Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгрузка британских ПТРК NLAW видео. И второе от Дискавери что такое NLAW

Не дасть, тому що це безглуздо. Партизани з танками не воюють. Їм ПТРК не потрібно.

Афганцы, иракцы, вьетнамцы, как-то и не знали, что они, оказывается, с танками не воюют. :)
   
Афганцы, иракцы, вьетнамцы, как-то и не знали, что они, оказывается, с танками не воюют. :)
Саме так.
   
Не дасть, тому що це безглуздо. Партизани з танками не воюють. Їм ПТРК не потрібно.
Абсолютное заблуждение. Возможно вы про партизан во ВМВ, тогда да. Не нужна прямая видимость, выстрелил, забыл, 100% уничтожение танка. Это разрабатывалось именно против красной орды, которая клепала десятки тысяч танков для покорения Европы. Кто захочет ехать в Украину исполнять интернациональный долг, если такая хрень может прилететь из любого места или окна?
   
Абсолютное заблуждение. Возможно вы про партизан во ВМВ, тогда да. Не нужна прямая видимость, выстрелил, забыл, 100% уничтожение танка. Это разрабатывалось именно против красной орды, которая клепала десятки тысяч танков для покорения Европы.

Да, именно так. Разрабатывалось что бы выстрелил и забыл, без длительной подготовки.
   
Абсолютное заблуждение. Возможно вы про партизан во ВМВ, тогда да. Не нужна прямая видимость, выстрелил, забыл, 100% уничтожение танка. Это разрабатывалось именно против красной орды, которая клепала десятки тысяч танков для покорения Европы. Кто захочет ехать в Украину исполнять интернациональный долг, если такая хрень может прилететь из любого места или окна?

Так з часів ДСВ нічого не змінилося.  Танком ганятися за партизанами безглуздо. І партизану за танком так само.

З вікон палили танки в Чечні простішими засобами. Але це не партизанщина, це бій у місті.
   
Так з часів ДСВ нічого не змінилося.  Танком ганятися за партизанами безглуздо. І партизану за танком так само.

З вікон палили танки в Чечні простішими засобами. Але це не партизанщина, це бій у місті.

Смени ник на писатель.  :laugh:
   
Смени ник на писатель.  :laugh:

Відразу після того, як ти зміниш на Совєтчік.
   
Из жопы у тебя выхлоп идет.  :laugh:
А ракете надо попасть в самолет, а не в реактивную струю. :)

Єпать, дебіл. :facepalm1:
Югенд, ти ж по життю таке чмо, що в твою сторону навіть плюнути гидко. Що візуально, що вербально, що ментально. Колись побачив твій коментар якомусь невідомому задрипаному каналу, чи блогеру. Більше пари хвилин дивитися на такого уєбана не витримав. Таких навіть зі стройбату прибирають. Єдина для тебе відрада - анонімно корчити з себе спеца по форумам.
Ідеш під вєнєчкін скрипт, задрот. Бо нудить.
:gigi:
   
Єпать, дебіл. :facepalm1:
Югенд, ти ж по життю таке чмо, що в твою сторону навіть плюнути гидко. Що візуально, що вербально, що ментально. Колись побачив твій коментар якомусь невідомому задрипаному каналу, чи блогеру. Більше пари хвилин дивитися на такого уєбана не витримав. Таких навіть зі стройбату прибирають. Єдина для тебе відрада - анонімно корчити з себе спеца по форумам.
Ідеш під вєнєчкін скрипт, задрот. Бо нудить.
:gigi:
в стройбат иногда брали даже спортсеноа
это конечно треш
но брали, может какие спорт роты были хз :D
   
Насправді потребує. Для  точних болтовиків.
Найперше, що розійшлось з моїми уявленнями про пристрілювання зброї - досі був впевнений, що це робиться не з рук, а коли зброя наглухо закріплена в станку, чи як та приспособа називається. Зброя має зберігати стале нерухоме положення впродовж всього процесу, інакше нахрена ці дії?
Забезпечити такі умови в умовах окопу чи ще чогось подібного не завжди, мабуть, можливо, нє?
Повторююсь, я не спец в цьому, можу помилятись.
   
Насправді потребує. Для  точних болтовиків.
Для АКподібних звісно не дужке,бо там  великої точності вивірок не потрібно, купчатість набоїв до них  і руки стрілка все одно перекривають в негативному сенсі можливості оптики. Так просто зручніше  та ефективніше  цілитись .Це  вам по простому пояснили , для ФУПу.
Щоб не травмувати.
Ну напр.виміряв ти на 50 м. відхилення вниз 7см вправо 5см.
Дивишся на барабан поправок щоб їх внести  , а там якісь цифри  1,4 МОА. Все приїхали.  А ще треба знати в яку сторону   крутити.:laugh:
Це з найпростішого, Люксембург наш , коли у школу снайперів ходив , якраз на цьому моменті зрозумів що це не його.Якщо не скоріше.

на точний болтовик той 2.5х приціл з об'єктивом 20мм ставити немає ніякого сенсу.
Тому я написав процедуру для АК.

Високоточні гвинтівки затиснутими в станок правильні стрілки не пристрілюють. Бо хват, манера стрільби і індивідуальна реакція на віддачу вносять свої корективи.
Саундмодератор і ДТК теж вносять.

1/4 МОА дуже просто гуглиться. Так само, як і МІЛ
Але поруч майже завжди знайдеться боєць, що знає, що на 50м 1/4МОА це 3,6мм (1МОА = 29мм на 100м)
Якщо покрутити барабани не в ту сторону, то, після перевірочного пострілу це одразу стане зрозуміло. Треба просто повернути на початкове положення, а потім зробити потрібну кількість кліків.
Доведеться витратити ще +1 набій.

В мене в самого іноді виникає плутанина, бо маю приціли і з лівою і з правою різьбою на барабанах.
   
Найперше, що розійшлось з моїми уявленнями про пристрілювання зброї - досі був впевнений, що це робиться не з рук, а коли зброя наглухо закріплена в станку, чи як та приспособа називається. Зброя має зберігати стале нерухоме положення впродовж всього процесу, інакше нахрена ці дії?
Забезпечити такі умови в умовах окопу чи ще чогось подібного не завжди, мабуть, можливо, нє?
Повторююсь, я не спец в цьому, можу помилятись.

Коли ти стріляєш, зброя не знаходиться у наглухо фіксованому стані. Вона починає відкатуватися назадз моменту зрушання кулі. І продовжує знаходитись під дією сили віддачі поки куля не покине ствол. Закон зберечення імпульсу. Як я написав вище, пристрілка річ індивідуальна. Залежить від геометрії зброї, іі маси, обвісу, хвату та індивідуальних особливостей стрілка.
   
Єпать, дебіл. :facepalm1:
Югенд, ти ж по життю таке чмо, що в твою сторону навіть плюнути гидко. Що візуально, що вербально, що ментально. Колись побачив твій коментар якомусь невідомому задрипаному каналу, чи блогеру. Більше пари хвилин дивитися на такого уєбана не витримав. Таких навіть зі стройбату прибирають. Єдина для тебе відрада - анонімно корчити з себе спеца по форумам.
Ідеш під вєнєчкін скрипт, задрот. Бо нудить.
:gigi:

Давай, жертва аборта, топчи кирзу со своим жопным выхлопом.  :laugh:
   
Афганцы, иракцы, вьетнамцы, как-то и не знали, что они, оказывается, с танками не воюют. :)

Там зброя роздавалась в межах регулярної армії. Навіть стінгери в афгані - виключно під контролем інструкторів забугорних. Бо кому воно треба потім вічно боятись в тому ж вашингтоні вертольот президента  посадити.
І йдеться за технологічну високоточну зброю. Всяких рпг-7-22 хоч дупою жуй. а от нлав це вже інша пісня. як і стінгер.
   
Там зброя роздавалась в межах регулярної армії. Навіть стінгери в афгані - виключно під контролем інструкторів забугорних. Бо кому воно треба потім вічно боятись в тому ж вашингтоні вертольот президента  посадити.
І йдеться за технологічну високоточну зброю. Всяких рпг-7-22 хоч дупою жуй. а от нлав це вже інша пісня. як і стінгер.
згадай минулорічний афган  ;)
   
Як я написав вище, пристрілка річ індивідуальна.
Оце дуже важливо було для мене зараз збагнути. Найкращий варіант - це коли зброя пристріляна мною особисто, власними руками, з урахуванням всіх особливостей і звичок, як стрілка.
"Доведена" під себе, як і кожен робочий інструмент.
Але як бути в масових випадках, коли готується певна кількість стволів для видачі підрозділу? Чи вона взагалі ніяк не готується?
Навряд чи люди, мобілізовані, зможуть самостійно привести її і нормальний стан.
І такі да, сорі за офтоп в темі.
   
згадай минулорічний афган  ;)

все одно там регулярна армія була. і нічого виокоточного. стрілецьке в сновному профукали і трошки автомобілів. а з вертольотів все технологічне зняли.

Останнє редагування: 22 січня 2022 13:26:50 від maksmm
   
Оце дуже важливо було для мене зараз збагнути. Найкращий варіант - це коли зброя пристріляна мною особисто, власними руками, з урахуванням всіх особливостей і звичок, як стрілка.
"Доведена" під себе, як і кожен робочий інструмент.
Але як бути в масових випадках, коли готується певна кількість стволів для видачі підрозділу? Чи вона взагалі ніяк не готується?
Навряд чи люди, мобілізовані, зможуть самостійно привести її і нормальний стан.
І такі да, сорі за офтоп в темі.

В арміїі раніше ставилось на пристрілку пару грамотних і вони пристрілювали абсолютно всі калаші підрозділу. далі солдат вже мав приспособлюватись і робити свої поправки на око. міняти пристрілку категорично заборонялось. аргументувалось що всі автомати в бою маєть бути взаємозамінні між людьми.
зараз звичайно все не так. як правило виймають пенали з інструментом, а без них пристрілку не поміняєш так просто в калаші. а хто там і коли і як пристрілював ніхто не заморочується.

Останнє редагування: 22 січня 2022 13:31:06 від maksmm
   
згадай минулорічний афган  ;)

Я имел ввиду афганских моджахедов, боровшихся против интервенции СССР.
   
Я имел ввиду афганских моджахедов, боровшихся против интервенции СССР.
не той тепер миргород B-)
   
Не понимаю восторгов от оружия с дальностью 500 метров.
Танки ведь сами не ходят, танки идут с поддержкой тяжёлых мотострелков, а у них 30 мм пушки ,  там ведь  и шилки могут быть и тунгуски.  500 метров для танка это всего 30 секунд.

Просто шоб вы понимали , вспомните как погиб украинский фотокореспрндент в Багдаде. Он на секунду высунулся с балкона , разнесли в тот же момент полэтажа.
   
Так з часів ДСВ нічого не змінилося.  Танком ганятися за партизанами безглуздо. І партизану за танком так само.

З вікон палили танки в Чечні простішими засобами. Але це не партизанщина, це бій у місті.
Для боїв в Харкові якраз
   
Не понимаю восторгов от оружия с дальностью 500 метров.
Танки ведь сами не ходят, танки идут с поддержкой тяжёлых мотострелков, а у них 30 мм пушки ,  там ведь  и шилки могут быть и тунгуски.  500 метров для танка это всего 30 секунд.

Просто шоб вы понимали , вспомните как погиб украинский фотокореспрндент в Багдаде. Он на секунду высунулся с балкона , разнесли в тот же момент полэтажа.

Вот я и пытаюсь объяснить некоторым, выстрелил, бросил и беги.
   
Не понимаю восторгов от оружия с дальностью 500 метров.
Танки ведь сами не ходят, танки идут с поддержкой тяжёлых мотострелков, а у них 30 мм пушки ,  там ведь  и шилки могут быть и тунгуски.  500 метров для танка это всего 30 секунд.

Просто шоб вы понимали , вспомните как погиб украинский фотокореспрндент в Багдаде. Он на секунду высунулся с балкона , разнесли в тот же момент полэтажа.

ты представояешь шо такое 500 метров?
на таком расстоянии человек это муравей вообще нет такой цели
   
В арміїі раніше ставилось на пристрілку пару грамотних і вони пристрілювали абсолютно всі калаші підрозділу.
Так.
Сподіваюсь, що і зараз це робиться.
Інша справа, що при масовій мобілізації роздаватимуть ружбайки просто зі складів, і добре, якщо відносно нові.
   
ты представояешь шо такое 500 метров?
на таком расстоянии человек это муравей вообще нет такой цели

Я тебе толко шо напомнил как расхуярили полэтажа отеля когда фотокор просто ввсунулся на секунду сделать фотку.
   
Я тебе толко шо напомнил как расхуярили полэтажа отеля когда фотокор просто ввсунулся на секунду сделать фотку.
Не пощастило чуваку, привернув увагу.
Не означає, що так буває завжди.
   
Я тебе толко шо напомнил как расхуярили полэтажа отеля когда фотокор просто ввсунулся на секунду сделать фотку.

ну иак разберись что там было для початку

в плотной городской застройке источник запуска на расстоянии 500 м из окна никто не заметит

да и накой уже стрелять после запуска одноразвого девайса

   
Не пощастило чуваку, привернув увагу.
Не означає, що так буває завжди.

Так бывает всегда. Ты выстрелил из жилого дома, в ответ прилетит десяток снарядов. В доме живут гражданские. 
   
не той тепер миргород B-)
договарюй цю віршовану рильським зачьоркнуто приказку:

Не той тепер Миргород, юзер Бяка не та.
   
Починаємо вивчати

--------


   
Так бывает всегда. Ты выстрелил из жилого дома, в ответ прилетит десяток снарядов. В доме живут гражданские. 
От ватнику не бреши. Рафіяні самі викладали в Однокласниках відео де раді прикола стріляли з танка по жилих будинка. Для Рафіян яких ти чекає і для яких хочеш розброїти Україну, це всьо що ти казав неважливо. Стріляли з танка прямою наводкою раді сміха без всяких там снайперів. Бо це смішно пульнути по безоружних українцях.

Все це стало можливе завдяки німцям.
   
Так бывает всегда. Ты выстрелил из жилого дома, в ответ прилетит десяток снарядов. В доме живут гражданские. 

На войне не без потерь.
   


Останнє редагування: 22 січня 2022 17:41:54 від Plzen
   
Оце дуже важливо було для мене зараз збагнути. Найкращий варіант - це коли зброя пристріляна мною особисто, власними руками, з урахуванням всіх особливостей і звичок, як стрілка.
"Доведена" під себе, як і кожен робочий інструмент.
Але як бути в масових випадках, коли готується певна кількість стволів для видачі підрозділу? Чи вона взагалі ніяк не готується?
Навряд чи люди, мобілізовані, зможуть самостійно привести її і нормальний стан.
І такі да, сорі за офтоп в темі.

Як і все масове, зброя пристріляна на ат'їпісь. Жто хоче, той намагається привести до ладу. Але сама по собі система АК плюс масовий патрон - таке собі.
Хоча задача штурмової зброї - не точна стрільба на великі дистанції.
В зброярці має бути приблуда, що зветься "мушковьорт", мушковод, мушкокрут, я думаю, українською. От цією приблудою і налаштовують мушку. А цілик залишається нерегульованим, на відміну від, наприклад М4

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія