Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Патріоти жирної шоколадоподібної свинячої туші я вам пропоную неможливе

Пропоную неможливе, тобто включити голови в режим " думати" і чуть чуть подумати.
Потім відповісти на питання.
1. Чи є ваш князьок сином комуністичного злодія який наскільки прокрався що навіть колеги комуністи його посадили.
2. Чи є ваш ідол мажором якого папа впхав в університет і всяко допомагав вчитися.
3. Чому він одружився з росіянкою а не українкою.
4. Чому син цього поца одружився з якоюсь кацапкою з породи Аліханових які є слугами хуйло режиму.
5. Чому ваш ідол раніше так рвався творити бізнес в Росії. Ліпєцкая рошенка то всього навсього надводна частина айсберга.
6. Чи російська розвідка наскільки тупа щоб не вербанути такого жирного цапа який сам іде на вербовку в ті часи.
7. Чому цей цап російськомовний в побуті.
8. І головне. Нахрена цьому цапу ви в Європі і Україна як європейська країна якщо в європейській країні він би не вважався законослухняним і добропорядним громадянином, і це в кращому випадку. В гіршому би сидів.
9. Як ви повязуєте доходи українських громадян з шляхом в Європу з цим кабанчиком попереду вас.

Прохання, не корячитися, не гавкати, просто логічно відповісти і пояснити. Якщо ти особливо тупий порохососи  і не доходить тоді ладно, роби що хочеш.
   
Логічно і послідовно - аффтар, шо куриш?
   
Логічно і послідовно - аффтар, шо куриш?

Неважливо що я курю. Нічого я не курю взагалі.
Я ж написав якщо нема слів краще жуй, або дай логічну відповідь на прості питання.
   
Питання надзвичайно прості, на які здатні відповісти діти десь так 10 класу.
А попробуйте ви товаріщі красноармєйци Пєті сонцєлікого, вождя всєх врємєн і народов.
Попробуйте.
   
Повернеш  вудки тоді поговоримо
   
АВТОР ВУДКОКРАД!!!
X(  X(  X(

Автор взагалі ворог всіх народів Галактики, не тільки вудкокрад а взагалі вкрав всю галактику, Марс і навіть альфа центавру.
Про це можна поговорити після того як ми отримаємо відповідь на вісім питань цього нехорошого автора
   
Думаю що не ідіотів серед порохотягів немає і відповіді ми не отримаємо.
Але все ж таки, подивимось.
   
Як хочеться прихильники певної політсили говорити про Порошенка. )

Вже пізно, любі. Ви його втратили.
   
Як хочеться прихильники певної політсили говорити про Порошенка. )

Вже пізно, любі. Ви його втратили.

Так ми прихильники певної політсили ж хочемо знати кого ми втратили?
Який світоч і геній не вибраний нами, такими сякими нехорошими.
Може ми ще покаємось і ПЄСа виберемо.
   
Зформулюйте питання ( перепішіть їх), коли заспокоєтесь. З посиланнями на українські джерела.
   
Може ми ще покаємось і ПЄСа виберемо.
В це вірить тільки свиня і Іра.
   
Зформулюйте питання ( перепішіть їх), коли заспокоєтесь. З посиланнями на українські джерела.
А Вам нашо?
   
Порошки, що пишуть в методиці?
Петя син прастаго малдавского крістьяніна да?
В універ вступив тому що дуже дуже вумний?
І навіть в КГБ не просився.
Папу злі камуністи пасаділі за то що хотів зарєзать лічно Ілліча Льоню
Маріна дочка С. Бандери яку удочерили....
Синуля жєнілся на Аліханових тому що развєдчік в тилу враха
Пєтя сам вєрбанул всьо ФСБ за дєньгі рошена

Десь так? Чи якось інакше?
   
Так ми прихильники певної політсили ж хочемо знати кого ми втратили?
Який світоч і геній не вибраний нами, такими сякими нехорошими.
Може ми ще покаємось і ПЄСа виберемо.
Ви шо?
Тобто треба вас відговорити?
Це просто.
Я не впевнена, що повернеться той Порошенко, якого ви втратили.
Я по собі сужу, звичайно. Я б вам мстіла жистоко.  B-)

   
Зформулюйте питання ( перепішіть їх), коли заспокоєтесь. З посиланнями на українські джерела.
Справа в тому що я флегматик. Перезбуджуюся дуже рідко і навряд чи мені потрібно зараз заспокійливе.
Я вам дозволяю питання переписати як ви хочете, але щоб суть не змінилася.
Мене цікавить відповідь.
Все ж дуже просто.
   
Ще є 9 питання.
Розвідка якої країни спрацювала проти Пєті і його корєша Плахотнюка, які підконтрольні їм країни поставили раком в центрі Європи. Але це складне питання, тому його задавати не буду.
Думайте що Росії, хваліть російську розвідку.
   
З цугу щось притягніть. Бачу опустилися до переробки скрінів, хоча там є що і без переробки тягнути. Багато я говорив проти влади Пєть.
Розумні то можуть сходити і почитати все, проаналізувати. Ну а порохоботи згідно з методичними вказівками як відсікати неугодних дописувачів можуть тягнути з переробкою і просто вирвані з контексту. Але вони не враховують що я знаю цю методику, не реагую на неї,  навпаки багато зробив для збудження порохоботів, тому нехай тягають.
Фас, порохоботи.
   
Логічно і послідовно - аффтар, шо куриш?

Та скоріш за все то зайва хромосома.
   
Якшо торчок при набагато сприятливіших умовах зможе добитись хоч половини того що зміг порошенко то хай вже буде, не будем з нього насміхатись так як він насміхався з України

   
Пропоную неможливе, тобто включити голови в режим " думати" і чуть чуть подумати.
Потім відповісти на питання.
1. Чи є ваш князьок сином комуністичного злодія який наскільки прокрався що навіть колеги комуністи його посадили.
2. Чи є ваш ідол мажором якого папа впхав в університет і всяко допомагав вчитися.
3. Чому він одружився з росіянкою а не українкою.
4. Чому син цього поца одружився з якоюсь кацапкою з породи Аліханових які є слугами хуйло режиму.
5. Чому ваш ідол раніше так рвався творити бізнес в Росії. Ліпєцкая рошенка то всього навсього надводна частина айсберга.
6. Чи російська розвідка наскільки тупа щоб не вербанути такого жирного цапа який сам іде на вербовку в ті часи.
7. Чому цей цап російськомовний в побуті.
8. І головне. Нахрена цьому цапу ви в Європі і Україна як європейська країна якщо в європейській країні він би не вважався законослухняним і добропорядним громадянином, і це в кращому випадку. В гіршому би сидів.
9. Як ви повязуєте доходи українських громадян з шляхом в Європу з цим кабанчиком попереду вас.

Прохання, не корячитися, не гавкати, просто логічно відповісти і пояснити. Якщо ти особливо тупий порохососи  і не доходить тоді ладно, роби що хочеш.

не розкрито оце


та оце


   
Якшо торчок при набагато сприятливіших умовах зможе добитись хоч половини того що зміг порошенко то хай вже буде, не будем з нього насміхатись так як він насміхався з України



Це з методички кнуроферми?  :pooh_lol:
   
«Один дурак может задать вопросы, на которые и сто мудрецов не ответят»
   
Та скоріш за все то зайва хромосома.

Про мене можете сказати що завгодно. Донос в СБУ і ООН написати, погрожувати, хамити, обзивати...тобто робити все що ви як спадкоємці комсомольських активістів 30х вмієте.
Але дайте відповіді.
Може хто з нас нехороших почитає, прослізиться, побачить який Пєтя хороший і подасться в порохоботи. Вам же зарахується.
   
ТС, краще розкажи як ти хизувався, що тобі пох.й на хлопців, які загинули в АТО, захищаючи Украну.

   
Неважливо що я курю. Нічого я не курю взагалі.
Я ж написав якщо нема слів краще жуй, або дай логічну відповідь на прості питання.
Зрозуміло.
когнітивний диссонанс не плющить?

   
«Один дурак может задать вопросы, на которые и сто мудрецов не ответят»
Ну...
Це ти загнув.
Сто мудреців та на питання одного дурня.
То хто ж тоді дурні.
   
ТС, краще розкажи як ти хизувався, що тобі пох.й на хлопців, які загинули в АТО, захищаючи Украну.
В іншій гілці я можу й про це розповісти, хоча мова йшла трішки про інше, але спочатку дай відповіді на мої питання. Якось по порядку будемо.
   
Ну...
Це ти загнув.
Сто мудреців та на питання одного дурня.
То хто ж тоді дурні.

Мудрецам плевать на вопросы дурака. Так понятней?
   
До речі, в 14 році я більш менш добре відзивався про Пєтю, я більше злився на невідомих мені істот які організували майдан, кинули Україну в хаос, втратили Крим і Донбас, на Сєню і його компанію. Я думав що Пєтя дійсно лідер країни буде а не брехло брехловське. Може я ще й Зеленського коли буду, отак питання задавати.
Хочу почути відповіді, якщо не можете чи не знаєте, запитайте в понеділок кураторів з штабу, і тоді напишете.
   
Мудрецам плевать на вопросы дурака. Так понятней?

Ні
Тоді це не мудреці а дурні, значно дурніші за дурня який задає питання
Мудреці зазвичай вміють відповідати на питання.
   
Дійсно.
Неможливе.
Очікуємо понеділка.
Нехай куратори спробують щось придумати нашим порохоботам.
   
Ні
Тоді це не мудреці а дурні, значно дурніші за дурня який задає питання
Мудреці зазвичай вміють відповідати на питання.

Зайчик, потому мудрецы и мудрые, что на дураков время не тратят. Обратись к дидусю со своими вопросами, или к голубому воришке из Полтавы. А на тебя время тратить... только поиздеваться можно
   
В іншій гілці я можу й про це розповісти, хоча мова йшла трішки про інше, але спочатку дай відповіді на мої питання. Якось по порядку будемо.

По-перше, не пи3ди. Я вже тебе тут викривав на епічній брехні



По-друге, іди нах.й зі своїми питаннями, підхуйлятник
   
Зайчик, потому мудрецы и мудрые, что на дураков время не тратят. Обратись к дидусю со своими вопросами, или к голубому воришке из Полтавы. А на тебя время тратить... только поиздеваться можно

Паіздєвайся
Но іздєваясь нада мной нє атвєтів на вапрріси ти будєш іздєваться над пєтєй.
І он не даст тєбе тузіка для посмоктать.
   
3. Чому він одружився з росіянкою а не українкою.
Драсьті. А чому він мав одружуватися з українкою? хоч українка, хоч московитка - в їхніх поняттях це однаково гаджо
   
По-перше, не пи3ди. Я вже тебе тут викривав на епічній брехні

Показати зображення...
По-друге, іди нах.й зі своїми питаннями, підхуйлятник

Я вище писав для таких як ти.
Відповісти на 8 питань можеш?
   
Я вище писав для таких як ти.
Відповісти на 8 питань можеш?

Я тобі вже сказав, підхуйоляцька гнида, - іди нах.й

   
А от митець товаріщ Шурік більш "сообразітєльний" як порошки. Вихвалявся сином фсбшником з падльодной охрєни хуйло на єнєральской должності в Пітєрє. Але потім швидко переписав його в развєдчіки і навіть почав говорити що не знає нікого такого.
Волька той взагалі синулю свого мордовського кавалерійським манєвром глибоко обходить.
А порохоботи якісь тупі.
Нічого й збрехати не можуть.
Не дивно що з такими тупарями Пєтя просре і вибори в Раду.
1000 доралів за питання і я вас навчу що відповідати, йолопів таких. Щоб Пєтя хоч в раду пройшов.
Гроші в дитячий будинок перерахуєте будь який.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія