Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пока в стране срач... мы херачим в колхозе на благо Украины /фото/ B-)

на цьому фотках що ви показали зарито мінімуи два мільона американськіх грошей
8-:
   
Не багато, але є
Люди потроху купляють трактори, витребовують своі паі у Косюка і займаються обробітком землі самостійно
Хто бичків держе на продаж, хто сою/пшеницю засіває
Всі по різному, але приємно, що молодь трохи працює у селі :super:
Моє шанування.
   
8-:
свинья ж живет в щитовом доме за 800 000 .
С его слов.
Поэтому ему такие картинки червячка очень неприятно видеть.
   
Дуже приємна гілка
 [ua]
   
Это небольшая зарисовка из жизни в колхозе для фупчегов
Самое интересное, что при должном подходе думаю вполне реально с относительно небольших площадей ~ 30-50 га в год зарабатывать 150-200 тыс $
Те кто это уже понял, сейчас активно занимаются поиском земель
крупные агрохолдинги конечно активно противостоят этому, пытаются "задавить" мелкого фермера на корню  B-)
   
молодці
Вами  можна пишатися

купа людей ,молодих , мають землі та на хочуть її  обробляти і кажуть що країна їм щось винна

   
Это небольшая зарисовка из жизни в колхозе для фупчегов
Самое интересное, что при должном подходе думаю вполне реально с относительно небольших площадей ~ 30-50 га в год зарабатывать 150-200 тыс $
Те кто это уже понял, сейчас активно занимаются поиском земель
крупные агрохолдинги конечно активно противостоят этому, пытаются "задавить" мелкого фермера на корню  B-)

в налоговой проще и больше ;)
   
Гарно...  Аж завидки беруть...
Коли вийду на пенсію, візьмеш хоча б сторожем? :gigi:
   
Червячок,дяки за єдину позитивну гілочку на ХВУПі  за останні два місяці!

Наснаги тобі та удачі!
Хай все в тебе буде добре! :super:
 
ПиСИ Ми люди відхідливі! :D
   
молодці
Вами  можна пишатися

купа людей ,молодих , мають землі та на хочуть її  обробляти і кажуть що країна їм щось винна

Главное и самое сложное после службы смирится с мыслью, что тебе никто и ничего не должен.
Только сам и еще раз сам, нет отдела/управления оперов которым можно дать команду ...
Только своими личными стараниями, ну и еще алкоголь в селе большая проблема- очень много людей бухает, причем не зависимо от з/п.
От этого страдает качество работы и темпы. Прав был Беня когда говорил, что надо возвращать в страну людей иначе тут хана.
В селе это чуствуется очень остро.
Ну и главная мысль последних 3 лет - главное чтобы не мешали, все остальное сделаем сами. Очень много бюрократии в государсве, ОЧЕНЬ много.
   
Кстати! В свете новых выборов, кто из партий будет наиболее точно представлять интересы мелкого фермерства  :S
Ляшко :S сомневаюсь
   
Кстати! В свете новых выборов, кто из партий будет наиболее точно представлять интересы мелкого фермерства  :S
Ляшко :S сомневаюсь

баллотируйся на главу ОТГ сам
   
сійся родися жито пшениця  (tu)
   
баллотируйся на главу ОТГ сам

В ОТГ делать нечего, я и так туда башляю регулярно и помогаю как могу.
В РАДУ денег таких нет, тем более конкурировать надо с Бобовым, Антоном Яценко и прочими олигархами местного разлива.
У них на местах все обкатано, головы комиссий, РОВД, прокуратура, администрации итп
   
ТС !!!!!
Ти Красень і Молодець!
 (tu)
Успіху І Благополуччя!!! І
   
хто інвестор ?
гроші зявляться не одразу. поки перші урожаї не підуть.
   
Все по талмуду, они воруют, мы пашем.
   
Все по талмуду, они воруют, мы пашем.

Так і є , хробачку ж потрібно збути врожай , а там вже Ізя головний
   
Так і є , хробачку ж потрібно збути врожай , а там вже Ізя головний

Изя идет нах, беру у друга - банкира кредит и покупаю 2 своих магазина в киеве + 2 думаю арендовать  B-)
Есть вариант точек на рынках, но пока очень много расходов, да и транспорта своего пока не хватает, нужен бус-холодильник под клубнику
   
Другого выхода нет ибо эти "Изи" выепут этого колхозника как только смогут, реальное бабло снимают сети.
При том, что я лично знаю владельцев крупных сетей- туда заходить на их кабальных условиях нет никакого смысла.
Эти жидочки обдерут тебя как гоя, в итоге будешь без трусов и прибыли.
   
а оно окупаетсо вообще? как земли стоко гектара получилос намутить?    :S
   
Кстати! В свете новых выборов, кто из партий будет наиболее точно представлять интересы мелкого фермерства  :S
Ляшко :S сомневаюсь
ну так ведь он поддерживает мораторий на продажу с/х земли, наверняка за откат от холдингов. это все что нужно знать про защитника сэлян шлюшка
   
Главное и самое сложное после службы смирится с мыслью, что тебе никто и ничего не должен.
Только сам и еще раз сам, нет отдела/управления оперов которым можно дать команду ...
Только своими личными стараниями, ну и еще алкоголь в селе большая проблема- очень много людей бухает, причем не зависимо от з/п.
От этого страдает качество работы и темпы. Прав был Беня когда говорил, что надо возвращать в страну людей иначе тут хана.
В селе это чуствуется очень остро.
Ну и главная мысль последних 3 лет - главное чтобы не мешали, все остальное сделаем сами. Очень много бюрократии в государсве, ОЧЕНЬ много.
Ну то найми зі сторони... Чи за бутилку шнапсу нікого крім місцевих не знайти?
   
а оно окупаетсо вообще? как земли стоко гектара получилос намутить?    :S

Цифры по урожаю/затратам думаю к зиме выведу.
Земля : сначала покупал брошенные заваленные хаты за копейки, корчевал, убирал все и перепахивал. Потом по 2 га начал покупаль земли ОСГ, часть АТОшники продавали. Ну и паи в аренду начал брать.
   
Ну то найми зі сторони... Чи за бутилку шнапсу нікого крім місцевих не знайти?

Сейчас привлекаю людей из Харьковской обл, думаю беженцев поискать. Жилье есть, з/п ~ 6500-7000 грн/мес, может будет около 10000.
Так и работаем .
   
ну так ведь он поддерживает мораторий на продажу с/х земли, наверняка за откат от холдингов. это все что нужно знать про защитника сэлян шлюшка

Тогда нам - колхозникам с ним не по пути  :D
   
Сейчас привлекаю людей из Харьковской обл, думаю беженцев поискать. Жилье есть, з/п ~ 6500-7000 грн/мес, может будет около 10000.
Так и работаем .

Зп маловата, не, какой % в себестоимости, если не секрет?
   
Добра справа! Це не протирати штани в смердючих кабінетах податкової мусарні.

+
   
Дуже приємна гілка
 [ua]

+ багато
   
Это небольшая зарисовка из жизни в колхозе для фупчегов
Самое интересное, что при должном подходе думаю вполне реально с относительно небольших площадей ~ 30-50 га в год зарабатывать 150-200 тыс $

 Щось надто високі розцінки. Якщо умовно взяти по пшениці (зрозуміло, що по інших культурах може бути коливання в одну чи іншу сторону, але все таки): 1т. пшениці біля 5000 грн./ 27 (курс долара) -  185 дол. Нехай із гектара (при хорошому збігу обставин) буде по 5 т. (5т. * 185 дол.) - 925 дол./га * 50 га - 46 тис. дол. і це без вирахування різноманітних витрат (амортизація техніки, пальне, насіння, гербіциди, добрива і т.і...) то ніяк не ваші 150-200.

Те кто это уже понял, сейчас активно занимаются поиском земель

 Це так, доходи хоча і не такі фантастичні як ви описали вище, але все рівно вищі ніж коли працювати на когось.
   
Гарно...  Аж завидки беруть...

 Що там заздрісного? В Україні зараз кожен другий селянин із тих хто не лінується так має, а багато нааааааабагато краще. Не так там все просто - шкідники, погода/непогода, низькі ціни...Ось по садовим минулого року, в Україні було перевиробництво, яблука купували лише по 5 грн. люди не могли навіть вернути вкладене...:

 
Коли вийду на пенсію, візьмеш хоча б сторожем? :gigi:
   
Вєктор развітія в развітих странах невблаганні. Малі сг господарства, ферми і т.д. нежиттєздатні в умовах корпоративної капіталізми, а з ними цілі містечка та регіони. Тільки укрупнєніє та дешева раб сила (в смислі дешева в рамках України) все інше в найкращому випадку дороге хобі. Це при союзі з 20 соток можна було жити якщо біля Кийова, деревець жалко.
   
посажено 2 га картохи

Какой сорт?
   
Молодці, безумовно...! Але може бути і таке, яке було завжди, на жаль:
Таки, як пані хонтарева, (х)уяк інфляцію десь під 300 відсотків і це все товариство колгоспне накриється мідним тазом! 
   
Вєктор развітія в развітих странах невблаганні. Малі сг господарства, ферми і т.д. нежиттєздатні

 І як це в розвинених країнах ще не втямили вашу "істину", а працюють масово у т.ч. і в невеличких фермах (Норвегія корівник на 30 голів):


в умовах корпоративної капіталізми, а з ними цілі містечка та регіони. Тільки укрупнєніє та дешева раб сила (в смислі дешева в рамках України) все інше в найкращому випадку дороге хобі. Це при союзі з 20 соток можна було жити якщо біля Кийова, деревець жалко.

 Ви далекі від даної теми, мова не про 20 соток.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія