Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

О 12.00 в київському парку Шевченка стартував «Марш за імпічмент»

   
бля, нікому зробити нормальний стрім. тим більше ТСН має можливості технічні
   
бля, нікому зробити нормальний стрім. тим більше ТСН має можливості технічні

На хєра? Безкоштовну рекламу провокаторам?
   
За підрахунками УП, на 12:40 зібралося близько 4-6 тисяч людей.
   
Ньюз-ван показуе.
   
Ньюз-ван показуе.
Ясный перец, будет показывать. Это ж сепарский канал.
   
Ну що там, русський світ вже кличуть?
   
каждое воскресенье, 40 лет будет ссака водить 3 тыщи люмпена отпарка Шевченка до Майдана...нью Моиссей  :-)o
   
що там? буяє чи вирує?
2 тисячі хоча б є, чи гроші курченка на звоз найманого бидла з районів вже скінчилися?
 B-)
   
що там? буяє чи вирує?
2 тисячі хоча б є, чи гроші курченка на звоз найманого бидла з районів вже скінчилися?
 B-)

Нема людей, прийшла купка, може чоловік зо двісті(
   
Ньюз-ван показуе.

краще вже Зік дивитися, імхо
вони показують марш в прямому етері
   
бля, нікому зробити нормальний стрім. тим більше ТСН має можливості технічні

сильно забиты моб соты (и возможно не только юзерами) и даже интертелекома
   
що там? буяє чи вирує?
2 тисячі хоча б є, чи гроші курченка на звоз найманого бидла з районів вже скінчилися?
 B-)

Выше написали 4-6 тыс. курчат.
   
Выше написали 4-6 тыс. курчат.

А, то ж вони напевіно ходять по колу, ну ті самі перед камерою, імітують кількість...
   
це вже вкотре вони ходять?
   
А, то ж вони напевіно ходять по колу, ну ті самі перед камерою, імітують кількість...

Этого я не знаю.
   
це вже вкотре вони ходять?

здається, кожну неділю після 17 жовтня
   
Ясный перец, будет показывать. Это ж сепарский канал.
А чому нєсепарські та чесні  не показують?
   
Я не понимаю почему у педрысни так подгорает от этих маршей.Если они такие беспонтовые и неопасные,то зачем лишний раз привлекать к ним внимание?Это примерно как освещение ватой гейпарадов:искусственное раздувание проблемы.Игнор по отношению к человеку это самое действенное лекарство,чтобы его потерять.Ни скандалы,ни выяснения кто прав или виноват,потому что это всё эмоции и лишний шум,а простой игнор.Игнор по отношению к политику или политсиле это самое эффективное средство уничтожения,но Петя и его сторонники почему-то делают всё наоборот  :facepalm1:


З.Ы:Я давно не слежу за этой возьнёй,поэтому пропустил почему Саака до сих пор не сидит,если доказано что он брал деньги у Курченко и собирался пролить кровь невинных?А если не доказано,то зачем педрысня постоянно об этом говорит как о доказанном факте?
   
А чому нєсепарські та чесні  не показують?

А нах эти клоуны-провокаторы-курчата кому нужны, кроме сепарья и "русскомирных"?
   
Я не понимаю почему у педрысни так подгорает от этих маршей.Если они такие беспонтовые и неопасные,то зачем лишний раз привлекать к ним внимание?Это примерно как освещение ватой гейпарадов:искусственное раздувание проблемы.Игнор по отношению к человеку это самое действенное лекарство,чтобы его потерять.Ни скандалы,ни выяснения кто прав или виноват,потому что это всё эмоции и лишний шум,а простой игнор.Игнор по отношению к политику или политсиле это самое эффективное средство уничтожения,но Петя и его сторонники почему-то делают всё наоборот  :facepalm1:


З.Ы:Я давно не слежу за этой возьнёй,поэтому пропустил почему Саака до сих пор не сидит,если доказано что он брал деньги у Курченко и собирался пролить кровь невинных?А если не доказано,то зачем педрысня постоянно об этом говорит как о доказанном факте?

Где у кого подгорает?  :pooh_lol:

Коридор им сделали. Сцена - пожалуйста. На вибухівку перевірили весь маршрут. Нехай шляются. Бабло курченковское надо отрабатывать. Пусть ходят.
   
Ого яка сцена! Вона теж безкоштовна?
   
Курятник , точнее курчатник под предводительством грузинского петуха сбиваются в стаю.
   
так подгорает
з дуба рухнув?
в кого підгорає-то?...
навпаки - осьо. від влади всі умови + безпека. НЄТ БЛ*** - "знову не так". Не розумію :facepalm:

УП веде прямий реп до речі
   
Ого яка сцена! Вона теж безкоштовна?

а вот заборчик зачем поставили? почему народ к сцене не пускают???
   
А нах эти клоуны-провокаторы-курчата кому нужны, кроме сепарья и "русскомирных"?
Ну я не сєпар - мені потрібні. Взагалі-то канали новин повинні бути аполітичними і висвітлювати все, що відбувається без оціночних тверджень. В 2013 -14 я тільки із п*ятого та громадського новини отримував. А провласні - були небагатомовні. Це два стандарта, Гео, а не новини(відсутність новин).
   
Где у кого подгорает?  :pooh_lol:

Коридор им сделали. Сцена - пожалуйста. На вибухівку перевірили весь маршрут. Нехай шляются. Бабло курченковское надо отрабатывать. Пусть ходят.

взагалі влада повинна виставити рахунки за всі ці заходи безпеки.
берем по мінімуму. 2000 поліцейських, 8 годин роботи на кожного, 500 гривен година.
разом 8 мільйонів гривен.

питання тільки кому висилати рахунки - Саахову чи зразу Курченку?
   
з дуба рухнув?
в кого підгорає-то?...
навпаки - осьо. від влади всі умови + безпека. НЄТ БЛ*** - "знову не так". Не розумію :facepalm:
"Беррімор, што там за шум на уліце?" :lol:
   
а вот заборчик зачем поставили? почему народ к сцене не пускают???

Вопросы к организаторам.
   
треба уточнити заголовок гілки: "Марш за імпічмент". Спроба № 3.


   
Курчата цип цип цип )))
   
взагалі влада повинна виставити рахунки за всі ці заходи безпеки.
берем по мінімуму. 2000 поліцейських, 8 годин роботи на кожного, 500 гривен година.
разом 8 мільйонів гривен.

питання тільки кому висилати рахунки - Саахову чи зразу Курченку?
і це тепер щотижня таке буде? :facepalm:
геї, ті хоч раз в рік марширують.
   
взагалі влада повинна виставити рахунки за всі ці заходи безпеки.
берем по мінімуму. 2000 поліцейських, 8 годин роботи на кожного, 500 гривен година.
разом 8 мільйонів гривен.

питання тільки кому висилати рахунки - Саахову чи зразу Курченку?

А зачем посредник? Сразу Курченку.
   
Вопросы к организаторам.
та то понятно. я просто помню как некоторые юзеры в этой ветке отметившиеся возмущались по поводу заборчика и порошенко.
а тут мовчат)
   
О лізонька богуцька .. сепарша прикормлена  :laugh:
   
Ну я розумію, на цугундері саркастично про Марш. А тут чому? Є пости, майже дослівні. То це там вата, чи тут?
   
останній цього року шпацір нездар
потім свята, алівьє, йолкі, холодно- і до весни по кублам

 B-)
   
і це тепер щотижня таке буде? :facepalm:
геї, ті хоч раз в рік марширують.

По-моему да...Пока Курченко не разорится.
   
та то понятно. я просто помню как некоторые юзеры в этой ветке отметившиеся возмущались по поводу заборчика и порошенко.
а тут мовчат)

Стесняются.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія