Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Чим мотивувати будеш?  :gigi:

Забаньте, бо її думка нас дратує і нагадує про результат нашого бездумного вибору?  :weep:
мотив?
Классова ненависть!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

как всегда...
Тупая зеленая хуцпа и уничтожение сердца Украины

Ти диви як сєпарська бєлошвєйка за Львів переживає. Коли за ригів жопу рвав чогось так не переживав.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тут ще такий момент - зелене падло завчасно зменшило населення Тернопільської області на 250 тис. людей.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

мотив?
Классова ненависть!


Как много можно узнать от шахтерского кутюрье.Оказывается западенцы это класс  :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

С каких пор это сердце Украины?я всегда считал что это Киев
иннах
Твое сердце в тель- авиве
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ти диви як сєпарська бєлошвєйка за Львів переживає. Коли за ригів жопу рвав чогось так не переживав.

він не був за ригів. я не пам'ятаю такого.

 він був наш, юльок.
а потім -перемкнуло  :(
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Как много можно узнать от шахтерского кутюрье.Оказывается западенцы это класс  :laugh:
ты можешь поблистать своим дыбилизмом на форуме семь сорок?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Чим мотивувати будеш?  :gigi:

Забаньте, бо її думка нас дратує і нагадує про результат нашого бездумного вибору?  :weep:
так усе на поверхні.

ти вносиш, роздмухуєш ворожнечу між західняками і східняками України.

це план кремля і ти його втілюєш
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

а колібрі тобі допомагає в цьому...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

ты можешь поблистать своим дыбилизмом на форуме семь сорок?


Я не знаю что это за форум и знать не хочу.Честно говоря я не понимаю почему ты не хочешь обратно в Украину и требуешь чтобы тебя разбомбили к черту
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тут ще такий момент - зелене падло завчасно зменшило населення Тернопільської області на 250 тис. людей.
доповідь.  з тією ж аргументацією
ти диви, як сінхронно хвилю женуть...

Останнє редагування: 19 лютого 2020 10:49:49 від эЛКа
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тут ще такий момент - зелене падло завчасно зменшило населення Тернопільської області на 250 тис. людей.

мля, они там всі єпануті чи через одного?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

так усе на поверхні.

ти вносиш, роздмухуєш ворожнечу між західняками і східняками України.

це план кремля і ти його втілюєш


Колись таке правді  Тирга з цугундеру писала  і отримала гарну відповідь, яку цитувала на цугундері  :lol:
Ти  йдеш по її дорозі, схоже..    :facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зеленоботи = Синяки ( ПР)   (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Колись таке правді  Тирга з цугундеру писала  і отримала гарну відповідь, яку цитувала на цугундері  :lol:
Ти  йдеш по її дорозі, схоже..    :facepalm1:
слідкуй за язиком і все буде миру-мир.
а покищо, залиш ненавість для німеччини і веди себе тут згідно правил фупу.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зеленоботи = Синяки ( ПР)   (td)

Брешеш...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вот тайцы взяли и отвезли больную туристку в столицу,где население намного выше Киева и никто не истерил про геноцид.А тут ни одного больного и вой про геноцид шоколадников
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Даю підказку зеленим єпанатам - в Херсоні є спеціальний острів КАРАНТИННИЙ.
За місяць вже можна було там поставити житлові контейнери.
Купа переваг:
- люди практично будуть на свіжому повітрі
- острів легко ізолювати
- теплий сухий клімат
- поруч воєнний вертолітний аеродром
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

слідкуй за язиком і все буде миру-мир.
а покищо, залиш ненавість для німеччини і веди себе тут згідно правил фупу.


Колбасе сильно хочется чтобы у нас вспыхнул вирус и было массовое заражение и смертей чтобы побольше,чтобы можно было радостно потирать руки и крякнуть:а мы предупреждали!Один даже предусмотрительно тему открыл пару недель назад.А оно все как то не вспыхивает и идёт своим чередом от чего у некоторых полное отчаяние
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Якщо привезуть до Львова, Винник (а це практично Львів), то ту міністерку зі Львова люди проклянуть. А це скропиться на її дітях чи рідних.
Усе не так просто.
я все-таки сподіваюся, що знайдуть об'єкт поза населеними пунктами і цих бідних людей десь примістять без ризику. Невже так потрібний черговий геноцид? З нашою медициною, з нашою безалаберністю - це запросто.

Коли обговорювали проблему коронавірусу, то приходили різні причини, чому Китай?
Але ось вчора взяла до рук маленький банячок (у нас це називають льончик). Я ним користувалася раз чи два раніше і тільки для розігріву чогось, коли пекла. І той льончик уже починає втрачати свій гарний бордовий покрив, ще трохи і покриється іржею.
І у мене з'являється думка: ох кляті китайці! Що вони виготовляють! (Я купляла в Італії, до речі!!!). І потім продовження думки - це тому Боженька їм кару наслав, щоб знали як над цілим світом  знущатися.
Хочте - вірте, хочте - не вірте, але Божа кара існує.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

КоронаМайдан  :gigi:

 :K
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Даю підказку зеленим єпанатам - в Херсоні є спеціальний острів КАРАНТИННИЙ.
За місяць вже можна було там поставити житлові контейнери.
Купа переваг:
- люди практично будуть на свіжому повітрі
- острів легко ізолювати
- теплий сухий клімат
- поруч воєнний вертолітний аеродром
Та таких місць є багато, в т. ч.казарми. Навіть у Льв. обл. є Заклад, який можна було б звільнити.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Брешеш...
Ні, усе правильно. молодше покоління тільки. Усі ідеологи зЕлені - антиукраїнці і з вами,ботами,  включно.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Якщо привезуть до Львова, Винник (а це практично Львів), то ту міністерку зі Львова люди проклянуть. А це скропиться на її дітях чи рідних.
Усе не так просто.
я все-таки сподіваюся, що знайдуть об'єкт поза населеними пунктами і цих бідних людей десь примістять без ризику. Невже так потрібний черговий геноцид? З нашою медициною, з нашою безалаберністю - це запросто.

Коли обговорювали проблему коронавірусу, то приходили різні причини, чому Китай?
Але ось вчора взяла до рук маленький банячок (у нас це називають льончик). Я ним користувалася раз чи два раніше і тільки для розігріву чогось, коли пекла. І той льончик уже починає втрачати свій гарний бордовий покрив, ще трохи і покриється іржею.
І у мене з'являється думка: ох кляті китайці! Що вони виготовляють! (Я купляла в Італії, до речі!!!). І потім продовження думки - це тому Боженька їм кару наслав, щоб знали як над цілим світом  знущатися.
Хочте - вірте, хочте - не вірте, але Божа кара існує.



Это просто шедеврально.А какой из Богов их наказал?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Якщо привезуть до Львова, Винник (а це практично Львів), то ту міністерку зі Львова люди проклянуть. А це скропиться на її дітях чи рідних.
Усе не так просто.
я все-таки сподіваюся, що знайдуть об'єкт поза населеними пунктами і цих бідних людей десь примістять без ризику. Невже так потрібний черговий геноцид? З нашою медициною, з нашою безалаберністю - це запросто.

Коли обговорювали проблему коронавірусу, то приходили різні причини, чому Китай?
Але ось вчора взяла до рук маленький банячок (у нас це називають льончик). Я ним користувалася раз чи два раніше і тільки для розігріву чогось, коли пекла. І той льончик уже починає втрачати свій гарний бордовий покрив, ще трохи і покриється іржею.
І у мене з'являється думка: ох кляті китайці! Що вони виготовляють! (Я купляла в Італії, до речі!!!). І потім продовження думки - це тому Боженька їм кару наслав, щоб знали як над цілим світом  знущатися.
Хочте - вірте, хочте - не вірте, але Божа кара існує.

Якщо пані так вірить у прокляття та Божу кару, то молитва їй не завадить. Бог врятує однозначно  :gigi: І про напалм, головне, не забудьте...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Это просто шедеврально.А какой из Богов их наказал?

Китайська кастрюлька куплена в Італії і кара Божа. Воно йопнуте...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Это просто шедеврально.А какой из Богов их наказал?

Там уже не допомогти. Істерична віра в Петра з накладанням на галицьку побожність дає ось такий результат... Кожна дія від Зеленського в їхній уяві - це кінець світу.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Якщо пані так вірить у прокляття та Божу кару, то молитва їй не завадить. Бог врятує однозначно  :gigi: І про напалм, головне, не забудьте...


Вообще Иисус убеждал прощать всех,а не проклинать .Но Видимо пани до этой главы не дочитала
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Даю підказку зеленим єпанатам - в Херсоні є спеціальний острів КАРАНТИННИЙ.
За місяць вже можна було там поставити житлові контейнери.
Купа переваг:
- люди практично будуть на свіжому повітрі
- острів легко ізолювати
- теплий сухий клімат
- поруч воєнний вертолітний аеродром
треба було раніше пропонувати   B-)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Він просто лише львів'ян ненавидить
Але чомусь живе серед них

А ось тут +1.і ця гілка вчергове це доводить
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До речі я теж проти того, щоб їх розміщали в Винниках. Є яворівський полігон на крайняк, там і карантин організувати можна. Але приплітати сюди кару Божу і знищення ЗУ - це дно.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А ось тут +1.і ця гілка вчергове це доводить

Здається, залишити українців у Китаї пропонують чомусь саме львів'яни  :gigi: Але ненавиджу я... Логіка, йопта...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тебе тут не було, коли 80 % знайомі хворіли мінімум на грві
Коли порожні вулиці
Я 5 тижнів хворів
І в той час помирали молоді люди, бо просто кашляли
І шок лікарів
Не розповідай мені...

+1.я теж добре пам'ятаю ті часи((
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До речі я теж проти того, щоб їх розміщали в Винниках. Є яворівський полігон на крайняк, там і карантин організувати можна. Але приплітати сюди кару Божу і знищення ЗУ - це дно.

Та яка різниця де, якщо буде забезпечено карантин. Міністерству ліпше знати, де в них прийнятні умови.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Здається, залишити українців у Китаї пропонують чомусь саме львів'яни  :gigi: Але ненавиджу я... Логіка, йопта...

Питання стоїть зараз навіть не в українцях, а в тому, що ти пишеш стосовно львів'ян.і не тільки я один це помітив
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я за те, щоб вуханців відправили а Киїа в Феофанію
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Питання стоїть зараз навіть не в українцях, а в тому, що ти пишеш стосовно львів'ян.і не тільки я один це помітив


та в нього вавка на тому грунті. і зільонкою не маже
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Питання стоїть зараз навіть не в українцях, а в тому, що ти пишеш стосовно львів'ян.і не тільки я один це помітив

А в чому ненависть? Що я кепкую з єбанатів, які пропонують "запретить и не пущать" і розповідають про те, що Зеленський хоче знищити туристичну галузь Львова? Ну звиняйте...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вообще на выборы не ходил если что,но вы определитесь куда везти в Одессу ко мне или в Кривой рог,откуда Зе свалил лет 20 назад?
етта 5!!
Сцуко, кого нині не спитаю - НІХТО!!! не голосував за Зеленського!
То звідки ж, бл..ть, ті 73% взялися?!
(соррі за май френч..не витримала)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Негайно на блок-пости. Коронавірус розіб'ється об макитри побожних галичан, зелена погань не пройде!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія