю верески люрексів  :good:
   
уже уявляю верески люрексів  :good:

ахаха ) манкурти одразу ж втечуть по другому паспорту, їм - аби срака в теплі була )
   
Добьются того что народ за вилкула проголосует,  а не за Петра на парламентских
   
Добьются того что народ за вилкула проголосует,  а не за Петра на парламентских

петро фопів пожалів, а вот шо воваєбаш не пожаліє, в нього рейтінг 73 відсотка, і кредит наротної довіри  :good:
   
А это означает возврат к коррупции и беспределу налоговых органов

Ну да..ФОПа уцепить на недоплату налогов оч. непросто
   
Команда нового президента заявила, что не будет никакого давления на бизнес. Тем более на мелкий.
Так что успокойтесь, никто не ликвидирует.


 (tu)
   
то шо не удалось бабце не удастся никому - запомни это Fantamaz

 (tu)
   
Команда нового президента заявила, что не будет никакого давления на бизнес. Тем более на мелкий.
Так что успокойтесь, никто не ликвидирует.

кловун пожартував, а дурачки і повірили  :facepalm:
   
 Ну Зелень,звісно, на це нас...ре з високої горки, тим більше,що Варланов -чоловічок як раз Данілюка,який ФОПи і ненавидить. Але... ФОПи,які виникли як певний вихід від безробіття, частково цю роль вже відіграли, а ось те,що за ФОПами майдутнє-цьго не хочуть сприймати ні в Європі,ні у нас.
 Настає епоха цифрового капіталізму. Змінюєтся суспільно-економічний уклад у світі. Майбутне за самозанятими особами,та тимчасовими невеликими стартапами,та взагалі за скороченням найму. Це найкрутіша,але найжорстокіша форма капіталізму,де кожний сам за себе як у джунглях. :D  Тому манюпас це відчуває, та бунтує і дуркує на виборах в усіх країнах. Манюпас звик вже не працювати. Він відчуває,що неробам буде погано і хоче,щоб працюючи їх годували. Це не змінити. Але багато хто проти. У нас теж ось виборці ЗЕ такіж самі.

  Тому тре переглядати саму концепцію ФОПов. Щоб вони були не тільки торгівлею турецькими панчохами та шкарпетками. А щось виробляли, якісь послуги робили, ІТ, то що. Нажаль треба переглядати  і їх оподаткування.  Я взагалі проти податків,бо я козаченько,але ж,якщо казати реально, то можливо все зробити розумно та взаємовигідно.
   
Ну Зелень,звісно, на це нас...ре з високої горки, тим більше,що Варланов -чоловічок як раз Данілюка,який ФОПи і ненавидить. Але... ФОПи,які виникли як певний вихід від безробіття, частково цю роль вже відіграли, а ось те,що за ФОПами майдутнє-цьго не хочуть сприймати ні в Європі,ні у нас.
 Настає епоха цифрового капіталізму. Змінюєтся суспільно-економічний уклад у світі. Майбутне за самозанятими особами,та тимчасовими невеликими стартапами,та взагалі за скороченням найму. Це найкрутіша,але найжорстокіша форма капіталізму,де кожний сам за себе як у джунглях. :D  Тому манюпас це відчуває, та бунтує і дуркує на виборах в усіх країнах. Манюпас звик вже не працювати. Він відчуває,що неробам буде погано і хоче,щоб працюючи їх годували. Це не змінити. Але багато хто проти. У нас теж ось виборці ЗЕ такіж самі.

  Тому тре переглядати саму концепцію ФОПов. Щоб вони були не тільки торгівлею турецькими панчохами та шкарпетками. А щось виробляли, якісь послуги робили, ІТ, то що. Нажаль треба переглядати  і їх оподаткування.  Я взагалі проти податків,бо я козаченько,але ж,якщо казати реально, то можливо все зробити розумно та взаємовигідно.

сушай філософ, пиши на русскій мові, уже можна, після перемоги Зе,
а то в тебе українська якась така наче ти тужижся на унітазі  :facepalm:
   
хаха
ну успехов
так и братаны вернутся, крышевать коммерсов работающих вчерную    :weep:
   
сушай філософ, пиши на русскій мові, уже можна, після перемоги Зе,
а то в тебе українська якась така наче ти тужижся на унітазі  :facepalm:
---------------------------------
 В тебе української взагалі нема! А  твій Зе її взагалі не знає. Тому валі нах! :fuck:  Я пишу як пишу,я тобі не Леся Українка. :D  X(
   
пайди в европе расскажи меркельшам-макронам, что в евросоюзе при действующем ват могут быть юрлица, которые продают товары/услуги без ват на миллиарды
Гай не п***а за Европу, да? Ты знаешь понятие "микробизнес" в ЕС? Ты знаешь, что в оном микробизнесе в некоторых странах НДС можно не учитывать? Ты знаешь пороги этого самого "микробизнеса" при котором можно "не учитывать"? Опять же по разным странам?
Упрощенная система налогообложения есть практически везде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія