Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух з усіма східними сусідами

Нове
Sl@d [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:48
IP/Host: ---.static.telcom.net.ua
Luxetenebris, cьогодні в 15:32
а причому тут Україна і українська влада?
поляки закрили малий прикордонний, рух.
нехвй там протестують і перекривають рух  :X

протестують ті, що на польських блэхах. там раз в 5 днів треба перетнути кордон, без MRG того зробити не вийде, а українській митниці пофік. Вони просять, щоб дозволяли розвертатися на нейтральній стороні і ті 5 днів пробити.

дозволяли розвертатися на нейтральній стороні 8-)  :S
как это будет выглядеть,   так с...а цырк на границе

   
Re: Фсё, кина не будет , граница Украина Польша заблокирована :(

я и говорю. боятся. цивилизованный человек слаб...

Я б сказав гидують.
Це тільки дикі ідіоти сприймають цивілізованість за страх.
   
протестують ті, що на польських блэхах. там раз в 5 днів треба перетнути кордон, без MRG того зробити не вийде, а українській митниці пофік. Вони просять, щоб дозволяли розвертатися на нейтральній стороні і ті 5 днів пробити.

Але якщо чесно закохали вже ті польські грати  :X

неправду, говорите бо щоб обновити транзит непотрібно перетинати кордон. Завжди розверталися на нейтральні полосі.
По польських гратах ви праві. я думаю цих бессовісних людей які не дбають і не підтримують уряд щодо захисту національного автовиробника потрібно конфіскувати їх авто і направити до українського авторинку , там купа надійних автомобілів 1979-1980 т их років на українських номерах  (tu)

Я думаю перекрили дорогу мікрокотробандисти які цигарки та алкоголь возять на продаж  а не громадяни які без четсі та гідності їздять на єврохламі   :X 
   
кто  дал добро на времянку железо завозить?????, потом"умный закон" про расстаможку  авто   изг.леного  с 1 января 201 года,
 там тачки 20-30 летние на польской регистрации, таких уже и  не встретиш


Volkswagen Passat B1 (1973-1980)
Volkswagen Passat B2 (1980-1988)
   
Re: Фсё, кина не будет , граница Украина Польша заблокирована :(

протестують ті, що на польських блэхах. там раз в 5 днів треба перетнути кордон, без MRG того зробити не вийде, а українській митниці пофік. Вони просять, щоб дозволяли розвертатися на нейтральній стороні і ті 5 днів пробити.

Але якщо чесно закохали вже ті польські грати  :X

На польских номерах - це значить, що машина юридично належить громадянину Польщі, а в Україні на ній їздить інша людина?
А якщо таке авто потрапить в аварію, хто платити буде? Бо я не думаю що польська страховка буде платити (якщо вона взагалі є на такі машини).
   
На польских номерах - це значить, що машина юридично належить громадянину Польщі, а в Україні на ній їздить інша людина?
А якщо таке авто потрапить в аварію, хто платити буде? Бо я не думаю що польська страховка буде платити (якщо вона взагалі є на такі машини).

та конфіскувати то все і крапка. Наші українські ринки забиті надійними автомобілями б.СССР 1979-1989 років  :X
Ну так ціна 1000-1400 долларів для рагулів що неможуть собі дозволити авто національних автовиробників саме те що потрібно  (tu)
   
Невже не може хтось дати піздюлєй тій мафії?  8-:
це вже б***ь повна анархія - вони вже там поляків заблокували які вїхали - це ж провокація!!!
   
неправду, говорите бо щоб обновити транзит непотрібно перетинати кордон. Завжди розверталися на нейтральні полосі.
По польських гратах ви праві. я думаю цих бессовісних людей які не дбають і не підтримують уряд щодо захисту національного автовиробника потрібно конфіскувати їх авто і направити до українського авторинку , там купа надійних автомобілів 1979-1980 т их років на українських номерах  (tu)

Я думаю перекрили дорогу мікрокотробандисти які цигарки та алкоголь возять на продаж  а не громадяни які без четсі та гідності їздять на єврохламі   :X 
:weep:
   
хто дасть и чим  :(
   
У Раві-Руській легковик на швидкості влетів у натовп людей, які блокують трасу

Сьогодні, 4 липня, у пункті пропуску в Раві-Руській на українсько-польському кордоні автомобіль на швидкості заїхав у натовп людей, які перекривають дорогу на Польщу.

Як повідомив голова Го «Варта-1» та депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, легковик марки Peugeot на польській реєстрації приблизно о 15:30 влетів у групу людей.





Внаслідок наїзду один хлопець лежить без свідомості, йдеться в повідомленні.
   
К буруштину и лесу добавилась новая тема, где бедные жители не хотят расставаться с источниками не совсем законного заработка.
   
Щойно авто на Польській реєстрації в'їхало натовп людей, як ми дізналися Авто Польського консула який повертався до дому з дітьми , протестувальники перекрили йому рух і почали розхитувати авто ( навіть відірвали дверну ручку) після чого авто почало втікати і здійснило наїзд на людей на пропускному пункті Раві-Руській. Один хлопець лежить без свідомості.

   
Авто Польського консула який повертався до дому з дітьми
скромно.
   
Дикуни йопані...
   
Пропоную всім борзим бугаям прямо там роздавати повістки і в АТО!  :X
   
У Раві-Руській легковик на швидкості влетів у натовп людей, які блокують трасу
Сьогодні, 4 липня, у пункті пропуску в Раві-Руській на українсько-польському кордоні автомобіль на швидкості заїхав у натовп людей, які перекривають дорогу на Польщу.

Як повідомив голова Го «Варта-1» та депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, легковик марки Peugeot на польській реєстрації приблизно о 15:30 влетів у групу людей.

Показати зображення...
Показати зображення...
Внаслідок наїзду один хлопець лежить без свідомості, йдеться в повідомленні.
Там історія чуть інша, авто на польских номерах намагалося проїхати(на мінімальній швидкості) його тут же обступили протестувальники почали розхитувати машину, в результаті відірвали ручку дверну, в авто їхав польский консул з дітьми, водій вирішив здати назад і в результаті збив людей які стояли позаду авто.
   
ну, тепер хоч зрозуміло -за що готові битися реально
   
Дикуни йопані...
Допротестуються, що взагалі закриють кордон назавжди.
   
Пропоную всім борзим бугаям прямо там роздавати повістки і в АТО!  :X

100%   :X
   
безвизовый режим..ну ну.

країна рагулів та совкобидла
   
я думаю варто притягати тих западенців рагулів до відповідальності.
   
невже важко дочекатись , скоро з року на рік вже буде безвіз. як наш президент обіщав.
чого бузити і грати на руку хуйлу.
   
я думаю варто притягати тих западенців рагулів до відповідальності.

знову щемити патріотів 8-:
   
Зачем они блокировали авто? И что вообще эта толпа там делает?
   
Зачем они блокировали авто? И что вообще эта толпа там делает?

то "патріоти", вони хочуть розхитати ситуацію і підставити свого президента і країну  :X
   
Зачем они блокировали авто? И что вообще эта толпа там делает?
отстаивают свои права.
   
Зачем они блокировали авто? И что вообще эта толпа там делает?

вимагає - шоб услишалі  львівщину
   
Где полиция. Почему не отп..здят и не запакуют "блокувальників" ? Где власть?
   
Зачем они блокировали авто? И что вообще эта толпа там делает?

Вони всі мають машини в "транзиті" і хочуть щоб наші їм оформляли на своїй стороні що вони буцім то виїхали з України щоб авто було далі в транзиті - отакий піздєц!  :facepalm1:
   
по-сути - это результаты неравенства граждан одной страны.

   
то "патріоти", вони хочуть розхитати ситуацію і підставити свого президента і країну  :X
звідки цей троль виліз?  8-:
   
Вони всі мають машини в "транзиті" і хочуть щоб наші їм оформляли на своїй стороні що вони буцім то виїхали з України щоб авто було далі в транзиті - отакий піздєц!  :facepalm1:

цим такзваним громадянам охоче їздити на єврохламі чим на чудових надійних машинах з українського авторинку, чим їм не подобаєть копійчина 1979 року випуску ? їм треба принижуватись і їздити на єврохламі 2004того  :X 
Це антидержавні дії, і вони не розусіють що держава дбає про них же самих , про екологію і про національного автовиробника  :X 
   
звідки цей троль виліз?  8-:

до тебе зрадофіле ольгінський не вилізло а прийшло і не чмо а громадянин україни який поважає свою державу, уряд , і політику уряду спрямовану на захист відчизняного автовиробьника.

а таких як вас потрібно судити, разом з вашими псевдопатріотами мальованими.
   
плодовитый... и не тролль... просто фанат свиноподобного и его свиноматки...
   
Вони всі мають машини в "транзиті" і хочуть щоб наші їм оформляли на своїй стороні що вони буцім то виїхали з України щоб авто було далі в транзиті - отакий піздєц!  :facepalm1:

це антидержавний злочин.
держава чітко сказала акцизами НАЦІОНАЛЬНОМУ АВТОВИРОБНИКУ БУТИ .
а ці рагулі йдуть проти політики держави  :X
   
зверніть увагу, поляк важає нормальним чавити українців , бо вони другого сорту.  У нього навідь думки не було стати в чергу з іншими автівками
   
Вони всі мають машини в "транзиті" і хочуть щоб наші їм оформляли на своїй стороні що вони буцім то виїхали з України щоб авто було далі в транзиті - отакий піздєц!  :facepalm1:
Так а что мешает выехать, развернуться на нейтральной полосе и вьехать обратно?
   
це антидержавний злочин.
держава чітко сказала акцизами НАЦІОНАЛЬНОМУ АВТОВИРОБНИКУ БУТИ .
а ці рагулі йдуть проти політики держави  :X
притому що таврія значно економічніша  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія