Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

а чому у "прямого" лого в стилістиці московітського "Дождь"?

Це для душі і відпочику. А свіжі новини, де отримати, коли п"єш каву вранці або вечеряєш?
на новостных сайтах. я с 2013 не смотрю ТВ, а в съемной квартире с 2014 телевизор из розетки выключен.

и как-то в курсе всего что происходит в мире.
   
Re: а чому у "прямого" лого в стилістиці московітського "Дождь"?
Svitlana Bykova

пані Світлано, ви реально не розумієте другого кроку мого запитання: навіщо взагалі робляться канали? наприклад такий як цей...

заздалегідь перепрошую за запитання: скільки ви на світі прожили?
можете на це не відповідати - значення, якщо чесно, не має...

а от ваша думка про те навіщо стоврюються подібна канали мені цікава  8-)
*з кінця почну*
не знаю. Я для себе закрила телебачення як явище ще близько 8-10 років тому. І з того часу щаслива від того, що гадки не маю, чим воно займається, як розвивається тощо.
Так, я періодично дивлюся якісь трансляції або розважальні шоу (типу гумористичних, або талант-шоу, або осьо - парад дивилася) - але у 99% в запису після викладення на ютуб, або за нагоди (коли треба робити щось монотонне по домогосподарству - фарш там крутити або щось розкладати). За допомоги інтернету - на компі або на планшеті
ВСЕ.
розумієш, я просто у свій час близько 15 років віддала саме телебаченню - і не знаю, що ще нового там можуть вигадати. Я за другою освітою - режисер ТБ, і працювала за фахом довгий час.
прожила я на світі вже 45 років, скоро буде 46. Півжиття) достатньо для того, щоб скласти власні уявлення про порядок речей та визначитись з пріоритетами і моральними орієнтирами.
   
Пример канала где не вылизывают и не насаждают мнение/думку? И при этом, что б там хоть чуть было интересно!

Тобто, якщо не вилизують - то це вже не цікаво? :facepalm:

Пи. Си. Ви канали не переплутали? :lol: 
   
Я тоже узнала о существовании прямого на ФУПе. Теперь узнаю какое у него лого хоть  :laugh:
   
*з кінця почну*
не знаю. Я для себе закрила телебачення як явище ще близько 8-10 років тому. І з того часу щаслива від того, що гадки не маю, чим воно займається, як розвивається тощо.
Так, я періодично дивлюся якісь трансляції або розважальні шоу (типу гумористичних, або талант-шоу, або осьо - парад дивилася) - але у 99% в запису після викладення на ютуб, або за нагоди (коли треба робити щось монотонне по домогосподарству - фарш там крутити або щось розкладати). За допомоги інтернету - на компі або на планшеті
ВСЕ.
розумієш, я просто у свій час близько 15 років віддала саме телебаченню - і не знаю, що ще нового там можуть вигадати. Я за другою освітою - режисер ТБ, і працювала за фахом довгий час.
прожила я на світі вже 45 років, скоро буде 46. Півжиття) достатньо для того, щоб скласти власні уявлення про порядок речей та визначитись з пріоритетами і моральними орієнтирами.

пані Світлано, то не розумієш, що твій голос і голос обдуреної таким "каналом" бабульки абсолютно рівнозначний на виборах...
мені вже 46, але якось не проходжу мимо злодійства (або просто аморальної поведінки), яке відбувається на вулиці. Так само не закриваю очі - і тим більше не закликаю інших закривати очі (як це зробили ви у своєму і першому, і новому дописі) на нову гібридну антиукраїнську гадину, що почала віщати прямо в голови некритично мислячих мешканців України всілякі маніпуляції явно антиукраїнським елементом явно "рашатудеєвським" гібридним способом.

не розумієте, що не зупиняти злочин, а тим більше закликати інших робити щось накшталт "не звертати увагу - просто закрийте вікно і крики гвалтованої жінки на вулиці перестануть існувати... бо справжні естети слухають гарну музику" - це бути співучасникаи злочину ?
   
Re: а чому у "прямого" лого в стилістиці московітського "Дождь"?
Svitlana Bykova

пані Світлано, то не розумієш, що твій голос і голос обдуреної таким "каналом" бабульки абсолютно рівнозначний на виборах..
8-:
поясніть будь ласка асоціативний ряд)
   
Цитата: А свіжі новини, де отримати, коли п"єш каву вранці або вечеряєш?
----------
 ...на новостных сайтах я с 2013 не смотрю ТВ, а в съемной квартире с 2014 телевизор из розетки выключен.

и как-то в курсе всего что происходит в мире.
Новостниє сайти, стосовно України - це які?
   
Новостниє сайти, стосовно України - це які?
не благодарите

https://strichka.com/
   
Тобто, якщо не вилизують - то це вже не цікаво? :facepalm:

Пи. Си. Ви канали не переплутали? :lol: 

В отличие от Вас я аналы с каналами не путаю. Это вы о первом кАнале, а народ о Прямом.

То есть пример незаангажированого канала не предоставлен!
Да мне приятнее слушать Ганапольского на "державній мові"  нежели смотреть "Витальку" или озлобленность красной нитью через все новости.
Я просто фильтрую то, что мне преподносят, но хочется что бы преподносили качественно и  не очень нагружая!
   
не благодарите

https://strichka.com/
70% дорослого населення України - не знають терміна "сайт", але вони мають права голосу на виборах. Вам точно байдуже на їх світогляд?
   
8-:
поясніть будь ласка асоціативний ряд)

через обізнаних байдужих (бєзразлічних) абсолютно демократично гітлер прийшов до влади. і х'йло вбиває людей вже в котрій країні - користуючись "рашатудеями"

ваше нерозуміння простих причинно-наслідкових зв'язків досить дивне.
можливо, підозріле - зважаючи на роль яку відіграє у суспільстві ЗМІ, в якому ви займаєте неостанню позицію

Читали свої новини про затриманих в 10 областях організаторів антиукраїнськихх сайтів-ресурсів?
До пори до часу проходила їх поведінка і діяльність. Але зрушення є.

Треба уважніше ставитися до публічних висловів і закликів, особливо на суспільно значущих ресурсах...

Останнє редагування: 29 серпня 2017 10:59:22 від капітан Басаргін
   
70% дорослого населення України - не знають терміна "сайт", але вони мають права голосу на виборах. Вам точно байдуже на їх світогляд?
брать инфу с ТВ дебилизм, или 70% этого населения слепы и не выходят на улицу?
   
брать инфу с ТВ дебилизм, или 70% этого населения слепы и не выходят на улицу?

ви живете у віртуальному світі, і вам таки байдуже на погляди некритичномислячого електорату?
   
брать инфу с ТВ дебилизм, или 70% этого населения слепы и не выходят на улицу?
Спитайте про дебілізм у своїх батьків або їх ровесників? Вони карткам банківським не довіряють і стоять в чергах в касу, щоб сплатити комуналку. Вони не дебіли, а діти свого минулого часу.
   
В отличие от Вас я аналы с каналами не путаю. Это вы о первом кАнале, а народ о Прямом.

То есть пример незаангажированого канала не предоставлен!
Да мне приятнее слушать Ганапольского на "державній мові"  нежели смотреть "Витальку" или озлобленность красной нитью через все новости.
Я просто фильтрую то, что мне преподносят, но хочется что бы преподносили качественно и  не очень нагружая!

Вопросов больше не имею. :gigi:

Пы. Сы. Да, названия каналов таки перепутала - исправлю.
   
ви живете у віртуальному світі, і вам таки байдуже на погляди некритичномислячого електорату?

Для тех у кого источник инфы голубой ящик надо задуматься о своем психическом здоровье, ящик зомбирует - любой

а чем плохо жить в вирутальном мире? идиотов в игнор можно поставить - отлично я щитаю
   
Спитайте про дебілізм у своїх батьків або їх ровесників? Вони карткам банківським не довіряють і стоять в чергах в касу, щоб сплатити комуналку. Вони не дебіли, а діти свого минулого часу.
моя мама оформила банковскую карточку как только появилась такая возможность и получала пенсию на нее.
Я стояла в очереди чтобы платить коммуналку, что в этом такого?

а дебилами я никого не обзывала, прочитайте мой камент с лупой
   
8-:
поясніть будь ласка асоціативний ряд)
працюють по всім прошаркам населення. хатні антенни не ловили 112 і ньюс ван, а тоніс - так. тепер будуть окучувати сільських мешканців, тих, в кого кабельного немає.
   
что тут?

Поклонники рыговских 112 и ньюзвана откладывают кирпичи?

Это прекрасно, я считаю.

И да, посмотрел программу Наталки Фицич на Прямом, для меня она - лицо этого канала. Но каждый видит то, что хочет видеть.
   
моя мама оформила банковскую карточку как только появилась такая возможность и получала пенсию на нее. Я стояла в очереди чтобы платить коммуналку, что в этом такого?
До речі аналогове тв (старого типу) мало існувати до кінця цього року. Через технічну  не готовність регіонів - анахронізм продовжено до літа наступного року. Мотя Ганпольський та влада - дуже задоволені з цього приводу :download: .
   
ну то мабуть до виборів педро аналогове телебачення точно не відключать
   
Re: а чому у "прямого" лого в стилістиці московітського "Дождь"?
Svitlana Bykova

ваше нерозуміння простих причинно-наслідкових зв'язків досить дивне.
"многия знания порождают многия печали"
навпаки - я дуже чудово розумію цю кухню. Саме тому абстрагувалася ще багато років тому. І не збираюся знову воювати з телебаченням - і без мене достатньо охочих. Бо щоб вдало боротися - треба принаймні добре володіти предметом - тобто регулярно передивлятися ТБ. А це вище за мої сили. І не просіть, і не вмовляйте.
моя нинішня зброя - печатне слово в мережах.
   
До речі аналогове тв (старого типу) мало існувати до кінця цього року. Через технічну  не готовність регіонів - анахронізм продовжено до літа наступного року. Мотя Ганпольський та влада - дуже задоволені з цього приводу :download: .

вышку поставили сигнал до Станицы не добивает в чем печаль и в Луганске местами. А вы беспокоитесь что вам прямой показывает  :facepalm1:
   
что тут?

Поклонники рыговских 112 и ньюзвана откладывают кирпичи?

Это прекрасно, я считаю.


И да, посмотрел программу Наталки Фицич на Прямом, для меня она - лицо этого канала. Но каждый видит то, что хочет видеть.

+1

   
+1

+2
 :take_exam:
   
что тут?

Поклонники рыговских 112 и ньюзвана откладывают кирпичи?

Это прекрасно, я считаю.

И да, посмотрел программу Наталки Фицич на Прямом, для меня она - лицо этого канала. Но каждый видит то, что хочет видеть.

Та да, особенно если учесть, что ведущие с Ньюзвана теперь вещают на Прямом. Один Ганапольский чего стоит. Тоже "лицо канала"? :pooh_lol:
   
вышку поставили сигнал до Станицы не добивает в чем печаль и в Луганске местами. А вы беспокоитесь что вам прямой показывает  :facepalm1:
Мадам, а Ви землякам кажіть вже так: "брать инфу с ТВ дебилизм, или 70% этого населения слепы и не выходят на улицу?"(с) :spruce_up:
   
Поклонники зрадойобских каналов плавно переходящизх в сепарские (типа громадського) негодуют.
   
не розумієте, що не зупиняти злочин, а тим більше закликати інших робити щось накшталт "не звертати увагу - просто закрийте вікно і крики гвалтованої жінки на вулиці перестануть існувати... бо справжні естети слухають гарну музику" - це бути співучасникаи злочину ?

то ви не почули.
повторюся: не розумієте, що не зупиняти злочин (а гвалтування незахищених мізків витонченими засобами ТБ-зомбування - це злочин), а тим більше закликати інших робити щось накшталт "не звертати увагу": "просто закрийте вікно і крики гвалтованої жінки на вулиці перестануть існувати... бо справжні естети слухають гарну музику" - це бути співучасникаи злочину ?
   
Тонис, а теперь Прямой отлично ловится без всяких кабельных ТВ на простой антене. 90% сельского населения смотрит.
Действительно.
Проверил на работе. У нас древний ТВ-тюнер в компьютере и обычная антенна на палке. Нормально принимает.
   
то ви не почули.
повторюся: не розумієте, що не зупиняти злочин (а гвалтування незахищених мізків витонченими засобами ТБ-зомбування - це злочин), а тим більше закликати інших робити щось накшталт "не звертати увагу": "просто закрийте вікно і крики гвалтованої жінки на вулиці перестануть існувати... бо справжні естети слухають гарну музику" - це бути співучасникаи злочину ?
выключите ящик и выйдите на улицу. вам мой совет. я уже замахалась это писать.
   
Действительно.
Проверил на работе. У нас древний ТВ-тюнер в компьютере и обычная антенна на палке. Нормально принимает.
Єто будєт украінськоє CNN! - заявив Мотя Ганапольський, - потому что ми - профєсіональная банда і крутиє пєрці :friends: !
   
включила зараз. віщають українською. нічого поки антиукраїнського. якщо перетвориться другий ньюсван, то це звичайно *опа.

p.s. на новому, нянявіка українскою - всьо! :(
   
включила зараз. віщають українською. нічого поки антиукраїнського. якщо перетвориться другий ньюсван, то це звичайно *опа.

p.s. на новому, нянявіка українскою - всьо! :(

Звичайно, але й нічого зрадойобського, а от це вже зрада.
   
выключите ящик и выйдите на улицу. вам мой совет. я уже замахалась это писать.

замахався вам писати: у мене ящик працює в режимі моніторингу - хто як охмуряє/оглупляє народ.

і відмахуватися від можливих майбутніх (якщо не зупиняти-пояснювати-вимагати від влади реагувати шляхом створення відповідної суспільної думки) результатів промосковітської діяльності
 проузькоміровських ведучіх - злочинно по відношенню до власного майбутнього
   
Єто будєт украінськоє CNN! - заявив Мотя Ганапольський, - потому что ми - профєсіональная банда і крутиє пєрці :friends: !

ага, CNN з гібридним нутром "даждя". які ж вони, потвори, верткі...
   
"проузькоміровських ведучіх"

б***ь какой дегенерат
   
"проузькоміровських ведучіх"

б***ь какой дегенерат

самокретично пишеш. лише тепер допер про себе, після пояснень?

пиши українською - так швидше до ладу думки прийдуть, болєзний
   
телебачення все ще серйозна зброя
через нього можна ефективно засирати мозок масам людей
не думаю що каци не користуються цією можливістю- в них є гроші, щоб там не казали, кадри, досвід і сприятливе середовище
з другого боку в каців є проблема- яку нову оригінальну руйнівну ідею внести в цю хаотичну, анархічну, незадоволену, войовничу, корумповану, розділену мовами і протиріччями масу яка населяє україну
імхо каци, і не тільки вони, дивляться на весь цей хаос і дивуються чому все це не завалилось при першому поштовху, і все ще не валиться на їхніх очах




   
телебачення все ще серйозна зброя
через нього можна ефективно засирати мозок масам людей
не думаю що каци не користуються цією можливістю- в них є гроші, щоб там не казали, кадри, досвід і сприятливе середовище
з другого боку в каців є проблема- яку нову оригінальну руйнівну ідею внести в цю хаотичну, анархічну, незадоволену, войовничу, корумповану, розділену мовами і протиріччями масу яка населяє україну
імхо каци, і не тільки вони, дивляться на весь цей хаос і дивуються чому все це не завалилось при першому поштовху, і все ще не валиться на їхніх очах

бо є маса людей зі стрижнем. важливо не дати виокремити частину людей з реальною психологічною і низьким рівнем критичного мислення у окрему безвольну групу "всеравнозакаво - всє плахіє - "
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія