Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

педруйки перевершили вату в ненависті до президента України

а в ненависті до п'ятого президента України зелепні хуйлівців не перевершили? :-)o
   
а в ненависті до п'ятого президента України зелепні хуйлівців не перевершили? :-)o
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106497.0
   
а в ненависті до п'ятого президента України зелепні хуйлівців не перевершили? :-)o

таладно глянь на дописи педруйок..
таке ніби луснуть зараз від злості до Українського Презитента Володимира Зеленського
   
зеленіперевершили вату в ненависті до президента України

Так, опущене ваксерське чмо.
   
Давайте про діамантових
   
П'ята тема за декілька годин від наглухо їбанутої зелені про Порошенка, але ненависть у "педруйків" B-)

Схоже, коли зелень випадає зі шлюшої п***а матері, то боляче стукається головою.
   
Давайте про діамантових
Горить педрйки палає!
   
таладно глянь на дописи педруйок..
таке ніби луснуть зараз від злості до Українського Презитента Володимира Зеленського

а на нього немає за що злитися та обурюватися? Треба захоплюватися та вихваляти?
   
Що там діамантові? Сидять?
Чорт Гетьман Баканова якого НАБУ спіймало на хабарі?
Кацапські Єрмаки - Портнови вже позатикали свої собачі роти?
   
а есть причины им восхищаться?  8-)
   
Зараз клоун викатить на лісапєді.
   
тем более кто бы говорил, твоя ненависть к порошенко зашкаливала и зашкаливает и сейчас  :laugh:
   
Люкс, заткнись кхyям, будь любєзєн.
Свято все ж.
   
ты порадовался вручению награды монатику?

ахахаха
   
а есть причины им восхищаться?  8-)

хтось говорить про васхіщатись ?  :-) йде мова щоб педруйки не уподоблювались до підхуйлятників в ненависті до законно обраного Українського президента
   
Люкс, заткнись кхyям, будь любєзєн.
Свято все ж.
Йому якраз свято і болить.
   
ты порадовался вручению награды монатику?

ахахаха

краще нагорода монатіку чим продаж списаного українські армії в тридорога та ховання грошей від податків  в панамі під час війни
   
педруйки перевершили вату в ненависті до президента України
забий хйу. Це  Україна.

Порошкі  в  реалі - діти  сцикливі.
   
Люкс, заткнись кхyям, будь любєзєн.
Свято все ж.

це у нас свято, в Українців а не в педруйок підхуйлятників. Коли там в хуйла буде поазднік , ото ваше
   
Люкс, заткнись кхyям, будь любєзєн.
Свято все ж.

+++

ібо заїбав :buba:
   
Йому якраз свято і болить.
Я добре розумію це.
   
це у нас свято, в Українців а не в педруйок підхуйлятників. Коли там в хуйла буде поазднік , ото ваше
А це хіба не у вас угорський паспорт? То яким боком ви українець?
   
повторне пробиття дня зьєлєбобами. претензія на рекорд
   
Порошкі  в  реалі - діти  сцикливі.
   
И нафига сраться в такой день сегодня????
   
И нафига сраться в такой день сегодня????
Питай, будь-ласка, адресно: в бік ТС.
   
йде мова щоб зелені діти псів та шлюх не уподоблювались до підхуйлятників в ненависті до законно обраного Українського президента 2014-2019
[ua] Навіть, опущене ваксерське чмо може щось іноді вичавити з себе.
   
Даже Бяка поняла бесперспективность прохождения ПАП в президенты, но подтянулась толпа хуйловцев и полезных идиотов, и снова тянут Петю .
Даже в оппозиции ПЕС не показывает реальной борьбы с ошибками власти, ну так гавкнут для показухи, а потом снова отдыхать .
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1104876.msg25560030#msg25560030
   
це у нас свято, в Українців а не в педруйок підхуйлятників. Коли там в хуйла буде поазднік , ото ваше

Ти ж мадьяр, забув вже?  :D
   
краще нагорода монатіку чим продаж списаного українські армії в тридорога та ховання грошей від податків  в панамі під час війни

Шта? Люкс тобі авшорами в табло натикати?
Звідки ви лізете?
То поцікався авшорами найвеличнішого.
   
тем более кто бы говорил, твоя ненависть к порошенко зашкаливала и зашкаливает и сейчас  :laugh:

і навіщо ти брешеш ? знайди мій крайній пост про нього, я про нього і не пишу вже
   
Ти ж мадьяр, забув вже?  :D
Лукстенебріс опущене ваксерне чмо.
   
Шта? Люкс тобі авшорами в табло натикати?
Звідки ви лізете?
То поцікався авшорами найвеличнішого.

препиздент сучий потрох тікав від податків коли країна воювала, ця мразота вирішила не платити країні податків ...
Це йому не минеться ... та вже не минулося, :-) позору програти клоуну у кілька разів ... фу бля гівно сивочоле
гидота яка
   
Лукстенебріс опущене ваксерне чмо.

ти скучна/скучний придумай вже щось інше...  :laugh:
   
Еммм, це якийсь перформанс?

і навіщо ти брешеш ? знайди мій крайній пост про нього, я про нього і не пишу вже

препиздент сучий потрох тікав від податків коли країна воювала, ця мразота вирішила не платити країні податків ...
Це йому не минеться ... та вже не минулося, :-) позору програти клоуну у кілька разів ... фу бля гівно сивочоле
гидота яка
   
Еммм, це якийсь перформанс?


це ти дурбень. подивись час створення постів.   :lol:
   
Скоріше, педруйки ненавидять хуцпу та брехню, якою Зе виліз на трон. Брехню ненавидять, брехунів зневажають.
   
отаке.

Навіть не знаю ) у них з Скабєєвою синхрон ) мені важко визначити хто переміг  :)
   
це ти дурбень.
Дурень це той, хто шляхом риторичного питання стервджує, що давно не пив горілку, після чого робить великий ковток з пляшки.

Ну це ндалеко не найбільший твій дегенеративний вичнок навіть за сьогодні.

А, ти ж опущене ваксерне чмо:

Фуй вам наріло, ковіпанашки-вакциноїди.  :fuck:
Ви іпануті і кончені.


Як тобі фуй Ельфа на твоєму чмошному рилі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія