Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

PlayStation встановлює рекорди

 PlayStation встановлює рекорди

З фінансового звіту PlayStation стало відомо, що PS5 розійшлася накладом у 13,4 млн  проданих копій. За попередній квартал компанія заробила $5,6 млрд, з яких $700 млн чистого прибутку. Також було продано 3,3 млн консолей чинного покоління. Прибуток компанії з продажу консолей зріс на 287%.

На PS4 та PS5 104 млн активних користувачів, які у середньому витратили $36 у PSN за попередній квартал. Також зросла кількість підписників PS Plus на 1,3 млн наразі їх 47,2 млн.

Отже PlayStation має найбільший прибуток від продажу ігор у другому кварталі за всю історію ігрової індустрії.

Джерело: https://www.resetera.com/threads/sony-q2-fy2021-july-sept-results-ps5-3-3m-ltd-13-4m-ps4-0-2m-ltd-116-6m-best-q2-revenue-in-video-game-history-hardware-rev-287-yoy.506574/
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Я не ігроман і моя остання приставка була 8-ми бітна консоль з супер маріо і черепашками.

ФЗВ, зі скількох років дітям то цікаво стає? Щоб купити в сімю порозважатися.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Отже PlayStation має найбільший прибуток від продажу ігор у другому кварталі за всю історію ігрової індустрії.
Пандемія допомогла.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Продали бы больше, если бы смогли наклепать.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

ФЗВ, зі скількох років дітям то цікаво стає?
З 5-6 стає, але майже всі мейнстрімові ігри жорстокі, з рейтингом від 16 років. Але є багато сімейних / дитячих ігор.

Switch сімейна консоль, але там фізичні ігри коштують 1500-200 гривень, цифра не сильно нижче. Хоча ігри для PS поступово наздоганяють у ціні.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

З 5-6 стає, але майже всі мейнстрімові ігри жорстокі, з рейтингом від 16 років. Але є багато сімейних / дитячих ігор.

Switch сімейна консоль, але там фізичні ігри коштують 1500-200 гривень, цифра не сильно нижче. Хоча ігри для PS поступово наздоганяють у ціні.

а в скільки років ігри стають нецікавими?
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

З 5-6 стає, але майже всі мейнстрімові ігри жорстокі, з рейтингом від 16 років. Але є багато сімейних / дитячих ігор.

Switch сімейна консоль, але там фізичні ігри коштують 1500-200 гривень, цифра не сильно нижче. Хоча ігри для PS поступово наздоганяють у ціні.

дякую. мабуть на різдво 2022 матимуть.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

а в скільки років ігри стають нецікавими?

Сейчас средний возраст core геймера в штатах плюс минус 40 лет. И вряд ли люди, играющие всю жизнь, вдруг перестанут это делать.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

А нашо окрема консоль аби просто гратися?
Пісюк виходить універсальніше - і гратися і все інше.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди
PAL

А нашо окрема консоль аби просто гратися?
Пісюк виходить універсальніше - і гратися і все інше.

шуруповертом можна просвердлити дірку у стіні
Але перфоратор то робить краще
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

шуруповертом можна просвердлити дірку у стіні
Але перфоратор то робить краще

На сейчас компу нет равных, консоли для бедных.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

шуруповертом можна просвердлити дірку у стіні
Але перфоратор то робить краще

Я вас за компьютери питаю,  а не про то шо у вас болить.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди
PAL

Я вас за компьютери питаю,  а не про то шо у вас болить.

Млять
Ніколи, чуєте, НІКОЛИ "швець-жнець-надуді грець" не буде краще спеціаліста!
Ніколи універсальне чудо не буде краще за спеціалізований пристрій!

Каву можна зварить у чайнику (не тому, що у вас на плечах).
А можна зварить у кавоварці
Й там й там - кава, але у кавоварці варить зручніше, швидше й смачніше!

Так доступніше виклав?
Чи для дитсадка розжувать?
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

а в скільки років ігри стають нецікавими?
В кожної людини по своєму.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Ніколи універсальне чудо не буде краще за спеціалізований пристрій!
Якщо цікавлять варгейми, військові симулятори, стратегії, інді-RPG, то тільки ПК.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Пох , що до джирила , що до тієї плей .
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

а в скільки років ігри стають нецікавими?
мені 41 рік, я граю в різні кіберспортивні ігри
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Млять
Ніколи, чуєте, НІКОЛИ "швець-жнець-надуді грець" не буде краще спеціаліста!
Ніколи універсальне чудо не буде краще за спеціалізований пристрій!



Каву можна зварить у чайнику (не тому, що у вас на плечах).
А можна зварить у кавоварці
Й там й там - кава, але у кавоварці варить зручніше, швидше й смачніше!

Так доступніше виклав?
Чи для дитсадка розжувать?

Графічна система десктопа може бути на порядок краща ніж
у PS.

Але головне : ви навіть  перевершили мою дуже низьку оцінку  ваших розумових здібностей...

У ігнор, батєнька, у ігнор...
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

мені 41 рік, я граю в різні кіберспортивні ігри

На серьёзном уровне уже не поиграть в таком возрасте, реакция не та. Ну а для разрядки то конечно.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

На серьёзном уровне уже не поиграть в таком возрасте, реакция не та. Ну а для разрядки то конечно.
россиянин Coollerz на два года младше меня, но занимает призовые места на международных турнирах,  так что возраст конечно влияет, но не так сильно как вы думаете
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Графічна система десктопа може бути на порядок краща ніж
у PS.

Але головне : ви навіть  перевершили мою дуже низьку оцінку  ваших розумових здібностей...

У ігнор, батєнька, у ігнор...

По перше, зручніше.  По друге, дешевше. Такий комп який буде тягнути ігри для 5 плейстейшен вам обійдеться в 4 приставки. Нуне хочеться мені підключати ноут до телевізора кожний раз коли хочу погратись.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Сосноли это чисто что бы играть развалившись на диване.
Топовый ПК их уделает на раз. До ковида и подорожания полупроводников ПК уровня сосноли можно было собрать в те же бабки (соснольщики не любят вспоминать, что часто гамают в даунскейл разрешении + настройки на уровне средних для ПК).
Жаль валв убила стимлинк, как устройство. И апки под веб ось что бы погамать на моем CX тоже нет :(
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Сосноли это чисто что бы играть развалившись на диване.
Топовый ПК их уделает на раз. До ковида и подорожания полупроводников ПК уровня сосноли можно было собрать в те же бабки (соснольщики не любят вспоминать, что часто гамают в даунскейл разрешении + настройки на уровне средних для ПК).
Жаль валв убила стимлинк, как устройство. И апки под веб ось что бы погамать на моем CX тоже нет :(
всяко разно бывает. Но то что на консолях есть эксклюзивные игры тоже нужно учитвывать. Консольщики ГТА5 уже забросили, когда оно вышло на писи 
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

всяко разно бывает. Но то что на консолях есть эксклюзивные игры тоже нужно учитвывать. Консольщики ГТА5 уже забросили, когда оно вышло на писи 

Уже практически не осталось. На ПС ногамез, на Хбокс кроссплатформа, доступная на ПК в лучшем качестве. Так что просто дешевле приставка выходит по факту во много раз с учётом цен на видяхи.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

всяко разно бывает. Но то что на консолях есть эксклюзивные игры тоже нужно учитвывать. Консольщики ГТА5 уже забросили, когда оно вышло на писи 
На ПК тоже есть эксклюзивные: буквально все ртс, практически все мморпг, моба и еще куча чего.
Тот, кто хочет во все это играть купит и ПК и консоль. С нынишними ценами на топ комплектуху консоль вообще можно на сдачу взять  :laugh:
Сам куплю бокс, как будет снова в продаже. Гейм пасс с возможностью рубиться и на ПК и на боксе уделывает ПС с ее ыксклюзивами.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

я теж думав навіщо консоль якщо є пк

але коли маєш PS зразу зрозуміло наскільки це  зручно.
вмикаєш, секунди і ти граєш. все в одному місці. нічого (майже) не підвисає.
все тягне як має тягнути. ще і екран 65 дюймів 

комп при цьому працює собі по своїх задачах   
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Сосноли это чисто что бы играть развалившись на диване.
Топовый ПК их уделает на раз. До ковида и подорожания полупроводников ПК уровня сосноли можно было собрать в те же бабки (соснольщики не любят вспоминать, что часто гамают в даунскейл разрешении + настройки на уровне средних для ПК).
Жаль валв убила стимлинк, как устройство. И апки под веб ось что бы погамать на моем CX тоже нет :(
пасіб, паржаль. скіки коштує топ пк? разів в кілька дорожче.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Ігрові хмарні сервіси дозволяють грати в fullhd і вже навіть 4k на студентських ноутах, аби Інтернет добрий був.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

я теж думав навіщо консоль якщо є пк

але коли маєш PS зразу зрозуміло наскільки це  зручно.
вмикаєш, секунди і ти граєш. все в одному місці. нічого (майже) не підвисає.
все тягне як має тягнути. ще і екран 65 дюймів 

комп при цьому працює собі по своїх задачах 

Смотришь в слезах на апскейл, динамическое разрешение и всё это в 30 кадров в секунду, да ещё и на 65 дюймах. Даже боюсь представить какая это боль.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Смотришь в слезах на апскейл, динамическое разрешение и всё это в 30 кадров в секунду, да ещё и на 65 дюймах. Даже боюсь представить какая это боль.

чому 30
60
є і 120 в можливостях
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

З фінансового звіту PlayStation стало відомо, що PS5 розійшлася накладом у 13,4 млн  проданих копій. За попередній квартал компанія заробила $5,6 млрд, з яких $700 млн чистого прибутку. Також було продано 3,3 млн консолей чинного покоління. Прибуток компанії з продажу консолей зріс на 287%.

На PS4 та PS5 104 млн активних користувачів, які у середньому витратили $36 у PSN за попередній квартал. Також зросла кількість підписників PS Plus на 1,3 млн наразі їх 47,2 млн.

Отже PlayStation має найбільший прибуток від продажу ігор у другому кварталі за всю історію ігрової індустрії.

Джерело: https://www.resetera.com/threads/sony-q2-fy2021-july-sept-results-ps5-3-3m-ltd-13-4m-ps4-0-2m-ltd-116-6m-best-q2-revenue-in-video-game-history-hardware-rev-287-yoy.506574/

якби не взлетіла вартість відеокарт до небес то такого не мали б ...
а взлетіли ціни на відеокарти ізза майнерів.

П.С. Я теж цього місяця придбав PlayStation і оформив підписку, і купив 2 ігри, ласт оф ас перший вже пройшов щас проходжу 2 частину
П.П.С Ноут в мене теж канає під ігри , відя GF 1660Ti
і стаціонарний з такою собі катрою GF1650
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

чому 30
60
є і 120 в можливостях
60 в апскейле с 1440p  :laugh:
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Як я розумію, PlayStation це розвага для всіє сім’ї та гостей коли всі можуть грати, або вболівати у гостинній. Ігри на ПК, це один за себе, окремо від всіх, досить таки антисоціальне явище. Різні ринки.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

антисоціальне явище.
Норкомани.
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

60 в апскейле с 1440p  :laugh:

 4K at 120Hz
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

4K at 120Hz
Только в апскейле с 1440п и 60к/с, которым пофиг на твой телик, умеющий в нативный 4к при 120гц  :D
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Только в апскейле с 1440п и 60к/с, которым пофиг на твой телик, умеющий в нативный 4к при 120гц  :D

ps5 та тєлік підтримують 4K при 120Hz

в чому проблема?

головне щоб ігри були відповідні
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Ну да, тетрис например, тогда можно и нативное 4к при 120к/с  :D
   
Re:  PlayStation встановлює рекорди

Ну да, тетрис например, тогда можно и нативное 4к при 120к/с  :D

морозиш сам не знаєш що
зараз всі ігри ps4 адаптовані для ps5 мінімум 60 для 4k
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія