Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

"понад 5—6 років" - це мабуть років вісім чи десять?

Повний МММ....
У 2019 Серьога "хвалиться" що працює на "чорно"
У 2020 купує " шикарну (правда ніяк не "може" пояснити, на кого купував) квартірку ...
І тут.... рєзка ... понад 5-6 років ( ну нє болшє дісяти) років задекларовані доходи....
2023 - 6 = 2017 рік .......

МММ Чернавци .... форєва.....
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Цитата: Plzen
Звілси й "рейтинг" в банку——1А
[/quote
Що за нерухомість надибав, скількі Банк просить власних коштів 20 % , чи може на 10 % погодили ?
Відповіді не дочекаєтесь - ві мнє ні інтересні....
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Повний МММ....
У 2019 Серьога "хвалиться" що працює на "чорно"
У 2020 купує " шикарну (правда ніяк не "може" пояснити, на кого купував) квартірку ...
І тут.... рєзка ... понад 5-6 років ( ну нє болшє дісяти) років задекларовані доходи....
2023 - 6 = 2017 рік .......

МММ Чернавци .... форєва.....

Може він просто трохи поплутав :) Дамо час згадати.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Повний МММ....
У 2019 Серьога "хвалиться" що працює на "чорно"
У 2020 купує " шикарну (правда ніяк не "може" пояснити, на кого купував) квартірку ...
І тут.... рєзка ... понад 5-6 років ( ну нє болшє дісяти) років задекларовані доходи....
2023 - 6 = 2017 рік .......

МММ Чернавци .... форєва.....

 :laugh:

Це і є, так звана «Блєацьатільність» від Серьонкі. Скучили за війну за Блєцтатільністью?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Повний МММ....
У 2019 Серьога "хвалиться" що працює на "чорно"
У 2020 купує " шикарну (правда ніяк не "може" пояснити, на кого купував) квартірку ...
І тут.... рєзка ... понад 5-6 років ( ну нє болшє дісяти) років задекларовані доходи....
2023 - 6 = 2017 рік .......

МММ Чернавци .... форєва.....
Та нє, Лисий знає, він же сьогодні  з приводу іпотеки, нової, в банці був.
Зараз напише.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

2023 - 6 = 2017 рік .......

МММ Чернавци .... форєва.....
Він не математик. Ін'яз англійська. Тоефл.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Щось шифрується Лисий,  мабуть думає,- " Ще позавідують(позаздрять), і нічого не вийде ._--'(((
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та нє, Лисий знає, він же сьогодні  з приводу іпотеки, нової, в банці був.
Зараз напише.

В мене інша теорія.
Залупа був нелігалом. Перебратись, осовїтись йому допомогала тітка, яка теж Озерянська.
Щоб не втрачати гроші на аренду, а начебто арендовати викупая, вона оформила цю іпотеку на себе, а фінансовий тягарь ніс звісно сам Залупо.
Після лютого 2022 року, біжінцяс в німетчині спростили всі реестраціі і надали кучу пільг. Залупа скористався цим і офіційно якось зарееструвався. Тобто став білим. (Але підозрюю що не зовсім і частину доходу з турка бере кешем).
Після 1,5 року звісно треба переоформлять іпотеку, бо тьотушке вона і нафіг не треба, та і самому Залупі треба бути власником справжнім.
Тому виникла потреба якось переоформити це на Залупєнтія.
Про всілякі там що він білий більш 6 років, то звісно це  все другий після Епіцентру, та донати на ЗСУ  до ФДА

Але це лише теорія, я не буду стверджувати що це 100% так

Останнє редагування: 1 вересня 2023 23:51:34 від Турчинофф
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

В мене інша теорія.
Залупа був нелігалом. Перебратись, осовїтись йому допомогала тітка, яка теж Озерянська.
Щоб не втрачати гроші на аренду, а начебто арендовати викупая, вона оформила цю іпотеку на себе, а фінансовий тягарь ніс звісно сам Залупо.
Після лютого 2022 року, біжінцяс в німетчині спростили всі реестраціі і надали кучу пільг. Залупа скористався цим і офіційно якось зарееструвався. Тобто став білим. (Але підозрюю що не зовсім і частину доходу з турка бере кешем).
Після 1,5 року звісно треба переоформлять іпотеку, бо тьотушке вона і нафіг не треба, та і самому Залупі треба бути власником справжнім.
Тому виникла потреба якось переоформити це на Залупєнтія.
Про всілякі там білий більш 6 років, то звісно все другий після Епіцентру, та донати на ЗСУ  до ФДА

Але це лише теорія, я не буду стверджувати що це 100% так
Та нє, Тітка  стара, на неї багато банк би не написав,а потім мабуть  не така дурна заради Лисого не вписувалась би .
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та мені, особисто фіолетово...
Ну заробив, ну пішов в банк....
Але так весь світ живе, правда в нас норег вже "стонуть" що 5% то перебор і йдуть колонами в банки, щоб получити "канікули", а наш "алігарг" без проблем на 6% підписався....

Я б ще зрозумів, якби в якійсь місцевій газеті була би завтра стаття - дядько з Чернівців, "положив на лопатки СпареБанк"....
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та нє, Тітка  стара, на неї багато банк би не написав,а потім мабуть  не така дурна заради Лисого не вписувалась би .

Чому ні? Допомогти тупому племінніку, стара не стара але давно легалізувалися в Німетчині та має кредітни можливості ліхко. Та і сам Залупо тремтить від одного голосу совєї тітки. Це ж зрозуміло що вона ним опікається.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та мені, особисто фіолетово...
Ну заробив, ну пішов в банк....
Але так весь світ живе, правда в нас норег вже "стонуть" що 5% то перебор і йдуть колонами в банки, щоб получити "канікули", а наш "алігарг" без проблем на 6% підписався....

Я б ще зрозумів, якби в якійсь місцевій газеті була би завтра стаття - дядько з Чернівців, "положив на лопатки СпареБанк"....
Ну, то таке. Лисий же писав що був, порішав , згодом напише.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та мені, особисто фіолетово...
Ну заробив, ну пішов в банк....
Але так весь світ живе, правда в нас норег вже "стонуть" що 5% то перебор і йдуть колонами в банки, щоб получити "канікули", а наш "алігарг" без проблем на 6% підписався....

Я б ще зрозумів, якби в якійсь місцевій газеті була би завтра стаття - дядько з Чернівців, "положив на лопатки СпареБанк"....

Все що  стосуеться цифр з вуст номерного - все пістьош. Це треба прийняти за аксіому і тоді всі пазли складаються. Він може не піздити по суті а піздить в цифірях.
Наприклад - другий після Єпіцентру. Говнотрубами торгував - торгував, на ринку стояв - стояв. Клієенти були - були! Але не другий, а десь 222– ий.
Або діагональ - 82, а на справді 75. Тєелек є - є. Показує - показує. Але знов «ньюанс»
Він навіть коли каже 5-6 років потім добавляє «більш». Ви чуете як працює мозок патологічного брехуна?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Все що  стосуеться цифр з вуст номерного - все пістьош. Це треба прийняти за аксіому і тоді всі пазли складаються. Він може не піздити по суті а піздить в цифірях.
Наприклад - другий після Єпіцентру. Говнотрубами торгував - торгував, на ринку стояв - стояв. Клієенти були - були! Але не другий, а десь 222– ий.
Або діагональ - 82, а на справді 75. Тєелек є - є. Показує - показує. Але знов «ньюанс»
Він навіть коли каже 5-6 років потім добавляє «більш». Ви чуете як працює мозок патологічного брехуна?

Опыт МММ - нє прапьйошь
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чому ні? Допомогти тупому племінніку, стара не стара але давно легалізувалися в Німетчині та має кредітни можливості ліхко. Та і сам Залупо тремтить від одного голосу совєї тітки. Це ж зрозуміло що вона ним опікається.
Ну на пенсіонерку грошей  не дають ,могла своїм майном поручитись,  але Лисий мусив би все рівно все сам оформлювати на себе , але схоже, що він в питаннях іпотеки дуб- дєрєво .
Може все напише як було.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки
Ale

Та мені, особисто фіолетово...
Ну заробив, ну пішов в банк....
Але так весь світ живе, правда в нас норег вже "стонуть" що 5% то перебор і йдуть колонами в банки, щоб получити "канікули", а наш "алігарг" без проблем на 6% підписався....

Я б ще зрозумів, якби в якійсь місцевій газеті була би завтра стаття - дядько з Чернівців, "положив на лопатки СпареБанк"....
Думаю в банку побачили купюру в тищу франків і викликали поліцію)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну на пенсіонерку грошей  не дають ,могла своїм майном поручитись,  але Лисий мусив би все рівно все сам оформлювати на себе , але схоже, що він в питаннях іпотеки дуб- дєрєво .
Може все напише як було.

Так він не мог оформлювати на себе - працював за чорний - чорний кєш. Тепер мабуть може, ось і прийшов. Ти подивись на його іпало на тих світлинах - він весь дуже напружений, начебто зараз його будуть їбати. Напевно підмивався всю ніч - не спав, готувався.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Так він не мог оформлювати на себе - працював за чорний - чорний кєш. Тепер мабуть може, ось і прийшов. Ти подивись на його іпало на тих світлинах - він весь дуже напружений, начебто зараз його будуть їбати. Напевно підмивався всю ніч - не спав, готувався.
Самий прикол що понтується чим більше. Потім морозиться .
Тіпа додумуйте самі, "Я в банкє бил, оформлял. "    :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

вже немає сечі 33 раз читати роками одні і ті самі пекельні борошна.
вам не набридло ?

це як пройти doom вже 33 раз.
скучно стає . гра вже нецікава.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну на пенсіонерку грошей  не дають ,могла своїм майном поручитись,  але Лисий мусив би все рівно все сам оформлювати на себе , але схоже, що він в питаннях іпотеки дуб- дєрєво .
Може все напише як було.

Нє... майно в Німеччині не цікавить банки ;) "дивляться на доходи" (с) !

Якщо в Украіні в мене в першу чергу цікавилися про майно, яким я володію——то в Німеччині першим ділом дивляться на доходи та іх регулярність)

Ну які "доходи" у тої тітки? ....
Хоча, якщо вона раптом володіє 20% якоїсь автомобільної німецької корпорації, або 30% Koelnmesse, ну тоді ой!  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ко-ко-ко-ко!
Иди сюда, отвечай на вопросы гебят!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Прокидайся ко-ко-ко-ко!
Знов до 4 ранку не спав, стрибав, читав, затаїв злобу на рєбят.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Прокидайся ко-ко-ко-ко!
Знов до 4 ранку не спав, стрибав, читав, затаїв злобу на рєбят.
не треба заздрити!
Намічається там ще одна квартирка, а ти чого досягнув?   :D
Є питання до Сергія, а нафуя вони тобі потрібні, ці афьори, в 50 років, будучи трудягою?
Нафуя ще одне ярмо на шию?
Щоб що, здохнути швидше?
Чоловіче, розслабся, дитина виросла, готуйся бавити внуків, а не ібашити до кінця
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Блеать, такі ціни на нерухомість в Європі шалені, і запрягатися в процес, у віці 50 років, без освіти і відповідних доходів, щоб що?
Щоб зкопититись?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Блеать, такі ціни на нерухомість в Європі шалені, і запрягатися в процес, у віці 50 років, без освіти і відповідних доходів, щоб що?
Щоб зкопититись?

Тіпун тобі на язик! Тебе не навчили твої родичі в США, що непристойно задавати чужим людям такі питання і рахувати чужі гроші?

Ну алканоїдна кацапура типу 2П не має базових манер, але ти ж поряд з білими людьми живеш.

Може б уже пора навчитися поводити себе цивілізовано?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

вже немає сечі 33 раз читати роками одні і ті самі пекельні борошна.
вам не набридло ?

це як пройти doom вже 33 раз.
скучно стає . гра вже нецікава.

+
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Всі притихли і мовчать, лише очицями полупують   :laugh: Віртуально, звісно.

А взагалі вам, дорослим людям, не соромно, що ви тут розвели?

В країні йде війна. Кривава. Кожну секунду, як ви тут постите якусь чергову фігню, гине український військовослужбовець . Чи службовиця.

І багато з них молодші і кращі за вас, підстаркуватих, спитих, нечесаних неприглядних мужиків, в яких нема ні мізків, ні совісті знайти кращого застосування свому часу.

Дивишся на вас, читаєш ваш маразм і думаєш - Боже! Де справедливість??

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А взагалі вам, дорослим людям, не соромно, що ви тут розвели?

Та реально як діти їй бо
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тіпун тобі на язик! Тебе не навчили твої родичі в США, що непристойно задавати чужим людям такі питання і рахувати чужі гроші?

Ну алканоїдна кацапура типу 2П не має базових манер, але ти ж поряд з білими людьми живеш.

Може б уже пора навчитися поводити себе цивілізовано?
дякую за пораду
В майбутньому спробую.
Чужі гроші я не рахував ніколи і ніде, що за маніпуляції?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Блеать, такі ціни на нерухомість в Європі шалені, і запрягатися в процес, у віці 50 років, без освіти і відповідних доходів, щоб що?
Щоб зкопититись?

Ну як одна з причин——це наша пенсія в першу чергу.
Звісно що буде в мене і офіційна пенсія——але така собі(
Та й "інвестиціі"—заощадження теж зробив—роблю)
Але ж треба буде на пенсіі відповідати стандартам тих "німецьких пенсіонерів")

пс. До речі тут в Німеччині без пенсіі не залишусь——якщо що буду отримувати соцпакет і жити як більшість тут.
Проблема в тому що мені не подобається "як більшість"((
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ти ж поряд з білими людьми живеш.

Я б образився  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тіпун тобі на язик! Тебе не навчили твої родичі в США, що непристойно задавати чужим людям такі питання і рахувати чужі гроші?

Ну алканоїдна кацапура типу 2П не має базових манер, але ти ж поряд з білими людьми живеш.

Може б уже пора навчитися поводити себе цивілізовано?
це ти взірець цивілізованості, Інанна?
Серйозно? Я ібу і плачу)
Мої родичі в США (насправді не мої) - це сибірські валянки.
Поржать, посрать, ти вважаєш, вони спроможні мене чомусь доброму навчити?
Ще раз, не маніпулюй, і не перекручуй. Це не личить гарній канадійській жінці
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки
Ale

Всі притихли і мовчать, лише очицями полупують   :laugh: Віртуально, звісно.

А взагалі вам, дорослим людям, не соромно, що ви тут розвели?

В країні йде війна. Кривава. Кожну секунду, як ви тут постите якусь чергову фігню, гине український військовослужбовець . Чи службовиця.

І багато з них молодші і кращі за вас, підстаркуватих, спитих, нечесаних неприглядних мужиків, в яких нема ні мізків, ні совісті знайти кращого застосування свому часу.

Дивишся на вас, читаєш ваш маразм і думаєш - Боже! Де справедливість??

В Канаді війна? З ким воюєте?)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

алканоїдна кацапура типу 2П не має базових манер, але ти ж поряд з білими людьми живеш.

Це ВЖЕ фашизм,  чи ще чогось малого не вистачає?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це ВЖЕ фашизм,  чи ще чогось малого не вистачає?

Трампізм
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

В Канаді війна? З ким воюєте?)

Та ні.
Я так зрозумів, то звернення до Серьогі, щоб він не "мусорив" своїми темами, про труси на ФУПі....
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та ні.
Я так зрозумів, то звернення до Серьогі, щоб він не "мусорив" своїми темами, про труси на ФУПі....

Щоб писати про "мусор" в темах дописувача—достатньо подивитися в профілі кількість дописів в день.
І порівняти мою цифру наприклад з цифрами бздарька.
Насправді я не так і багато пишу тут)
А ще не доводилося би відповідати на нападки в мій бік——писав би ще менше)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки



Дивишся на вас, читаєш ваш маразм і думаєш - Боже! Де справедливість??
справедливість - це ти, Інанна! Без жодних сумнівів, ти взірець
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки



Ну алканоїдна кацапура типу 2П не має базових манер, але ти ж поряд з білими людьми живеш.


гідно, дякую
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія