Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

https://twitter.com/view/status/1380831271316783108?s=21

Ого, як воно перевзулось. Теж трохи пам'ятаю цього "публіциста". Слало свої каляки-маляки в газету Ізвєстія.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Все, расходимся, войны не будет

 :lol:

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Все, расходимся, войны не будет
:lol:

Показати зображення...

Донч, до речі в ЖЖ вловив таке

https://nemihail.livejournal.com/900658.html

точнісінько те.
По-моєму таки повернули. Хоча поки що рано радіти.
Думаю що вирішили забрати Донбас до Росії.

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Все, расходимся, войны не будет
:lol:

Показати зображення...
уже обговорювали
Дуже зручно - оголосив загрозу, переконливу перемогу «грозним відом» - вата в екстазі
   
Re:  [KA] готовятся к войне

уже обговорювали
Дуже зручно - оголосив загрозу, переконливу перемогу «грозним відом» - вата в екстазі
я теж думаю так.

Дивимося.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Как в 2014 м, в Москву приехал Швейцарский банкир и за пол дня закрыл дальнейшую аннексию Донбасса.

крыша поехала, бабки его не интересуют

ему сейчас показывают на пальцах как сработают его калибры и как сработают томагавки

а шойгу ему чешет про арктику, и подводные лодки из-под льда... и про искандеры в Ростове. если на следующей неделе этого недоумка Мир не убедит, то это Хуйло точно может йебануть Искандером по Донецку или Горловке
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Донч, до речі в ЖЖ вловив таке

https://nemihail.livejournal.com/900658.html

точнісінько те.
По-моєму таки повернули. Хоча поки що рано радіти.
Думаю що вирішили забрати Донбас до Росії.

Я тя умоляю..
   
Re:  [KA] готовятся к войне

уже обговорювали
Дуже зручно - оголосив загрозу, переконливу перемогу «грозним відом» - вата в екстазі

Я уже неделю задаю вопрос, после всех играний мускулами ( дряблыми) и по итогу-НИЧЕГО...шо братве то говорить будет ( для плебса чо нить придумают)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

ему сейчас показывают на пальцах как сработают его калибры и как сработают томагавки

ну, после эпик фейла исандеров в Арцахе его понять можно, да
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я уже неделю задаю вопрос, после всех играний мускулами ( дряблыми) и по итогу-НИЧЕГО...шо братве то говорить будет ( для плебса чо нить придумают)
ну ось - уже сказали
Укропи абасралісь от нашево грозново віда і атказалісь ат коварних планов
   
Re:  [KA] готовятся к войне

ша. зупиніть істерику

не варто ні панікувати ні розслабляти. витріть соблю. підіть  помийтесь - бо обісрались з переляку. гидко дивитись на ваші істерику . гавно а не люди

все просто. оскільки - ні бити першим на випередження - ні захищатись - в українців немає ні армії ні військових рішень ні яєць - і вся надія українців на дядька сема - то чого вам взагалі нерувати якщо від вас в будь якому випадку нічого не залежить - ви тому й незалежні.

в разі незалежних від вас обставин треба діяти залежно від фактичних обставин.

затитую патріарха фупу - перефразовуючи - фупчики  - ви виглядаєте як гавно . ( і не лише виглядаєте )

   
Re:  [KA] готовятся к войне

ну ось - уже сказали
Укропи абасралісь от нашево грозново віда і атказалісь ат коварних планов
то всьо куйня... там скабеева главный гебельс а она пока орет так как будто ее дерет рота азова...
   
Re:  [KA] готовятся к войне

ну ось - уже сказали
Укропи абасралісь от нашево грозново віда і атказалісь ат коварних планов

ну эт чисто для плебса....а братва может и не понять
   
Re:  [KA] готовятся к войне

ну эт чисто для плебса....а братва может и не понять

а братва там ниче не решает,  там строгая суббординация
   
Re:  [KA] готовятся к войне

просто. оскільки - ні бити першим на випередження - ні захищатись - в українців немає ні армії ні військових рішень ні яєць
Чомусь при Пороху яйця були, і тому такі як ти поміняли його на карликового кастрата, тепер пояснююй, не мені, я знаю для чого.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а братва там ниче не решает,  там строгая суббординация

Ну, в гос. масштабе может и не решает, но у каждого есть своя ( пусть даже ограниченная) вотчина...Может возникнуть вопрос, а чо она ограниченная,раз пахан даж слабину
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Чомусь при Пороху яйця були, і тому такі як ти поміняли його на карликового кастрата, тепер пояснююй, не мені, я знаю для чого.

я в вашому бедламі участі н еберу - гавно не обираю і не ивзнаю - у виборах участі н еберу і н ебрав ))) це Ваша держава)))


які при пороху яйця? постійні поразки дезертирства  і зради з котлами як наслідки- і постійні після обсьорів бігання в мінськ ніхт шісен ніхт шісен - капітулірен)))
це ти називаєш наявністю порохояєць :laugh:

слава україні

після 2015 0 ніхтшісен мінськ 2 - всі мамчурі і свнарчуки радо перейшли в режим українення пожирнішого оборонного бюджету - тих контрактників які на півроку беруть камандіровк уна передок - офіцерня так і називає - заробітчани) оскільки інакше 95% українців - тих кому не опщастило прилаштуватись в держструктури через родичів і хабарі - заробити не спроможні)  ну а те що є певний ризик бути убитим - на це вони йдуть . бо знову ж - не безкоштовно . про відвоювання просраних ними криму і донбасу навіть мови немає - атк і кажуть - військових іршеньт не маємо, не для того нас мамка родила . ми - це побілить покрасить - в столовку і ращот на карточку)) а воювать - хай байдени з ердоганами за нас воюють))) ;)

слава україні
героям слава

заспокойтесь .
   
Re:  [KA] готовятся к войне

ша. зупиніть істерику

не варто ні панікувати ні розслабляти. витріть соблю. підіть  помийтесь - бо обісрались з переляку. гидко дивитись на ваші істерику . гавно а не люди

все просто. оскільки - ні бити першим на випередження - ні захищатись - в українців немає ні армії ні військових рішень ні яєць - і вся надія українців на дядька сема - то чого вам взагалі нерувати якщо від вас в будь якому випадку нічого не залежить - ви тому й незалежні.

в разі незалежних від вас обставин треба діяти залежно від фактичних обставин.

затитую патріарха фупу - перефразовуючи - фупчики  - ви виглядаєте як гавно . ( і не лише виглядаєте )
А ти хто за національныстю?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

А ти хто за національныстю?

а навіщо ділитись на національності?  для того щоб владам - опг мета яких є казнокрадство і зловживання і експлуатація манюпасів і територій - це і є держави - було легше гуртувати манюпасів-рабів довкола себе і натравляти їх одне на одного))) навіщо обмежувати себе якою.сь національністю - релігією ? віддавати себе під владу жрецям і вождям?)  сінкебаут
розділяй і владарю) вічне. як вічна людське олігофренство і вірунство .
   
Re:  [KA] готовятся к войне

А ти хто за національныстю?

він підаp
   
Re:  [KA] готовятся к войне

А ти хто за національныстю?
Гавно а не людина
   
Re:  [KA] готовятся к войне

по суті сказати вам і нічого))) так - пускаєте сракою пузирі  [ua]  (tu)  ;)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а навіщо ділитись на національності?  для того щоб владам - опг мета яких є казнокрадство і зловживання і експлуатація манюпасів і територій - це і є держави - було легше гуртувати манюпасів-рабів довкола себе і натравляти їх одне на одного))) навіщо обмежувати себе якою.сь національністю - релігією ? віддавати себе під владу жрецям і вождям?)  сінкебаут
розділяй і владарю) вічне. як вічна людське олігофренство і вірунство .
От саме коли людина на просте питання відповідає текстом на три строки, то на 99% він падлюка. Нічого особистого, просто досвід життя
   
Re:  [KA] готовятся к войне

От саме коли людина на просте питання відповідає текстом на три строки, то на 99% він падлюка. Нічого особистого, просто досвід життя

какая. у вас насыщенная жизнь)))
 ви - націоналісти чи патріот чи вірун чи зольдат чи все разом чи в будь якій комбінації - і є хмиз для війни)  так було так є і так буде - доки більшість людей - вірун- олігофрени . що діляться на конфесії релігії нації -

вічна війна остроконечників з тупоконенчиками :)
і це прекрасно
   
Re:  [KA] готовятся к войне

какая. у вас насыщенная жизнь)))
 ви - націоналісти чи патріот чи вірун чи зольдат чи все разом чи в будь якій комбінації - і є хмиз для війни)  так було так є і так буде - доки більшість людей - вірун- олігофрени . що діляться на конфесії релігії нації -

вічна війна остроконечників з тупоконенчиками :)
і це прекрасно
Конечно у меня насыщенная жизнь, я же не сижу сутками на форумах и не віпячиваю всем свое мнение, стуча по клаве по 500 постов в сутки. Только єтот факт уже заставляет задуматься о твоем психическом здоровье и убогости твоего существования. И если тебе плевать на национальность в принципе, то почему тебя заклинило только на украинцах? Тьі на рашафорумах про россиян тоже пишешь? Или на польских про поляков? Может на английских про англичан, не?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Конечно у меня насыщенная жизнь, я же не сижу сутками на форумах и не віпячиваю всем свое мнение, стуча по клаве по 500 постов в сутки. Только єтот факт уже заставляет задуматься о твоем психическом здоровье и убогости твоего существования. И если тебе плевать на национальность в принципе, то почему тебя заклинило только на украинцах? Тьі на рашафорумах про россиян тоже пишешь? Или на польских про поляков? Может на английских про англичан, не?

бо я в україні.   :)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Хавбек, навіщо мудака цитувати? Є бажання - відповідай, але не цитуй.
Дай можливість відпочити від гівна тим, хто його ігнорує.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Вони йобнуті  довбойоби.
Що б зрозуміти логіку  їх дій потрібно відкинути  таку  складову як  користь.
Вони поставили собі  за мету  відновлення СССР і до тієї мети йдуть незважаючи на наслідки.

Адекватному це важко зрозуміти.

«Не влезай, убьёт, мудила!» –
Ну конечно, влез... Убило.
Следом лезет обормот
С криком: «Всех не перебьёт!»
Что бы там не говорили –
Несгибаемый народ.

Так  що  бути впевненим  що війни не буде це наївно.
Скоріше за все  буде і до неї потрібно  готуватись.

Так совки були йобнуті на всю голову... :( Хто забув - СРСР існував з 1922 по 1991 рік.. А понтів  X(  Четвертий райх, блін... Я тоді жив, я то бачив... :(

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Хавбек, навіщо мудака цитувати? Є бажання - відповідай, але не цитуй.
Дай можливість відпочити від гівна тим, хто його ігнорує.

Золоті слова!  :good:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

бо я в україні.   :)
Того не може бути. Не вірю, все життя жити в облозі ненавісних тобі людей? Це ж повний пи@дець))) А якщо правда, то ясно чому в тебе дах поїхав. Хоча я думаю ти просто на зарплаті
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Того не може бути. Не вірю, все життя жити в облозі ненавісних тобі людей? Це ж повний пи@дець))) А якщо правда, то ясно чому в тебе дах поїхав. Хоча я думаю ти просто на зарплаті

черговий репнутий пердак)))

я нікого і нічого не ненавиджу  :)   [ua]
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Да уже вон пишут что глава херсонщины истерит типа - давайте воду в Крым дадим, пусть только отъепуться от нас   :weep:

Турч, вот сам подумай... Ну нахрен їм вода с фекалиями со Смоленска, 80% Беларуси, Брянска, Н. Северского, Чернигова, Киева, Кременчуга, Черкасс, Камянского, Днепра и Запоріжжя  :-B

Я б таке не брав  :-B
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Того не може бути. Не вірю, все життя жити в облозі ненавісних тобі людей? Це ж повний пи@дець))) А якщо правда, то ясно чому в тебе дах поїхав. Хоча я думаю ти просто на зарплаті
яке все життя? Людина почала страждати з 2014 року, ну ще трохи при Ющенко
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Воно хворе (аеліт), або дурне, не зважайте
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Воно хворе (аеліт), або дурне, не зважайте
Скоріш за все така в нього робота. Хоча може дійсно просто хвора  людина.



   
Re:  [KA] готовятся к войне

слава україні
героям слава

заспокойтесь


Йди спати вже :(
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Йди спати вже :(

дякую за турботу ) добраніч)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Мне показалось, что это наши точки поехали.
Так точно.
А если не так, сильно удивитесь?
Сильно.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Пион:

Украина уже остановила хуйло рейх. Она загнала его в тупик. Он бьется в бешенстве державно-патриотической матки в ловушке ОРДЛО, которую сам для себя создал. Вылезти из неё наружу недофюрер недоимперии  может только навстречу своей гибели. Слава Украине !
Идиот, твой пион еще вчера обосновывал почему хуйло 100% будет наступать.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Так совки були йобнуті на всю голову... :( Хто забув - СРСР існував з 1922 по 1991 рік.. А понтів  X(  Четвертий райх, блін... Я тоді жив, я то бачив... :(

Показати зображення...

А хто казав, що дно має межі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія