Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Молочка йок

Re: Молочка йок

Алис, ну а куда их?
Масло делаешь?
Уже их и в тесто, и вовсюда, спасу нет.
Я в селе начинаю вопить “а обезжиренное у них есть?”
 :D
Та я ще та кицька  :D
можу сама бутлик оприходувати за пів дня :)

1,5 літри на йогурт йде.
Літра десь на кака_о чоловікові. Я по шоколаду йому не конкурент.
Решта з пундиками дівається десь:)
А обезжиренное-це вранішнє.
   
Re: Молочка йок

Показати зображення...
28 грн. Нормальное молоко 1000г

Белорусов на мякине не проведешь  :laugh:

Молоко 3,2 %       
Артикул:303620
Страна производства:Беларусь
Масса / Объем:1 л
Цена за 1 л: 1.55

Меньше 17 гривен получается (с доставкой)
https://e-dostavka.by/catalog/3115.html#/catalog/item_303620.html
   
Re: Молочка йок

Алис, ну а куда их?
Масло делаешь?
Уже их и в тесто, и вовсюда, спасу нет.
Я в селе начинаю вопить “а обезжиренное у них есть?”
 :D
якщо це про вершки, то на сметану їх.
   
Re: Молочка йок

А вершки я окремо беру. 120 грн за літру. Замість вершкового масла. Коли зимою їх нема, тоді вже переходжу на масло.
   
Re: Молочка йок

А вершки я окремо беру. 120 грн за літру. Замість вершкового масла. Коли зимою їх нема, тоді вже переходжу на масло.
я теж такі беру, вони застигають, як маскарпоне. а розбавити кефіром 1:1, буде звичайна сметана.
   
Re: Молочка йок

я теж такі беру, вони застигають, як маскарпоне. а розбавити кефіром 1:1, буде звичайна сметана.

Секс, а то інколи й сметани хочеться, а в нашої молочниці вона не айс
   
Re: Молочка йок

Секс, а то інколи й сметани хочеться, а в нашої молочниці вона не айс
:-B але ретельно змішати треба, вінчиком чи м'ялкою для картоплі.
   
Re: Молочка йок

Беру простоквашино. Сметанка, ряженка смакота
   
Re: Молочка йок

Я якось з молозива хотіла йогурта зробити. Воно звернулося при нагріванні. До кипіння вже не доводила, заквасила так. Нічогенький вийшов йогурт. Правда, трохи сироватки зверху було, но зато така смачна:)
   
Re: Молочка йок
PAL

в СССР литр молока стоил 30 копеек, литр олии 1 рубль 50 копеек.. То есть сейчас скорее беспредел с молоком.

 :facepalm1:

коефіціент до совка 1:100 зараз треба брать, якщо хочеш ціни прикинуть
Тобто ща совка літра молока 30 грн (точнісінько як зараз у суперах), а олія взагалі по 150 була, так шо в нас вона вдвічі дешевша зараз, ніж за совка

   
Re: Молочка йок

якщо це про вершки, то на сметану їх.

та стоят во всех банках, и те, шо уже сметанка,
и свежие, и все блинчики-оладьи на сливках.
И утреннее молоко тоже жирное очень.
И детям-то ладно, а взрослым столько молочного жира считается не айс.
   
Re: Молочка йок

:facepalm1:

коефіціент до совка 1:100 зараз треба брать, якщо хочеш ціни прикинуть
Тобто ща совка літра молока 30 грн (точнісінько як зараз у суперах), а олія взагалі по 150 була, так шо в нас вона вдвічі дешевша зараз, ніж за совка
напевне совок не міг собі дозволити розкоші південні поля соняхом засаджувати.
   
Re: Молочка йок

Зараз жара вдаре, трава вигорить і жирність спаде.
   
Re: Молочка йок

Показати зображення...

1.6% - це забілена вода. Колись таким свиней підгодовували, щоб кращій апетит був.
   
Re: Молочка йок

:facepalm1:

коефіціент до совка 1:100 зараз треба брать, якщо хочеш ціни прикинуть
Тобто ща совка літра молока 30 грн (точнісінько як зараз у суперах), а олія взагалі по 150 була, так шо в нас вона вдвічі дешевша зараз, ніж за совка
-----
Щось ви теєто як його! :facepalm1:
Не паліть контору,коротше! Ато по-вашому виходить,що співвідношення цін тоді і зараз однакове,а тут більшість аж зі спіднього вистрибують,доводячи,що зараз все НАБАГАТО
КРАЩЕ ніж при совку.
А тут ви... :S
   
Re: Молочка йок
PAL

напевне совок не міг собі дозволити розкоші південні поля соняхом засаджувати.

зерном торгували просто
   
Re: Молочка йок

Цікаві люди,роками вимагали супер-пупер маркетів,а коли ті з'явилися на кожному кроці,стали нарікати на ціни в них. 8-:
   
Re: Молочка йок

:facepalm1:
А заробітна плата була 80-120 руб.
А як можна порівнювати ціни безвідносно зарплати? Ціна - річ відносна і без знання рівня зарплати це лише цифри і все.
   
Re: Молочка йок

блин я покупаю супер органическое от коровок которые кушают только лучшую травку по 5 долл за пол галлона. я думала это грабеж среди бела дня. такое молоко как в атб можно купить 1.5 бакса за галлон. чет в украине вообще хреново с ценами.

Саме так. Я купую в людей, які тримають корів. В однієї людини постійно. Але іноді треба терміново. Глянув на ціни в супермаркеті - це ж обман. Мало того, що в супермаркетах в молоці пальмова олія. Так ще й ціна космічна.

В людей беру молоко 16 грн. літр.
Сьогодні купив в АТБ 0.5.літра за псевдомолочний продукт якій там називають Молоко.
   
Re: Молочка йок

1.6% - це забілена вода. Колись таким свиней підгодовували, щоб кращій апетит був.

Це вода після мийки бідонів
   
Re: Молочка йок
PAL

-----
Щось ви теєто як його! :facepalm1:
Не паліть контору,коротше! Ато по-вашому виходить,що співвідношення цін тоді і зараз однакове,а тут більшість аж зі спіднього вистрибують,доводячи,що зараз все НАБАГАТО
КРАЩЕ ніж при совку.
А тут ви... :S

так "зараз к людям треба м'якше, а на питання дивиться ширше!" (с)
Тобто по одному найменуванню ціни брать не можна

Загалом - так, ми живемо значно краще, ніж за часів совка
Мені знову калькуляцію по основним позиціям підбивати?

   
Re: Молочка йок

:facepalm1:

коефіціент до совка 1:100 зараз треба брать, якщо хочеш ціни прикинуть

Підтверджую. Зараз зарплата 10000 грн. це те саме що в совку 100 руб. Але  якщо берем совок середини 80-х.

   
Re: Молочка йок
PAL

Це вода після мийки бідонів

ну, неправда, вода - це "нежирне молоко", коли молочний жир там у незначній кількості й лабораторія точно не може визначить (є й таке у продажу)
Й зараз модно кількість жирів зменшувати у продуктах, дієтичне харчування!
   
Re: Молочка йок

Підтверджую. Зараз зарплата 10000 грн. це те саме що в совку 100 руб. Але  якщо берем совок середини 80-х.
ну, якщо бути зовсім точним і брати совок 1985 року, то 1:88, 1:92. Але для простоти можна 1/100. Тобто, гривня - копійка.
А далі можна рахувати.
Багато цін залишилися однаковими, що свідчить не тільки про економічні, але й про природні, фізичні чинники формування ціни.
Багато цін однакові.
А от якщо перераховувати на ціну хліба і середнб зарплатню, то, наприклад, ціна півлітра оливкової олії середньої якості в Помпеях (тих самих) 2000 років тому була така ж, як і сьогодні в супермаркетах: приблизно 100 грн.

Останнє редагування: 21 червня 2021 20:42:30 від Генрих Германович
   
Re: Молочка йок

якщо це про вершки, то на сметану їх.

А з домашньої сметани - домашнє масло.  За 5 хв. роботи міксером і буде справжнє масло.  (tu)
   
Re: Молочка йок
PAL

Підтверджую. Зараз зарплата 10000 грн. це те саме що в совку 100 руб. Але  якщо берем совок середини 80-х.

ну, сєкта "какую страну прасралі" й орієнтується на початок 80х, славетні часи "від Ілліча до Ілліча"
   
Re: Молочка йок

ну, якщо бути зовсім точним і брати совок 1985 року, то 1:88, 1:92. Але для простоти можна 1/100. Тобто, гривня - копійка.
А далі можна рахувати.

Ідеально порахувати не вийде. Зараз не роблять по ти старим технологіям. Натурального молока в магазині зараз не можна купити. Все що продається - з пальмовою олією.
   
Re: Молочка йок

ну, сєкта "какую страну прасралі" й орієнтується на початок 80х, славетні часи "від Ілліча до Ілліча"

Ви що? Совок 80-х - кінчена країна. Я розумію ще середина 60-х.
   
Re: Молочка йок
PAL

Ви що? Совок 80-х - кінчена країна. Я розумію ще середина 60-х.

"середина 60х" - то повна дупа
якраз грошову рехворму замутили й девальвували гроші, бо північний звірьок вже придивлявся

   
Re: Молочка йок

та стоят во всех банках, и те, шо уже сметанка,
и свежие, и все блинчики-оладьи на сливках.
И утреннее молоко тоже жирное очень.
И детям-то ладно, а взрослым столько молочного жира считается не айс.
може морозиво робити.
   
Re: Молочка йок

ну, сєкта "какую страну прасралі" й орієнтується на початок 80х, славетні часи "від Ілліча до Ілліча"

Танунах
В Криму з 83 року продукти по підприємствам розподіляли. Іногороднім студентам  на місяць дві курки та 4 пачки масла по держціні продавали.
За молоком в Сєвасі черги стояли до відкриття магазину. А він о 7 ранку відкривався.
   
Re: Молочка йок

для мене:
1. Додаю в чай
2. Роблю вранці вівсяну кашу на молоці,не люблю на воді
пан набрався англійських звичок. :D
   
Re: Молочка йок

Ідеально порахувати не вийде. Зараз не роблять по ти старим технологіям. Натурального молока в магазині зараз не можна купити. Все що продається - з пальмовою олією.
Ну тут можна обґрунтовано заперечити, але зараз не хочу вдаватися в дискусію. Дуже далеко не все. В основному, малодовідомих марок якогось Старопердищенського олійно-жомового заводу. Є нормальний економічний розрахунок. В молоко ніхто з великих виробників пальму не пхатиме, адже пропозиція молока на ринку достатня.   
   
Re: Молочка йок

"середина 60х" - то повна дупа
якраз грошову рехворму замутили й девальвували гроші, бо північний звірьок вже придивлявся
за молоком вночі чергу займали.
   
Re: Молочка йок
PAL

Танунах
В Криму з 83 року продукти по підприємствам розподіляли. Іногороднім студентам  на місяць дві курки та 4 пачки масла по держціні продавали.
За молоком в Сєвасі черги стояли до відкриття магазину. А він о 7 ранку відкривався.

вовово! "развітой соціялізм"!
"какую страну прасралі!" (с)  :lol:
   
Re: Молочка йок

Я якось з молозива хотіла йогурта зробити.

Та воно ж солонувате. То не шкодить? При нагріванні молоко перестає згортатися десь на 3-4 день після родів.
   
Re: Молочка йок

Зараз жара вдаре, трава вигорить і жирність спаде.

Удої знизяться, а жирність... не помічав. Навпаки, коли зі стайні переходить на пасовисько то жирність падає а удій зростає  :)
   
Re: Молочка йок

Це вода після мийки бідонів
  :facepalm1: :facepalm1:Це те молоко, що в тебе лишається під вершками. І кого цікавить білки і кальцій - саме то.
   
Re: Молочка йок

   
Re: Молочка йок

Це вода після мийки бідонів

Ну з центрифуги також перегонка йде в тонких шарах напівпрозора, але то не зовсім вода, там є цукор і білок. Сир з неї виходить. Тобто знежирене не те саме що розбавлене  :) 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія