Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто пережив смерть дорогого та любимого Леоніда Ілліча...

... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
Тоді було похєр
І цікава невизначеність
Бо всі забули як це
Але було очикувано бо льоня був старим і плямкав
   
Тоді було похєр
І цікава невизначеність
Бо всі забули як це
Але було очикувано бо льоня був старим і плямкав

всі і не знають як це війна без Залужного, наприклад
   
Re: Хто пережив смерть дорогого та любимого Леоніда Ілліча...

... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
так там був ці=лий генсекПАД після бровеносного. не встигали хоронити і відмічати. Тому вкінці вибрали на своюголову молодшого,що підпав під "вліяніє тлєтворного запада"-міченого і його фіфу. а там вже поїхало по накатаній у параші-алкаш,маньяк,клоун і знову маньяк-маразматик.
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
якщо тобі смішно, то ти конкретне дебілятко. Наведи приклади зміни керівника держави під час війни, тим більше демократичним шляхом.
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
===================================
Військові у відмінності від громадянський політиків часто таки бувають незмінними. Але у нас ще де хто є....Але того "де хто", тіпа, Наєва, Забродського, Марченка НІКОЛИ ЗЕ-скот НЕ ПРИЗНАЧИТЬ!
   
якщо тобі смішно, то ти конкретне дебілятко. Наведи приклади зміни керівника держави під час війни, тим більше демократичним шляхом.
-------------------------------------------
Якщо кацпапи з причин бардака, що влаштовує ЗЕлень прорвуть фронт, то змінять, чую, НЕ ДЕМОКРАТИЧНО! А що втрачати? Тре Україну рятувати буде.
   
-------------------------------------------
Якщо кацпапи з причин бардака, що влаштовує ЗЕлень прорвуть фронт, то змінять, чую, НЕ ДЕМОКРАТИЧНО! А що втрачати? Тре Україну рятувати буде.

 :facepalm1:
Слово замінять не використовується із вибором народу.
А отже ти далі шукаєш собі пана/господаря/вождя.
Це не є зле чи добре це просто описує твою суть.
   
===================================
Військові у відмінності від громадянський політиків часто таки бувають незмінними. Але у нас ще де хто є....Але того "де хто", тіпа, Наєва, Забродського, Марченка НІКОЛИ ЗЕ-скот НЕ ПРИЗНАЧИТЬ!

ми однаково не можемо передбачити як воно буде
   
-------------------------------------------
Якщо кацпапи з причин бардака, що влаштовує ЗЕлень прорвуть фронт, то змінять, чую, НЕ ДЕМОКРАТИЧНО! А що втрачати? Тре Україну рятувати буде.
в Росії в 1917 двічі змінювали, охуєнно врятували. Це при тому що війна в 1917 році не була війною за існування Росії..
   
ми однаково не можемо передбачити як воно буде
-----------------------------------------------
Та запросто. Бардак кадровий буде? Звісно,його вже зе-телепень анонсував. Хуйло цим скористається- звісно. Кіздець може статися дуже швидко. Але декого таки встигнуть за шиворот... А що втрачати , крім України? Свого дома? Свого життя? Життя дітей? Нажаль все це нам гавкнеться великою кров'ю. Але де хто дуууууже пожаліє.
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
люблю такий тролінг. Он сінік взагалі при гєнсєку по справці в  штати зєбав
   
-----------------------------------------------
Та запросто. Бардак кадровий буде? Звісно,його вже зе-телепень анонсував. Хуйло цим скористається- звісно. Кіздець може статися дуже швидко. Але декого таки встигнуть за шиворот... А що втрачати , крім України? Свого дома? Свого життя? Життя дітей? Нажаль все це нам гавкнеться великою кров'ю. Але де хто дуууууже пожаліє.

а що може зробити армія, два вищих керівника якої не мають комунікації між собою давно та невиправно?
   
всі і не знають як це війна без Залужного, наприклад
ви кіко  безпілотників  запроєктували ?
залужний завадив ?
   
а що може зробити армія, два вищих керівника якої не мають комунікації між собою давно та невиправно?
========================================
Ну не тримай мене за дурня. Залужний доповідає Умерову та ЗЕ=бубочці. А ось бубочка ревниве та мстиве. Причина лише в цьому.
   
                Із книги спогадів:
    "Ну, тепер то ми всіх вас, антирадянщиків, візьмемо "к ногтю"!
   Та ось приводять  у кабінет керівника карного розшуку. Помічаю: присутні стривожені. З радіоточки линуть траурні мелодії.
  Звертаються до мене:
  - Вже чув новину? Радієш, мабуть?
  - Ні, не радію, - кажу.  А що сталось?
  - Брежнєв помер… А знаєш, хто очолює комісію по організації похорон?.. Андропов! Це означає, що він і займе місце покійного генсека. 
  Начальник міліції не вгамовується - йому хочеться висловити свою ненависть та презирство до таких ворогів, як я.
  - Знаєш, хто такий Андропов Юрій Володимирович? Знаєш?.. Ну, тепер то ми всіх вас, антирадянщиків, візьмемо к ногтю!
  І злорадно показав пальцем на столі, як це відбуватиметься. Звичайно, такі слова мене пригнічували. Оце так уляпався, - думав я, - час від часу не легше. Страх огортав  душу, але я молився, бо знав істину: ніколи не нарікай на Бога, у житті віруючого все на краще.
   
========================================
Ну не тримай мене за дурня. Залужний доповідає Умерову та ЗЕ=бубочці. А ось бубочка ревниве та мстиве. Причина лише в цьому.

вони ж явно не можуть домовитися чи про шляхи до перемоги чи про те, що перемогою вважати
я не знаю
але у поточній ситуації в них різна мета
а це не добре

і п.с. Залужний не підпорядковується Умєрову
   
Коли скопитився Верховний Генералісимус Усіх Перемог Б.Л.І. я в складі учбовій роті ДШБ проходив підготовку на ДРА.
Три-чотири дні ходили, їли, спали, какали з автоматами - бо міровой ампіріалізьм тачіл своі кликі на мою "Родіну".
Що цікаво - у військовому процесі геть нічого не помінялось. Від слова взагалі. А-а-а-аа!!! Зарплату підняли з 3,68 до 7,20.
Через півроку молоді, що приходили, розповідали дивні страшилки як ловили по кінотеатрах.
Потім Андропова змінив Черненко.
В армії знову нічого не помінялось.
Я до чого.
Вова, забирай свій квартал і п.. дуй, не затримуй чергу.
Не чіпляйся за владу - тим паче ти обіцяв.
Військові розрулять без сопляків.
   
Re: Хто пережив смерть дорогого та любимого Леоніда Ілліча...
TC

:facepalm1:
Слово замінять не використовується із вибором народу.
А отже ти далі шукаєш собі пана/господаря/вождя.
Це не є зле чи добре це просто описує твою суть.


Зелений змій його господар :)
   
так там був ці=лий генсекПАД після бровеносного. не встигали хоронити і відмічати. Тому вкінці вибрали на своюголову молодшого,що підпав під "вліяніє тлєтворного запада"-міченого і його фіфу. а там вже поїхало по накатаній у параші-алкаш,маньяк,клоун і знову маньяк-маразматик.

Угу.

П'ятирічка за чотири генсека  :K
   
Коли скопитився Верховний Генералісимус Усіх Перемог Б.Л.І. я в складі учбовій роті ДШБ проходив підготовку на ДРА.
Три-чотири дні ходили, їли, спали, какали з автоматами - бо міровой ампіріалізьм тачіл своі кликі на мою "Родіну".
Що цікаво - у військовому процесі геть нічого не помінялось. Від слова взагалі. А-а-а-аа!!! Зарплату підняли з 3,68 до 7,20.
Через півроку молоді, що приходили, розповідали дивні страшилки як ловили по кінотеатрах.
Потім Андропова змінив Черненко.
В армії знову нічого не помінялось.
Я до чого.
Вова, забирай свій квартал і п.. дуй, не затримуй чергу.
Не чіпляйся за владу - тим паче ти обіцяв.
Військові розрулять без сопляків.

Вова не знає що то є - ДРА
   
Цікаво, а скільки взагалі у нас тих генералів?

Ну крім тих, хто на слуху.

ПРинаймні, вони самі один одного знають - хто є хто, і хто на що здатен.

Ну мені так здається
   
так там був ці=лий генсекПАД після бровеносного. не встигали хоронити і відмічати. Тому вкінці вибрали на своюголову молодшого,що підпав під "вліяніє тлєтворного запада"-міченого і його фіфу. а там вже поїхало по накатаній у параші-алкаш,маньяк,клоун і знову маньяк-маразматик.
якби не цей мічений ти б тепер клєйміл міровой імперіалізм на профзборах в своєму колгоспі.
   
Он сінік взагалі при гєнсєку по справці в  штати зєбав

При якому генсеку? Горбатому, хіба що?

Він недавно писав, що стояв у Живому ланцюгу 21 січня 1990 року:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139003.msg27738527#msg27738527
   
Цікаво, а скільки взагалі у нас тих генералів?

Ну крім тих, хто на слуху.

ПРинаймні, вони самі один одного знають - хто є хто, і хто на що здатен.

Ну мені так здається

поки не спробують - адекватних оцінок не буде,
а генералів в нас дофіга
значно більше, ніж треба
   
якби не цей мічений ти б тепер клєйміл міровой імперіалізм на профзборах в своєму колгоспі.
Та прям. Он тут поруч категорично заперечують роль особистості в історії.
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних

ти про зелю??  B-)
   
... а як за Леоніда Ілліча гнобили десидентів
і у газеті "Правда" писали лише "правду",
не було інтернету з Гуглом
усе минуло... ;)
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних
Кого на кого ти збираєшся міняти?)
І головне як?)
   
... а як за Леоніда Ілліча гнобили десидентів
і у газеті "Правда" писали лише "правду",
не було інтернету з Гуглом
усе минуло... ;)
Порівнювати дибіл а Брежнєва який почав війну в Афгані і Зеленського?
Ви там всі жопомиі такі йобнуті?)
   
Наведи приклади зміни керівника держави під час війни, тим більше демократичним шляхом.
Черчіль?
   
Черчіль?
Він пішов в липні 1945 - після підписання капітуляції Німеччиною)
   
В мене, малого, тільки згадка, що коли ховали, дуже сильно грюкнуло, коли опускали домовину
   
Я "пережив"! :weep:  Плякаль,плякаль...
   
Він пішов в липні 1945 - після підписання капітуляції Німеччиною)

Вимкни дурня.
   
Я хорошо помню тот день
Я тогда учился в Харьковском университете и у нас как раз был предмет по истории КПСС
Вел этот предмет Николай Карпов ( известная в будущем личность  был представителем Кучмы в парламенте )
Так вот именно он нам и сообщил о смерти Брежнева

Останнє редагування: 24 квітня 2024 10:22:47 від vadym
   
Я уже тогда понимал и чувствовал всем своим нутром что эта система рано или поздно развалится
СССР был реально колосс на глиняных ногах
я чувствовал что в ближайшее время что то должно случиться
И это началось именно со смерти Брежнева
   
Вимкни дурня.
Ти про що?)
   
Одного только я не знал что эти перемены пройдут разрывом через всю мою жизнь и жизнь миллионов людей
Есть такая мудрость
Не дай вам бог жить в эпоху перемен - так вот вся наша жизнь как раз и прошла в эту эпоху
И началась она именно со смерти Брежнева

Останнє редагування: 24 квітня 2024 10:22:04 від vadym
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія