Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

та він запарив своїм пієтетом до кацапів
високоточна зброя важлива, але краще мати стугну і смерч, ніж тільки стугну і джавелін

Ты явно не смотрел это интервью.
Он как раз говорил что ЗСУ нужны реактивные установки способные поражать кацапов на 5 км, дроны камикадзе, джавелины.
Но не танки, которые пойдут лоб в лоб на кацапские танки. И не самолёты 1975 года выпуска.

Украинцы сбили больше 150 кацапских самолетов, включая последние модели.
Сколько продержатся в воздухе 20-30 украинских самолетов?

Хотя мне тут писали что их можно использовать против ракет, в тылу. Для этих целей подойдут
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я извиняюсь, вы кому-то рекомендации по целям и качеству прилетов передаете? Такие информативные посты, просто начинает напрягать.
 (Для полного прочтения надо развернуть посты .)

**допис повністю складений з офіційних фото-відео- та текстових повідомлень КМДА.
можете здати їх в сбу :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

бяларуси махають кацапам



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Сколько продержатся в воздухе 20-30 украинских самолетов
Уже 43 дня
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

?single
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Уже 43 дня

В начале войны они делали 5-6 вылетов в день. Сейчас не знаю, но они не летают в зоне действия кацапских ПВО
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Музична пауза.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Жарений бурят і відео про цього жареного бурята.



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

В начале войны они делали 5-6 вылетов в день. Сейчас не знаю, но они не летают в зоне действия кацапских ПВО
Они сбили не одну крылатую ракету
И по колонам работают регулярно
Так что ляля про то как нам оно не надо неуместно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Они сбили не одну крылатую ракету
И по колонам работают регулярно
Так что ляля про то как нам оно не надо неуместно

Ну я же написал что в тылу против ракет их можно использовать.
А когда они работали по колонам в зоне действия кацапского ПВО то 2 самолёта потеряли. В самом начале войны.

Лишнего конечно не бывает, но вместо одного самолёта лучше сотню дронов камикадзе. Эффективность выше
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Лишнего конечно не бывает, но вместо одного самолёта лучше сотню дронов камикадзе. Эффективность выше
70 самолетов лучше 100 дронов камикадзе самой жалкой версии
Будет 1000+ 600х switchblades будет о чем говорить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

70 самолетов лучше 100 дронов камикадзе самой жалкой версии
Будет 1000+ 600х switchblades будет о чем говорить

Вопрос соотношения цены и эффективности. Но то таке, руководство ЗСУ пусть решает
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
LAR

**допис повністю складений з офіційних фото-відео- та текстових повідомлень КМДА.
можете здати їх в сбу :facepalm1:

Ваша "работа" по подборке результатов бомбежек выглядит не однозначно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я зна шо буде напад, чуяв що дуже скоро, знав, що в цьому випадку нас окупують так швидко, що й одягнутися не встигну.. І що я повинен був робити? Репетувати фсьо прапала?.
А Влада зробила НМСД все вірно ( як  для мого регіону)-морпєхів, мєнтів, про вивели ще за декілька годин до вторгнення..
Це тільки зараз- через місяця Війни я розумію і бачу результати їх дій, а в перші години і лаявся, і матюкався , і думав що нас кинули.. істерив трошки карочє...
А ще що я зрозумів, то найліпше- я не помилився в свойому виборі Президента!
Я вже не молода людина, але я вважав, а наразі впевнився що молодь то наше все.
Навіть мої друзі( найупоротіші порохолюби) визнали що були не праві..
А ще я дуже гордий що живу цей важкий час- час народження справжньої України... З кров'ю, з болем, з надією та чудовим майбутнім якого вона заслуговує..
П.С. вибачте за пафос..
Ви абсолютно праві!
Дуже своєчасно Чонгар та Перекоп розмінували!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Гіпножаби Люсі не забагато стало?
Неможливо нічого читати  :facepalm1:

Враховуючи, що це форум волонтерів Арестовича, такі питання залавати недоречно.
Звичайно, що не забагато ))
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Гіпножаби Люсі не забагато стало?
Неможливо нічого читати  :facepalm1:

Враховуючи, що це форум волонтерів Арестовича, такі питання задавати недоречно.
Звичайно, що не забагато ))
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

відповідайте їм ось так:

Показати зображення...
(tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Над нами щойно бомбер пройшов с півночі на південь. Геть по кришам хатів. Дуже швидко
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Над нами щойно бомбер пройшов с півночі на південь. Геть по кришам хатів. Дуже швидко

 :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

обожнюю ковбасних стратегів :facepalm1:
:laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Жарений бурят і відео про цього жареного бурята.

Показати зображення...
https://twitter.com/view/status/1512201941966802954

Дмитрівка?
Вчора проїздив, гарно там кацапню посмажили (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Хто знає, шо це було?

Росія готується захопити Харків – Міноборони

4 квітня 2022
Пряма мова Мотузяника: "Основні зусилля противник зосередив на підготовці до відновлення наступальних дій, аби оточити угруповання Об’єднаних сил та оволодіти містом Харків.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/04/4/7337091/

Арестович: "Наступ на Харків" – інформаційно-психологічна операція

08.04.2022
Арестович у ефірі національного телемарафону: "Десь там загрожують Харкову. Хоча я думаю, що наступ на Харків – це інформаційно-психологічна операція, щоб війська з-під Харкова не перекидалися під Ізюм і не били їм по тилах або флангах"

https://news.liga.net/ua/politics/news/arestovich-nastuplenie-na-harkov-informatsionno-psihologicheskaya-operatsiya
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Дуже своєчасно Чонгар та Перекоп розмінували!
Вже не вперше про це кажуть.
Якщо дійсно правда, хотілося б колись, після війни, почути, хто конкретно наказав це зробити і навіщо.
Очевидно ж, що подібні рішення якщо приймаються, то на високому рівні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Хто знає, шо це було?
Це було "я вам всьо врал начіная с 2014-го".(с)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

все вопросы после войны
я думаю вскроется не одно предательство...
но после войны
Ці "після війни" з серії обіцянки Ходжі Насреддіна навчити віслюка говорити. Через 20 років.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пам'ятаєте у першу війну діда, що мед приніс із вибухівкою?

Ось свіже. На один блокпост хтось приніс пакунок з їжею, суха ковбаса та інше. Результат: вибух, один загиблий на місці, 10 поранено.
Де саме, не скажу.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ось свіже. На один блокпост хтось приніс пакунок з їжею, суха ковбаса та інше. Результат: вибух, один загиблий на місці, 10 поранено.
Де саме, не скажу.
Наш блокпост чи орковський?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/voynareal/18195

а бриты говорят еще неделя нужна...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

так, так :facepalm: викликали резервістів за день до війни :facepalm: ( мали 3 місяці).  Дали перші гроші додаткових за день до війни :facepalm:  подивись мої пости, я весь місяць кричав що бабло не виділялось взагалі до війни.  :facepalm: клоуни виступали і казали( за тиждень до війни) : як ми будем збільшувати армію в 2 рази, коли ми дороги маєм будувати… :facepalm: і vhavkr їм тут підгавкував те саме.. коли війна почалась , на укр. Правді стояла стаття Рєзнікова з назвою « Росія не почне війну, бо колони російськи не розвернуті в бойові порядки :facepalm:  це розстріл на місці міністра  :facepalm: оборони

1 січня 2022 року на підставі Закону України «Про основи національного спротиву»[1] створені Сили територіальної оборони. У складі Сил територіальної оборони України будуть 25 бригад (одна бригада на регіон), які об'єднуватимуть понад 150 батальйонів (один батальйон на район). Формування підрозділів Сил територіальної оборони планується завершити до 15 лютого 2022 року[2].

Силам територіальної оборони Збройних Сил України належить провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони.

Територіальна оборона, наряду з рухом опору та підготовкою громадян України до національного спротиву є складовою Національного спротиву в Україні.
(це з вікі) Знали не знали фігня це все. По суті формування тероборони що як не прихована мяка мобілізація? Тому впевнений,готувалися і знали. Але 100% впевненості не було. Тому страхувалися і водночас не гробили економіку.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/oleksiihoncharenko/18916

А чому не командує? І хто тепер боронить Миколаїв?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

 :facepalm1:

Шольц затягує з постачанням німецьких танків Україні - ЗМІ

"ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА" — П'ЯТНИЦЯ, 8 КВІТНЯ 2022, 07:27


Канцлер Німеччини Олаф Шольц незважаючи на тиск з боку кількох інших високопосадовців відкладає остаточне рішення щодо того, чи надавати Україні високоякісні танки для війни проти Росії,

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Politico з посиланням на чотирьох людей, знайомих з обговореннями.

План, запропонований віцеканцлером і міністром економіки Робертом Габеком і міністром закордонних справ Анналеною Бербок, передбачає постачання близько 100 танків.

Рішення з цього питання спочатку очікувалося цього тижня. Але зараз все перебуває в підвішеному стані, оскільки канцлер соціал-демократів — на розчарування його партнерів по урядовій коаліції — стверджує, що Німеччині слід спершу досягти спільної позиції із західними союзниками з цього питання, перш ніж постачати таке важке військове обладнання.

"Я вважаю, що це саме те питання, де було б серйозною помилкою для Німеччини взяти особливу роль і особливий шлях" - сказав Шольц, наполягаючи на тому, що Німеччина не повинна діяти у поставках танків швидше ніж союзники


Міністри закордонних справ країн НАТО обговорювали військову підтримку України у середу та четвер, але не представили жодної конкретики щодо поставок танків.

Раніше німецькі чиновники виключали доставку більш складної західної військової техніки, як-от танки, до Києва, стверджуючи, що на навчання українських солдатів користуватися нею знадобляться тижні чи місяці.

Але оскільки з’явилося розуміння, що війна, ймовірно, триватиме довше, чиновники кажуть, що почали розглядати питання про постачання, які Україна могла б використати на пізнішому етапі.

У той час як чеський уряд, як повідомляється, вже надіслав Україні танки радянських часів і бронетранспортери, ідентичні моделям, які вже використовує українська армія, німецькі танки знаменують новий рівень західного важкого озброєння у війні.

Німеччина зокрема розглядає можливість відправки легких танків Marder — бронетехніки, оснащеної протитанковими ракетами. Німецька оборонна компанія Rheinmetall повідомила, що може надати 100 таких танків, які зараз стоять на території фірми.

Політики також обговорюють, чи зможе Берлін аналогічним чином постачати Україні свої важкі бойові танки світового класу Leopard. "У Rheinmetall, як повідомляється, є не тільки Marder, але й більш важка зброя", – сказав голова європейського комітету Бундестагу Антон Хофрейтер із партії "Зелені"

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А чому не командує? І хто тепер боронить Миколаїв?
Мабуть виконав завдання, сподіваюсь, переводять на більш складну ділянку, ніж зараз Миколаїв.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія