Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень :weep:

Так нельзя же по новому закону, что-то я не понял, надо же все положить в банк и заплатить 5%.
   
Так нельзя же по новому закону, что-то я не понял, надо же все положить в банк и заплатить 5%.
Це якщо потрібно легалізувати капітал.
   
Так в чем ты Петра обвиняешь? если у тебя самого денег всего ЧУуууууТЬ меньше?


Я его обвиняю в рагульстве.Человек ,работающий по белому,никогда не будет хранить столько нала.А такие замашки это что то из серии колумбийских наркобаронов
   
Так нельзя же по новому закону, что-то я не понял, надо же все положить в банк и заплатить 5%.


Так он наверно уже заплатил с них.
   
 Давно пора принять закон, запрещающий держать в близкой доступности суммы больше  поьэквиваленту 1 миллиона долларов!
Все. что свыше- обязательно предоставвить доказательство из законности   и держать в украинских банках на выбор владельца.
 Это будет антикоррупционным Законом и одновременно противодействовать инфляции гривны.
   
Давно пора принять закон, запрещающий держать в близкой доступности суммы больше  поьэквиваленту 1 миллиона долларов!
Все. что свыше- обязательно предоставвить доказательство из законности   и держать в украинских банках на выбор владельца.
 Это будет антикоррупционным Законом и одновременно противодействовать инфляции гривны.

А то че?  :laugh: Когда никакие законы не соблюдаются,то никто и не парится
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Если взять нас троих ,то по деньгам я ближе к Петру

теж потрахуєш їх замість жінки?
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Я так розумію, мета даних публікацій - розпалити трохи притухлу класову ненависть лохобидла.

Щоб не дай боже назад до Петра не побігло.

Схоже, в реалі з рейтингами в плесені зовсім швах.
   
:facepalm:
Логіка сектанта.
Пам'ятаєте як перед виборами сектинти писали, що дозволяють своєму ідолу виграти не чесно заради "майбутнього країни"
Ні. Посилання дасте?
   
Заздріть мовчки  :D
Звідки ж у фотографів такі статки? Понаобирали шелупонь в парламент і бідкаються
А від чого в тебе така радість за чужі статки?
Є можливість потроху(навіть не знаю куди наголос поставити) відсмоктувати,
чи вроджена генетична дурість радіти за рабовласника?
   
А від чого в тебе така радість за чужі статки?
Є можливість потроху(навіть не знаю куди наголос поставити) відсмоктувати,
чи вроджена генетична дурість радіти за рабовласника?

Я просто знаю порядок заповнення тієї декларації. А ви продовжуйте фантазувати далі :D
Тільки не приписуйте іншим свої трабли.
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

теж потрахуєш їх замість жінки?


Завидуешь что не тебя?  :laugh:
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:





 :weep:  :laugh:
   
   
тут педро спиздів,
ніколи не повірю що еврей вальцман таку грошву тримає не в обороті в бізнесі  :rotate:
   
А від чого в тебе така радість за чужі статки?
Є можливість потроху(навіть не знаю куди наголос поставити) відсмоктувати,
чи вроджена генетична дурість радіти за рабовласника?
Для них це не ЧУЖІ статки
це статки улюбленого бозі, за якого вони зубами і пазурями порвуть будь-кого
   
Порадіємо за успіхи Президента
   
Не вкрадене. Так що йдіть нах.
   
ого.. а чо никто не перевернет бырыгу??
   
НЕ, надо было АТДАТЬ #ПРАСТОМУНАРОДУ.  Та идите нах! Он и там пол медицины за свои переоснастил. :fuck:
   
Я не то что бы фанатка кучерявого болвана но деньги, как я понимаю, его. Как он ими распорядился никого волновать не должно.
   
Свыня рассказала, шо держит такой лантух налички потому шо боится репрессий.  :lol:    Есть в той свынячий макитре хоть капля ума и логики? На кого рассчитано это объяснение? На долбоепов вроде наших свинопотамов? Типа если будут репрессии, то его лантух, зарытый под собачьей будкой не тронут? :lol:
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Не удивлюсь,если узнаю,что и потрахивает вместо Марины
Фууу :(
   
Свыня рассказала, шо держит такой лантух налички потому шо боится репрессий.  :lol:    Есть в той свынячий макитре хоть капля ума и логики? На кого рассчитано это объяснение? На долбоепов вроде наших свинопотамов? Типа если будут репрессии, то его лантух, зарытый под собачьей будкой не тронут? :lol:
А чого боїться Зеленський тримаючи готівкою близько 20 мільйонів?
   
Для них це не ЧУЖІ статки
це статки улюбленого бозі, за якого вони зубами і пазурями порвуть будь-кого
Це статки, з яких фінансується українська армія і боротьба з ковідом, зескоту цього не зрозуміти, не тужся даремно.
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

«Порошенко був вимушений зняти з рахунків у банку 51 мільйон доларів і 423 мільйони гривень через політичні репресії влади і її постійні спроби арештувати активи лідера опозиції. Усі ці кошти будуть повернуті в банк після припинення політичних репресій», – у відповідь на запит Радіо Свобода наголосили у пресслужбі очільника «Європейської солідарності» та додали, що у 2020 році Петро Порошенко задекларував 222 мільйони гривень доходів (з яких 214 мільйонів – дивіденди, 7 мільйонів – проценти за депозитами) та сплатив з них понад 23 мільйони гривень податків та військового збору, а також витратив на благодійність 150 мільйонів гривень.(с)

https://www.radiosvoboda.org/a/deklaratsiyi-deputaty-i-hotivka/31195687.html
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Отримати відповідь Радіо Свобода не вдалось лише від лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко. У її пресслужбі послались на велику завантаженість політикині та порадили звернутись до неї за цим коментарем пізніше.

«Батьківщина»:
Юлія Тимошенко: понад 169,5 мільйона гривень
Віталій Данілов: понад 148,8 мільйона гривень(с)

https://www.radiosvoboda.org/a/deklaratsiyi-deputaty-i-hotivka/31195687.html
   
Ну от. одной курячей головке защло про "политычни рэпрэсии".  Это Свыня себя с Медведчуком спутал?
   
 :S  а вдруг мыши пожруть
   
А в чем проблема? Может себе позволить.

Да в  том числе и на взятки. (это Украина детка)

Можно подумать прихильники певної політсили, например на последних "выборах вирастюка" видзначилась честностью  :lol:
педрило, ти шо тут робиш?
тобі вискакало шо ти програв спір про поросявого хуйло-вбивці?
Не ганьбись, гидота поносна.
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

В нас же, начебто, операції з сумами більше 100000 мають бути безготівкові. Чи це тільки для манюпасів?
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Ну от. одной курячей головке защло про "политычни рэпрэсии".  Это Свыня себя с Медведчуком спутал?

якщо в тебе пам'ять , як у гуппі, то не приписуй іншим ці свої трабли
ви ж з трусів тут повискакували всі, коли в банку пороха у вересні 2019 обшуки та виймання проводили

пороху два раза повторювати не тре

https://www.ukr inform.ua/rubric-economy/2779645-dbr-provodit-obsuki-u-banku-porosenka.html
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

НЕ, надо было АТДАТЬ #ПРАСТОМУНАРОДУ.  Та идите нах! Он и там пол медицины за свои переоснастил. :fuck:
======================

І протиповітряну оборону Києва за свої оснастив! :super:  :gigi:
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

В нас же, начебто, операції з сумами більше 100000 мають бути безготівкові. Чи це тільки для манюпасів?
====================
Для богообраних-можна. :weep:
Манюпасам- закон. :super:
   
Поро...  [ua]
 8-)
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Це статки, з яких фінансується українська армія і боротьба з ковідом, зескоту цього не зрозуміти, не тужся даремно.
==============================
Санітарів!!!! :facepalm1:
   
======================

І протиповітряну оборону Києва за свої оснастив! :super:  :gigi:
Так это он может скирдует на томагавк с ядреной головой?
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

Так это он может скирдует на томагавк с ядреной головой?
========================
Точно!!!
Спаситель нації!!! (tu)
Засранці, куди поділи смайлик,що бє поклони? :S  :X
   
Re: Порошенко тримає готівкою понад 1,8 млрд гривень  :weep:

   
а це навмисно
щоб як тільки знадобиться пожертвувати на армію - а гроші відразу під рукою, тому їх і в деклараціях ніколи не було

Так а может просто взять и пожертвовать?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія