Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ! :laugh:

Залупєнтій , ти ж писав що ти нормальний , на куй тут постиш кацапське бидлячєство  ??


Тут про чувака, який заборонений в кацапстані зараз і який збирає грощі на концертах і донатить на підтримку Украіни.——

России.

"Есть десятки миллионов русских, которые категорически не согласны с этой войной. И я считаю, что нужно как можно громче об этом сказать. Поэтому я объявляю серию благотворительных концертов, которые будут называться Russians against war, сокращенно RAW. Сейчас в России невозможно сделать антивоенный концерт, потому что, как бы безумно это ни звучало, все антивоенное под запретом, введена тотальная цензура, и всем, кто хоть как-то выступает против войны потенциально грозит уголовное преследование", – говорил рэпер.


Отметим, что Oxxxymiron был одним из немногих российских звезд, который четко высказал свою позицию, после нападения войск РФ в Украину. После своих антивоенных высказываний он оказался в черном списке звезд, песни которых нельзя исполнять публично, а выступления под запретом.

Добавим, что вся прибыль от концертов рэпера пойдет в благотворительную польскую организацию, помогающую детям украинских беженцев. Как отмечается на сайте, по состоянию на 11:40, 16 марта, было собрано уже 58 тысяч долларов.
Больше информации на портале Антикор: https://m.недостовірне джерело/ru/articles/528777-rossijskij_pevets_oxxxymiron_dal_kontsert_protiv_vojny_v_ukraine_i_sobral_dlja_ukraintsev_30_tys._dollarov





пс. Один з "хороших руськіх(с)"—— чувак, який на своєму "фронті" веде боротьбу з режимом хуйла.
З багатомільйонною підтримкою підписників та фанатів.

Останнє редагування: 25 листопада 2023 21:22:48 від sergey1974007
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

.недостовірне джерело/ru
Сміявсі
   
але тайний смисл повинен бути?

"Тайний смисл"—— " потаємний зміст"
Нє благодорітє(с)
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:
Ale

Шо значить тягне? Вона є. І е крилати фрази літератиури, з них ти перевіряєшь наскількі людина начитана, просвічена, та обознана. Якщо він не знае руську літературу, то може він знає польску, англійську, німецьку…? Але ні? Як правило він не знає нічого! Зовсім. І ці перевірочні фрази вони обходять гугл і допомогають  бачити людину тупу та недолугу, обмежену та недалеку. Це ти речі, які як би не був розвинений ШІ, але по ключових фразах ти дуже швидко бачиш хто є хто
Випливає що людина багато читала кацапського лайна і слухала кацапські пісні - в кацапії таких начитаних як гною - тільки це не робить їх культурними. Закінчуй вже надрочувати накацапію бо забембав)
   
Были и мы рысаками когда-то (с)

То була перевірка філолухів. Але ж вони слухають Монгерштейна і знають «пососі мій куй», але ж вони зовсім не знають руську клсіку 19 строріччя  - «Пара Гнедих»

Які тупі та прикрі потоври .. пара гнедих, ой да пара гнедих. Де вони мову вівчали, не зрозуміло? Але якщо не знаешь іноземнї мови, то не знаешь і своєї
https://youtu.be/deCvorwm8Lg?si=pPXlX8gQrCqRKIGw

Мені одному гидко від того "рысака"(с)  і його " кацапськоі классики"?
Поізджай в кацапстан і там розповсюджуй тих "гнєдих" з балалайками та самоварами((
Тупий кацап продовжує тягнути сюди "кацапський сморід дух"(

Останнє редагування: 25 листопада 2023 21:32:56 від sergey1974007
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:
Ale

Тут про чувака, який заборонений в кацапстані зараз і який збирає грощі на концертах і донатить на підтримку Украіни.——

России.

"Есть десятки миллионов русских, которые категорически не согласны с этой войной. И я считаю, что нужно как можно громче об этом сказать. Поэтому я объявляю серию благотворительных концертов, которые будут называться Russians against war, сокращенно RAW. Сейчас в России невозможно сделать антивоенный концерт, потому что, как бы безумно это ни звучало, все антивоенное под запретом, введена тотальная цензура, и всем, кто хоть как-то выступает против войны потенциально грозит уголовное преследование", – говорил рэпер.


Отметим, что Oxxxymiron был одним из немногих российских звезд, который четко высказал свою позицию, после нападения войск РФ в Украину. После своих антивоенных высказываний он оказался в черном списке звезд, песни которых нельзя исполнять публично, а выступления под запретом.

Добавим, что вся прибыль от концертов рэпера пойдет в благотворительную польскую организацию, помогающую детям украинских беженцев. Как отмечается на сайте, по состоянию на 11:40, 16 марта, было собрано уже 58 тысяч долларов.
Больше информации на портале Антикор: https://m.недостовірне джерело/ru/articles/528777-rossijskij_pevets_oxxxymiron_dal_kontsert_protiv_vojny_v_ukraine_i_sobral_dlja_ukraintsev_30_tys._dollarov





пс. Один з "хороших руськіх(с)"—— чувак, який на своєму "фронті" веде боротьбу з режимом хуйла.
З багатомільйонною підтримкою підписників та фанатів.
Ну оксімірон не руський а єврей, але зараз не така ситуація щоб розбирати хто хороший хто поганий і тим більше тягнути це на фуп
   
Шо значить тягне? Вона є. І е крилати фрази літератиури, з них ти перевіряєшь наскількі людина начитана, просвічена, та обознана. Якщо він не знае руську літературу, то може він знає польску, англійську, німецьку…? Але ні? Як правило він не знає нічого! Зовсім. І ці перевірочні фрази вони обходять гугл і допомогають  бачити людину тупу та недолугу, обмежену та недалеку. Це ти речі, які як би не був розвинений ШІ, але по ключових фразах ти дуже швидко бачиш хто є хто

Кацапе, тикай хоч в клавіатуру правильно коли намагаєшся писати украінською мовою((
Просвічений та обознаний ти поц кацап
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

украінською мовою
Українською, єблане
   
Сміявсі

Ну можеш почитати його соц.мережі.
Там досить доре те все видно.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Ну можеш почитати його соц.мережі.
Там досить доре те все видно.
Я не читаю соц мережі кацапів. Кацапи повинні здихати. Усі.
   
Мені одному гидко від того "рысака"(с)  і його " кацапськоі классики"?
Поізджай в кацапстан і там розповсюджуй тих "гнєдих" з балалайками та самоварами((
Тупий кацап продовжує тягнути сюди "кацапський сморід дух"(
Це тому що ти зовсім нічого не знаеш. Тому що ти ніколи не був у універі, а був тількі у ПТУ. І це і є твое майбутне - стрибати, стрибати, та стрибати
   
Кацапе, тикай хоч в клавіатуру правильно коли намагаєшся писати украінською мовою((
Просвічений та обознаний ти поц кацап

Блєацтатєльно!
   
Я не читаю соц мережі кацапів. Кацапи повинні здихати. Усі.

Він єврей)
   
Ну так Пєтух, що з нього взяти ?

Ще один підгавкувач ——сидить в Чехіі і підгавкує якісь дурнички(
Писав би ти з окопу——навіть відповідь отримав би про іпотеку)( але понту тобі цим цікавитись—— все одно нічого не світить ніщєброду)
пс. Останні дописи чувака——суто обговорення мого життя))——гарно попросиш я тобі навіть автограф намалюю)
   
Випливає що людина багато читала кацапського лайна і слухала кацапські пісні - в кацапії таких начитаних як гною - тільки це не робить їх культурними. Закінчуй вже надрочувати накацапію бо забембав)

То не ввжливо що слухала людина. Але в людини є багаж знань з мови, літератри, іншіх наук тощо. Але якщо людина не знає базових знань на рівні «крилатих фраз» то є тупа людина. Але  ні, у нього дійсно е крилати фрази - «пососі мій куй, підписуйтесь на мій анал, кгосавчег, все класно!!
Но якщо філолуха копнути вглибь, то там бездна і пустота. Треба працювати над собою. і Залупа тут дійсно програє на голову всім
   
То не ввжливо що слухала людина. Але в людини є багаж знань з мови, літератри, іншіх наук тощо. Але якщо людина не знає базових знань на рівні «крилатих фраз» то є тупа людина. Але  ні, у нього дійсно е крилати фрази - «пососі мій куй, підписуйтесь на мій анал, кгосавчег, все класно!!
Но якщо філолуха копнути вглибь, то там бездна і пустота. Треба працювати над собою. і Залупа тут дійсно програє на голову всім

А ще буває так що якщо "копнути вглибь"(с)( це куди?)—— викопаєш кацапа—алконавта, який довгі роки прикидувався "граффом" та "украінцем"(——
А насправді закликав в Украіну хуйла(

На цьому припиняю в цій гілочці дописувати(——
Нехай кацап собі розважається поки модерація це толерує(
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Він єврей)
Бугага, сміявсі.

Усі ці приколи я проти Хуйла даю 50к баксів дітям біженців - до сраки. Хай дає 50к на дрони, авто, те що вбиває підарів. Ще можна червоному хресту задонейтити  :facepalm:
   
А ще буває так що якщо "копнути вглибь"(с)( це куди?)—— викопаєш кацапа—алконавта, який довгі роки прикидувався "граффом" та "украінцем"(——
А насправді закликав в Украіну хуйла(

На цьому припиняю в цій гілочці дописувати(——
Нехай кацап собі розважається поки модерація це толерує(

Блєацтатєльно!
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

то там бездна і пустота.
Прикрита футболочкою айсберг.

На цьому припиняю в цій гілочці дописувати
Злився. Очікувано  (td)
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Показати зображення...
знайшов окуляри. Розгледів. Саме в цій картині Босха все жізнєнно і все зрозуміло. Ніч с п'ятниці на неділю. Дохтур ургентної медіцини  з голови поцієнта дістає курячу лапку. Поруч сидить анестезіолог із залишками анестезії в руці. Далі сидить інтерн із томіком по гістології, розташованому на їй голові. Чому так? Так краще заходить.
Шоніясно?
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

На цьому припиняю в цій гілочці дописувати(——

кудда!!!

Іді сюдя, бльадь!! ти ще не розказав нам, шо там за штраф у тебе був по лінії податкової в 2010 році? То ти і в Україні не платив податків? Тоді зрозуміло, чого ти зїбався звідси. Ссикуняра брехлива.
   
Забув дописати)——
Якщо мене тут якийсь час не буде——
Знайдете мене ось тут)——

https://ukrpatriots.com/forum/vi-na-kanal-sergj-chernvc/
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

знайшов окуляри. Розгледів. Саме в цій картині Босха все жізнєнно і все зрозуміло. Ніч с п'ятниці на неділю. Дохтур ургентної медіцини  з голови поцієнта дістає курячу лапку. Поруч сидить анестезіолог із залишками анестезії в руці. Далі сидить інтерн із томіком по гістології, розташованому на їй голові. Чому так? Так краще заходить.
Шоніясно?
ніхуя. То тіпа трепанація черепа. Середньовічні операції тіпа дохтурами.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Забув дописати)——
Якщо мене тут якийсь час не буде——
Знайдете мене ось тут)——

https://ukrpatriots.com/forum/vi-na-kanal-sergj-chernvc/
а нахуя нам тут всрався той дохлий бложик одного нещасного бегемота?
   
ніт, це камінь дурості дістають
старовинний трюк шахраїв
досі практикують, до речі
   
Якщо б я Марку Захаровічу Фєйгіну сказав - «Были и мы рысками когда-то», то Марк Захарочич Фейгин бы продолжил фразу. Уебан типа депутата Соловьева не понял бы нифуя, Курбанова бы поржала но одобрила, Влащенко бы сказала - ребята я с вами, Арестович бы сказал - видите они есть, Зулпа бы пострибав и дальше посмотрел куда выведет кривая, и только Залужный сказал бы - ОГОНЬ!
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Ще один підгавкувач ——сидить в Чехіі і підгавкує якісь дурнички(
Писав би ти з окопу——навіть відповідь отримав би про іпотеку)( але понту тобі цим цікавитись—— все одно нічого не світить ніщєброду)
пс. Останні дописи чувака——суто обговорення мого життя))——гарно попросиш я тобі навіть автограф намалюю)
Залупєнтій я тобі вже раніше писав   щоб ти не мавпував у Бєгємотівни , як там друге житло?
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

ніхуя. То тіпа трепанація черепа. Середньовічні операції тіпа дохтурами.
як в скроню поцієнта/терпіли потрапила чиясь лапка? Витягують лапку. Нахіба я хрдив зв окулярами?
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Зрозуміло, що фотку робила операційна сестра. Але вніякому разі це не планова операція
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

як в скроню поцієнта/терпіли потрапила чиясь лапка? Витягують лапку. Нахіба я хрдив зв окулярами?
то не лапка, то рогам допомагали пробитися. Жінка рога йому наставила, ото їх і вивільняли з-під шкіри. Роги лося. Ну, ладно, оленя.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Зрозуміло, що фотку робила операційна сестра. Але вніякому разі це не планова операція
Планова. Його дружина все спланувала. Може саме вона і була тією операційною медсестрою з фотиком.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Сікгєй, нє малчі про свій штрап.

Каг же таг? Ти, фтарой послє Єпіцєнтра і якийсь сраний штрап від податкової.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

ніт, це камінь дурості дістають
старовинний трюк шахраїв
досі практикують, до речі
я тоді не жив)) але чому камень нагадує лапку півника? І чому була третя лапка на малюнку Хоми?
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Планова. Його дружина все спланувала. Може саме вона і була тією операційною медсестрою з фотиком.
Ваші слова мене збентежують. Дрбре, що моя жінка не операційна сестра
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Ваші слова мене збентежують. Дрбре, що моя жінка не операційна сестра
цю... та хіба ж не видно, що то не посередині того каменя дурості дістають, а праву лобно-височну долю довбуть. Наступною повинна бути операція по вивільненню лівого рога.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Ваші слова мене збентежують. Дрбре, що моя жінка не операційна сестра
думаєте, вона не бачить без фотика як у вас ростуть рога? У вас голова періодично не чухається справа і зліва зверху? Або чи нічого не заважає вам коли проходите через двері?
   
Были и мы рысаками когда-то (с)

То була перевірка філолухів. Але ж вони слухають Монгерштейна і знають «пососі мій куй», але ж вони зовсім не знають руську клсіку 19 строріччя  - «Пара Гнедих»

Які тупі та прикрі потоври .. пара гнедих, ой да пара гнедих. Де вони мову вівчали, не зрозуміло? Але якщо не знаешь іноземнї мови, то не знаешь і своєї
https://youtu.be/deCvorwm8Lg?si=pPXlX8gQrCqRKIGw
Це лише свідчить про твої власні вподобання і не більше.
Наприклад мені абсолютно фіолетові кацапські романси.
Про цих гнідих вперше чую з твого посту.
Оця кацапська високо духовна псевдохуйня немає нічого спільного з кацапським буттям.
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Шановні, сталося виверження вулкану десь у Альберті. Але наче не лава полилась  :facepalm:
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

Шановні, сталося виверження вулкану десь у Альберті. Але наче не лава полилась  :facepalm:
та я тільки хотіла запитати, шо ото бегемот так розісрався в адмінці, а, головне, нахуя?
   
Re: Бегімотівна добре попрацювала! ЖЕРСТЬ!  :laugh:

та я тільки хотіла запитати, шо ото бегемот так розісрався в адмінці, а, головне, нахуя?

О, Каровка! Де була? Кагділа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія