Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зьє тижневику Le Point: "На першій зустрічі за хуйло буду його смішити!" :facepalm:

Дыбил он :facepalm1:
може бути, легка форма дебільності (IQ 65-69) плюс руйнівна дія наркотиків
   
це навіть не фейспалм, це якийсь йoбаний пи3дeць
   
б***ь это сон
   
От ідіот. Торчок, що поробиш.
   
хм... жду шонибть про свинарчуков...ориги нальное))))....
зы. есть пословица-лучше потерять с умным, чем найти с дураком....

ззы..Трамп  на фоне зе еще будет казаться офуенным интелектуалом(((((
   
пісюном зіграє на фортеп'яно?
   
пісюном зіграє на фортеп'яно?

На барабанах буде більш епічно
   
Свинарчук! Мамчур Ілловайськ Мародер!!! Кукаріку!!!!!

Ну просто прихильники певної політсили в темі мало, треба тему комусь підтримувати, побуду кілька секунд їхнім
   
Там по ссылке полный текст не дает. Может у кого-нибудь есть?
   
може бути, легка форма дебільності (IQ 65-69) плюс руйнівна дія наркотиків
Да какие наркотики, актер он, актер. Всю жизнь на сцене.
   
Там по ссылке полный текст не дает. Может у кого-нибудь есть?

після v пиберіть пробіл
https://glav com.ua/publications/zelenskiy-poobicyav-rozsmishiti-putina-583682.html

Цитувати
Його рішуча опозиція до хуйло. Ця його дивна ремарка, однак, як мені здалося пізніше, дуже точна: «Цей тип не має погляду. Він має очі, але не має погляду». Його перша зустрічі з хуйло тет-а-тет, якої не уникнути, якщо його оберуть (президентом) і яка вже наперед заставляє  його бризкати слиною: «Ви знаєте, що навіть його я здатний розсмішити. Це буде вимушений сміх, але, принаймні, сміх. І вся ця російська молодь, яка мене добре знає і яка вибухне від сміху. Як ви там казали про Колюша? Король голий?»
   
Важливим є і відношення автора статті до Порошенка:

Коли я його побачив напередодні, я йому сказав, що я друг Петра Порошенка і щоб не сталося, я буду до нього (Порошенка) мати потрійну повагу за те, що він створив армію, зробив так, щоб Одеса і Маріуполь залишилися українськими та дозволив країні послабити лещата боргу та рецесії.
«Я знаю», - зупиняє він мене. «Та будь ласка» Але це все старі історії і зараз навпроти вас знаходжуся я»

Але я дуже сумую через Петра Порошенка, поразки якого я не розумію: людина, яка тримала голову перед хуйло, головнокомандувач, якого я супроводжував на фронті, в Краматорську, під час одного з найгірших бомбардувань, вчиненого проросійськими сепаратистами, неймовірний колос, стійкий під час української зими, що зміг протистояти бідам та самотності, заслуговує на краще, ніж бути відкинутим через забаганку історії.
   
чого це Зеленському-президенту не уникнути зустрічі з Хуйлом?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія