Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)



звідки знаєш? інсайдерська інформація? цей Мангушев сам тобі сказав? ти йому повірив? чи ти сам малював ці мітки? тоді всі питання до тебе – хто замовив, хто заплатив, скільки? :)


Якщо в тебе мозок відсутній, то твої проблеми.  :bueee:   :fool:

https://prozoro.net.ua/ua/2024/02/26/pamyatayete-mitki-na-asfalti-ta-budinkah-os-navishho-voni-buli-potribni/
   

В коментах купа неляканих ідіотів  :weep:
   
Це Дідусь. Купувати ОВДП - наживатись на ЗСУ. Анамнез ватного сталініста, тому в деменційних фантазіях в кашу сруть кляті бандери.

Абісрався, абтікай  [KA]   :bueee:


https://prozoro.net.ua/ua/2024/02/26/pamyatayete-mitki-na-asfalti-ta-budinkah-os-navishho-voni-buli-potribni/
   
Млять, знесіть у відповідь блєтгород до каміння !!!!

Пздц...
Чим?
Ломом?
Лопатою?

Не кажучи про те, що хуйлу похер на белгороди-воронежи і т.д.
   
;o

https://t.me/WarZoneInc/78119

Та поки що один, 7 там немає
   
Треба врешті внести ясність в термінологію.
Бо вже читав про сім систем, про сім комплексів, лишилось почути про сім батарей і сім пускових.
А, ну і просто "сім Патріотів", це було б найкраще.
   
Вже друга тривога в Києві зранку
   
Звичайна гроза в Україні зараз чомусь сприймається по іншому на слух.

Як в анекдоті про собаку та медведя : "розумом доходжу що Сірко, але перестати срати вже не можу...."
   
Вже друга тривога в Києві зранку

зараз третя
   
Третя за сьогодні по всій Україні.
   
припускаю, що агентура чергує на трасах, а МІГи з Кинджалом чекають сигналів від агентури. але це моя фантазія
   
https://t.me/Bratchuk_Sergey/83806

У мене там родичка живе, у сусідів немає даху та вікон, ще вранці вдарили
   
припускаю, що агентура чергує на трасах, а МІГи з Кинджалом чекають сигналів від агентури. але це моя фантазія

Та ні, то надто складно, але на щось полюють точно. Постачання почались, зараз намагаються руйнувати залізничну інфраструктуру.
   
Та ні, то надто складно, але на щось полюють точно. Постачання почались, зараз намагаються руйнувати залізничну інфраструктуру.
Само собою
   
Та ні, то надто складно, але на щось полюють точно. Постачання почались, зараз намагаються руйнувати залізничну інфраструктуру.

Два роки не цікавила інфраструктура в центрі, а тепер озадачились?
Ракету, пишуть, збили у повітрі, то уламки попадали в районі старого автопарку. Куди цілили, хз. Наша станція узлова. Та й склади рядом та міст через колії.
Цікавить, звідки воно прилетіло?
   
Третя за сьогодні по всій Україні.
У Дніпрі вже 5 на даний момент. Але в середньому так зазвичай і є (
   
Два роки не цікавила інфраструктура в центрі, а тепер озадачились?
Так. Зараз дуже потужно палає кацапська срака, бо вже смакували побєду під дєньпобєди, черговий райцентр розбити і оголосити освобождьонним, а тут така печаль, знов підуть потоки зброї та боєприпасів з заходу. І "побєда" не станеться.
Будуть лупашити інтенсивно, вважаю, все що стосується логістики.
   
У КМДА повідомили, що терміново евакуюють дві лікарні Києва, одна з яких дитяча на вул. Богатирській, через інформацію в соцмережах про удар росіян по цих медичних закладах.
Джерело: КМДА
Дослівно: "Місто терміново розпочинає евакуацію двох лікарень, одна з яких дитяча, розташованих на вулиці Богатирській.
   
До речі, ви помітили як значно поменьшало Шахедів? це можу бути результат прильотів Аеропрактів по "гуртожитку", то тому шо Іран весь свій оперативний запас Шахед-комплектів на ізраїль запустив. Тобто явно логістика постачання забуксувала.
   
Пишуть калібр з моря
   
калібри млять ... давно не було....
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Казали шо носії калібров вийшли у море
   
До речі, ви помітили як значно поменьшало Шахедів? це можу бути результат прильотів Аеропрактів по "гуртожитку", то тому шо Іран весь свій оперативний запас Шахед-комплектів на ізраїль запустив. Тобто явно логістика постачання забуксувала.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ракета з Полтавщини в бік Києва
   
Щось намагаються вразити, можливо, з нових поставок, таке враження
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 12 гостей
 
Повна версія