Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Майнеры добыли 80% всех биткоинов


Криптовалюта
Майнерам осталось добыть еще 4,2 миллиона биткоинов

По состоянию на 13 января количество добытых монет криптовалюты биткоин составило 16,8 миллиона — это ровно 80% от общего объема, сообщает CoinTelegraph.
Сообщается, что теперь майнерам осталось добыть последние 4,2 миллиона биткоинов.

На сегодняшний день за каждый созданный блок майнеры получают вознаграждение в размере 12,5 биткоина. Однако, согласно протоколу, примерно раз в четыре года награда за майнинг снижается вдвое.
Следующее сокращение награды состоится примерно в июне 2020 года — и майнеры будут получать за каждый блок всего по 6,25 биткоина. Изначально награда составляла 50 биткоинов.
Есть мнение, что число биткоинов можно увеличить с использованием различных манипулятивных тактик, например, атаки 51% или Сибил-атаки. Однако, за де­вять лет существования криптовалюты еще никто не смог нарушить это ограничение.
   
Точно так же, как интернет не умер оттого, что обвалился пузырь "доткомов", криптовалюта не умрет от этого падения. Новостной повод для падения – ситуация в Южной Корее, где сначала все криптовалюты легализовали, потом посмотрели, какой ажиотаж это вызвало, поняли, что это может представлять угрозу национальной экономике, если значительная часть сбережений людей уйдет в виртуальную реальность, и сейчас они подумывают это дело запретить или ограничить. Если весь прошлый год все это росло на теме легализации, то сейчас падает на теме ужесточения регулирования. Так что это не удивительно. (С)
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

10300 вже )))
   
Точно так же, как интернет не умер оттого, что обвалился пузырь "доткомов", криптовалюта не умрет от этого падения. Новостной повод для падения – ситуация в Южной Корее, где сначала все криптовалюты легализовали, потом посмотрели, какой ажиотаж это вызвало, поняли, что это может представлять угрозу национальной экономике, если значительная часть сбережений людей уйдет в виртуальную реальность, и сейчас они подумывают это дело запретить или ограничить. Если весь прошлый год все это росло на теме легализации, то сейчас падает на теме ужесточения регулирования. Так что это не удивительно. (С)

цих оракулів заднім числом як гімна.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

10300 вже )))

поки не проб’є 12 тис ми падаєм  :gigi:
   
цих оракулів заднім числом як гімна.


Наче ти цього не знав?
Неодноразово у цій гілці писалось що не було ще взагалі ніякої суттєвої регуляції...Як тільки почнеться то курси одразу відреагують. І вона до речі ще не починалась...Це ще тільки на рівні розмов.  Тому зараз починається найцікавіше - війна регуляторів проти того що вони не контролюють.  Буде весело в любому випадку X(
   
Наче ти цього не знав?
Неодноразово у цій гілці писалось що не було ще взагалі ніякої суттєвої регуляції...Як тільки почнеться то курси одразу відреагують. І вона до речі ще не починалась...Це ще тільки на рівні розмов.  Тому зараз починається найцікавіше - війна регуляторів проти того що вони не контролюють.  Буде весело в любому випадку X(

якби знав, вже бабло в кармани не влазило би. як і цей оракул, доречі, розбагатів на свої аналітиці?

От вангую. Біток впаде. а потім підніметься, але підніметься до рівнів в залежності від фази місяця або до 100к, або до 1к.

Це вся крипто аналітика так звучить.

   
рівно 10000

   
якби знав, вже бабло в кармани не влазило би. як і цей оракул, доречі, розбагатів на свої аналітиці?

От вангую. Біток впаде. а потім підніметься, але підніметься до рівнів в залежності від фази місяця або до 100к, або до 1к.

Це вся крипто аналітика так звучить.


Тут все набагато глобальніше ніж твоя кишеня. По факту зараз починається протистояння централізованих фінансових інститутів проти децентралізованих зародків їхніх аналогів. Зараз перевага у перших що і не дивно. Тому що кріпта відкусила менше 1%...Але навіть це вже їм не сподобалось. Тому запасаємось попкорном і дивимось далі :super:

Останнє редагування: 17 січня 2018 13:35:46 від Ukraine
   
Тут все набагато глобальніше ніж твоя кишеня. По факту зараз починається протистояння централізованих фінансових інститутів проти децентралізованих зародків їхніх аналогів. Зараз перевага у перших що і не дивно. Тому що кріпта відкусила менше 1%...Але навіть це вже їм не сподобалось

я це розумію. Мене просто вже дістали оракули, які в кінці свого опусу, для більшої важливості писанини, добавляють "Так что это не удивительно." Хоча просто констатують сам факт падіння/росту. Який вони же 2 дні назад самі  заперечували.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

На біржі https://yobit.net/ru/ є чат.
Дуже цікаво.

В них там проблеми з виводом, і тех роботи і глюки.
Саме вчасно.

Останнє редагування: 17 січня 2018 13:50:31 від Banzay
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

9,700

бітфін повис розлагало

Останнє редагування: 17 січня 2018 13:54:38 від DFMB
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

9,700

бітфін повис розлагало
:D
   
Точний прогноз погоди:
Мабуть буде дощ, а може й ні, а якщо буде, то великий, а може й маленький.
   
Нас стрігут, а ми - кріпчаєм!  :gigi:
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

хомякі стригли раніше, на тій стадіх хомяки просто обістрались і капіталізація впала  :gigi:
   
Головне зараз не вискакувати у фіат, в надії закупитись на дні, бо не відомо де те дно, може ми вже й на ньому.

Краще посидіти місяць чи навіть більше інвестором, ніж все життя ходити обскубиним хом"яком.  :gigi:
   
Не знаю как вы,а я доволен.Хоть и профит упал с 4 до 2 :laugh:
   
Головне зараз не вискакувати у фіат, в надії закупитись на дні, бо не відомо де те дно, може ми вже й на ньому.

Краще посидіти місяць чи навіть більше інвестором, ніж все життя ходити обскубиним хом"яком.  :gigi:

Я очень хотел закупиться и перед НГ и после,но по разным причинам этого не делал и сейчас вижу что оказался прав.Будем ждать дна и чем ниже оно будет ,тем лучше.Ну а тем кто закупился по 17 сейчас не позавидуешь,хотя вполне возможно что через пол года они будут в плюсе,если не обосрутся и со слезами не выведут в фиат себе в убыток в надеждах хоть что то вернуть
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Не знаю как вы,а я доволен.Хоть и профит упал с 4 до 2 :laugh:

тепер і ефір полетів
   
тепер і ефір полетів


Я брал по 458 так что ему ещё лететь и лететь чтобы я был в минусе,хотя я готов и к такому варианту и наверное тоже буду этому рад
   
звиняйте за поради стороннього (до крипти). Просто теорія успіху.
(для новачків трейдінгу та інвестування)
я до цього досить вчасно радив "спиляти мушки"... (не закладати хату)

просто нагадую, що заробляти і втрачати треба суми співставні (майже однакові).

заробив якийсь % на сотні, не вкладай тисячі без суттєвого зниження ризику. (а тут ризик постійно 100%)
крипта - дуже ризиковий вклад, тому і сума вкладу повинна бути НЕ значущою.

Окрім рівня виходу з профітом, має існувати заздалегідь визначений рівень виходу з втратами.
виходити з мінусом треба на % втрат меншому за % прибутку (на тій самій сумі).

тоді гра теоретично не має кінця  (за умови приблизно 50/50 вгадав-не вгадав).

інші системи призводять до втрат рано чи пізно.
 
   
Не знаю как вы,а я доволен.Хоть и профит упал с 4 до 2 :laugh:

я попав....

Тримав 11 тисяч баксів на біржі до цього дня, щоб закупитися. Але вирішив по биріку пару сотень ще заробити  :weep:

Скупився, і .... Піздєц, посипалось. Корче, 8 тисяч з 11 залишилось(в крипті, не виводив). Це на одній біржі.

На іншій ще гірше, там шіткоїни всякі. було 0,6 бітка еквівалент, залишилось 0,4.

Короче, я інвестор лоханувся. Тепер сиджу, дивлюсь на це все і не знаю як я вмудрився.

Не так за втрати, це все вернеться. Як за втрачену можливість заробити жалкую. Мало коли я так пройобував по життю.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Головне зараз не вискакувати у фіат,

Та походу всьо, маніпулі подоставали зелені свистки.
   
звиняйте за поради стороннього (до крипти). Просто теорія успіху.
(для новачків трейдінгу та інвестування)
я до цього досить вчасно радив "спиляти мушки"... (не закладати хату)

просто нагадую, що заробляти і втрачати треба суми співставні (майже однакові).

заробив якийсь % на сотні, не вкладай тисячі без суттєвого зниження ризику. (а тут ризик постійно 100%)
крипта - дуже ризиковий вклад, тому і сума вкладу повинна бути НЕ значущою.

Окрім рівня виходу з профітом, має існувати заздалегідь визначений рівень виходу з втратами.
виходити з мінусом треба на % втрат меншому за % прибутку (на тій самій сумі).

тоді гра теоретично не має кінця  (за умови приблизно 50/50 вгадав-не вгадав).

інші системи призводять до втрат рано чи пізно.
 

я пробував біржові методи гри приміняти до крипти. Це тупо не працює. Всі твої маржін коли стоплоси за ніч тупо вигрібає і зранку в тебе -10-20%, при тому що та крипта полетіла на верх на 50%.

Тут треба мати крепкі нерви і не смикатися, коли навіть -50%. Інакше гра буде дуже коротка  :gigi:



Останнє редагування: 17 січня 2018 14:35:28 від Taras.ua
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

я попав....

Тримав 11 тисяч баксів на біржі до цього дня, щоб закупитися. Але вирішив по биріку пару сотень ще заробити  :weep:

Скупився, і .... Піздєц, посипалось. Корче, 8 тисяч з 11 залишилось(в крипті, не виводив). Це на одній біржі.

На іншій ще гірше, там шіткоїни всякі. було 0,6 бітка еквівалент, залишилось 0,4.

Короче, я інвестор лоханувся. Тепер сиджу, дивлюсь на це все і не знаю як я вмудрився.

Атставіть паніку.  :beach:
Ще до початку лютого 15К по бітку буде.
   
Атставіть паніку.  :beach:
Ще до початку лютого 15К по бітку буде.

Або 5, або такими темпами, і 1к
   
я попав....

Тримав 11 тисяч баксів на біржі до цього дня, щоб закупитися. Але вирішив по биріку пару сотень ще заробити  :weep:

Скупився, і .... Піздєц, посипалось. Корче, 8 тисяч з 11 залишилось(в крипті, не виводив). Це на одній біржі.

На іншій ще гірше, там шіткоїни всякі. було 0,6 бітка еквівалент, залишилось 0,4.

Короче, я інвестор лоханувся. Тепер сиджу, дивлюсь на це все і не знаю як я вмудрився.

Не так за втрати, це все вернеться. Як за втрачену можливість заробити жалкую. Мало коли я так пройобував по життю.

Ну видишь зато до этого ты был в профите в 3 раза больше чем я.Я уверен что всё устаканится и будут новые рекорды,главное не паниковать.Для меня это в первую очередь опыт
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

я пробував біржові методи гри приміняти до крипти. Це тупо не працює. Всі твої маржін коли за ніч тупо вигрібає і зранку в тебе -10-20%, при тому що та крипта полетіла на верх на 50%.

Тут треба мати крепкі нерви і не смикатися, коли навіть -50%. Інакше гра буде дуже коротка  :gigi:

я извиняюсь, выгребает маржин колы это как? Если коля маржинов к вам пришел, то никак не получится минус 10 или минус 20. Может вы про стоплоссы говорите?
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Або 5, або такими темпами, і 1к

забий,
 1 к не буде уже
   
забий,
 1 к не буде уже

1 не будет ,а 20 будет точно  :super:
   
я извиняюсь, выгребает маржин колы это как? Если коля маржинов к вам пришел, то никак не получится минус 10 или минус 20. Может вы про стоплоссы говорите?

так, стоплоси, сорі. виправив.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

1 не будет ,а 20 будет точно  :super:

ну  я кажу є дві версії подій

1. крипта в сраці і валиться на дно по графіку бульбашки

2.крипта на рівні пастки для медведів і буде ше пздц яка ракета  :gigi:

про першу подію говорить якби все, та рівнів 1к не буде, 5-6 можна допустити

про другу говорить, що крипта ше не настільки зайшла в маси, поодинокий п***а в змі + державні  регулятори тільки розчехляються
   
я пробував біржові методи гри приміняти до крипти. Це тупо не працює. Всі твої маржін коли за ніч тупо вигрібає і зранку в тебе -10-20%, при тому що та крипта полетіла на верх на 50%.

Тут треба мати крепкі нерви і не смикатися, коли навіть -50%. Інакше гра буде дуже коротка  :gigi:

мабуть, не "маржін коли", а "лосс ліміти"(стоп-лоси).  бо "маржін кол" - то тінь песця. якщо побачив, молись.
але на то й існує "ризик менеджмент", щоб не доходило до крайнощів.

я розумію складність торгівлі криптою, тому і не вліз в неї.  (вбив би собі нерви остаточно)
а порада ризик обмежувати через малу суму вкладу. втратив - гриць з нею, наступна спроба... коли "вже точно дно"
це як опціони торгувати, якщо розумієте.
 

Останнє редагування: 17 січня 2018 14:40:17 від Max Min
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

на злобу дня  :weep:

   
мабуть, не "маржін коли", а "лосс ліміти"(стоп-лоси).  бо "маржін кол" - то тінь песця. якщо побачив, молись.
але на то й існує "ризик менеджмент", щоб не доходило до крайнощів.

я розумію складність торгівлі криптою, тому і не вліз в неї.  (вбив би собі нерви остаточно)
а порада ризик обмежувати через малу суму вкладу. втратив - гриць з нею, наступна спроба... коли "вже точно дно"
це як опціони торгувати, якщо розумієте.
 

коли вже точно дно- я попадав буквально  на днях. а воно хуяк і ще -20%
   
на злобу дня  :weep:

Показати зображення...

не гони. це вже занадто.
   
коли вже точно дно- я попадав буквально  на днях. а воно хуяк і ще -20%
коли ціль +100% чи +500%, то -20% це дуже прийнятно...

а взагалі тут вже про "піймай падаючий ніж" натякали. це саме воно. на "старій біржі" радять зачекати на появу структур "дна".
але крипта дуже швидко може змінити напрямок, тому такий ризик - частина "нової нормальності".
виграш/втрати пропорційні ризику.  така гра...
   
   
Мій хороший знайомий(с) як я і казав-- зайшов у майнінг і частково в біржу.
В біржу зайшов на 4 куо.( умовних одиниць-- евро)
В майнінг-- на дві ферми по 2 куо.
Витягав з біржі декілька разів по штуці евро-- докупляв карти для нових ферм.
Загалом---з 4 куо витягнув з бірж 3 куо і 1 -- лишилася ще там ))
На данний момент--- 4 ферми.
Кожна з яких коштує біля 3 куо по нинішнім цінам на карти.( це так щоб сьогодні забрали іх).
   
коли ціль +100% чи +500%, то -20% це дуже прийнятно...

а взагалі тут вже про "піймай падаючий ніж" натякали. це саме воно. на "старій біржі" радять зачекати на появу структур "дна".
але крипта дуже швидко може змінити напрямок, тому такий ризик - частина "нової нормальності".
виграш/втрати пропорційні ризику.  така гра...
   

Ви не досягнете +хх%, якщо будете зливатися при -20%. Я на біржі трохи більше місяця, але цей урок вивчив власним коштом. мабуть найдорожчий урок :)
хоча ні, найдорожчий - жадність, це коли вже +500%, але ще хочеться якихось 10-15%.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 12 гостей
 
Повна версія