Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Наприклад?
На що заборона?
Все, що в подальшому можна застосувати для виготовлення зброї, наприклад різноманітні втулки, прокладки, оправки, гвинти, гайки, шайби, хвостовики, гідровтулки і тд.
А також інструмент для обробки металу.
   
вона в ботфортах буде

Та у леопардових лосінах.
   
Чур мені кіло барсучого сала - читав що допомагає від болей у спині)

Коров"яче підійде?
Та писдoся без чоловіка тут по форумі бігає——до всіх залицяється)——
Може й тобі "пофартить"?——
Якщо не дуже гидуєш(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Та у леопардових лосінах.

«Мікроба, Інанна, у вас був досвід анального сексу?» (с) Єжі :)
   
подала скаргу за рекламування стороннього ресурсу.
Ще раз в спортлото напиши

Може почують

 :weep:
   
Беггі дуже хоче поротися  :laugh:

увачько(с)
   
Работа - клиент звонит и дает вводные типа шо обрабатывать, точность, срок службы. Задача Ежи - выбрать из каталога. Если нет в каталоге, отправить в конструкторский отдел, где работают настоящие инженеры с настоящей зарплатой.
Ізбушка ізбушка, повернись к лесу задам, а ко мнє пєрєдам.

 :gigi:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Звісно, воно викликає повагу за громадянську позицію, але ця шапочка, надягнена в теплий день JUST SO (наприклад, мій чоловік навіть в -30 відмовляється вдягати шапку) , ця надакуратненько застібнута курточка ...
:facepalm: Що я зараз прочитав. Холі щіт! Та хай хуч голий взимку ходить, а зимою у шубі. Якщо він хоче собі щось відморозити або щоб щось засмерділось - так це його право.

ШЛ, забудь про моє існування. Просто викинь з голови!
Бегемот, досить вже ходити слідом!
   
увачько(с)

Та хочь кудись
   
Уявляєте наскільки тупій пeсдoсі немає чим зайнятися—— що вони, проживаючи хєр зна де, зазвичай, в якихось другорядних містах і селах, приходять на український форум відтопирювати пальці. Хоча на фоні місцевих з їх ареалів проживання - вони ніхто і ніщо.
Якісь сітки би плели може?——
Все більше користі аніж від тупого базікання і хизування(

Тупа писдa——з Черкаськоі області. На рахунок єбєнєй——ти вгадав——живе в якомусь затурканому селі і ходить тут срати ротом(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ізбушка ізбушка, повернись к лесу задам, а ко мнє пєрєдам.

 :gigi:

Єжі мосщно вздрочнул. :)
   
ну, він кілька років тому хвастався, шо він працює бух=галтером у фірмі, сидяча робота, саме тому у нього розперло сраку. Десь так.
Карова, а ти бздиш фіалками чи морельками?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

ТИ ОСОБИСТО наймав і продовжуєш наймати оцих Сергіїв.
Ні. Я не працюю з нелегалами, вибач.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

:facepalm: Що я зараз прочитав. Холі щіт! Та хай хуч голий взимку ходить, а зимою у шубі. Якщо він хоче собі щось відморозити або щоб щось засмерділось - так це його право.

Бегемот, досить вже ходити слідом!

«Я три дня гналась за Вами…» :)

   
Викуся, зачем же так по-детски врать? Ты эту информацию вывалила на саншайне перед замужеством еще в 2004-м. И о гостинице Палиссер, и о дате, и подарках от Тиффани. :)

єббать страсті какія
   
с котом і с холодільніком

В неі хоч кіт є)
   
Не заборонено, якщо вони тобі видали розписку і потім заплатять з твоїх грошей податки.

А якщо нема розписки і рісіта - ти обікрав державу Великобританію, бо найняв нелегалів, що працюють за чорний кеш.

І ніяких  рісітів тобі ніхто не давав, ти сам про це писав тисячу раз.

ТИ ОСОБИСТО наймав і продовжуєш наймати оцих Сергіїв.

То яке маєш моральне право висувати  претензії?

Нє—нє—нє)
Це Сергій тоді працював за кеш)——
Зараз все під решнунг)
   
«Я три дня гналась за Вами…» :)

Просто побачив тоді мої фотки і не зміг мене забути
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Карова, а ти бздиш фіалками чи морельками?

Тю… выйди на улицу, к тя через три дома заброшенная ферма - склад навоза и при ней прямо на улице кучи навалены. Оттуда и тянет вонью. ФУП здесь непричем. :)
   
Та я розумію що для твоєі товстоі дупи любий "танець"—— вже велике досягнення) Тому й заздриш)—— бо сама знаєш що "танцююча корова"—— це перебор навіть для тупоі пeсди як ти)

   
Уявляю як вона кликає Девіда та каже

look at this honey - that is double P, and this is Эс Эйч Эл  :weep:

and this is aviator's masculine body, look at his nose, honey, isn't he handsome

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Та й загалом—— я зібрався і за декілька годин в Амстердамі—Брюселі—Парижі.
По факту ти пару годин і на жердині. Це - факт.
   
Дай линк представителей

Або зуб

Та то воно як з "обіцянкою приіхати в Кьольн"))—— щось там собі пофантазувало——кальсони зі страху обісцяло—— і вже передумало)
пс. Теж кацапський "охвіцер"?)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Просто побачив тоді мої фотки і не зміг мене забути

«Karma is a bitch!» (с) Викуся :)
   
У нищих слуг нет. :) Иди и разбирайся, чем твой работодатель занимается.

Злився як гівно в річку(с) ))
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Так ні(——
Ти заплатив грощі "без пдв"—— тобто "на чорно"—— ці грощі вже не оподатковуються(
А якби ти фірму найняв та заплатив кешом——але по решнунгу——то вже інша справа.
Але то дорожче)—— і ти вирішив зекономити((
З-па, фігма, економити. Ти абсолютно не шариш як працює бізнес в ЮК. Тому не суй свою перекошену мармизу.
   
Єжі мосщно вздрочнул. :)
Дєд бомжара
   
Не совсем. :) Было сказано, что после похудения на 20 кг «еще бы до 120 кг похудеть». Те вес после похудения был >120 кг. Ванную, 129 кг. :)

логічЬно :(
   
Ivan G дав Залупі трішкі передохнути

трішки пєстолєзнуть
   
Покємон. 46 сторінка.


Ти так і не відповів.

04.02.17, 01:48

sergej1974007

Я форум читаю набегами-- после, во время и в промежутках между работой))
Всем ответить-- комментнуть не успеваю-- поэтому напишу всем и сразу обо всем)))--
1. С Гиярдосом подожду конечно-- но в чем смысл?-- мог бы сделать и ждал бы соперника?))( вообще-то по идее у него соперников быть не должно-- потому и Монстр).
2.девушки "под сорок"--- самое то-- это я вам авторитетно заявляю))--- как раз пообтесалась и сложилась))
3. Офтоп немного--- мне тут с покемонами этими отдушина прямо какая-то--- куда ни зайду-- в Фейсбук, на городской форум-- все про Политику и про войнушку-- достало до чертиков уже.
В этой связи-- вы ж русские в большинстве своем-- а у вас что говорят по этому поводу?


Так.
Намагався проникнути в стан ворога щоб вести розвідувальну діяльність серед фанатів Покемонгоу.
   
Та то воно як з "обіцянкою приіхати в Кьольн"))—— щось там собі пофантазувало——кальсони зі страху обісцяло—— і вже передумало)
пс. Теж кацапський "охвіцер"?)
Беззубий дєдуля вазамніл сєбя Рембо.
   
У Залупєнтія за стількі років проживання в Дойчланді не було соціалізації,  щоб був людиною, вже б мав громадянство ,тік токи постив з пивних фестів з друзями німцями. Але ж цє Залупєнтій , ікорочка, мода жлобська , кебаб за 12 євро.
   
and this is aviator's masculine body, look at his nose, honey, isn't he handsome

Показати зображення...

А буде от так
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Дєд бомжара

Єжі мосщно нюхнул кізяків. :)
   
Злився як гівно в річку(с) ))
Зісрався, як в річку. (с)

 :lol:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

https://m.olx.pl/d/oferta/pokoj-w-domu-jednorodzinnym-bez-kaucji-i-oplat-za-media-CID3-IDX1J0s.html

Було ж 500

Ото ціни задрав :(
А казав що вже не здає, нема потреб :( Лазенка вспульна фігова. Треба робити якісний душ, вана зі шторкою - фігня.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Беззубий дєдуля вазамніл сєбя Рембо.

Єжі опять гєроічєскі обосрался. :)
   
А казав що вже не здає, нема потреб :( Лазенка вспульна фігова. Треба робити якісний душ, вана зі шторкою - фігня.
Пиво само себе не купить
   
Беззубий дєдуля вазамніл сєбя Рембо.
А ти Єжі як був тупою жірною бабою , так і залишився , ще щось там про карму- хуярню , нічого не змінилося.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія