Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

шановні є велике прохання
по можливості не постіть фото сергійка

Це популярність  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це популярність  :gigi:

та це пісдець
це травмує мене
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ще один повівся на брехливі маніпуляціі)
Звідки "інфа" про "33 роки"?
Думаю що міг би закрити його за років 6—7——
Але немає сенсу закривати достроково такі шикарні проценти(
І про "півн.Кіпр"—— це ще передчасна інфа(
Ця слідуюча іпотека що намічається——це квартирка тут  в Німеччині.
пс. До речі мені попередньо розповіли як краще організувати ці дві іпотеки——щоб і на другу розповсюджувався накопичувальний фертраг з першоі——таким чином понижаючи проценти і на цю можливу нову іпотеку.
Блін(—— пан Лемберг з Австріі зрозумів би деякі нюанси——
А оці всі "поліщуки"——тільки підгавкувати можуть(

6-7 років це приблизно як 82га діагональ, другий по тофл, або 200-300 Євро щомісяця на ЗСУ)
По іпотеці зрозуміло, взяти іншій кредит щоб перекрити першій )) бо стрибати дуже тяжко
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

та це пісдець
це травмує мене

Ти якийсь мнітєльний дуже))
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

6-7 років це приблизно як 82га діагональ, другий по тофл, або 200-300 Євро щомісяця на ЗСУ)
По іпотеці зрозуміло, взяти іншій кредит щоб перекрити першій )) бо стрибати дуже тяжко

Бздарьок, це ти  ж ще й "бізнесмен"?)——
Нафіга брати новий кредит( менший за перший) під більші відсотки——щоб "перекривати" більший кредит, який я завдяки шикарним відсоткам практично не відчуваю?)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Йїі....
Війна війною ,але життя йде.
На фупі все те саме   :)

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Бздарьок, це ти типу погрожуєш мені як колись погрожував Алєжці?)
Чи як ви колись погрожували Хорвату?

Ко-ко-ко-ко
Що ти маєшь на увазі «погрожуєшь»? Погрожуєшь то коли кримінал, як це робиш ти своім поганим піздежом. « Ко-ко-ко-ко дам ботанам по ибагу» :laugh:
А я стою на захисту банка, фінансів Німетчині, приватного бізнесу, та ії законів. І то обовязок для громадян інформувати про порушеня законів та кріміналу.
То ж зараз, служба безпеки SparkKasse bank буде дуже активно шукати всіляку інформацію на тебе, бо роблять перевірку твоєї надійності.
Тому ця інформація на разі для них буде дуже актуальна і доречна.
То ж не порушуй закони і спи спокійно. А Якщо порушуєшь тай ще пишаешся цим, тож будеш відповідати.

А наразі ось емаіл банку для прийому листів по питанням безпеки

E-mail:   kontakt@spk-mgl.de

А оце сам Банк.

https://www.sparkasse-markgraeflerland.de/en/home/toolbar/kontakt.html?n=true&stref=footer
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Йїі....
Війна війною ,але життя йде.
На фупі все те саме   :)



   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ко-ко-ко-ко
Що ти маєшь на увазі «погрожуєшь»? Погрожуєшь то коли кримінал, як це робиш ти своім поганим піздежом. « Ко-ко-ко-ко дам ботанам по ибагу» :laugh:
А я стою на захисту банка, фінансів Німетчині, приватного бізнесу, та ії законів. І то обовязок для громадян інформувати про порушеня законів та кріміналу.
То ж зараз, служба безпеки SparkKasse bank буде дуже активно шукати всіляку інформацію на тебе, бо роблять перевірку твоєї надійності.
Тому ця інформація на разі для них буде дуже актуальна і доречна.
То ж не порушуй закони і спи спокійно. А Якщо порушуєшь тай ще пишаешся цим, тож будеш відповідати.

А наразі ось емаіл банку для прийому листів по питанням безпеки

E-mail:   kontakt@spk-mgl.de

А оце сам Банк.

https://www.sparkasse-markgraeflerland.de/en/home/toolbar/kontakt.html?n=true&stref=footer

Регочу як "пенсильванські коні"(с) ))
Бздарьок розкудахтався про "громадян" і "порушення законів"))
У німецьких правоохоронних органів до мене питань немає))
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Лисий, ну що там порішав, дали другу іпотеку?
Який відсоток  ?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Регочу як "пенсильванські коні"(с) ))
Бздарьок розкудахтався про "громадян" і "порушення законів"))
У німецьких правоохоронних органів до мене питань немає))

Це не про правоохоронців. Це про банк німетчини. Рішеня про фінанси приймає іх внутрішня безпека. Вони можуть тобі відмовіти просто так, шо просто твоє їпало ім не сподобалось. А то як ти оперуєшь в німетчині «чорним - чорним налом», звісно буде дуже корисной інформацією для них.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Друга не цікава. Цікаво як взяти першу якщо працюєш за кеш і паспорт лівий румунський.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Друга не цікава. Цікаво як взяти першу якщо працюєш за кеш і паспорт лівий румунський.

Та перша на тьотушке
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це не про правоохоронців. Це про банк німетчини. Рішеня про фінанси приймає іх внутрішня безпека. Вони можуть тобі відмовіти просто так, шо просто твоє їпало ім не сподобалось. А то як ти оперуєшь в німетчині «чорним - чорним налом», звісно буде дуже корисной інформацією для них.

Я часто писав тупим кацапам на цугундері——
Якщо б ви були не такі тупі——то може ви б щось і зробили)——
Але не з вашою тупістю)

Це стосується і тебе)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Друга не цікава. Цікаво як взяти першу якщо працюєш за кеш і паспорт лівий румунський.

Тут головне слово—"якщо")
пс. Та й про " румунський паспорт"——це ти нахватався вершків і уяви найменшоі не маєш що там і як)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Я часто писав тупим кацапам на цугундері——
Якщо б ви були не такі тупі——то може ви б щось і зробили)——
Але не з вашою тупістю)

Це стосується і тебе)

Яка тупість? Це лише пару листів з перекладами, надісланих на емайл,  та лінкаі на ФУП з твоїми «фоточкамі» та висловами. Насправді це година роботи - максімум. Ти навіть і не зрозуміешь, тобі просто відмовять.
А некуй було олівець використовутави
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Лисий, ну що там порішав, дали другу іпотеку?
Який відсоток  ?

Ще ні.
Отримаю після перевірки моєі платоспроможності сертифікат від них—— від нього і буду відштовхуватися)
А процент зараз доходить до 6% річних загалом(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тут головне слово—"якщо")
пс. Та й про " румунський паспорт"——це ти нахватався вершків і уяви найменшоі не маєш що там і як)
пля,ну що ти за людина,  пиши,як було насправді.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тут головне слово—"якщо")
пс. Та й про " румунський паспорт"——це ти нахватався вершків і уяви найменшоі не маєш що там і як)
Ти можеш чесно показати німецький. Але у тебе його нема  :weep:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Яка тупість? Це лише пару листів з перекладами, надісланих на емайл,  та лінкаі на ФУП з твоїми «фоточкамі» та висловами. Насправді це година роботи - максімум. Ти навіть і не зрозуміешь, тобі просто відмовять.
А некуй було олівець використовутави

Поживемо—побачимо хто відповідає за своі слова)
пс. Хоча ж бачили вже всі(—— з твоєю злощасною обіцянкою про 3 к))
Напевно жалієш зараз що настільки накидався тоді що по декільком форумам те гівно своє розмазував?)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Поживемо—побачимо хто відповідає за своі слова)
пс. Хоча ж бачили вже всі(—— з твоєю злощасною обіцянкою про 3 к))
Напевно жалієш зараз що настільки накидався тоді що по декільком форумам те гівно своє розмазував?)

Сміявсі.
Про 3К давай пруф.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти можеш чесно показати німецький. Але у тебе його нема  :weep:

А я ніколи і не казав що в мене німецький паспорт(
Це ви тут розмазуєте шмарклі своі по тарілкам "пагрємушкам" вашим)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ще ні.
Отримаю після перевірки моєі платоспроможності сертифікат від них—— від нього і буду відштовхуватися)
А процент зараз доходить до 6% річних загалом(
Ну, наскільки знаю по актуальній ситуації , про шість відсотків пістьош.
Ти точно  сьогодні в банці був ?
Що казали по інфляції та майбутніх відсотках по іпотеках на пів року,рік наступні ?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А я ніколи і не казав що в мене німецький паспорт(
Це ви тут розмазуєте шмарклі своі по тарілкам "пагрємушкам" вашим)

Насправді це покуй який в тебе паспорт. Твоя аунтефікація на цьому ресурсу тобою повністью підтвержена, твоїми фоточками, відосіками, та айпішніками. Тож СБ Банку буде точно бачити що ти - це ти їздеш на транспорті за олівцем і працюєшь за чорний кеш. Та ще найгірше - стрибаєшь і робиш погрози іншім відвідувачам, а тож лізешь в їхне приватне житття.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А я ніколи і не казав що в мене німецький паспорт(
Це ви тут розмазуєте шмарклі своі по тарілкам "пагрємушкам" вашим)
Поки що ми розмазуємо кал Шарія по черепу акули
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну, наскільки знаю по актуальній ситуації , про шість відсотків пістьош.
Ти точно  сьогодні в банці був ?
Що казали по інфляції та майбутніх відсотках по іпотеках на пів року,рік наступні ?

Якщо все вийде як я хотів би——отримаю до 6%.
Але це все буде видно згодом.
Може й квартирка вже улетить на яку я придивляюсь(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Насправді це покуй який в тебе паспорт. Твоя аунтефікація на цьому ресурсу тобою повністью підтвержена, твоїми фоточками, відосіками, та айпішніками. Тож СБ Банку буде точно бачити що ти - це ти їздеш на транспорті за олівцем і працюєшь за чорний кеш. Та ще найгірше - стрибаєшь і робиш погрози іншім відвідувачам, а тож лізешь в їхне приватне житття.

Тобто ти вже всьо встиг перекрутити з ніг на голову?
Ви кацапи—таки  патологічні пістунки(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Якщо все вийде як я хотів би——отримаю до 6%.
Але це все буде видно згодом.
Може й квартирка вже улетить на яку я придивляюсь(
Чого  такий відсоток високий ? Потрібно було вже своєю купленою ручатись.
Яку суму просив ?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тобто ти вже всьо встиг перекрутити з ніг на голову?
Ви кацапи—таки  патологічні пістунки(

Це вже будуть вирішувати в банку. Якщо вони врахують що це не суттьево, то ти отримуєшь іпотеуку, якщо суттьево - то ні.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чого  такий відсоток високий ? Потрібно було вже своєю купленою ручатись.
Яку суму просив ?

Скільки разів я обговорював питання іпотечні—— жодного разу не виникало питання про можливість " надати квартиру як заставу"
Наскільки я знаю——розглядають в першу чергу не твоі статки——а твій регулярний дохід.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Скільки разів я обговорював питання іпотечні—— жодного разу не виникало питання про можливість " надати квартиру як заставу"
Наскільки я знаю——розглядають в першу чергу не твоі статки——а твій регулярний дохід.
Та ні Лисий ,статки, потім дохід. Ну може навпаки  іноді, ти ж вже старий на іпотеки.
Чого такий відсоток великий,  яку частку просив  ?  Як з прибутками порішав ?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Наскільки я знаю——розглядають в першу чергу не твоі статки——а твій регулярний дохід.

Одна справа, що там ти "знаєш", інша - як це насправді вирішує Банк. Це різні речі.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Одна справа, що там ти "знаєш", інша - як це насправді вирішує Банк. Це різні речі.

Якщо в Украіні в мене в першу чергу цікавилися про майно, яким я володію——то в Німеччині першим ділом дивляться на доходи та іх регулярність)
В мене наприклад вже понад 5—6 років задекларовані регулярні доходи)
Звілси й "рейтинг" в банку——1А
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

В мене наприклад вже понад 5—6 років задекларовані регулярні доходи)
Станом на кінець 2019 року був чорний кеш. Сам писав.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Якщо в Украіні в мене в першу чергу цікавилися про майно, яким я володію——то в Німеччині першим ділом дивляться на доходи та іх регулярність)
В мене наприклад вже понад 5—6 років задекларовані регулярні доходи)
Звілси й "рейтинг" в банку——1А
Що за нерухомість надибав, скількі Банк просить власних коштів 20 % , чи може на 10 % погодили ?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Якщо в Украіні в мене в першу чергу цікавилися про майно, яким я володію——то в Німеччині першим ділом дивляться на доходи та іх регулярність)
В мене наприклад вже понад 5—6 років задекларовані регулярні доходи)
Звілси й "рейтинг" в банку——1А

"понад 5—6 років" - це мабуть років вісім чи десять?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки
Ale

Ще один повівся на брехливі маніпуляціі)
Звідки "інфа" про "33 роки"?
Думаю що міг би закрити його за років 6—7——
Але немає сенсу закривати достроково такі шикарні проценти(
І про "півн.Кіпр"—— це ще передчасна інфа(
Ця слідуюча іпотека що намічається——це квартирка тут  в Німеччині.
пс. До речі мені попередньо розповіли як краще організувати ці дві іпотеки——щоб і на другу розповсюджувався накопичувальний фертраг з першоі——таким чином понижаючи проценти і на цю можливу нову іпотеку.
Блін(—— пан Лемберг з Австріі зрозумів би деякі нюанси——
А оці всі "поліщуки"——тільки підгавкувати можуть(
Та я по доброму шуткую)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Якщо в Украіні в мене в першу чергу цікавилися про майно, яким я володію——то в Німеччині першим ділом дивляться на доходи та іх регулярність)
В мене наприклад вже понад 5—6 років задекларовані регулярні доходи)
Звілси й "рейтинг" в банку——1А
Лисий,  про які 5-6 років ти пишеш  ? Ти колись проводив оформлення  іпотки  ? Тоді знаєш що для банка важливо.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Якщо в Украіні в мене в першу чергу цікавилися про майно, яким я володію——то в Німеччині ....

До речі.
А ти що, кредити і в українських банках брав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія