Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

велоотморозь

Re: велоотморозь

Блек,а якого хера твої сородичі порушують оце святе для тебе правило і підбирають грачів на всіх зупинках? на а-98 не вистачає?Для таких дебілів я би подав петицію щоб ви виїзжали на залізничний переїзд без черги скоріше б такі як ти яйки чухали.
Казала моя бабця багатство до часу,злидні до віку.сьогодні ти їздиш на авто завтра вїбав в сраку дєпа і після завтра продав квартиру.Чекай щастя не за горами пересядеш не на біциклєт,будеш на говнодавах ходити. Не переймайся блек,є велосипеди які коштують дорожче твого набору гайок і масла.
аргументів не було і тут вони закінчились))
   
Re: велоотморозь

ти про що??
про подачу звукового сигналу.напуркуа тобі звуковий сигнал якщо його ти не почуєш і його подавати не можна
   
Re: велоотморозь

згідно ПДД ровер не  має права їхати по хайвею
він зробив вигляд, що не помітив цього від мене
   
Re: велоотморозь

мєдвежонак а де мені їхати? по хайвею не можна,по звичайній дорозі самогубство,велоінфраструктури нема.Що робити?тілько давай без хуйлячих зачєм вам автомобілі єслі у вас дарог нєт.
   
Re: велоотморозь

Гоша це тебе теж стосується де їхати велосипедисту,якщо є хайвей і убита автодорога з ймовірністю бути вбитим 99 відсотків?
   
Re: велоотморозь

мєдвежонак а де мені їхати? по хайвею не можна,по звичайній дорозі самогубство,велоінфраструктури нема.Що робити?тілько давай без хуйлячих зачєм вам автомобілі єслі у вас дарог нєт.
а що тобі робити, коли в законі написано, що не можна красти або вбивати?
тобто, за це є покарання?
то ж, пеняй сам на себе, самогубець.
   
Re: велоотморозь

Блек,а якого хера твої сородичі порушують оце святе для тебе правило і підбирають грачів на всіх зупинках? на а-98 не вистачає?Для таких дебілів я би подав петицію щоб ви виїзжали на залізничний переїзд без черги скоріше б такі як ти яйки чухали.
Казала моя бабця багатство до часу,злидні до віку.сьогодні ти їздиш на авто завтра вїбав в сраку дєпа і після завтра продав квартиру.Чекай щастя не за горами пересядеш не на біциклєт,будеш на говнодавах ходити. Не переймайся блек,є велосипеди які коштують дорожче твого набору гайок і масла.
По перше.
Я маю велосипед, і їжджу на ньому,але в селі.
2. Я  не сміюся ніколи з того хто на чому їздить,мені по цимбалах.І не суджу по транспорту про людину.
Але  по ваших з Вадіком дописах видно,  що ви торкнуті агресивні   ліваки , які упорото не  сприймають реальність.
Читати вас одне задоволення. (tu)
 :laugh: 
   
Re: велоотморозь

Мені здалося що ці уібани навіть з хати не виходять, не те що на авто іздити, а спорять чисто заради спорту.. Влад.  Ти з третяком катаєш каденс 90?
   
Re: велоотморозь

Гоша це тебе теж стосується де їхати велосипедисту,якщо є хайвей і убита автодорога з ймовірністю бути вбитим 99 відсотків?
от я підійшов до ліфту, а там просто дирка, а самого ліфту нема.
звісно, що я піду по сходах.
а ти, замість авто або автобуса, стрибнеш в дірку ...
це твій особистий вибір.
   
Re: велоотморозь

він зробив вигляд, що не помітив цього від мене

я знаю. вєлосіпідори завжди(без винятків) помічають тільки те, що вигідно їм.
   
Re: велоотморозь

Мені здалося що ці уібани навіть з хати не виходять, не те що на авто іздити, а спорять чисто заради спорту.. Влад.  Ти з третяком катаєш каденс 90?
Хреститись. Тільки хреститись.
   
Re: велоотморозь

Гоша,ти не спригуй з теми.Ми з тобою тут про гоп стоп і мокруху не розмовляємо.Ти відповідь на питання можеш дати ? ні то якого ти чорта мені розказуєш про юридичні норми? Вумний? я не збираюсь кого то вбивати чи обкрадати у мене є законне право на свободу.і свобода пересування це з тих свобод що мені дає конституція і договір в суспільстві.ти хочеш обмежити мої права у свободі? то я маю таке ж право обмежити тебе.
.Блек аут яке ти маєш право по Конституції більше ніж я? ти їздиш по селу на ровері? я дуже радий.Що мені забороняє Конституція пересуватися вільно по території країни ?Ти вибрав  авто,я вибрав велосипед.Я порушив твої права в пересуванні? а чого ти вважаєш нормальним порушувати мої права на свободу?
   
Re: велоотморозь

Гоша,ти не спригуй з теми
наведи приклад. а то виглядає брехнею
   
Re: велоотморозь

До речі тут в темі є любителі порушувати правила форуму, зокрема 4.3, 4.5. Зокрема вживання ненормативної лексики. Користуються тимчасовою відсутністю або поблажливістю модератора. А безкарність розбещує.
   
Re: велоотморозь

а чого ти вважаєш нормальним порушувати мої права на свободу?
твої права та обов'язки прописані в ПДР.
прочитай їх хоч раз.
   
Re: велоотморозь

Гоша,ти не спригуй з теми.Ми з тобою тут про гоп стоп і мокруху не розмовляємо.Ти відповідь на питання можеш дати ? ні то якого ти чорта мені розказуєш про юридичні норми? Вумний? я не збираюсь кого то вбивати чи обкрадати у мене є законне право на свободу.і свобода пересування це з тих свобод що мені дає конституція і договір в суспільстві.ти хочеш обмежити мої права у свободі? то я маю таке ж право обмежити тебе.
.Блек аут яке ти маєш право по Конституції більше ніж я? ти їздиш по селу на ровері? я дуже радий.Що мені забороняє Конституція пересуватися вільно по території країни ?Ти вибрав  авто,я вибрав велосипед.Я порушив твої права в пересуванні? а чого ти вважаєш нормальним порушувати мої права на свободу?
Правила
Дорожнього
Руху

Три звичних слова. Береш - і виконуєш. А не за звичкою: Тут чітаю, тут нєчітаю, тут рибу заварачівалі.
   
Re: велоотморозь

Мені здалося що ці уібани навіть з хати не виходять, не те що на авто іздити, а спорять чисто заради спорту.. Влад.  Ти з третяком катаєш каденс 90?
Вадік,не до Льоши Третяка я не дотягнув.вже вік не той.Хлопці ганяють через місто.є деякі нюанси,не можу поки що з ними катати.Я  вже тікаю від інфаркту та інсульту :)
   
Re: велоотморозь

мєдвежонак а де мені їхати? по хайвею не можна,по звичайній дорозі самогубство,велоінфраструктури нема.Що робити?тілько давай без хуйлячих зачєм вам автомобілі єслі у вас дарог нєт.
У тебе велосипед основний вид транспорту?
Ти повинен визнати що це не найкраще рішення, можливо тимчасове.Використо вуй ГТ на худой канєц.
Але не навязуй тут парадигму (на пару з Вальдемаром і радіоточкою ком1) що завтра наступить  велорай.Та ще й в агресивній формі.

Якщо по чеснаку, то ви разом з водіями мали б виступати єдиним фронтом ,у процесі донесення до влади міст розуміння, що тиць-пездилиць проблему транспорту не вирішити, це комплексна проблема і рішення мають бути відповідні.
Заважають припарковані авто? тоді тупо наїжджати на їх водвїв коли реально за роки незалежності не збудовано жодної комунальної парковки.

А так ви просто купка припадочних дописувачів що розважають мене і ще декількох дописувачів цієї гілки.

ПС.От є на ФУПі один відомий велосипедист - Граф. Жодного разу не читав від нього такої пурги як ото ви полюбляєте, просто він все розуміє правильно.
Велосипед -для дозвілля і приємного відпочинку із сімєю, а транспорт  в 21 ст. це авто, приватне.

 
   
Re: велоотморозь

таки треба їх змушувати здавати екзамени на velopidor driver licence
інакше толку не буде.
   
Re: велоотморозь

Вадік,не до Льоши Третяка я не дотягнув.вже вік не той.Хлопці ганяють через місто.є деякі нюанси,не можу поки що з ними катати.Я  вже тікаю від інфаркту та інсульту :)
простіше простого увімкнути дурака. чи не вимикати.
   
Re: велоотморозь

а чого ти вважаєш нормальним порушувати мої права на свободу?
???
   
Re: велоотморозь

медвежонак а ти на 4 колісного пі до ра са коли здавав?
   
Re: велоотморозь

медвежонак а ти на 4 колісного пі до ра са коли здавав?
сом1, стуканув на цей допис?
   
Re: велоотморозь

таки треба їх змушувати здавати екзамени на velopidor driver licence
інакше толку не буде.
Я не впевнений, що кожен водій здасть правила та водіння з першого разу, якщо доведеться це робити без знайомств та хабарів. Або й взагалі здасть.
   
Re: велоотморозь

Вадік,не до Льоши Третяка я не дотягнув.вже вік не той.Хлопці ганяють через місто.є деякі нюанси,не можу поки що з ними катати.Я  вже тікаю від інфаркту та інсульту :)
я до речі після 10 років в авто думав що до 40 не доживу, набрав вагу і серце майже ставало.. Потім в 34 розвязав, а в 37 , Третяк ледь висижував на колесі більше 70 кеме, це 2013 рік.. Зараз спокійніше катаю, готуюся на довжину, хочу за 18 днів до Лісабону домаслати з Ужгорода, звідти літаком

Останнє редагування: 27 серпня 2018 00:29:25 від Vadym Noskoff
   
Re: велоотморозь

Гоша іди просто на х======== за оце простіше простого увімкнути дурака. чи не вимикати.
   
Re: велоотморозь

сом1, стуканув на цей допис?
Ще ні. Я стукав набагато раніше в інших темах. І повідомляв про це відповідним смайликом. Але забанили потім чомусь мене.
   
Re: велоотморозь

Гоша іди просто на х
:facepalm1:
а ще дивуються свому паганялу.
   
Re: велоотморозь

Нашо ти з ними сваришся? я на них дивлюся як на непотріб, як на алкашів і наркоманів, це залежність.. Хворі люди, і фізично і на голову
   
Re: велоотморозь

Я стукав набагато раніше в інших темах. І повідомляв про це відповідним смайликом. Але забанили потім чомусь мене.
:weep:
А знаєш чому так ?
   
Re: велоотморозь

Я не впевнений, що кожен водій здасть правила та водіння з першого разу, якщо доведеться це робити без знайомств та хабарів. Або й взагалі здасть.
А як щодо сектантів?  B-)
   
Re: велоотморозь

Гоша іди просто на х======== за оце простіше простого увімкнути дурака. чи не вимикати.
злився?
а ПДР почитав?
   
Re: велоотморозь

злився?
а ПДР почитав?

Гоша, а ты видать отличный тролль, молодец
   
Re: велоотморозь

Ще ні.
на що чекаєш?
дописувач явно порушує правила.
   
Re: велоотморозь

Нашо ти з ними сваришся? я на них дивлюся як на непотріб, як на алкашів і наркоманів, це залежність.. Хворі люди, і фізично і на голову
Вадік ти тільки не переставай тішити нас своїми незамислуватими сентенціями.
пс.А на машині чо перестав їздити, може не твоє  воно  ?можливо тобі  за станом душі, приватне авто настільки огидне , в той час коли голодають діти в африці?
В чому причина агресії?
   
Re: велоотморозь

Гоша, а ты видать отличный тролль, молодец


шутка)
   
Re: велоотморозь

на що чекаєш?
дописувач явно порушує правила.
Хто перший почав порушувати правила в цій темі? З нього потрібно почати розборки, якщо тобі кортить.
   
Re: велоотморозь

злився?
а ПДР почитав?
Віруючим у благу веловість це зайве. Принаймі я роблю такий висновок на підставі основної маси їх дописів.
   
Re: велоотморозь

Хто перший почав порушувати правила в цій темі? З нього потрібно почати розборки, якщо тобі кортить.
вибач, але саме ти почав писати про порушення правил

До речі тут в темі є любителі порушувати правила форуму, зокрема 4.3, 4.5. Зокрема вживання ненормативної лексики. Користуються тимчасовою відсутністю або поблажливістю модератора. А безкарність розбещує.

так дій. порушення є
   
Re: велоотморозь

Вадік ти тільки не переставай тішити нас своїми незамислуватими сентенціями.
пс.А на машині чо перестав їздити, може не твоє  воно  ?можливо тобі  за станом душі, приватне авто настільки огидне , в той час коли голодають діти в африці?
В чому причина агресії?
уявіть що ви живете в післямайданному суспілстві , в якому 95% вірять Юлі тимошекно, і Ви кидаєтесь на кожного другого і дивитесь їм в очі і не можете зрозуміти як можна так легко дати себе обдурити , відчай приводить вас до повного закуклювання і ви миритесь з тим всим. Ось такі у мене стосунки з автомобілізмом... Чому я перестав користуватися авто.. ДТП в якому я отримав конкертний знак - ВІД ТЕБЕ НІЧОГО НЕ ЗАЛЕЖИТЬ.. і друге , став відчувати себе обдуреним. в молодості до 22 років займався спортом і памятаю ту легкість і почуття польоту.. В авто ти пертворюєшся на шмат хворого лайна. Тому повністю відмовився від авто.. Сьогодні для мене катнутися до батька в Рівне з Києва це питання 10 -11 годин проти вітру 13 годин , майже як  потягом.. Хоча можна і потягом.. Вважаю приватний  автотраспорт - системою утилізації довірливих далбайобів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія