Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

гагага. А ларчік проста аткривался.

Та то 2П проектує своє болюче нав"ючене сідло на  нормальних людей :facepalm1:.

Раз вже я тут і мова зайшла на цю тему.

Я ділю чоловіків на умовно три типи:

1) Такі, з яких хочеться здерти одяг і розірвати умовну сорочку, щоб аж гудзики по кутках летіли (це мій чоловік і до нього мої екс)

2) Такі, чиї домагання викликають рвотний позив (багато в цій темі, фотки бачила :bueee:)

3) Такі, яким хочеться поправити шапочку на голівці і вставити сосю в ротик :rotate: .

Те відео в Лондоні... Звісно, воно викликає повагу за громадянську позицію, але ця шапочка, надягнена в теплий день JUST SO (наприклад, мій чоловік навіть в -30 відмовляється вдягати шапку) , ця надакуратненько застібнута курточка ... і в кінці тиради цей погляд очками як у малюка у дитсадочку, ці губки бантиком!

Sorry, але я по чоловіках, а не по мальчіках-калакольчіках з Pet Shop Boys vibe :facepalm1:.

І, for the record, це він мене переслідує ВЖЕ ТРИ РОКИ, а не я його. Я його давно перестала згадувати, а він мене - постійно,  навіть у цій темі. А пам"ятаєте, як він шукав мене по всіх кутках, коли я пішла з Єрмачки у 2021 році, і вимагав від ЧП признатися, що вона  - це я? Яка ганьба!

ШЛ, забудь про моє існування. Просто викинь з голови!
   
Бегімотівна, як будеш НР зустрічати?

с котом і с холодільніком
   
У ІванаГівна чоловік канадець. 

сміявсі(с)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Правильно, екологічніше буде висратися в річку.

Ну так сри в речку или возьми вантуз и прочисть засранный квартирантами унитаз в твоем общем сортире. :)
   
Та то 2П проектує своє болюче нав"ючене сідло на  нормальних людей :facepalm1:.

Раз вже я тут і мова зайшла на цю тему.

Я ділю чоловіків на умовно три типи:

1) Такі, з яких хочеться здерти одяг і розірвати умовну сорочку, щоб аж гудзики по кутках летіли (це мій чоловік і до нього мої екс)

2) Такі, чиї домагання викликають рвотний позив (багато в цій темі, фотки бачила :bueee:)

3) Такі, яким хочеться поправити шапочку на голівці і вставити сосю в ротик :rotate: .

Те відео в Лондоні... Звісно, воно викликає повагу за громадянську позицію, але ця шапочка, надягнена в теплий день JUST SO (наприклад, мій чоловік навіть в -30 відмовляється вдягати шапку) , ця надакуратненько застібнута курточка ... і в кінці тиради цей погляд очками як у малюка у дитсадочку, ці губки бантиком!

Sorry, але я по чоловіках, а не по мальчіках-калакольчіках з Pet Shop Boys vibe :facepalm1:.

І, for the record, це він мене переслідує ВЖЕ ТРИ РОКИ, а не я його. Я його давно перестала згадувати, а він мене - постійно,  навіть у цій темі. А пам"ятаєте, як він шукав мене по всіх кутках, коли я пішла з Єрмачки у 2021 році, і вимагав від ЧП признатися, що вона  - це я? Яка ганьба!

ШЛ, забудь про моє існування. Просто викинь з голови!

Які в сраку три катєгоріі? Ти шо повія?  :weep:
   
То вет дрімз. Кешем платити не заборонено, так шо сорі.

Не заборонено, якщо вони тобі видали розписку і потім заплатять з твоїх грошей податки.

А якщо нема розписки і рісіта - ти обікрав державу Великобританію, бо найняв нелегалів, що працюють за чорний кеш.

І ніяких  рісітів тобі ніхто не давав, ти сам про це писав тисячу раз.

ТИ ОСОБИСТО наймав і продовжуєш наймати оцих Сергіїв.

То яке маєш моральне право висувати  претензії?
   
с котом і с холодільніком

З Девідом на візку
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Катарський
Газ з Катару

С хуяру. Как и ФАБА гонит продукцию в кацапию через Беларусь.
   
https://vm.tiktok.com/ZM6yYNgYe/

Завжди можна додатково здати банки на вторсировину.
Підробіток (tu)


навіщо на майже всіх відео істота крутить сракою 8-:
   
С хуяру. Как и ФАБА гонит продукцию в кацапию через Беларусь.
Зуб даєш?

Беззубенко?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Які в сраку три катєгоріі? Ти шо повія?  :weep:

Понеслись Мега-простыни постной куйни. :)
   
Бегімотівна, а Дєвід знае хто такі Дабл Пи, та  Єс ЄйчЄЛ ?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Зуб даєш?

Беззубенко?

Сходи, убогий, на сайты ваших представителей в кацапии. Патриот, блеат.
   
Понеслись Мега-простыни постной куйни. :)

«Чоловік що хлчеться здерти одяг»…а по факту - пістолясятнік це найкраще що було в житті  :weep:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

«Чоловік що хлчеться здерти одяг»…а по факту - пістолясятнік це найкраще що було в житті  :weep:

Такова селяви, как говорили на нашей военной кафедре. :)
   
Викуся, зачем же так по-детски врать? Ты эту информацию вывалила на саншайне перед замужеством еще в 2004-м. И о гостинице Палиссер, и о дате, и подарках от Тиффани. :)

Ніхто ніколи не називав нічиїх імен. А ти взнав моє із реєстрації мого колишнього форуму. Коли я з"явилася на Єрмачці, ти мене просто тупо вичислив за стилем і поліз в мій лінкедін, і не раз, за що я тебе там забанила.

На саншайні я не була з 2001 року, старикашка все переплутав.

А потім нарив в обітниці ім"я моєї мертвої дитини і почав мене цим шантажувати. Сам казав, що намагався пробити по мені інфу в канадських органах і що всі ці довгі роки намагався знайти мене. Розшарив мою інфу "всім бажаючим" (Хома Л.)

Просто побачив тоді мої фотки і не зміг мене забути. А раз нажерся і на Єрмачці почав щось там триндіти про кохання.

ТЬфу, мєрзость!
   
Сходи, убогий, на сайты ваших представителей в кацапии. Патриот, блеат.
Дай линк представителей

Або зуб
   
Такова селяви, как говорили на нашей военной кафедре. :)

Прикинь, туша в 148 кг, на тебя кидается и здирае одяг?
   
с котом і с холодільніком

Уже завів нового кота? Як звати? Цікаво  (tu)

Щось на твоїй фоточці ніж подряпаний. Не можеш дозволити нові utensils, ніщєброд?

На шардоне заливати горлянку щовечора бабло є, а на ЗСУ ти хоч копійку перечислив?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ніхто ніколи не називав нічиїх імен. А ти взнав моє із реєстрації мого колишнього форуму. Коли я з"явилася на Єрмачці, ти мене просто тупо вичислив за стилем і поліз в мій лінкедін, і не раз, за що я тебе там забанила.

На саншайні я не була з 2001 року, старикашка все переплутав.

А потім нарив в обітниці ім"я моєї мертвої дитини і почав мене цим шантажувати. Сам казав, що намагався пробити по мені інфу в канадських органах і що всі ці довгі роки намагався знайти мене. Розшарив мою інфу "всім бажаючим" (Хома Л.)

Просто побачив тоді мої фотки і не зміг мене забути. А раз нажерся і на Єрмачці почав щось там триндіти про кохання.

ТЬфу, мєрзость!

Да, твои фото незабываемы. :) И хвасталась ты на саншайне своими «успехами» аж до конца 2003-го. :)

И ссылочку на некролог в студию… :)
   
Ніхто ніколи не називав нічиїх імен. А ти взнав моє із реєстрації мого колишнього форуму. Коли я з"явилася на Єрмачці, ти мене просто тупо вичислив за стилем і поліз в мій лінкедін, і не раз, за що я тебе там забанила.

На саншайні я не була з 2001 року, старикашка все переплутав.

А потім нарив в обітниці ім"я моєї мертвої дитини і почав мене цим шантажувати. Сам казав, що намагався пробити по мені інфу в канадських органах і що всі ці довгі роки намагався знайти мене. Розшарив мою інфу "всім бажаючим" (Хома Л.)

Просто побачив тоді мої фотки і не зміг мене забути. А раз нажерся і на Єрмачці почав щось там триндіти про кохання.

ТЬфу, мєрзость!
Вот это поворот (с)

Старий беззубий пердун таке витворяв?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Дай линк представителей

Або зуб

У нищих слуг нет. :) Иди и разбирайся, чем твой работодатель занимается.
   
Ніхто ніколи не називав нічиїх імен. А ти взнав моє із реєстрації мого колишнього форуму. Коли я з"явилася на Єрмачці, ти мене просто тупо вичислив за стилем і поліз в мій лінкедін, і не раз, за що я тебе там забанила.

На саншайні я не була з 2001 року, старикашка все переплутав.

А потім нарив в обітниці ім"я моєї мертвої дитини і почав мене цим шантажувати. Сам казав, що намагався пробити по мені інфу в канадських органах і що всі ці довгі роки намагався знайти мене. Розшарив мою інфу "всім бажаючим" (Хома Л.)

Просто побачив тоді мої фотки і не зміг мене забути. А раз нажерся і на Єрмачці почав щось там триндіти про кохання.

ТЬфу, мєрзость!

 :facepalm:  :weep: Сладусік?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

:facepalm:  :weep: Сладусік?

Эти фото незабываемы, графф! :)
   
А до чого тут мої фото?  :facepalm:

До того, що кагбе не маєш морального права обзивати зовнішність інших.

На вашій помийці описали твою зовнішність так, що навіть Лампогаз заскавчав від болю - типу нащо так ображати людину?ї

Ну там теж "красавєц" хоч куди, який дуже полюбляв про "бегемота".

Ви всі дуже великі красавці і красавиці, моделі просто.

Just sayin' is all.
   
:facepalm:  :weep: Сладусік?

Меня трудно найти, легко потерять и невозможно забыть» (с)
   
У нищих слуг нет. :) Иди и разбирайся, чем твой работодатель занимается.
Ясно, обісрався дєдуля від брехні.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

До того, що кагбе не маєш морального права обзивати зовнішність інших.

На вашій помийці описали твою зовнішність так, що навіть Лампогаз заскавчав від болю - типу нащо так ображати людину?ї

Ну там теж "красавєц" хоч куди, який дуже полюбляв про "бегемота".

Ви всі дуже великі красавці і красавиці, моделі просто.

Just sayin' is all.

Ссылочка на некролог будет или спи3девши, как обычно? :)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ясно, обісрався дєдуля від брехні.

Обосрался кто-то из твоих квартирантов. :) Иди, сортир мой. :)
   
Да, твои фото незабываемы. :) И хвасталась ты на саншайне своими «успехами» аж до конца 2003-го. :)

И ссылочку на некролог в студию… :)

Дебіл,Самодов забанив мене на Саншайні ще в 2001, здається, причому не через те, що я робила щось не так, а через "собачі весілля" - те ж саме, що відбувається тут.

Купка неадекватних чуваків і деяких чувих втрачала голову і тоді, і зараз, через one high-ranking bitch  :laugh:.

Але це не мої проблеми.

Я вам нічєго нє далжна  :K

   
Обосрался кто-то из твоих квартирантов. :) Иди, сортир мой. :)
   


Хорват, ти ж там айтішник на фірмі
Прикрутити вже нарешті українську мову на сайт
   
Бобах! :)

За тещу мы пркрываем все расходы. :)

Розкажи це комусь, як старша людина може прожити без страховки в США.
   
Стартер хоум - це як збери сам?
Скільки ж бляха вам рочків?)

А ти взагалі працюючий лоєр? Видно, давно погнали з роботи, бо ти сидиш тут 24х7 і їдеш дахом.

Стартер хоум - це будинок менших розмірів, з яких починають північноамериканці своє real estate journey.

Дехто - з квартир, я почала з будинку.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Geo

Покємон. 46 сторінка.


Ти так і не відповів.

04.02.17, 01:48

sergej1974007

Я форум читаю набегами-- после, во время и в промежутках между работой))
Всем ответить-- комментнуть не успеваю-- поэтому напишу всем и сразу обо всем)))--
1. С Гиярдосом подожду конечно-- но в чем смысл?-- мог бы сделать и ждал бы соперника?))( вообще-то по идее у него соперников быть не должно-- потому и Монстр).
2.девушки "под сорок"--- самое то-- это я вам авторитетно заявляю))--- как раз пообтесалась и сложилась))
3. Офтоп немного--- мне тут с покемонами этими отдушина прямо какая-то--- куда ни зайду-- в Фейсбук, на городской форум-- все про Политику и про войнушку-- достало до чертиков уже.
В этой связи-- вы ж русские в большинстве своем-- а у вас что говорят по этому поводу?

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Дебіл,Самодов забанив мене на Саншайні ще в 2001, здається, причому не через те, що я робила щось не так, а через "собачі весілля" - те ж саме, що відбувається тут.

Купка неадекватних чуваків і деяких чувих втрачала голову і тоді, і зараз, через one high-ranking bitch  :laugh:.

Але це не мої проблеми.

Я вам нічєго нє далжна  :K

Ага, и ты тут же прискакала взад под очередным левым ником. Как и здесь… :)

   

Хорват, ти ж там айтішник на фірмі
Прикрутити вже нарешті українську мову на сайт
По-перше, я не ай-тішнік.

По-друге, я пропонував перейти на українську, але працівники були проти, бо коли мене нема, то українську ніхто не знає, а по російськи ще дехто яко тако розуміють і розмовляють.
А крім України є ще російськомовні клієнти з Молдавії, Азербайджану, навіть з Ізраїлю.

В Росію ми з початком війни не продаємо, всіх російських клієнтів відразу послали нах.
В Білорусію продаємо, але є обмеження, діють санкції і на Білорусь, наприклад товари подвійного призначення не продаємо.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Уявляєте наскільки тупій пeсдoсі немає чим зайнятися—— що вже рахує скільки Кадра операцій зробила і на що((
Якісь сітки би плела може?——
Все більше користі аніж від тупого базікання(

завали своє кагтаве сегливе їбало, бо ось та тупа манда сама все вивалила назагал:

Квартиру надав син, він же оплачує рахунки за комуналку,
продукти теж закупляють діти - то старший привезе з Брукліна,
там є магазин з українськими товарами,
то молодший приїде і поведе нас в Костко,
хоча чоловік підробляє то буває бігаємо в супермаркет тихенько :D

Одяг батькові віддають хлопці, або купують і дарують те що йому потрібно,
мене одягають невістки, хоча я не дуже скуповую ганчір"я бо поступово худну,
вже приберуся як матиму нормальну вагу.
Медичні послуги покриває іншуренс, син оплатив лише за лазер 1500 дол
при видаленні катаракти, інши три операції були для мене безкоштовними.


Таке враження що ми дожили таки до комунізму :D
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Розкажи це комусь, як старша людина може прожити без страховки в США.

Прекрасно. Только на прошлой неделе заплатили за удаление нерва $2,500. :)
   
По-перше, я не ай-тішнік.

По-друге, я пропонував перейти на українську, але працівники були проти, бо коли мене нема, то українську ніхто не знає, а по російськи ще дехто яко тако розуміють і розмовляють.
А крім України є ще російськомовні клієнти з Молдавії, Азербайджану, навіть з Ізраїлю.

В Росію ми з початком війни не продаємо, всіх російських клієнтів відразу послали нах.
В Білорусію продаємо, але є обмеження, діють санкції і на Білорусь, наприклад товари подвійного призначення не продаємо.

А вони далі вже кацапам?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія