Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Не ходи по земле"

"Не ходи по земле"

Днями, ідучи вулицею, почув одну цікаву фразу. Якийсь тато настановляв свого дворічного сина, аби той не ходив по… Оце вже дуже велике питання, яке я поставив перед собою. Яким чином мені ще ходити вулицею пішки, як не по землі?

"Не ходи по земле", - сказав той тато, переймаючись чистотою малечих чобіток. Це все є зрозумілою побутовою турботою! Але ж, як то бути отій бідній дитині, коли рідна їй людина підказує не ходити по землі? Напевно, що те дитинча не має жодного уявлення стосовно асфальту чи плитки під своїми ногами. Воно з досвіду знає лишень тверду опору в себе під ногами, на яку спирається, щойно зробило свій перший крочок. Напевно що в нього вже є сформованим деяке уявлення щодо твердої опори, яку дорослі називають "землею". І як оте невинне дитинча, напевно, має себе відчувати, коли тато верзе подібні нісенітниці?
"Як то мені ще бути, як не йти по землі? А по чому ж мені ще ходити?", -
міркувало собі татове янголятко.

Тепер пропоную вам, дорогі мої фупчики, незвичний поворот в цій історії. Тато промовляв до своєї дитини російською мовою. Так ось, я стверджую наступне. Російська фраза "Не ходи по земле" має зміст лише за умови, коли вона є вимовленою (за характерного сприйняття оточуючої дійсності) людиною, яка перебуває під впливом  російського менталітету на території України.

Яким чином російський менталітет вплинув на нашого тата? А все тому, що той тато є росьмукінцем: розмовляє російською мовою та споживає російський контент переважно з українського ТБ (як не дивно!). Власне, тому що його світовідчуття весь час перебуває в логіці російського буття! - А не української дійсності.

Українцеві ніколи такого й на думку не спаде, аби вжити українське слово "земля" у значенні бруду чи багнюки та побутових негараздів, з цим пов'язаних. Українці, не одне покоління яких виховане на Довженковій "Землі", знайомі з цінністю годувальниці-землі свого родючого краю, - ніколи й не подумають запропонувати будь-кому оминати землю при ході! Тим паче, коли звертатимуться до своєї рідної дитини.
   
Re: "Не ходи по земле"

Британцам еще проще. У них на улицах бруду нема.  :gigi:
   
Re: "Не ходи по земле"

Британцам еще проще. У них на улицах бруду нема.

В Україні бруд дає чорнозем. Так в Британії нема чорнозему. (P)
   
Re: "Не ходи по земле"

Не ходи по ораному )
   
Re: "Не ходи по земле"

Британцам еще проще. У них на улицах бруду нема.  :gigi:

Так у британців і в голові бруду немає. Не те, що в головах у великої кількості наших співгромадян!
   
Re: "Не ходи по земле"

В Україні бруд дає чорнозем. Так в Британії нема чорнозему. (P)

Український чорнозем дає запашні сходи!
Не слід плутати з сміттям, що дійсно полонить час від часу міські вулиці.
   
Re: "Не ходи по земле"

українець скаже- не лізь в болото
   
Re: "Не ходи по земле"

"От завжди ти десь вступиш - як не в гівно, то в партію"(с)
   
Re: "Не ходи по земле"

Оце вже дуже велике питання, яке я поставив перед собою. Яким чином мені ще ходити вулицею пішки, як не по землі?

А по тротуару ходить нельзя?
   
Re: "Не ходи по земле"

А по тротуару ходить нельзя?
По тротуару не скрепно.  :lol:
   
Re: "Не ходи по земле"

А достопочтенный Петр Львович Цуканов, гигант мысли и отец украинского графоманства ходит по земле или он аки птахъ? :rotate:

Останнє редагування: 23 квітня 2018 18:54:17 від cheshire cat
   
Re: "Не ходи по земле"

А достопочтенный Петр Львович Цуканов, гигант мысли и отец украинского графоманства ходит по земле или он аки птахъ? :rotate:


Вылезу из рид-онли на минуту:

Кто такой этот "Петр Львович Цуканов", которого тут регулярно в разных темах вспоминают?
   
Re: "Не ходи по земле" Нове

Вылезу из рид-онли на минуту:

Кто такой этот "Петр Львович Цуканов", которого тут регулярно в разных темах вспоминают?

— Строгий секрет! Государственная тайна! — Остап показал рукой на Ингредиента:
— Кто, по-вашему, этот мощный старик? Не говорите, вы не можете этого знать. Это — гигант мысли, отец украинской графомании и особа, приближенная к императору.

Останнє редагування: 23 квітня 2018 19:37:02 від cheshire cat
   
Re: "Не ходи по земле"

Это никто иной, как достопочтенный Ингредиент, отец украинской графомании и гигант мысли.

А, так это всего лишь кого-то деанонимизировали? Пффф, я думал, на ФУПе какой-то мем появился, типа "Семен Семеныча Горбункова" или что-то в таком духе.
Скучно... То ли дело был движ, когда krisalarisa на фупо-пьянке засветилась, и ее фотки тут оказались. Вот это драма была - всем драмам драма, старожилы помнят  :gigi:
   
Re: "Не ходи по земле"

А, так это всего лишь кого-то деанонимизировали? Пффф, я думал, на ФУПе какой-то мем появился, типа "Семен Семеныча Горбункова" или что-то в таком духе.
Скучно... То ли дело был движ, когда krisalarisa на фупо-пьянке засветилась, и ее фотки тут оказались. Вот это драма была - всем драмам драма, старожилы помнят  :gigi:

Помните, государственная тайна. У нас длинные руки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія