Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Молодці Телеграм і Вайбер (ФСБ). Клієнти самі здають всю інформацію про себе.

 (tu)
Рассылают через тот месенджер, которым пользуются клиенты. Я лично Вайбер терпеть не могу, но Вайбер самый распространенный мессенджер в Украине. Вайбер установлен что-то около 90% смартфонов в Украине.

   
Рассылают через тот месенджер, которым пользуются клиенты. Я лично Вайбер терпеть не могу, но Вайбер самый распространенный мессенджер в Украине. Вайбер установлен что-то около 90% смартфонов в Украине.
Если самый популярный вайбер, значит большинство ватаны.
Личные наблюдения и выводы.
   
Re: Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Не пам'ятаю вже, коли останній раз відсилав смс. Для чого вони?

Тому що СМС універсальний. В Україні та Росії наприклад, популярний Вайбер та Телеграм. Тут в США про перший ніхто взагалі не чув, про другий приблизно теж саме. Зате є багато інших про які я чув чи зовсім не чув. І кожного разу я маю питати чи мені будуть пропонувати, «ну давай чувак, установі ICQ-Kruto, ми же здесь все в натурє на ICQ-Kruto, там такіє стікери, всє чувіхі будут в атпаде!»

Тому щоб не заморочуватись з багатьма месенджерами, є нейтральний СМС який працює у всіх.

А всякі месенджери, це більше рух серед тінейджерів, які ці месенджери міняють кожні пів року, бо старий вже не в тренді. Ті хто вийшов з віку тінейджерів користуються здебільшого СМС, або Slack чи Teams по роботі.

Останнє редагування: 22 листопада 2021 23:37:26 від Dobre
   
Если самый популярный вайбер, значит большинство ватаны.
Личные наблюдения и выводы.
ну, тут точно нет никакой корреляции.

Есть разделение - молодежь, более продвинутые люди - телеграм; домохозяйки, школьные чаты, люди в возрасте - вайбер; СБУшники, околополитическая тусовка и т.п. - Вотсапп или Сигнал (очень мало распространен)
   
Тому що СМС універсальний. В Україні та Росії наприклад, популярний Вайбер та Телеграм. Тут в США про перший ніхто взагалі не чув, про другий приблизно теж саме. Зате є багато інших про які я чув чи зовсім не чув. І кожного разу я маю питати чи мені будуть пропонувати, «ну давай чувак, установі ICQ-Kruto, ми же здесь все в натурє на ICQ-Kruto, там такіє стікери, всє чувіхі будут в атпаде!»

Тому щоб не заморочуватись з багатьма месенджерами, є нейтральний СМС який працює у всіх.

А всякі месенджери, це більше рух серед тінейджерів, які ці месенджери міняють кожні пів року, бо старий вже не в тренді. Ті хто вийшов з віку тінейджерів користуються здебільшого СМС, або Slack чи Teams по роботі.
в данном вопросе штаты просто более консервативны. В Украине народ при общении между собой, практически не использует СМС. СМС остались как средство отправки информации какими-то автоматическими устройствами, рекламные рассылки, рассылки клиентам и т.п. Банк или какая-то крупная контора (Новая почта, к примеру) проверяет пользуется ли абонент Вайбер или Телеграм и шлет сообщение в мессенджере, если нет - шлет СМС
   
Re: Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

ну, тут точно нет никакой корреляции.

Есть разделение - молодежь, более продвинутые люди - телеграм; домохозяйки, школьные чаты, люди в возрасте - вайбер; СБУшники, околополитическая тусовка и т.п. - Вотсапп или Сигнал (очень мало распространен)

Тобто щоб з усіма знайомими спілкуватись, потрібно встановити та зареєструватись в  5-10 різних месенджерах. Якщо це звичайно не Україна, де всіх окучив де факто  російські телеграм та вайбер.
   
Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес.
А тебе заставляють платити за вхідні смс? :facepalm1:
   
Тому що СМС універсальний. В Україні та Росії наприклад, популярний Вайбер та Телеграм. Тут в США про перший ніхто взагалі не чув, про другий приблизно теж саме. Зате є багато інших про які я чув чи зовсім не чув. І кожного разу я маю питати чи мені будуть пропонувати, «ну давай чувак, установі ICQ-Kruto, ми же здесь все в натурє на ICQ-Kruto, там такіє стікери, всє чувіхі будут в атпаде!»

Тому щоб не заморочуватись з багатьма месенджерами, є нейтральний СМС який працює у всіх.

А всякі месенджери, це більше рух серед тінейджерів, які ці месенджери міняють кожні пів року, бо старий вже не в тренді. Ті хто вийшов з віку тінейджерів користуються здебільшого СМС, або Slack чи Teams по роботі.
какой он в жопу универсальный? с заграницей в роуминге никто в здравом уме смс-ы не шлет.
А внутри Украины Вайбер и Телеграм все покрывают.
Уже и непомю когда последний раз отсылал кому-то смс, или получал от частного лица. Только от роботов
   
Тобто щоб з усіма знайомими спілкуватись, потрібно встановити та зареєструватись в  5-10 різних месенджерах. Якщо це звичайно не Україна, де всіх окучив де факто  російські телеграм та вайбер.
обычно достаточно 1-2 мессенджера. Студент - телеграм, домохозяйка - вайбер и т.п.
Ладно телеграм еще можно подозревать  в связях с москалями из-за Дурова, но Вайбер каким боком к раше? Единственный зашквар - они согласились разместить сервера, которые хранят данные российских пользователей,  на территории раши

Останнє редагування: 23 листопада 2021 07:59:16 від planken
   
Re: Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

обычно достаточно 1-2 мессенджера. Студент - телеграм, домохозяйка - вайбер и т.п.
Ладно телеграм еще можно подозревать  в связях с москалями из-за Дурова, но Вайбер каким боком к раше. Единственный зашквар - они согласились разместить сервера, которые хранят данные российских пользователей,  на территории раши

За межами України та Білорусії з Росією Вайбер не існує. Приблизно те саме стосується Телеграм. Якщо весь світ замкнувся на ці три країни де в кожного Вайбер, то можна зрозуміти чому немає СМС.

В США люди не зав’язані на якийсь один месенджер і фактично немає вибору як користуватись СМС. Тому якщо мені потрібно до когось дістатись чи хтось до мене - то це тільки СМС. СМС заміняє дзвінки, бо дзвонити тут не дуже прийнято.
   
а 4 рубля  абонент в СССР это дешево? И самая длинная в СССР очередь.
Еще надо сравнить с временами, когда телефон вообще был только у правительства.  :facepalm1:
   
Еще надо сравнить с временами, когда телефон вообще был только у правительства.  :facepalm1:
я тебе просто обїясняю, что 100 грн. єто не дорого, в сравнении с другими ценами. Или работники мобильніх операторов кушать не хотят?
ЗИ Если работать только на прием, можно вообще раз в год карточку на 5 грн пополнять.
   
За межами України та Білорусії з Росією Вайбер не існує. Приблизно те саме стосується Телеграм. Якщо весь світ замкнувся на ці три країни де в кожного Вайбер, то можна зрозуміти чому немає СМС.
Телеграм более 500 млн активных пользователей, Вайбер -  800 млн. В несколько раз больше чем раша, белоруссия и Украина вместе взятые - так что не канает этот аргумент

В США люди не зав’язані на якийсь один месенджер і фактично немає вибору як користуватись СМС. Тому якщо мені потрібно до когось дістатись чи хтось до мене - то це тільки СМС. СМС заміняє дзвінки, бо дзвонити тут не дуже прийнято.
ну, это отсталость, все-таки, если это так. Функционал общения очень ограниченный у СМС по сравнению с тем же телеграмом
   
но Вайбер самый распространенный мессенджер в Украине

То жесть жестяна.
Два топ месагера в Ненці з бекдором фсб.

Вибачайте панове але навіть кацапи чистоплотніші дурних хохлів.

 
Usage index of social media messengers in Russia in 2020
Share of mentions in social media

WhatsApp 86%
Viber 55%
Telegram 41%
Skype 34%
Facebook Messenger 30%
Snapchat 13%
Apple iMessage 12%
Google Hangouts 11%
Discord 10%
ICQ 8%
WeChat 6%
Signal 7%
Oth 8%
https://www.statista.com/statistics/1110818/russia-most-popular-messengers-on-social-media/


Reach of mobile messenger apps among Android users in Ukraine in September 2021, by platform

Viber 97,9%
Telegram 87,5%
Facebook Messenger 75,5%
WhatsApp 45,3%

https://www.statista.com/statistics/1188579/most-popular-messengers-in-ukraine/

   
Телеграм более 500 млн активных пользователей, Вайбер -  800 млн

Так одна Украіна засирає тим вайбером півєвропи
Заробітчани і іх знайомі місцеві кому контакт з Уа потрібен :

- В мене тіко вібер

Телега у язикозалежних
На антикороні у місцевих піднялися за рік

Балкани теж під тою бідою
Вайбер лідер в босняків

Але він не основний хоча інфу 100% кому потрібно про юзерів збирають.
   
І взагалі есемески з часом стають все більш поширеними. Вважається непристойним турбувати людей дзвінками, особливо не близько знайомих. А ще щоб не відривати в робочийчас. Тому всі масово аористуються есемесками, які можна прочитати і відповісти пізніше.

А кожного разу когось запитувати «а який в тебе мессенджер» також некомільфо. А есемес сервіс є у всіх іжорстко прив‘язаний до телефонного номера. Зручно.

А ти не питай а кажи: подзвони мені на Signal. Якщо немає - встанови
А взагалі то я за 5 років жодного раз не користувався SMS
   
Отличный ответ, с языка снял )))
А заниматься поиском спамеров, которые каждый раз меняют симки - не благодарное дело... Не то что у вас в Канаде, где симка выдаётся лично, при наличии паспорта и отпечатков пальцев... )))))


Не переживайте. Рано чи пізно паспорт і відбитки пальців за сімку і в Україну прийде.

 :gigi:

Хі-хі… Вже. Ну, майже вже.

Вони що там - ФУП читають?

«Обязательная регистрация симок для владельцев карт».
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1111983.0

 :gigi:

   
Хі-хі… Вже. Ну, майже вже.

Вони що там - ФУП читають?

«Обязательная регистрация симок для владельцев карт».
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1111983.0

 :gigi:
эта тема мусолится и периодически поднимается годами
   
эта тема мусолится и периодически поднимается годами

Рано чи пізно і у вас буде як у всіх. Всяка вольниця явище тимчасове.
   
у мене різний шлак переважно в смс приходить
   
То хтось скаже чому у вас зателефонувати сусідові в якого інший провайдер, це майже як зателефонувати в якусь Австралію? Чому така війна між провайдерами? Із жорсткими кордонами.
   
Так в тому то і цимус - ТУТ есесмески/емемески практично у всіх планах АНЛІМІТ. По всьому світові.

Тому вчергове - чому в Україні так ретельно рахують ті есесмески/емемески? Які в порівнянні із живими розмовами чи мобільним інтернетом для операторів практично нічого не коштують?

навіщо тобі слати комусь смску? така потреба виникає хіба 1-2 на рік
   
Ну добре, есемесками в Україні не користуються. То чому тоді такі жорсткі ліміти на відправку есемесок? Якщо ніхто не користується, то навіщо морочитись з тими поштучними підрахунками і не відкрити повний анліміт. Однаково ж не користуються.
   
То хтось скаже чому у вас зателефонувати сусідові в якого інший провайдер, це майже як зателефонувати в якусь Австралію? Чому така війна між провайдерами? Із жорсткими кордонами.
вам у же выше писали про дешеву рибку та дешеву юшку
выбирайте более дорогой тарифный план и там будет достаточный объем звонков на другие сети.
   
навіщо тобі слати комусь смску? така потреба виникає хіба 1-2 на рік

Так через те і не шлють, бо всі вони рахуються поштучно і жорстко обмежені. А у тих гебешних Вайберах і Телеграмах анліміт. А народ любить щоб без обмежень, щоб не рахувати і борони Боже не доплачувати за перебрану кількість тих чомусь дорогоцінних есемесок.
   
То хтось скаже чому у вас зателефонувати сусідові в якого інший провайдер, це майже як зателефонувати в якусь Австралію? Чому така війна між провайдерами? Із жорсткими кордонами.

найдешевший тариф водафон

150 хвилин розмов на будь який номер будь якого провайдера
150 смсок



а потім зовсім не так як в австралію



(австралія друге. 25грн за 5 хвилин)



Останнє редагування: 23 листопада 2021 10:07:10 від Potato
   
вам у же выше писали про дешеву рибку та дешеву юшку
выбирайте более дорогой тарифный план и там будет достаточный объем звонков на другие сети.

Відповіді так і не почув чому такі жорсткі кордони між провайдерами. Зателефонувати на іншого провайдера всерівно як за кордон. ЧОМУ?
   
Відповіді так і не почув чому такі жорсткі кордони між провайдерами. Зателефонувати на іншого провайдера всерівно як за кордон. ЧОМУ?
за кордон (если вне рамок пакета) будет раз в 10 дороже
   
ЧОМУ
не хоче/може наш споживач платити 200 грн. в середньому, як в фінплані оператора бажається, то ми продамо за 100, а інші 100 заберемо додатковими послугами..
:)
   
Відповіді так і не почув чому такі жорсткі кордони між провайдерами. Зателефонувати на іншого провайдера всерівно як за кордон. ЧОМУ?

Бо провайдер, від якого дзвінок платить гроші провайдеру, до якого дзвінок чи смс.

Тому провайдери зацікавлені у вхідних дзвінках і всередині своєї мережі. І не дуже зацікавлені у дзвінках на інші мережі.
   
Стільниковий звязок і мобільний інтернет в Україні практично шарові.

Нуу )) - кому як , а тому висновок - кому "шарові" - "з жиру казицця" . Мабуть . ))
   
Я здається починаю розуміти що відбувається.

На першій сторінці я привів приклад одного з планів від Київстару. План просто чудовий. На початку. Ціна копійки, якихось 250 гривень, тобто всього десятка бакинських. І початок плану просто блискучий - розмови анліміт (але в межах Киівстару) і 25 гіг мобільного інтернету. Два рядочки опису в плані. Просто блискуче.

А далі пішла якась дурниця. 200 хвилин на інших операторів. І довгі і нудні розписи про те, як і скільки буде перебор цього ліміту.

А далі і ще веселіше. Ті самі есемески. Там вже майже сторінка розписана. Якісь пакети по кілька есемесок. Скільки в день, скільки в тиждень. Скільки коштує овердрафт і таке інше. Чорт ногу зламає.

Здавалось би - НАВІЩО ТАК УСКЛАДНЮВАТИ? Де логіка? Якщо базікати по телефону можна 24/7, то есемески жорстко обрізали на самому мізері. Що такого цінного в тих есемесках?

Спочатку логіка дійсно не проглядається. Але вона повинна ж бути. І вона таки є. Якщо звернути увагу на те, що багато різних інтернет сервісів… БЕЗПЛАТНІ. Тобто не включаються в ті 25 гіг мобільного інтернету. Той самий АНЛІМІТ.

І серед тих БЕЗПЛАТНИХ сервісів для яких безплатний мобільний інтернет… ПАБАМ… гебешні Вайбер і Телеграм.

От тому в усьому світі самий ходовий сервіс це SMS/MMS, тому що анліміт і по всьому світові, а в Україні Вайбер і Телеграм, тому що також анліміт і також безплатно по всьому світові. А SMS/MMS в Україні жорстко обрізали/лімітували. Якщо врахувати хто контролює мобільні мережі в Україні, а це московити, то все стає на свої місця і все стає логічним і зрозумілим.

ВАС БАНАЛЬНО ЗАГНАЛИ В ТОЙ ВАЙБЕР І ТЕЛЕГРАМ. ЩОБ ЛЕГШЕ КОНТРОЛЮВАТИ.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 10:35:07 від Маковій
   
Маса сервісів зав‘язана на есемески. Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес. В якісь дні іноді відкриваєш якісь програми десятки разів і щоразу есемескою приходить цифровий пароль.

так это же тяготы отправителя, а не получателя смс

п.с. в моем контракте 100 смс уже включено, а реально я только до десятка отсылаю, и то если у получателя траблы с инетом, остальное ессно месенджеры
   
Бо провайдер, від якого дзвінок платить гроші провайдеру, до якого дзвінок чи смс.

Тому провайдери зацікавлені у вхідних дзвінках і всередині своєї мережі. І не дуже зацікавлені у дзвінках на інші мережі.

У всьому світі такого немає, щоб була якась додаткова оплата за дзвінки іншим операторам. Якось ті оператори розбираються самі між собою. Мабуть якийсь взаємозалік. Тому що телефонують приблизно однаково як В так і ІЗ кожного оператора. І ніхто цим не заморочується.
   
смс платні бо майже нікому не потрібні

тому за всіх мають платити ті кому вони все ж таки потрібні

якщо людина відправляє купу смсок це ж напевно не просто так, їй це необхідно скоріш за все це якась реклама або і шахрайство   
   
У всьому світі такого немає, щоб була якась додаткова оплата за дзвінки іншим операторам. Якось ті оператори розбираються самі між собою. Мабуть якийсь взаємозалік. Тому що телефонують приблизно однаково як В так і ІЗ кожного оператора. І ніхто цим не заморочується.

як у всьому світі не знаю але так наприклад в Польщі є таке а ле там і тариф коштує 320 грн з таким же інтернетом як Водафон Україна який коштує 130 грн

тож  вся ця оплата на дзвінки інших операторів в Польщі  закладена в тариф а в Україна ні. в Україні можна обирати чи економити на дзвінках на мобільні інших операторів чи ні. В Польщі за цю послугу знімають гроші не запитуючи   

   
А тепер дивіться що відбувається.

Стільниковий звязок і мобільний інтернет в Україні повністю контролюється московитами. Навіть нещасний але знаменитий на ФУПі Пантелеком, і той є власність московитів. І відповідно ними контролюється.

Плани роздаються зовсім копійчані, розмовляй саільки влізе. Практично не лімітують. За завсім невеликі гроші маєш необмежений час на розмови. Але розмови московитів не дуже цікавлять. За одної простої причини - голосовий звязок відносно важко моніторити.

А от ТЕКСТОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ моніторити якраз дуже легко. Це робиться відносно просто на програмному рівні.

Есемески, особливо в айфонах, шифруються на апаратному рівні і проходять через провайдерів ЗАШИФРОВАНІ. Провайдер (московити) не в стані прочитати що там написано. Вайбер і Телеграм також декларують подібне шифрування. Але то фігня - гебня все те має розшифрованим.

От тому вас різними способами віднадили від тих SMS/MMS і ЗАГНАЛИ у Вайбер і Телеграм.
   
І серед тих БЕЗПЛАТНИХ сервісів для яких безплатний мобільний інтернет… ПАБАМ… гебешні Вайбер і Телеграм.
А також - пабам! - православні фейсбучик, ютюб, етц. Користуйтесь месенджером пкйсбуку.
А порося завжди бруд (гбшні системи) знайде, платно чи на на халяву.
   
смс платні бо майже нікому не потрібні

тому за всіх мають платити ті кому вони все ж таки потрібні

якщо людина відправляє купу смсок це ж напевно не просто так, їй це необхідно скоріш за все це якась реклама або і шахрайство

А що, не можна відправляти купу повідомлень чи спаму тими ж Вайбером чи Телеграмом? Але ж свідомо заспамили саме есемес сервіс. Який важче контролюється.  І тим самим, а також цінами і різними заморочками загнали нарід в ті СВОЇ БЕЗПЛАТНІ Вайбер і Телеграм. Безплатні як безплатні платформи і ще й провайдери надають для них безплатний мобільний інтернет.

Сподіваюсь всі знають де дають безплатний сир…

Останнє редагування: 23 листопада 2021 11:00:04 від Маковій
   
У всьому світі такого немає, щоб була якась додаткова оплата за дзвінки іншим операторам. Якось ті оператори розбираються самі між собою. Мабуть якийсь взаємозалік.
Стільниковий звязок і мобільний інтернет в Україні практично шарові. Коштують сущі копійки.
Може таки зрозумієте що саме це первинне, а всі Ваші конспірологічні доводи вже потім накладаються чи витікають з основної причини - "зв'язок в Україні шаровий - по міжнародним нормам, але не так щоб дуже - по місцевим..":)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія